Liga bude na jaře řešit osamostatnění i sponzora
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (37)
Přidat komentářhttp://fotbal.idnes.cz/rozhovor-dusan-svoboda-navrh-osamostatneni-a-novy-herni-model-ligy-1ph-/fotbal.aspx?c=A160211_132851_fotbal_tru
Jestli se chceme alespoň trochu rovnat s těmi nejlepšími evropskými ligami, tak nějaké rozdělování tabulky na dvě poloviny, přidávání zápasů a nebo snižování počtu účastníků absolutně nepřichází v úvahu..
v Jupiler League si to chválej
Však to je taky jediná kvalitní liga, kde to jakž takž funguje.
ja taky nejsem pro play off. podle me by ale prospelo snizit pocet tymu ne na deset ale treba na 13 14 abychom zvysili pocet kol- x 3 zapasy- 36 nebo 39 kol. myslim ze by to pomohlo rostridit zrno od plevele.
No nejsem si jistej, jestli by tam byl vidět při snížení na 14 týmů nějakej velkej progres.
no zbavili bychom se dvou tymu typu jihlava bohemians a veci pocet kol by bylo plus jak pro fanousky kluby a v neposledni rade i hrace- veci profesionalita a kondicka. tak to aspon vidim ja.
Zase je třeba brát v potaz to, že menší počet prvoligových celků by znamenal i menší šanci se prosadit pro mladé talentované hráče a druhou ligu by pak i tak mohly hrát tradiční kluby na úkor těch "méně tradičních" a zároveň tak i méně zajímavých..vše má své pro a proti
urcite to ma pro a proti ale prosazeni mladejch talentovanejch hracu podle me nezalezi na poctu prvoligovejch tymu nevidim v tom primou umeru- kdybys mel ligu treba o 20 tymech (pribyla by karvina taborsko hradec budejovice) tak by se neprosazovalo vic talentu.
z jednoho prostyho duvodu- jakmile nejakej ten slabsi klub tu ligu hraje tak udela vsechno mozny i nemozny aby se tam zuby nehty udrzel a kdyz se udrzi tak proc neco menit a napr. venca holomajzna ma v 18 jeste furu casu...
Jasný, ale třeba v případě, že by šla dolů Příbram, tak by zároveň výrazně zmizela šance, že by se její talenti mohli oťukat v nejvyšší soutěži, tudíž by pak museli přestupovat jinam a jejich vývoj by tak byl výrazně zbržděn..proto je taky dobré, že těměř každý region má v lize své zastoupení..
jo s tou pribrami mas recht. no ale ne kazdej region ma zastoupeni- chybi mi treba karlovky nebo budejovice hradec opava ale kurva jablonec tak ten bych vystipal okamzite.
Jablonec asi jen tak jednoduše nezmizí..
A jak to bude probíhat kdyz bude 13 týmu? Jeden tým si vezme dovču?
ano kazdy kolo ma jeden z tymu volno- donedavna mela treba tabulka mls 19 tymu nebo tedka jedou bulhari po vylouceni litexu v lichym provedeni.
Přijde mi to divné, stojím jednoznačně za sudou variantou
ok
Blbost, nedělejme z toho hokej!
Hlavně né play-off nebo podobný nadstavby. Jedině baráž o postup do ligy by dávala při současné "konkurenceschopnosti" druholigistů logiku.
Abyste v té druhé lize neskončili vy.
U nás se hraje Krajský přebor, do FNL je ještě daleko. Ale jestli myslíš Slavii tak pohoda, mám klidný spaní.
O.B. Pro Comfort Liga
to by bylo pekne na picu jmeno
Zrovna jede reklama
Aby to nebyl Clavin nebo nějaká taková blbost..
Alespoň by měl Pelta prášky zadarmo
Pelta je takovej č*rák že by to musel brát po hrstech
Musíme umluvit Číňany na sponzorství!
ČEZ by se měl přihlásit, rád bych sledoval Duhovou ligu.
Jasná Agrofert liga
A levnější pivo na stadionech.
Oslovil bych mafii z václaváku a mohlo by se to jmenovat Drugs Liga, a na stadionech by se prodával pervitin (pro více aktivity fanoušků), lsd (aby se na to dalo konečně koukat) a pro děti konopná lízátka
Humor 0%
I to je moc..
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele