Navrátilci mohou oživit ligu, otazníkem je ale jejich forma
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (62)
Přidat komentářFenin podpálí Eden
Nejvíc svému týmu pomůže Jarolím a Baroš.
Bednář, Gecov!!!
Baroš, Gecov, D.Jarolím --- tihle hráči budou velkými posilami pro svoje týmy a rozhodně se prosadí, nejspíš i Jarda Černý, protože přece jenom v Budějovicích ta kvalita týmu není na vysoké úrovni a Jarda je na české poměry kvalitní fotbalista
Já doufám, že i Fenin bude prospěšný, prosadí se, přál bych mu to a jako fanoušek SKS v to doufám, nejsem si však jistý, že mé přání bude realitou
Až na toho Jardu Černýho s Tebou souhlasím.... V Senici poslední půlrok měl těžkou nadváhu ( ale těžkou)!!!
Těším se na to, ale bojím se, že by museli přijít hráči jako Rosa a Čech, aby se lidi zvedli a šli se na ně kouknout...
Pravdu díš
Možná v Ostravě by mohlo přijít víc lidí na Baroše, ale jinak asi pořád ta samá bída...
Bary přitáhne i mimo Ostravu a ten zbytek příchozích
Má někdo link na tu tiskovku SKS, která začíná ve 12:30 ? má bejt prej na Google+ Hangoutu, ale nikde to tam nevidim přímej link
a na Youtube kanálu to taky nevidim
tak už vyřešeno
Zajímavý, že čtu, jak Baroš pomůže Baníku - taková změna názorů?
Věčně se na něj plivalo, že to v repre kazí a blá a blá.. že potřebuje za sebou zálohu..
To má jako Baník lepší zálohu než repre? ..
Oxamorón
To jo, ouplnej oxamorón
Jinak ten příspěvek mi přijde trošku směšný, Baník sice nemá kvalitnější zálohu než repre, ale vzhledem k naší lize tomu tak být může... a jak Baroš nestíhal na repre úrovni, tak v naší lize taky stíhat může...
*y
Ale jo, jen takové popíchnutí
Na GL má Baník zálohu dobrou, takže Baroš by mohl mít dost šancí
repre je repre a liga je liga
Bezpochyby oxamorón.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XtO8AQX8pcQ#!
Smutný je že ani jednoho z navrátilců neuvidím ... Všechny zápasy Jablonce s těmito tými v nichž jsou navrátilci, hrajeme venku
Já si myslím, že minimálně Bednář bude neskutečnej provar. Jestli se dostane na pár minut na hřiště, tak to bude zázrak. Naprosto nesmyslný tah od sparty, která hraje na jednoho hrota a už tak zabíjí Badlece na křídle a Kweukeho na lavce. Největšími posilami budou podle mě Gecov a Jarolím. Naopak takový Kováč s Feninem zažijí podle mě podobný příběh jako Řepka nebo Jarošík - slabý začátek, za nějakou dobu se rozehrají budou platní, ale v prvním okamžiku to bude zklamání. Baroš je kapitola sama pro sebe a moc nevím, co od něj očekávat. Na jednu stranu se tady dočítám, že na naši ligu jeho schopnosti budou stačit, na druhou stranu takovejch navrátilců, kteří na to neměli, už bylo (Berger, Heinz, Šmicer..). Tipuju ho na 3 goly. Škoda je, že tady bude asi jen půl roku, protože v příští sezoně by už podle mě mohl tomu týmu mnohem víc pomoct už jen z toho důvodu, že by měl vedle sebě Svěrkyho
děláš si srandu viď, že Berger, Heinz a Šmicer na to po návratu neměli?
