Kovařík: Strašně to mrzí, byly to dva zápasy od další trofeje

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (23)

Blasphemer

Sparta celkem ze tří střel dva góly. To je fakt z hovna bič.

Ale abych byl fér, tak výkon Plzně měl do ideálu hodně daleko. Asi by tomu slušelo víc, kdyby to Heča na konci nechytil a rozhodlo se až v prodloužení, ale kdyby byly v prdeli ryby, no... Připomínalo mi to zápas v Edenu, kde byli naši taky první poločas úplně v lese, a až v druhé půli konečně zapnuli. Asi by bylo fajn, kdyby takové zápasy hráli už od začátku a šli za vítězstvím od první minuty, protože v Edenu to bylo ještě tak tak na remízu, včera už takové štěstí neměli.

Petr325

"...z hovna bič..."

"...Asi by tomu slušelo víc, kdyby to Heča na konci nechytil..."

"...včera už takové štěstí neměli..."

Objektivně bys i jako fanoušek Plzně mohl uznat, že včera byla Sparta lepší, jako byla lepší Plzeň v předchozím zápase. Ano, nijak jsme vás nepřeválcovali, ale vítězství zasloužené

Blasphemer

Objektivně jste asi lepší byli, když jste asi vyhráli. Vždyť píšu, že jsme neměli štěstí, protože to je potřeba, když hraješ tak jako včera.

Takticky to Kotal dobře připravil, do toho mu pomohli některé šílené individuální výkony hráčů Plzně, kdežto Sparta slabý článek včera neměla, ten jejich výkon byl daleko víc kompaktní. První poločas nehrála Plzeň nic, což ostatně i píšu. Ve druhém jsme se zvedli a byli o dost lepší než Sparta, ale to v takovém zápase prostě nestačí. Jako zaujatý fanoušek bych si samozřejmě přál, aby to tam ke konci spadlo, ale to se holt nestalo, no. V prodloužení si myslím, že už bychom to ukopali spíš my.

kilobyte

Zase kdyby Hancko nedal tyč, tak už se druhý poločas jen dohrával. Za nějakých 20 minut aktivity jste si remízu opravdu nezasloužili.

Ragnar Lothbrok

Blasphemer

Tak byl dost z úhlu, to by musel trefit fakt dobře, aby to tam spadlo. Ale jo, no... to už by pak nebylo co řešit.

8lampard8

Beči

MacekKlacek

Beči

Objektivně jsme byly lepším týmem, stejně tak jako uznávám, že v prvním zápase v lize byla lepší Plzeň.

Ve druhém poločase jste rozhodně nebyly o dost lepší, než my. Ano, prvních 15-20 minut jste nás zatlačili, ale poté se hra zase srovnala. A nezapomínal bych ani na to, že Hancko trefil tyčku, pak už by nebylo o čem.

r.mrazik

Hovno vás mrzí. Udělali klasickou výměnu pohár za ligu.

REPLIKATOR

Skleepy

Pro Plzeň je výhodnější vyhrát pohár, než spoléhat že Slavia třikrát ztratí.

Blasphemer

Ne asi.

Petr325

Greny

Pokud teda neví kudy běží zajíc, co ten Trpis? Prodloužil už?

kilobyte

Hlavně má Plzeň velký problém se Spartou v domácích zápasech, takže radši vypustí pohár, aby měli malou šanci na titul.