Eusébio po mozkové příhodě z ME opustil nemocnici

11.07.2012, 14:54
Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (5)

Přidat komentář
adalbertus

hrát jsem ho neviděl ale respekt si zaslouží

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

OT : Exhibiční utkání stříbrných fotbalistů z mistrovství Evropy 1996 v Anglii s bývalými hráči Slovácka bude hlavním bodem programu takzvaného Předligového večera v Uherském Hradišti. Zápas začne v úterý 24. července v 18:30, tým bývalých českých reprezentantů povede jejich kapitán Miroslav Kadlec a v sestavě bude i útočník Jan Koller. "Tým reprezentantů dává dohromady Pavel Kuka. Kromě něj budou v sestavě například Vladimír Šmicer a Jan Suchopárek. Zřejmě ale nepřijede Pavel Nedvěd. Nehráváme příliš často, sejdeme se tak dvakrát až třikrát do roka," řekl ČTK Miroslav Kadlec. V týmu Slovácka se objeví bývalé ligové opory od roku 2000 s Miroslavem Hlahůlkem, Liborem Soldánem a Janem Palinkem.

Libor Soldán hraje a zároveň trénuje u nás na vesnici.. Rád se zajedu podívat

Reagovat
Filip12

černá perla Mosambiku ♥

Reagovat
EL Gringo

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele