Chyběla nám trocha vyspělosti, litoval po prohře v Dortmundu Lautaro

06.11.2019, 12:49
Aktuality
Velký obrat byl včera k vidění v Dortmundu. Do Vestfálska zavítal Inter Milán a po prvních pětačtyřiceti minutách vedl 2:0, po změně stran ovšem o náskok přišel a nakonec prohrál. Nerazzurri si tak hodně zkomplikovali situaci v boji o postup do osmifinále Ligy mistrů...

Inter velmi dobře začal a už v páté minutě otevřel skóre Lautaro Martínez, krátce před odchodem do kabin navíc náskok navýšil Matías Vecino. Druhá půle ovšem nabídla velký tlak Dortmundu, v 51. minutě snížil Achraf Hakimi, po hodině hry srovnal Julian Brandt a vítěznou trefu pro BVB v 77. minutě znovu obstaral Hakimi.

"V prvním poločase jsme hráli dobře, v tom druhém jsme pak byli úplně jiným týmem. Jsme zklamaní, po změně stran jsme ukázali trochu nevyzrálosti," litoval argentinský reprezentant.

"Došlo k chybám v koncentraci - tohle jsou věci, k nimž nesmí docházet, během jednoho poločasu jsme dostali tři branky. Chyběla nám trocha vyspělosti a teď musíme pokračovat v dobré práci, naději jsme rozhodně neztratili," dodal.

Skupinu F v tuto chvíli s osmi body vede Barcelona a o jeden bod zpět je Dortmund. Na třetí příčce je Inter (4), poslední zůstává Slavia (2).

"Bolí to, po dobrém prvním poločase je to hodně nešťastná porážka. Po změně stran jsme byli až moc zatažení a nedokázali držet míč. Dortmundu jeho první gól dodal odvahu a nadšení a nám se vše zkomplikovalo. Každopádně před sebou máme ještě dva zápasy a rozhodně se popereme o postup," slíbil Vecino.

Autor: Tomáš Pavlík / foxsportsasia.com