LA LIGA - 35. KOLO
Real deklasoval Santander, ale jelikož Barca zvítězila ve Valencii, stačí jí vyhrát jednou z posledních tří kol a slaví titul. Valencia se prohrou vyřadila z reálné hry o Ligu Mistrů, do které mají naopak blízko Villarreal a přes prohru s Betisem FC Sevilla. Ve hře o záchranu se přiblížila Mallorca na tři body k celku Levante.
Real Madrid rozdrtil Santander 5:0, střelecky se zaskvěl jeho tříčlenný útok Owen, Raúl a Ronaldo. Angličan otevřel skóre, druzí dva přidali každý po dvou dalších gólech. O vítězi nebylo pochyb od samého začátku, když si na Ronaldův centr naběhl Owen a zblízka vstřelil úvodní gól. Po půlhodině hry byl ve vápně faulován Ronaldo a sám se postavil k exekuci penalty. Klamným pohybem poslal Aouateho na druhou stranu a dal svůj jubilejní stý gól v Primera division. Do kabin šel Real s náskokem dvou branek, když další šance nevyužili Zidane a Owen.
Do druhé půli naskočil místo zraněného Helguery Pavón a Real dále jasně dominoval. Po hodině hry vyrazil Aouate centr Roberto Carlose jen k Raúlovi, a ten pohodlně doklepl do branky. Raúl se trefil ještě jednou a dal alespoň na chvíli na své střelecké trápení v posledních sezonách. Beckham vybojoval míč a Raúl se prosadil střelou z kraje pokutového území. V nastaveném čase měl ještě poslední slovo Ronaldo, když prolomil ofsajdovou past a postupoval sám na gólmana. Tomu udělal kličku a zakončil do prázdné branky.
Andaluské derby městských rivalů Betisu a FC Sevilly rozhodl brzkým gólem útočník zelených Ricardo Oliveira a vrátil tak svůj tým do hry o Ligu Mistrů. Po pár minutách hry převzal míč na kraji pokutového území a ač obklopen několika obránci vystřelil a trefil se přesně do růžku Notariovy branky. Mohl přidat i druhý, ale jeho dorážka Denilsonovi střely se mezi tyče nevešla. V druhé půli byla aktivnější FC Sevilla, Ale ani trestný kop Baptisty, ani šance Daría Silvy po zaváhání obrany Betisu k vyrovnání nevedli. Darío Silva jen těsně minul branku. Betis byl nebezpečný z brejků, hlavní personou byl Joaquín, ale jeho hlavička těsně minula branku. Betis začal kontrolovat hru a dostal se i do šancí. Oliveira však dvakrát branku minul, po Fernandově pasu chytil Joaquínovi šanci brankář Notario.
Bilbao porazilo Zaragozu, přeskočilo svého soka v tabulce a ještě se porve o Pohár UEFA. První půle mnoho šancí nepřinesla, domácí měli převahu, ale chyběla jim finální přihrávka. Vzešlé šance Bilbaa nevyužili Tiko a Del Horno, hosté se osmělili pokusem Movilly, jež lapil Aranzubía, Villovu střelu zablokovala obrana. Vše se změnilo po necelé hodině hry, když do vápna nacentroval Etxeberría, odražený míč se dostal k Urzaízovi, a ten se nemýlil. Z protiútoku málem srovnal po přihrávce Movilly Savio, ale nepočínal si přesně. Baskové kontrolovali hru, dvě šance spálil Etxeberría, třetí Yeste, další po skvělém Etxeberríově centru Urzáiz. Del Horno hlavičkoval jen těsně nad, pojistku přidal až krátce před koncem Lacruz. Poslední slovo měli hosté, ale po Camachově uličce zahodil svou šanci Oscar.
Osasuna vyrovnala deset minut před koncem duelu s Mallorcou a může téměř s jistotou říci, že je zachráněna. Zato naděje ostrovanů už visí jen na vlásku. Pro Pamplonské bude jistě důležitější semifinálová odveta Copa del Rey proti Atlétiku již hrají v týdnu. Domácí začali lépe, Miloševičovu hlavičku však Moyá zneškodnil, neujaly se ani šance Aloisiho či opět Miloševiče. Po půlhodině ukázali hosté vysikou efektivitu, když z ojedinělé k vápnu dotáhnuté akce dal gól Farinós, když dorážel odražený míč. Domácí zesílili tlak, Moyá si aůe s hlavičkou Munoze poradil, stejně jako se střelou Cuéllara. Hosté to zkoušeli střelami zdálky Davida Cortése i Aranga, vyrovnání přišlo po pasu Davida Lópoze z kopačky Miloševiče.
Barca zvládla i těžký zápas ve Valencii a symbolicky od ní převzala pohár pro mistra ligy. Domácí neprodali kůži lacino, ale do kolen je srazila produktivita dua Ronaldinho + Eto´o. Asi už není síla, která by Barce vytrhla pohár, který už drží téměř oběma rukama. Barca byla kompletní, i Valencia si věřila, zvláště když od první minuty nastoupil Vicente. První střelu zápasu měl Eto´o, ale Palop s ní neměl větších problémů. Valencia byla aktivnější, měla chuť svého soka porazit. Ayala hlavičkoval po rohu vedle, branku netrefil ani nebezpečnou střelou Di Vaio. Po faulu na Aimara kopl vedle branky tresný kop Fabio Aurelio. Barca byla mnohem efektivnější. Belletti přenesl hru, zapomenutý Ronaldinho si míč zpracoval a dalekonosnou střelou vymetl šibenici. O pár chvil později utekl domácí obraně Ronaldinho, předložil Eto´ovi, ten obešel Marchenu a z úhlu dal druhý gól.
Valencia se propadla do nervozity, která se postupem času měnila v bezradnost. Barca v pohodě kontrolovala hru, Valencia pak už valdése vážněji neohrozila. Třetí gól mohl přidat po akci Eto´a Giuly, ale ukopl se. Druhou půli otevřel pěkný Ronaldinhův volej, po závaru střílel Giuly a Palop si připsal skvělý zákrok. Marchena dostal po faulu na Deca červenou kartu a tím definitivně pohasli jakékoliv šance castellóňanů. Další gól už nepadl, i když možnosti Barca měla. Na centr do vápna si naběhl Eto´o, ale špatně si míč zpracoval, Deco vtipně nechal míč projít k Eto´ovi, ale jeho střelu srazil na roh Carboni.
Albacete křísí své šance na udržení, když porazili další namočený celek Levante. Domácí dobře začali, už ve druhé minutě vystrašil Moru svou střelou Mark González. Na druhé straně zahrál nebezpečně trestný kop Ian Harte a tečovaný míč Gasperčič jen s obtížemi vytáhl na roh, stejně tak se vytáhl při pokusu Sergia Garcíi. Ještě do poločasu šli Albacete do vedení, když rychlý brejk využil Francisco. Druhý gól domácích přidal z voleje Redondo. Hosté vypadli z rytmu třetí záash přidal po centru Redonda hlavou Mark González. Po hodině hry vykřesal hostům naději po Hartově trestném kopu přesnou hlavičkou Sergio García, vzápětí se ale nechal vyloučit a domácí si své vítězství už udrželi.
Villarreral učinil důležitý krok do předkola LM výhrou v Malaze. Domácí dobře začali, dostávali se do šancí, chyběl jen gól. Po pasu Dudy střílel levačkou vedle Edgar, Fernando branku netrefil, Juanita vychytal gólman Reina. Po dalším pasu Dudy trefil Juanito tyč, Reina zachránil hosty i při dalších šancích Fernando i Dudy, kterou vyrazil nad břevno. Villarreal začal být nebezpečný až ve druhé půli, když Marcos Senna přihrál Forlánovi a zasahovat musel gólman Arnau. Ten zneškodnil i střelu Romána, Forlán v další šanci minul branku. Branky začaly padat až po vyloučení domácího Marcela Romera. Marcos Senna ještě neuspěl, Román umístěnou střelou však už ano, o chvíli později přidal druhý gól střelou zdálky Santi Cazorla. Snížit mohl Duda, ale trefil jen tyč. Závěr patřil hostím, Lucha zablokovali obránci, Forlánův lob skončil v zámezí.
Getafe si poradili se San Sebastianem a před sezonou podceňovaný celek kouče Quiqueho Florese se tak defintivně udržel mezi elitou. Jediné dva góly zápasu dal v první půli Míchel. Pro klub z jižního předměstí Madridu je to historicky nejúspěšnější sezona. Klub byl založen teprve roku 1986 a během tří sezon se dostal ze spodku třetí ligy až na pozici štiky Primera division. Vivar Dorado s Gabim ovládali střed hřiště, na hrotu byl nebezpečný Kome. Obě branky padly po centrech Perníi. Po půlhodině hry Míchel dopravil do sítě odražený míč, druhý gól dal Míchel po rohu, když hlavičkoval přesně na bližší tyč. Druhá půle se už hrála spíše v tréninkovék stylu, Domácí fans se bavili mexickými vlnami. Hosté zklamali, gólman domácích Sergio Aragoneses si pořádně nesáhl na míč.
V bitvě o střed tabulky zdolal Depor Atlético Madrid. Mizerná produktivita galicijců zejména v domácím prostředí přiměli kouče Iruretu zkusit nové jméno - útočníka Xisca. Ten také vyslal první střelu zápasu, ale Leo Franco byl připraven. Na druhé straně připravil šanci pro Torrese Luccin, ale Munúa včas vyběhl a míč zakopl. Další šanci Xisca vyrazil Leo Franco na roh, hostující Richard Nunez těsně minul střelou zdálky branku, po půlhodině hry tváří v tvář Munúovi zkoušel lob ale přestřelil. Depor šel šťastně do vedení, když po křídle utekl Munitis a Luccin si srazil jeho centr do vlastní sítě. Pojistku přidal až v závěru po pasu Munitise na vzdálenější tyči volný Capdevila.
Numancia ztratila po prohře na Espanyol i teoretickou šanci na záchranu a příští rok si zahraje jen Segunda division. Během dvou minut druhé půle se trefili Amavisca s Corem, třetí gól si dal jako vlastní José Antonio. Numancia přitom začala sympaticky. Po Merinově akci hlavičkoval nad Otxoa, Juanluův centr byl pro Palaciose příliš vysoký. Velkou šanci domácích spálil po půlhodině hry Tamudo, když se k němu odrazil míč, ale ten ho poslal nad, stejně dopadl i Lopův volej, těsně vedle šla i střela Davida Garcíi. Bezbrankový stav prolomil až po změně stran Amavisca, když dorazil do branky gólmanem Juanmou vyraženou střelu Cora. Hosté byli zaraženi, hned vzápětí zvýšil po Tamudově pasu Coro. Třetí gól padl po trestném kopu De La Peni, který si srazil do vlastní sítě José Antonio.
Tabulka střelců
23 - Eto´o
20 - Forlán, Oliveira, Ronaldo
17 - Julio Baptista
16 - Fernando Torres
15 - David Villa
14 - Maxi, Román
12 - Nihat, Luis García, Owen, Urzáiz
11 - Luque, Ezquerro, Di Vaio
10 - Edú, Tamudo, Pacheco
Osasuna Pamplona - Real Madrid 0:0
Real Madrid rozdrtil Santander 5:0, střelecky se zaskvěl jeho tříčlenný útok Owen, Raúl a Ronaldo. Angličan otevřel skóre, druzí dva přidali každý po dvou dalších gólech. O vítězi nebylo pochyb od samého začátku, když si na Ronaldův centr naběhl Owen a zblízka vstřelil úvodní gól. Po půlhodině hry byl ve vápně faulován Ronaldo a sám se postavil k exekuci penalty. Klamným pohybem poslal Aouateho na druhou stranu a dal svůj jubilejní stý gól v Primera division. Do kabin šel Real s náskokem dvou branek, když další šance nevyužili Zidane a Owen.
Do druhé půli naskočil místo zraněného Helguery Pavón a Real dále jasně dominoval. Po hodině hry vyrazil Aouate centr Roberto Carlose jen k Raúlovi, a ten pohodlně doklepl do branky. Raúl se trefil ještě jednou a dal alespoň na chvíli na své střelecké trápení v posledních sezonách. Beckham vybojoval míč a Raúl se prosadil střelou z kraje pokutového území. V nastaveném čase měl ještě poslední slovo Ronaldo, když prolomil ofsajdovou past a postupoval sám na gólmana. Tomu udělal kličku a zakončil do prázdné branky.
Sevilla FC - Real Valladolid 0:0
Andaluské derby městských rivalů Betisu a FC Sevilly rozhodl brzkým gólem útočník zelených Ricardo Oliveira a vrátil tak svůj tým do hry o Ligu Mistrů. Po pár minutách hry převzal míč na kraji pokutového území a ač obklopen několika obránci vystřelil a trefil se přesně do růžku Notariovy branky. Mohl přidat i druhý, ale jeho dorážka Denilsonovi střely se mezi tyče nevešla. V druhé půli byla aktivnější FC Sevilla, Ale ani trestný kop Baptisty, ani šance Daría Silvy po zaváhání obrany Betisu k vyrovnání nevedli. Darío Silva jen těsně minul branku. Betis byl nebezpečný z brejků, hlavní personou byl Joaquín, ale jeho hlavička těsně minula branku. Betis začal kontrolovat hru a dostal se i do šancí. Oliveira však dvakrát branku minul, po Fernandově pasu chytil Joaquínovi šanci brankář Notario.
UD Almería - Real Betis 0:0
Bilbao porazilo Zaragozu, přeskočilo svého soka v tabulce a ještě se porve o Pohár UEFA. První půle mnoho šancí nepřinesla, domácí měli převahu, ale chyběla jim finální přihrávka. Vzešlé šance Bilbaa nevyužili Tiko a Del Horno, hosté se osmělili pokusem Movilly, jež lapil Aranzubía, Villovu střelu zablokovala obrana. Vše se změnilo po necelé hodině hry, když do vápna nacentroval Etxeberría, odražený míč se dostal k Urzaízovi, a ten se nemýlil. Z protiútoku málem srovnal po přihrávce Movilly Savio, ale nepočínal si přesně. Baskové kontrolovali hru, dvě šance spálil Etxeberría, třetí Yeste, další po skvělém Etxeberríově centru Urzáiz. Del Horno hlavičkoval jen těsně nad, pojistku přidal až krátce před koncem Lacruz. Poslední slovo měli hosté, ale po Camachově uličce zahodil svou šanci Oscar.
Racing Santander - Real Murcia 0:0
Osasuna vyrovnala deset minut před koncem duelu s Mallorcou a může téměř s jistotou říci, že je zachráněna. Zato naděje ostrovanů už visí jen na vlásku. Pro Pamplonské bude jistě důležitější semifinálová odveta Copa del Rey proti Atlétiku již hrají v týdnu. Domácí začali lépe, Miloševičovu hlavičku však Moyá zneškodnil, neujaly se ani šance Aloisiho či opět Miloševiče. Po půlhodině ukázali hosté vysikou efektivitu, když z ojedinělé k vápnu dotáhnuté akce dal gól Farinós, když dorážel odražený míč. Domácí zesílili tlak, Moyá si aůe s hlavičkou Munoze poradil, stejně jako se střelou Cuéllara. Hosté to zkoušeli střelami zdálky Davida Cortése i Aranga, vyrovnání přišlo po pasu Davida Lópoze z kopačky Miloševiče.
Atlético Madrid - Recreativo Huelva 0:0
Barca zvládla i těžký zápas ve Valencii a symbolicky od ní převzala pohár pro mistra ligy. Domácí neprodali kůži lacino, ale do kolen je srazila produktivita dua Ronaldinho + Eto´o. Asi už není síla, která by Barce vytrhla pohár, který už drží téměř oběma rukama. Barca byla kompletní, i Valencia si věřila, zvláště když od první minuty nastoupil Vicente. První střelu zápasu měl Eto´o, ale Palop s ní neměl větších problémů. Valencia byla aktivnější, měla chuť svého soka porazit. Ayala hlavičkoval po rohu vedle, branku netrefil ani nebezpečnou střelou Di Vaio. Po faulu na Aimara kopl vedle branky tresný kop Fabio Aurelio. Barca byla mnohem efektivnější. Belletti přenesl hru, zapomenutý Ronaldinho si míč zpracoval a dalekonosnou střelou vymetl šibenici. O pár chvil později utekl domácí obraně Ronaldinho, předložil Eto´ovi, ten obešel Marchenu a z úhlu dal druhý gól.
Valencia se propadla do nervozity, která se postupem času měnila v bezradnost. Barca v pohodě kontrolovala hru, Valencia pak už valdése vážněji neohrozila. Třetí gól mohl přidat po akci Eto´a Giuly, ale ukopl se. Druhou půli otevřel pěkný Ronaldinhův volej, po závaru střílel Giuly a Palop si připsal skvělý zákrok. Marchena dostal po faulu na Deca červenou kartu a tím definitivně pohasli jakékoliv šance castellóňanů. Další gól už nepadl, i když možnosti Barca měla. Na centr do vápna si naběhl Eto´o, ale špatně si míč zpracoval, Deco vtipně nechal míč projít k Eto´ovi, ale jeho střelu srazil na roh Carboni.
Levante UD - Espanyol Barcelona 0:0
Albacete křísí své šance na udržení, když porazili další namočený celek Levante. Domácí dobře začali, už ve druhé minutě vystrašil Moru svou střelou Mark González. Na druhé straně zahrál nebezpečně trestný kop Ian Harte a tečovaný míč Gasperčič jen s obtížemi vytáhl na roh, stejně tak se vytáhl při pokusu Sergia Garcíi. Ještě do poločasu šli Albacete do vedení, když rychlý brejk využil Francisco. Druhý gól domácích přidal z voleje Redondo. Hosté vypadli z rytmu třetí záash přidal po centru Redonda hlavou Mark González. Po hodině hry vykřesal hostům naději po Hartově trestném kopu přesnou hlavičkou Sergio García, vzápětí se ale nechal vyloučit a domácí si své vítězství už udrželi.
Real Zaragoza - Deportivo La Coruňa 0:0
Villarreral učinil důležitý krok do předkola LM výhrou v Malaze. Domácí dobře začali, dostávali se do šancí, chyběl jen gól. Po pasu Dudy střílel levačkou vedle Edgar, Fernando branku netrefil, Juanita vychytal gólman Reina. Po dalším pasu Dudy trefil Juanito tyč, Reina zachránil hosty i při dalších šancích Fernando i Dudy, kterou vyrazil nad břevno. Villarreal začal být nebezpečný až ve druhé půli, když Marcos Senna přihrál Forlánovi a zasahovat musel gólman Arnau. Ten zneškodnil i střelu Romána, Forlán v další šanci minul branku. Branky začaly padat až po vyloučení domácího Marcela Romera. Marcos Senna ještě neuspěl, Román umístěnou střelou však už ano, o chvíli později přidal druhý gól střelou zdálky Santi Cazorla. Snížit mohl Duda, ale trefil jen tyč. Závěr patřil hostím, Lucha zablokovali obránci, Forlánův lob skončil v zámezí.
FC Barcelona - Valencia CF 0:0
Getafe si poradili se San Sebastianem a před sezonou podceňovaný celek kouče Quiqueho Florese se tak defintivně udržel mezi elitou. Jediné dva góly zápasu dal v první půli Míchel. Pro klub z jižního předměstí Madridu je to historicky nejúspěšnější sezona. Klub byl založen teprve roku 1986 a během tří sezon se dostal ze spodku třetí ligy až na pozici štiky Primera division. Vivar Dorado s Gabim ovládali střed hřiště, na hrotu byl nebezpečný Kome. Obě branky padly po centrech Perníi. Po půlhodině hry Míchel dopravil do sítě odražený míč, druhý gól dal Míchel po rohu, když hlavičkoval přesně na bližší tyč. Druhá půle se už hrála spíše v tréninkovék stylu, Domácí fans se bavili mexickými vlnami. Hosté zklamali, gólman domácích Sergio Aragoneses si pořádně nesáhl na míč.
Athletic Bilbao - Real Mallorca 0:0
V bitvě o střed tabulky zdolal Depor Atlético Madrid. Mizerná produktivita galicijců zejména v domácím prostředí přiměli kouče Iruretu zkusit nové jméno - útočníka Xisca. Ten také vyslal první střelu zápasu, ale Leo Franco byl připraven. Na druhé straně připravil šanci pro Torrese Luccin, ale Munúa včas vyběhl a míč zakopl. Další šanci Xisca vyrazil Leo Franco na roh, hostující Richard Nunez těsně minul střelou zdálky branku, po půlhodině hry tváří v tvář Munúovi zkoušel lob ale přestřelil. Depor šel šťastně do vedení, když po křídle utekl Munitis a Luccin si srazil jeho centr do vlastní sítě. Pojistku přidal až v závěru po pasu Munitise na vzdálenější tyči volný Capdevila.
Villarreal CF - Getafe CF 0:0
Numancia ztratila po prohře na Espanyol i teoretickou šanci na záchranu a příští rok si zahraje jen Segunda division. Během dvou minut druhé půle se trefili Amavisca s Corem, třetí gól si dal jako vlastní José Antonio. Numancia přitom začala sympaticky. Po Merinově akci hlavičkoval nad Otxoa, Juanluův centr byl pro Palaciose příliš vysoký. Velkou šanci domácích spálil po půlhodině hry Tamudo, když se k němu odrazil míč, ale ten ho poslal nad, stejně dopadl i Lopův volej, těsně vedle šla i střela Davida Garcíi. Bezbrankový stav prolomil až po změně stran Amavisca, když dorazil do branky gólmanem Juanmou vyraženou střelu Cora. Hosté byli zaraženi, hned vzápětí zvýšil po Tamudově pasu Coro. Třetí gól padl po trestném kopu De La Peni, který si srazil do vlastní sítě José Antonio.
Tabulka střelců
23 - Eto´o
20 - Forlán, Oliveira, Ronaldo
17 - Julio Baptista
16 - Fernando Torres
15 - David Villa
14 - Maxi, Román
12 - Nihat, Luis García, Owen, Urzáiz
11 - Luque, Ezquerro, Di Vaio
10 - Edú, Tamudo, Pacheco
Tabulka:
1. | FC Barcelona | 35 | 25 | 6 | 4 | 69 | : | 25 | 81 |
2. | Real Madrid | 35 | 24 | 3 | 8 | 66 | : | 29 | 75 |
3. | Villarreal CF | 35 | 16 | 10 | 9 | 61 | : | 33 | 58 |
4. | Sevilla FC | 35 | 17 | 7 | 11 | 42 | : | 37 | 58 |
5. | Espanyol Barcelona | 35 | 16 | 8 | 11 | 49 | : | 43 | 56 |
6. | Real Betis | 35 | 14 | 13 | 8 | 56 | : | 46 | 55 |
7. | Valencia CF | 35 | 13 | 14 | 8 | 51 | : | 37 | 53 |
8. | Athletic Bilbao | 35 | 14 | 9 | 12 | 56 | : | 46 | 51 |
9. | Deportivo La Coruňa | 35 | 12 | 13 | 10 | 43 | : | 44 | 49 |
10. | Real Zaragoza | 35 | 14 | 7 | 14 | 47 | : | 49 | 49 |
11. | Atlético Madrid | 35 | 13 | 9 | 13 | 37 | : | 30 | 48 |
12. | Real San Sebastian | 35 | 13 | 6 | 16 | 44 | : | 51 | 45 |
13. | Getafe CF | 35 | 12 | 9 | 14 | 35 | : | 42 | 45 |
14. | Osasuna Pamplona | 35 | 12 | 8 | 15 | 43 | : | 61 | 44 |
15. | Málaga CF | 35 | 12 | 6 | 17 | 33 | : | 47 | 42 |
16. | Racing Santander | 35 | 10 | 8 | 17 | 38 | : | 55 | 38 |
17. | Levante UD | 35 | 9 | 8 | 18 | 37 | : | 53 | 35 |
18. | Real Mallorca | 35 | 8 | 8 | 19 | 34 | : | 59 | 32 |
19. | Albacete Balompié | 35 | 6 | 9 | 20 | 31 | : | 52 | 27 |
20. | CD Numancia | 35 | 5 | 9 | 21 | 25 | : | 58 | 24 |
Komentáře (13)
Přidat komentářHm,nebol by som proti,keby Barca prehrala s Valenciou
Vyzeralo by to este nadejne,aj ked ja som uz na titul zabudol davno.No ale aspon by to bolo este dramaticke a barca by zacala byt nervozna.
No, podle mě dneska Valenice nad Barcelonou vyhraje a bude to ještě zajímavý
Hm, tak ti to zase nevyšlo. Asi v tipáču moc nevyděláváš, co?
No jo..to byla jenom náhoda
hovno pico barca ved ea zase zari RONALDINHO!!!!
Teď můžu říct, že tohle pro mne klíčové utkání Barca zvládla a teď může pomalu slavit titul!!!!!!!!!!! Hlavně ať to vydrží je to super
Máme se spoléhat sami na sebe!
Co je na tom k smíchu, ty .... .... ........... ..... .........ku?
Co jako?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele