EuroFotbal.cz českou jedničkou. Děkujeme!
Portál EuroFotbal.cz se stal i v únoru 2008 nejvíce navštěvovaným českým fotbalovým webem. Ukázaly to předběžné výsledky auditu návštěvnosti Netmonitor.cz. Webové stránky navštívilo v únoru více než 59.000 reálných uživatelů, kteří vygenerovali přes 500.000 návštěv a zobrazili 2 a půl milionu stránek. EuroFotbal tak potvrdil již potřetí v řadě svou pozici české fotbalové jedničky.
Za pozicí EuroFotbalu na českém internetu stojí uvedení nové verze webu a vhodně doplněné autorské zázemí. "V současné době poskytujeme předzápasová previews i pozápasové reportáže ke všem utkáním Premier League, Serie A, Primera Division, Gambrinus ligy, 1. Bundesligy, Ligue 1, ale pokrýváme i evropské poháry a velké mezinárodní turnaje," vyjmenovává šéfredaktor EuroFotbalu Petr Starý. Kromě toho se obsahová část webu opírá o rychlé a komplexní zpravodajství ze všech hlavních fotbalových soutěží.
Mezi populární funkce webu patří výsledkový servis ze všech evropských lig a hlavních národních pohárů, průběžné výsledky, tipovací hra Tipliga či aktuální tabulky všech evropských soutěží. "Přes řadu funkcí je však naší největší devizou precizní práce redaktorů a kvalita diskuze zdejší čtenářské komunity," připomíná Petr Starý. Uživatelé se do zahájení Eura 2008 mohou těšit na řadu vylepšení jak po obsahové, tak funkční stránce. Dojde především na dlouho očekávané statistiky hráčů a pořadí střelců v jednotlivých ligách.
EuroFotbal vznikl v roce 2002 jako zájmový projekt fanoušků fotbalu. Na sklonku roku 2006 převzala jeho provoz společnost LiveSport, která podpořila další rozvoj portálu. V prosinci 2007, tři měsíce po uvedení nové verze EuroFotbalu, tento web poprvé překonal konkurenci na českém fotbalovém internetu.
Růst obliby EuroFotbalu by nebyl možný bez všech, kdo se podílí na jeho obsahu, a také bez přízně našich čtenářů. Děkujeme!
Za pozicí EuroFotbalu na českém internetu stojí uvedení nové verze webu a vhodně doplněné autorské zázemí. "V současné době poskytujeme předzápasová previews i pozápasové reportáže ke všem utkáním Premier League, Serie A, Primera Division, Gambrinus ligy, 1. Bundesligy, Ligue 1, ale pokrýváme i evropské poháry a velké mezinárodní turnaje," vyjmenovává šéfredaktor EuroFotbalu Petr Starý. Kromě toho se obsahová část webu opírá o rychlé a komplexní zpravodajství ze všech hlavních fotbalových soutěží.
Mezi populární funkce webu patří výsledkový servis ze všech evropských lig a hlavních národních pohárů, průběžné výsledky, tipovací hra Tipliga či aktuální tabulky všech evropských soutěží. "Přes řadu funkcí je však naší největší devizou precizní práce redaktorů a kvalita diskuze zdejší čtenářské komunity," připomíná Petr Starý. Uživatelé se do zahájení Eura 2008 mohou těšit na řadu vylepšení jak po obsahové, tak funkční stránce. Dojde především na dlouho očekávané statistiky hráčů a pořadí střelců v jednotlivých ligách.
EuroFotbal vznikl v roce 2002 jako zájmový projekt fanoušků fotbalu. Na sklonku roku 2006 převzala jeho provoz společnost LiveSport, která podpořila další rozvoj portálu. V prosinci 2007, tři měsíce po uvedení nové verze EuroFotbalu, tento web poprvé překonal konkurenci na českém fotbalovém internetu.
Růst obliby EuroFotbalu by nebyl možný bez všech, kdo se podílí na jeho obsahu, a také bez přízně našich čtenářů. Děkujeme!
Komentáře (88)
Přidat komentářweb je super,stačí si jen nečíst komentáře od lidí a je to ideal
ale to na všech webech
gratuluji jo a ja sem chodim hlavne kvuli tem komentarum
Začni u sebe. Jsi rakovina Eurofotbalu.
Gratuluju a zároveň bych chtěl poděkovat-fakt super...Dobře vyřešené i s těmi videy,při pomyšlení,že bych musel nějaké video hledat na youtube tak se mi hned přestalo chtiit,ale jinak fakt super stránky
Taktéž se připojuji s gratulací a věřím, že postupem času i další fotbaloví nadšenci přijdou na to, proč je EUROFOTBAL jedničku ve svém oboru
Pokud je neodradí jistá jednota ,kterou jsme měli před rokem 1989
Beze slov...
Co to meleš?
ty uz to nehul ani redeny...prave kvuli takovejm jako ty sou kvalitni weby zatracovany
Pro mě už hodně dlouho! Díky za super web
Proč si smazal můj příspěvek?Vadí ti kritika nebo tady jsme opravdu v novodobém komunismu,kde neplatí něco jako svoboda slova?
Nazyvas redaktora dementem, jen proto ze nesouhlasi s tvymi nazory, a to tady trpet nebudu. Na vase hadky nejsem zvedavej.
a to že mi napsal č.ráku a idiote je snad v pořádku nebo co?Bohužel mentalita komunismu z některých tady ještě nevyprchala
Jak módni a ubohé! Nezlob se na mne, ale s tou "mentalitou komunismu" je to na
ty si zdrhl na Hondurasu,tak co víš :-)).No možná sem to přehnal,je to averze ,jen vůči pár lidem
do*
Neni to v poradku, taky sem celou tu vasi "diskusi" smazal. A budte oba radi, ze nemate bany.
Já si nezačal.
Tak já (si) tedy pogratuluji taky!
OBRovská gratulace,super web,sice jsou tu někdy i nějaké neshody(myslim v diskuzích) ale kdyby nebyly nebylo by to ono a nejsou nejak dramaticke takze jeste jednou gratulace a preju hodne stesti do dalsich let
Tak poslouchej, Radine. Prosím Tě netahej sem politiku. A když už tak nezapomeň, že ta "jednota před 89" byla také stříbrná medaile z MS 1962, titul Mistra Evropy 1976, vítězství Slovanu Bratislava v PVP, Dukla Praha porážející Santos s Pelem, zlato z OH 1980, bronz z ME 1980 a další fotbalové úspěchy. O stovkách medailí z jiných sportovních odvětví ani nemluvě. K zblití, že?
Jenže kořeny úspěšnýho Československýho fotbalu byly už dávno před tim, viz. MS 1934. Československo na tom bylo fotbalově velice dobře a dovolim si tvrdit že úspěchy by následovaly stejně tak. Naopak si myslim, že (nejen) fotbalově sme na tom mohli být ještě líp, nebýt jistých událostí..
Mezi MS 34 a MS 62 uplynulo 28 let a to jsou 2 generace... Nikdo na tom nebyl lépe než sportovci v bývalých socialistických zemích. Tam nesouhlasím. Byla to výkladní skříň socialismu a proto se delalo vše možné a nemožné pro jejich úspěch. Viz SSSR, NDR, Polsko, atd.
Ano, hodně let uplynulo a generace se vystřídaly, ale přesto si myslim, že sme měli dobře našlápnuto k tomu vychovávat další generace kvalitních fotbalistů. Kdyby tam nebyl ten předpoklad, tak by to nebylo nic platný. Ty socialistický metody tomu taky v něčem určitě napomohly, ale náš fotbal si myslim by byl úspěšnej i bez toho. Takže ty úspěchy bych já osobně tolik nepřisuzoval tomu, že za to mohli komunisti..
Specialitou NDR byli hl. individuální sporty (atletika a jiné), kde bylo uplatnění dopingu pro úspěch v dané disciplíně daleko větší než u kolektivních sportů, proto tam fotbal patřil na okraj státního zájmu.
Já se bavil o komunistech ,ne o slovácích
.Si to blbě pochopil
Co se tu stalo?
nic nevim, uz se poprali?
bude hůř
Eurofotbal se právem řadí mezi nejvíce navštěvovaný fotbalový web v ČR. Gratuluji k jedinečnému úspěchu, ale zároveň je nutné neusnout na vavřínech a být si vědom toho, že jsou ještě v některých ohledech rezervy. Ať je to bohužel primitivní, vulgární vyjadřování některých pseudoživatelů, neúplné statistiky, např. ohledně počtu diváků na zápasech (uněkterých lig se to v nedávné době zlepšilo, např. u italské Serie A, atd.), pořadí střelců v jednotlivých zemích, aktuálně také předělané znaky klubů, které mají barevn´pozadí, které v určitých případech činí znak absolutně nečitelný, např. Sunderland, Bristol Rovers,... nebo nesprávné, neaktuální znaky klubů, např. FC Turín, Millwall, atd. Ale je jasné, že změny k lepšímu nelze mít hned najednou, vše jde postupně, člověk musí respektovat a tolerovat. Každopádně je web vnímám z mé strany pozitivně, kde je ještě prostor pro zlepšení. Pár negativních jevů nemůže celkově poškodit tak kvalitní produkt.
super, na jine 'fotbalportaly' ani nechodim
Gratulace opravdu super webík pro fotbalového fanouška uplně super!
mam napad mozna je to blbost ale co kdyby ste zkusili aby sel nastavit vzhled stranky podle oblibeneho klubu
Jestli uz tu takovy napad zaznel predem se omlouvam chodim sem teprve pul roku
Jinak eurofotbal je nejlepsi
Nejdříve jsem chodil na fotbalportal ale ani zdaleka nedosahuje takové kvality. Chodím sem hlavně kvůli previews, alegreho fejetonum, diskuzi...až na ty statistiky...perfektní...Hlavně se tu dá s většinou inteligentně bavit, na jiné již zminované stránce diskutují jenom blbci...na pár vyjímek
Gratuluji, jste dobrej web. Ale pozor, konkurence nikdy nespí. Já osobně na pár uživateli již zminovaný Fotbalportal chodím také a nemohu říct jestli je lepší ten nebo ten, na každém si najdu co potřebuju.. Ale musím uznat, že od změny designu to tady šlo hodně nahoru a máte nejlepší předpoklady se stále zlepšovat. Jen tak dál!
dobrá aktualizovaná stránka, určitý problém vidím ve velké "namistrovanosti" některých nejmenovaných autorů.....viz, causa Celtic Glasgow, či Tofess (nebo jak to ten švejk tehdy napsal).....
jak se jmenoval ten švejk
?
on to ví, já to vím......nicméně když jsem ho upozornil na chybu, tak jsem z jeho následné reakce získal dojem, že jsem šlápl na kuří oko nějakému 12 letému snoplovi, který se nedokže přenést přes své právě probuzené Ego ...a ono mu je prý už přes 20
jenom bych to upřesnil - já jsem tím autorem nebyl ani v jednom případě
asi vim, pokud to teda bylo v rámci preview či reportu PL
Už to neřeš. Obě strany udělaly chybu a nemá cenu se v tom opět hrabat.
já jsem si to pak rozebral a chybu u sebe jsem našel, jenom mě mrzelo, že bruce okamžitě autora oné chyby vlastně odstřelil. Už jenom proto, že i když se my dva nesneseme, tak já ho pořád považuju za jednoho z fotbalově nejvzdělanejších uživatelů, co sem chodí
Myslím si, že nie ste len jedničkou u vás ale aj u nás na Slovensku. Žiadna Slovenská stránka neposkytuje toľko informácii a možností o futbale ako vaša. Myslím, že za väčšinou Slovákov vám chcem poďakovať.
tak sme se konečně dostali na vrchol, nezbyva než si pogratulovat a popřát ještě lepší zítřky
"kvalita diskuze zdejší čtenářské komunity"
jj taky sem se smál
Radin se taky zasmál, a pak se jal diskuzi vylepšovat...
Pro měl byl Eurofotbal jedničkou i v době, kdy zdaleka neměl vysokou návštěvnost. Je to více než tři roky, co jsem tady poprvé zabloudil a musím říct, že už tehdy vše bylo na vysoké úrovni, přestože články psala parta nadšenců zadarmo. Samozřejmě web neměl profesionální design jakým se může pyšnit teď, ani zde nebylo tolik článků (tak kolem 4 denně a pár expresek), ale co mi na ze starého EF chybí je kvalita diskusí - tehdy to bylo čtivé, zajímavé a většinou k věci, Teď je to bohužel přesný opak a to je škoda.
Myslím, že dobré příspěvky se objevují pořád, ale jsou obaleny hromadou odpadků...
Je to fajn, taky to tu mám nejradši. Zatím mi tu v diskuzi jenom dvakrát vyhrožovali násilím - a to je na fotbalovým webu co říct
. Ale jinak aktuálnost článků a jejich kvalita je daleko před ostatními weby...jediná malá kaňka je malá aktualizace soupisek klubů...ale to je jenom taková malá třešnička na velkém, kvalitním, fotbalovo/virtuálním dortu
.
Jinak na tomhle webu sem nejlepší já
bože muj, to už ale vážně přeháníš
Až po mě hochu, po mě...
Famózní web s katastrofální úrovní diskuse . Pomohl by chat, ubrání smajlíků, výstrahy a samozřejmě bany. Gratuluju k prvnímu místu, drtivá většina redaktorů si ho zaslouží.
ta diskuze je uz opravdu tragicka, pred par lety se tu alespon rozebiral fotbal, ale dnes? jen stupidni hadky, urazky, vetsinou 100 prispevku o nicem - jen hadky. Ale najdou se v prispevkach i svetle vyjimky. Sem tam i kloudny prispevek. Dokud tu nebude nejaky nekompromisni moderator diskuze, tak to bude cim dal tim horsi.
tak to jsem se prisel mimojine proto, ze Eurofotbal ma nejserioznejsi diskuse z celeho CZ netu.
Samozrejme sracky se tu najdou take, ale v porovnani se zbytkem CZ webu
je to porad v pohode.
problém fotbalových diskusí obecně souvisí s mediální fotbalovou masáží a se současným plošným šířením netu. Ta mediální fotbalová masáž přitáhla k fotbalu různé trotly, kteří by se o něj "normálně" nikdy nezajímali a to plošné rozšíření netu posktytlo náctiletým pubescentům a různým primitivům co se sottva dokáží podepsat netušené monžosti jak prezentovat svou duševní prázdnotu......
Dejme tomu, že před takovými 5 lety měli k netu přístup většinou jen vzdělanější lidé a o fotbal se zajímali jen lidé, kteří ho měli skutečně rádi......proto i ty diskuse tehdy vypadaly zcela jinak......
ohladom diskusie s tebou plne suhlasim. Vystihol si to uplne presne!
Inak vdaka EuroFotbalu.cz patri aj odo mna. Len tak dalej
myslíš že teď se o fotbal zajmají i lide co fotbal rádi nemají??
zajímají se o něj lidé, kteří se zajímaljí o cokoliv co je právě IN......a média jim strčila pod nos právě fotbal....
Fotbal není módní záležitost, nepleť si pojmy s dojmy.
nic jsi Kyslíku nepochopil (ostatně to není žádné překvapení), takže znovu po lopatě a jak pro lopatu - fotbal je samozřejmě jen fotbal, ale tím jak se stává skrze média "populární" - tím myslím především po stránce bulvární, tak se zároveň stává i módní záležitostí - a je proto zajímavý i pro bulvární čtenáře, kteří by se k němu "normálně" nikdy nedostali...........a zkus mně přesvědčit o opaku......třeba jen tak z principu........
Fotbal je nejpopulárnější sdport na světě, byl jím prakticky po celou dobu století sportu a jej jím i ve století 21. Nejedná se tedy o "modní záležitost" ale zkrátka o světový fenomén, který má miliony příznivců i tam, kde je tv akorát u náčelníka.
Důvody jsou jednoduché a není jimi mediální masáž, která byla asi vůbec nejsilnější v historii na konci dvacátého stoeltí v USA a přesto tam fotbal ani zdaleka tolik neprorazil.
Módní záležitost je například hip hop a celá ta hiphop kultura počínaje oblečením a končící gesty. Ostaně módní záležitostí je i násilné používání internetových anglických výrazů lidmi, kteří nemají angličtinu jako rodný jazyk, v tom se mimochodem zrovna ty přímo vyžíváš.
Fotbal tu byl, je a bude. A ne kvůli médiím, ale kvůli své jednoduchosti.
PS: Tohle nebylo přesvědčování, tohle bylo oznámení. Takhle to prostě je a já tě o tom informuju. Protože i pokud si to uvědomíš, tak bys to nepřiznal.
Good job
Kyslíku, Kyslíku, opět jsi nic nepochopil, já se bavím o jabkách a ty do toho zase motáš ty svoje hrušky......ještě tady někdy někomu vyčítej, že nepochopil psaný text.......
Dobrý argument.
nejduležitější odkaz
zo Slovenska. Myslim si, ze az tak nezalezi ci je EuroFotbal.cz jednotkou, ... hlavne, ze si tu skoro vzdy ("skoro vzdy" len preto, ze stale je a bude co zlepsovat) najdem vela zaujimavch informacii zo sveta futbalu. Prajem vela uspechov
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele