Mistrovská Slavia v ligovém šlágru přivítá vedoucí Plzeň
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (32)
Přidat komentářŠlágr je spíš Banik-Sparta
přesně, dva nejlepší a největší kluby u nás
Čistě ze sportovního hlediska je větším šlágrem zápas třetího s prvním než pátýho s druhým.
Zbrojovka - Vlasim
za chvili na CT sport
Řezníček je Bůh.
malem prorval sit jaka to byla rana
Jinak jsem si všiml, že dost spolupracujete s Olomoucí (Texl, Štěrba, Hladík).
Hladík ale prisel z Lisne
Jasně. Já ho mám prostě zařazeného v Olomouci. Moje chyba.
a Texl vymenou za Sedlaka myslim Sterba na hostovani to ano..
jinak toto nesnasim absolutne hrac Vlasimi lezi .. Vlasim ma balon hraje se dal a pak jak ztrati tak se najednou prerusi i kdyz bylo to osklive a klidne cervena
Jj, minimálně žlutá, ale Texl by měl druhou...
Ševčík z těch mladochu co hrají na obou stranach o parník nejlepší
Ševčík má nakročeno k první lize. Ať už u nás, nebo ho koupí někdo jiný. Ale příští rok druhou ligu určitě hrát nebude
Autor článku je asi Slávista nebo Plísňák, však každý ví že šlágr kola je Baník - Sparta. Jinak škoda že už nehraje za Plzeň bezmozek Limba, byl by to pěkný souboj bezmozku na obou stranách (Krmelec a Limba)
Já teda z ciste fotbalovyho hlediska vnimam jako vetsi slagr Slavie - Plzen, protoze se jedna o souboj dvou nejlepsich tymu posledniho desetileti a zaroven v podstate o klicovej souboj v ramci boje o titul. Na Banik se Spartou se kouknu pochopitelne kouknu taky, ale ne kvuli fotbalu, ale protoze to zase bude reznicina a budou emoce.

Vrba nás má rád, však za pár let k nám snad půjde
jinak šlágr Slavia - Plzeň?
Normálně asi ano, ale spíše to bude v Ostravě. i když já zapomněl, Plzeň je odvěký rival
Utkání prvního v tabulce s úřadujícím mistrem (se čtyřbodovým rozdílem) není šlágr?
To určitě je, ale Sparta vs Baník je asi druhý nejvíc vypjatý zápas v rámci ČR, samozřejmě po derby pražských S.
docela mě překvapuje, že na nás je kurz kolem 1,60 a Plzeň kolem 5,00
Taky. Ale to je hlavně tím, že jsme doma.
Mě ani ne. Moc šancí nám nedávám. V Edenu je to poslední dobou vždy bez šance.
jako docela nám věřim, protože proti vám doma umíme, ať tabulka a rozpoložení vypadalo jakkoliv, ale čekal jsem, že se tam více promítne to, že nejsme úplně v topu poslední měsíce
Fernandinho zítra rozhodne
to by ho tam Trpis musel dat
Nula bude ideální výsledek...
Rogoz: „Dobře. Je to možný. Když nám to chcete prodat... Tak v pohodě.“
Sabou: „To nechceme, my by jsme to chtěli koupit od vás právě.“
Rogoz: „Tak to od nás můžete koupit. Nejsme úplně drahý. Klidně to od nás kupte.“
Divím se, že si to ti idioti neprodali vzájemně
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele