Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Komentáře (52)

Pharrell

PlackaSKS

C-M@ster

Tak příští kolo Baník - Slavia. Pokud to bude pískat klaun typu Ardeleánu, klidně může Slavia rupnout, pak by Plzeň ztrácela 5 bodů a měla vzájemnej zápas k dobru.

Pokud na Moravě Slavia vyhraje, se Zlínem doma už neztratí, půjde do nadstavby s minimálně 8 bodama náskokem a bude to hodně těžký.

Salfovic

Vždyť na podzim SLavie v Plzni vyhrála.

C-M@ster

Jo, já to myslel ne "k dobru", ale prostě před sebou, čili z pěti bodů může Plzeň udělat 2.

Prostě pokud Baník porazí Slavii, je to ještě otevřený, pokud Slavia vyhraje, je podle mě hotovo.

Leda teoreticky, prakticky už ne.

Meli vyhrat, takhle uz to nedaj. Bohuzel defenzivni Slavia si ten bod uhlidala.

PlackaSKS

Ty vole, Slavia Plzeň přejela a Plzeň děkuje za bod ty koště.

žrout

Defenzivní Slavia a co teda byla ta Plzeň?

Rarášek

Bakary3

Rarášek

Bakary3

Neboj, jednou z toho třeba vyrosteš.

Ale bavilo mě, jak ta defenzivní Slavia první půli Plzeň skoro nenechala přelézt půlku. Jak tam byla pro Slavii jedna šance za druhou.

A na druhou stranu, jak ta ofenzivní Plzeň byla poločas zakopaná ve svým vápně. Vytvořila si jedinou golovku. A ikdyž pro ní bylo docela klíčový vyhrát, ani druhou půli nezahrála žádnej vabank... pokračovala ve hře na jistotu a "třeba tam něco spadne".

Hodnocení Slavie jako defenzivní, protože Trpišovský dokáže všechny hráče motivovat k absolutnímu nasazení pro tým, je... no, nechci být sprostej

Rarášek

Ale mně je to jedno, já to neviděl.

Salfovic

Tak tohle viděl jen Bakary.

Rarášek

To nechám pro posouzení lidi, který ten zápas viděli .

Bakary3

Fakt? Tak jak to bylo?

První půli velká převaha Slavie, druhá vyrovnaná.

To by mě zajímalo, cos viděl ty.

Bakary3

Aha... to je blbý, docela zajímavá konfrontace, bych řek... Něco by ti třeba ukázala.

Rarášek

Nah, nic co bych už nevěděl.

Rarášek

Copak Mumíííí?

Dneska je to den plný objevů, nejdřív hráč co není v ofsajdu a připadá si, jako že není v ofsajdu, a teď hráči, kteří ještě můžou mít titul a myslí si, že ještě můžou mít titul. Úplně se děsím co přijde příště.

Kocour Klapuška

žrout

Pablos

asi někdo z repre, že něčemu věří.

Kily

"Vzhledem k tomu, že jsme tady chtěli vyhrát"

na hřišti to podle výkonu moc nevypadalo

Spalovač šancí

Snažili se, ale neriskovali.

PlackaSKS

Spíš je Slavia jasně přehrála. Takticky i individuálně.

Greny

No jasný přehrání si představuji trošku jinak

Jen v první půli střely na bránu 7:1..nevím, co si představuješ ty, lse tlak Slavie byl drtivej, kdyby vedla po půli 4:0, nikdo by se nemohl divit.

Greny

V první půli Střely na bránu 1:0 v druhé taky.. držení míče vyrovnané spíše pro Plzeň..

Tlak si představuji že soupeře zamknes na půlce soupeře vyhraješ zápas třeba 4-0 a k ničemu je nepustis

Bakary3

Tak první půli Slavia Plzeň na půli držela celkem dost.

A argumentovat střelama na bránu je dost zavádějící - dobře, co je nebezpečnější, nějaká šmudla, kterou golman lapí do zubů, nebo puma od Bořila nebo Provoda?

Teorie je sice jasná, netrefíš bránu, nedáš gol, ale asi sám vnímáš, že třeba ty 2 zmíněný střely byly sakra nebezpečný. A nejen ty.

Greny

O tom žádná ale reaguji spis na to že prostě zase napsal nějaké informace , které se mu hodili a byli nepravdivé..

V první půlce lepší Slavia byla ale v druhé bych řekl že Plzeň velmi dobře zareagovala a tam už dle mě byla lepší zase ona

Bakary3

ok, to jo, já si nevšiml, že Sheldon..

Jinak Plzeň to tak nějak srovnala, ale pro mě od nich dost zklamání, čekal bych větší hlad po výhře.

Jo, protože kdyby to napsal někdo jinej, tak tam nasereš ty idiotský palce, ale protože Sheldon, tak smích, trubice.On kecá, Slavia byla lepší celej zápas a v klidu si to pohlídala.

Bakary3

To ani ne, já v první řadě reagoval na Grenyho příspěvek, kde to, co předvedla Slavia, až moc snížil.

Ale když jsem viděl, že reaguje na tebe, tak to trošku chápu.

Nic ve zlým, ale často tu prostě píšeš arogantně ve stylu sparťanů z devadesátek.

A pak tu díky tobě a třeba momovi na slávisty obecně ostatní často koukají jako na arogantní kretény.

Losinho

Těch 1:0 by tomu asi slušelo víc, ale remíza mi nepřijde nějaká nespravedlivá.

Bakary3

Já bych řekl klidně o 2 goly… 2:0, 3:1 … Ale jo, když ty šance nedáš, tak nemůžeš říkat, jak je fotbal nespravedlivej.

Losinho

Za mě včerejší zápas dost zklamání. Oba týmy se snažili hlavně neprohrát, jako by jim remíza vyhovovala. Hlavně nic nepokazit, střídat až deset minut před koncem... Takhle se o titul nehraje.

zklamalo především to tvoje mládí - bucha a kolektiv. budeš mít co vysvětlovat.

Z lavičky toho mladí fakt moc nedokážou. Včera jich právě moc nehrálo. Za Slávii jen Zima, který to zvládl výborně, a za Plzeň Bucha. U něj bych neřekl že hrál špatně, jen byl příliš svazován taktikou. Jinak samí staří a podle toho to taky vypadalo.

Ale mě jde o to, že zjevně už taktika byla celá postavená na tom, že prostě remíza stačí. Od obou klubů. Kdyby ne, tak trenéři střídají v padesáté minutě.

Greny

Těžko říci co mel Bucha za pokyny ale Gula ho chválil z té trojice nejvice

taky z nich hral nejlip

Kiwi-21

Těžko říct 1.poločas byla Slavia jednoznačně lepší a nebezpečnější

2.poločas mi přišel už vyrovnaný

První poločas mohla Slavia vést 2-3:0 druhý poločas naopak mohl Čermák dát hlavou gól ale na nic dalšího si nevzpomenu ze strany Plzně a u Slávie mega šanci Stancia.