Berger byl pořád skvělej, jen ho šíleně brzdilo zranění....Šmicer a Heinz rozhodně nezklamali, ale roky nezastavíš....Baroš zatím není vůbec starej, o Feninovi ani nemluvím....takže já myslím, že se prosadí....pač Baroš je pořád náš nej útočník
No netvrdím, že je Fenin starej - naopak u něj a Gecova věřím, že se rozehraje a za 2 roky půjde zase pryč, jen si myslím, že ze začátku to nebude nic moc. A tam ti tři na to opravdu neměli a bohužel zranění k fotbalu patří a je to součást schopností hráče. Messi taky, kdyby půlku každý sezony promarodil, tak by nebyl takhle ceněný. Takže bych Bergera neomlouval tím, že byl zraněný, naopak bych tím potvrdil to, co říkám - že na to prostě už neměl .)
Berger hrál náhodou dobře
kolik zápasů odehrál?
Něco málo přes 20...jako není to moc ale určitě bych neřek, že hrál nějak špatně
byl spíš průměrný, vůbec nepotvrdil své kvality
Neříkám že zářil...ale že na to neměl to bych neřekl.
neměl na Spartu, asi tak
Ok
Jak si Tě vážím Puskasi a nejsem spartan, tak tady seš úplně mimo mísu!!!
A co se týká Heinze, ten zapadl do průměru a za rok a půl už naší lize neměl co nabídnout
A Šmicer zkončíl dřív, než pořádně začal, takže těžko hodnotit, ale rozhodně se od nich čekalo víc
Baroš - rok a půl
Ten kontrakt podepsal tak dlouhý proto, aby po půl roce nemusel odcházet zadarmo. Počítá se s tím, že po této sezoně za nějaké odstupné odejde.
Co tady mektáš o Šmicerovi? Vždyť pokud nebyl zraněnej a hrál tak byl vždy jedním z nejlepších hráčů v době, kdy jsme hráli náš nejlepší fotbal v novodobý historii. Šmíca na to rozhodně měl a odvedl pro nás ještě spoustu práce.
Za 3 sezony má v lize statistiku 23/5. Nevím, jak ty, ale pro mě toto teda není žádná super vizitka. Co o to, že kvalitu možná měl - když byl zraněnej, tak jeho kvalita byla Slavii ku hovnu
takže kolem a kolem se jeho kariera po příchodu dá považovat za zklamání
Pomohl týmu jinak, celkově to pro mě takový zklamání není.
Promiň, ale ty jsi komediant. Jak psal Logan, když hrál, byl výbornej ! Že měl zdravotní problémy, to je věc jiná. Ale koukám, že ty hodnotíš ne za to, co kdo odehraje, ale co kdo neodehraje, zvláštní logika. A že na to prej neměl, to je škoda komentovat.
věřím tomu, že brzy se vrátí i Jiras s Pilařem
Baroš - má asi největší motivaci, kromě toho, že si chce vykopat nový zahraničí, tak má ke klubu vztah přímo ukázkovej a Ostrava ho bude žrát. Bude fakt zajímavý, jestli mu tahle popularita pomůže ke skvělejm výkonům, nebo se naopak bude o to častějc vztekat...
Bednářovi už tolik nevěřím, i kvůli tomu, že přišel prostě jako rozšíření kádru a protože je jeho styl (nebo jeho největší přednost) stejná jako Kweukeho, kterej je prostě extrémně silnej a podobně fotbalovej...
Černýho bude hodně zajímavý sledovat, stejně jako celý Budějky, útok posílily fakt dobře a pokud to bude klapat, Černý bude hodně vidět.
Feninovi moc nevěřím, ten hráč podle mě nezvládl ten přechod ze stádia "mladej hráč, žolík, co občas zahraje, cennej spíš proto, co z něj může bejt, než pro to, co je teď" do stádia "hotovej hráč, může hrát základ a tým se na něj může spolehnout". pokud chce slušný zahraničí, má rok a půl na to ten krok udělat a rozsetřílet se, v noze to má... v hlavě taky?
Gecov bude podle mě velká posila, silnej na míči a když odcházel, měl obrovskej klid a přehled s balonem (pokud to teda nebyl jenom chvilkovej hype). v česku bude mít víc času a může každej zápas vytvořit pár šancí. Řek bych, že by ho uvítal skoro každej ligovej tým.
Jarolím skoro totéž, co Gecov; že nestačil na Francii neznamená, že v česku nezahraje. Navíc Jarolím toho i dost odbrání a poslední věta u Gecova tady platí dvojnásob.
Kopice neznám, tak radši držim tlamu.
A Kováč bude posila, až se dostane do tempa, do tý doby udělá pár kiksů a bude párkrát pro smích, ale od podzimu bude super stoper.
Souhlas na 120%. U všech jednotlivců se naprosto shodneme
Až na Bednáře - který to bude mít hodně těžké se prosadit do útoku (pokud Sparta neprodá Kweukeho do Ruska, nebo do Turecka do konce února, což je hodně nepravděpodobné) se určitě všichni prosadí všichni do základních sestav svých mužstev.
Velkou neznámou je pro mě Fenin. Pokud se dá/dal do kupy a bude mít podporu spoluhráčů, pak by mohl nastřílet nějakých minimálně 7-8 gólů což by na útočníka z (aktuálně) 11. týmu ligy nemuselo být špatné. Pokud ale bude v nepohodě a nebude se mu dařit, tak se obávám, že to bude ještě horší, než to bylo před jeho návratem do GL.
Jinak tito navrátilc by při troše dobré vůle měli úroveň ligy o něco obohatit a snad i zvednout, ale hodně bude záležet na tom, jak se na návrat připravili a nepodcenili.
To já bych řek že Fenin tolik gólů určitě nedá (spíš tak 2 - 3). To už je bude gólovější ten Škutka
Píšu, že pokud bude mít podporu spoluhráčů a dal se do kupy. Ta psychická pohoda dělá s hráčem divy - navíc že trenér ho zná dobře a proto ho asi vzal.
Jo, však já ti to neberu
Jen bych se klidně vsadil že tolik gólů nedá ani s podporou.
tak já věřím že Jiráček by se mohl vrátit a nahradit Horvátha, záloha Darida-Jiráček
Darida pujde podle me pryc :o)
já doufám že ještě rok vydrží pokud se bude hrát LM, pokud mu dají nadstandarní smlouvu
novou smlouvu už má
Nemyslím si, že u Plzeňských je důvodem k odchovu mrzký peníz. Většina, když se vyjadřuje do médií je spokojena, a možný odchod uvádí pouze ve spojitosti s větší výzvou a profesním růstem. Minimálně další sezonu a LM Darida zustane v pivovaře
hodně zajímavá zima co se týče návratů a přestupů,tohle dlouho nepamatuju :-)
To je dobrý poslouchat toho agenta, který má finanční zájem na tom, aby se naši hráči víc prosazovali v cizině. Zájem českého fotbalu ovšem naopak je, aby se víc dobrých hráčů vracelo domů, pozdvihli úroveň ligy a tím i naší účasti v pohárech, aby Plzeň nebyla trestána za své výborné výsledky mizernými výsledky dalších účastníků a tím byl srážen celkový koeficient. A o to u nás stále jde - samozřejmě nejen ve fotbale. Zda všichni žijeme, pracujeme a různé věci podnikáme, vytváříme a vymýšíme proto, aby na tom zbohatlo pár jedinců, kteří ani sami nic nevytvořili anebo, aby z toho měli prospěch ti, co se na tom opravdu podíleli.
Podle mě se nejvíc prosadí defenzivní posily - Kováč, Gecov a Jarolím.
Kdo myslíš, že bude hrát základ na jaře, respektive v neděli? Škutka, Fenin nebo Škoda?
Fenin určitě, za ty prachy ho minimálně na začátku jara sedět nenechá. A k němu podle mě Škutka.
Konkrétně bych to viděl na Škutku na hrotu a pod ním Mičola - Kisel - Fenin.
Mně se velmi líbil Škutka. A s tím že bude stavět Fenina souhlas. Jen bych jej raději viděl na Karolkově postu. Jinak, nevíte, proč si nenechal v A-týmu rovnou mladýho Hrubýho? Ten když hrál to byla paráda... moc se mi líbil.
Doufám,že Kopic nebude jen oživení naší marodky
oživením
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele