Téma: Představení týmů Euro 2016

 

Představení účastníků ME 2016 - Island

U příležitosti představení skupiny A jsme vám nabídli profil Albánie, nyní vše závěrem symbolicky završíme jiným absolutním debutantem — tedy dalším národním týmem, který se chystá na svůj vůbec první mezinárodní turnaj. Příběh 'islandského zázraku' je přitom možná ještě pozoruhodnější, neboť jde co do počtu obyvatel o nejmenší kvalifikovanou zemi v dějinách evropských šampionátů...  
09.06.2016 | Profily, historie | 195 komentářů
 

Představení účastníků ME 2016 - Rakousko

Rakousko má velký potenciál uvést se na tomto evropském šampionátu jako velká voda. Před osmi lety Euro organizovalo a ukázalo se být jen do počtu, přesto při své první ortodoxní účasti na velké akci od roku 1998 není řazeno mezi outsidery, nýbrž spíš rovnou do širšího okruhu favoritů. Mohou naši jižní sousedé skutečně překvapit?  
09.06.2016 | Profily, historie | 193 komentářů
 

Představení účastníků ME 2016 - Maďarsko

Fotbalová historie je plná velkých vzestupů jako toho nedávného belgického či velšského, ale také velkých pádů. Jeden z takových dramatických úpadků museli v 90. letech a na přelomu tisíciletí skousávat také v Maďarsku, kde se nyní těší na první velkou akci od mistrovství světa 1986. Jak blahodárný se ve Francii ukáže být německý vliv na celou maďarskou kopanou?  
09.06.2016 | Profily, historie | 244 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků ME 2016 - Portugalsko

Portugalské Seleção stejně jako v kvalifikaci i na mistrovství Evropy našlo své místo v abecedně poslední skupině, a obdobně jako v kvalifikaci je velkým favoritem pro postup do dalšího dějství. Jaké umístění nakonec Portugalci ve Francii vydolují, bude odvislé především od toho, jak bude pevná obrana složená z třicátníků a jak se trenéru Fernandu Santosovi podaří poskládat útočné řady kolem Cristiana Ronalda...  
08.06.2016 | Profily, historie | 412 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků ME 2016 - Švédsko

Deset let. Tak dlouho už Švédové čekají na postup do play-off velkého mezinárodního turnaje; naposledy se jim to povedlo na MS 2006. Rozšířený formát Eura jim dává velkou šanci na tento úspěch navázat. Všechny oči jsou upřeny na Zlatana Ibrahimovice...  
08.06.2016 | Profily, historie | 72 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků ME 2016 - Irsko

Irská mise s krycím názvem Euro 2016 je jednoduchá: předvést lepší výkon než naposledy. Trenéra Martina O’Neilla v tomto ohledu nemusí děsit příliš vysoká očekávání, neboť před čtyřmi lety uhráli ostrované statisticky vůbec nejhorší výsledek v celé historii evropských šampionátů. Základní skupinu však mají Irové opět značně obtížnou...  
08.06.2016 | Profily, historie | 53 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků ME 2016 - Belgie

Černý kůň šampionátu? Letos už ne. Silní Belgičané se zkrátka musí řadit mezi favority Eura; podle žebříčku FIFA jsou tím dokonce vůbec největším (2. místo za Argentinou). Dokážou svěřenci Marka Wilmotse potvrdit pověst zlaté generace?  
07.06.2016 | Profily, historie | 132 komentářů
 

Představení účastníků ME 2016 - Itálie

Itálie je zemí, která klade velký důraz na bohatou historii, emoce, taktiku a tradice. Za dlouhá léta zažila Squadra Azzurra mnoho vzletů i pádů, dala evropskému fotbalu množství legendárních hráčů a přispěla i k rozvoji taktiky. V posledních letech se jí ale nedaří kralovat tak jako v 30. či 40. letech minulého století. Reprezentační kádr navíc opouští jedna ikona za druhou a nové tváře se v rámci přestavby stále teprve zaučují či rostou ve stínu odcházejících mohykánů...  
07.06.2016 | Profily, historie | 159 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Představení účastníků ME 2016 - Turecko

Když se Turci naposledy představili na velké scéně, zasadili se tak na Euru 2008 o neslavné adieu Karla Brücknera s Janem Kollerem — mohou tedy podobnou zkázu českému národnímu týmu přinést i nyní, opět pod taktovkou kouče Fatiha Terima a s hvězdným záložníkem Ardou Turanem na čele?  
07.06.2016 | Profily, historie | 270 komentářů
 

Představení účastníků ME 2016 - Česko

Česká reprezentace opět potvrdila úspěšnou tradici a i pošesté ve své historii postoupila na evropský šampionát, na němž tedy ještě ve své samostatné historii nikdy nechyběla. Zdejší fotbal je sice stále zasahován mnohými aférami, v porovnání s předchozími léty však můžeme říci, že se nachází na vzestupu. Velký podíl na tom nese také trenér Pavel Vrba, který by rád svou pověst úspěšného kouče potvrdil i ve Francii.  
06.06.2016 | Profily, historie | 573 komentářů | ZAUJALO NÁS
20.10. Brighton po 34 letech vyhrál venku
Poprvé od roku 1983 se hráči Brightonu dočkali venkovního vítězství v anglické lize. Na půdě West Hamu oslavil nováček Premier League dokonce nejvyšší výhru v sezoně 3:0 a v neúplné tabulce se posunul na desáté místo. (ČTK)
20.10. Postecoglou po baráži skončí u Austrálie
Austrálii čeká baráž o postup na mistrovství světa 2018 s Hondurasem, pokud by postoupila, nebude už stát na lavičce Ange Postecoglou. Dvaapadesátiletý kormidelník uvedl, že po zmíněných barážových duelech ze své funkce odstoupí, neboť chce pracovat u zahraničního týmu. (transfermarkt.de)
20.10. Métám se vrací Rivierez a Wollscheid
Jonathan Rivierez a Philipp Wollscheid jsou k dispozici Métám pro zítřejší ligové klání s Dijonem. Prvně jmenovaný se vrací po svalovém zranění, zatímco německý obránce vyléčil nemoc. (lequipe.fr)
20.10. Hašek: Chtěli jsme zodpovědně bránit
Bohemians 1905 mají za sebou další úspěšný zápas, tentokrát vyloupili Jihlavu, odkud si odvezli jasné vítězství 4:2. "Chtěli jsme zodpovědně bránit, snažili jsme se hrát na rychlé brejky, což se nám v duelu maximálně dařilo hattrickem Kabajeva, ke kterému mu gratuluji. Po přestávce jsme nechtěli nechat soupeře nadechnout kontaktním gólem, bohužel se to stalo. Zlomová, byla 73. minuta, kdy Fryšták vychytal soupeře a Reiter z protiútoku rozhodl. Potom bylo cítit, že čtvrtá branka vzala soupeři chuť. V zápase jsme tahali za delší konec provazu a zaslouženě zvítězili," pochvaloval si kouč pražského celku Martin Hašek. (ČTK)
20.10. Premier League - výsledek
Výsledek dnešního utkání anglické ligy: West Ham - Brighton 0:3 (10. a 75. z penalty Murray, 45+2. Izquierdo).
20.10. Miccoli odsouzen k trestu odnětí svobody
Trest odnětí svobody na tři roky a šest měsíců vyfasoval Fabrizio Miccoli. Dlouholetý útočník Palerma nebo Juventusu dostal trest za vydírání s cílem získat 12 tisíc eur, kterého se dopouštěl za pomoci Maura Lauricella, což je syn mafiánského bosse Kalsy. Osmatřicetiletý bývalý italský reprezentant se chce, podobně jako už tomu bylo dříve, proti verdiktu soudu odvolat. (football-italia.net)
20.10. Ligue 1 - výsledek
Dnešní výsledek francouzské ligy: Saint-Étienne - Montpellier 0:1 (21. Mbenza).
20.10. Bundesliga - výsledek
Výsledek páteční předehrávky německé ligy: Schalke - Mainz 2:0 (13. Goretzka, 74. Burgstaller).
20.10. HET liga - výsledky
Páteční výsledky české nejvyšší soutěže: Jihlava - Bohemians 1905 2:4 (60. Tlustý, 90. z penalty Ikaunieks - 9., 16. a 22. Kabajev, 73. Reiter), Ostrava - Olomouc 1:1 (54. Hrubý - 74. Moulis).
20.10. Kabajev s druhým nejrychlejším hattrickem
Ruský fútočník Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut. Siegl tehdy v dresu Sparty skóroval do sítě Dukly mezi 80. a 88. minutou. (ČTK)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
21:00
Wydad AC - USM Alger
info
22.10.
Al Ahly - Étoile Sahel
info
Kompletní výsledky
15:00
Club Africain - SuperSport United
info
15:00
FUS de Rabat - TP Mazembe
info
Kompletní výsledky
20.10.
West Ham United - Brighton
0:3
13:30
Chelsea FC - Watford FC
info
16:00
Huddersfield Town - Man. Utd
info
16:00
Manchester City - Burnley FC
info
16:00
Newcastle United - Crystal Palace
info
16:00
Stoke City - AFC Bournemouth
info
16:00
Swansea City - Leicester City
info
18:30
Southampton FC - W. B. A.
info
22.10.
Everton FC - Arsenal FC
info
22.10.
Tottenham Hotspur - Liverpool FC
info
16:00
Aston Villa - Fulham FC
info
16:00
Barnsley FC - Hull City
info
16:00
Bolton Wanderers - Q. P. R.
info
16:00
Brentford FC - Sunderland AFC
info
16:00
Bristol City - Leeds United
info
16:00
Derby County - Sheffield Wednesday
info
16:00
Nottingham Forest - Burton Albion
info
16:00
Sheffield United - Reading FC
info
16:00
Wolverhampton - Preston North End
info
16:00
Middlesbrough FC - Cardiff City
info
18:30
Millwall FC - Birmingham City
info
22.10.
Ipswich Town - Norwich City
info
16:00
AFC Wimbledon - Plymouth Argyle
info
16:00
Blackburn Rovers - Portsmouth FC
info
16:00
Blackpool FC - Wigan Athletic
info
16:00
Bradford City - Charlton Athletic
info
16:00
Doncaster Rovers - Walsall FC
info
16:00
Gillingham FC - Northampton Town
info
16:00
Milton - Oldham Athletic
info
16:00
Oxford United - Rotherham United
info
16:00
Rochdale AFC - Bristol Rovers
info
16:00
Scunthorpe United - Peterbor.
info
16:00
Shrewsbury Town - Fleetwood Town
info
16:00
Southend United - Bury FC
info
16:00
Barnet FC - Yeovil Town
info
16:00
Cambridge United - Chesterfield FC
info
16:00
Carlisle United - Notts County
info
16:00
Cheltenham Town - Lincoln City
info
16:00
Coventry City - Colchester United
info
16:00
Crawley Town - Luton Town
info
16:00
Crewe Alexandra - Accrington
info
16:00
Exeter City - Port Vale
info
16:00
Morecambe FC - Grimsby Town
info
16:00
Newport County - Mansfield Town
info
16:00
Stevenage FC - Forest Green Rovers
info
16:00
Swindon Town - Wycombe Wanderers
info
16:00
AFC Fylde - Maidstone United
info
16:00
Aldershot Town - Tranmere Rovers
info
16:00
Bromley FC - Woking FC
info
16:00
Chester FC - Boreham Wood
info
16:00
Dover Athletic - Maidenhead United
info
16:00
Eastleigh FC - Gateshead FC
info
16:00
Ebbsfleet United - Barrow AFC
info
16:00
Halifax Town - Torquay United
info
16:00
Guiseley AFC - Solihull Moors
info
16:00
Hartlepool United - Sutton United
info
16:00
Leyton Orient - Macclesfield Town
info
16:00
Dagenham & Redbridge - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
13:00
Levante UD - Getafe CF
info
16:15
Real Betis - Deportivo Alavés
info
18:30
Valencia CF - Sevilla FC
info
20:45
FC Barcelona - Málaga CF
info
22.10.
Villarreal CF - UD Las Palmas
info
22.10.
Celta Vigo - Atlético Madrid
info
22.10.
CD Leganés - Athletic Bilbao
info
22.10.
Real Madrid - SD Eibar
info
20.10.
CA Osasuna - FC Barcelona B
2:2
16:00
SD Huesca - Cádiz CF
info
18:00
CD Numancia - Granada CF
info
20:00
Lorca FC - CD Tenerife
info
20:30
Sevilla FC B - Real Zaragoza
info
22.10.
Real Oviedo - Córdoba CF
info
22.10.
Real Valladolid - CD Lugo
info
22.10.
Rayo Vallecano - Sporting Gijón
info
22.10.
Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcón
info
22.10.
UD Almería - Reus Deportiu
info
16:30
Rápido de Bouzas - CF Fuenlabrada
info
18:00
CD Guijuelo - SD Ponferradina
info
22.10.
Celta Vigo B - San Sebastián Reyes
info
22.10.
Atlético Madrid B - Racing Ferrol
info
22.10.
Unión Adarve - RM Castilla
info
22.10.
CDA Navalcarnero - La Coruña B
info
22.10.
Gimn. Segoviana - Rayo Majadahonda
info
22.10.
Pontevedra CF - Coruxo FC
info
22.10.
CCD Cerceda - CD Toledo
info
22.10.
Talavera CF - Real Valladolid B
info
16:00
Real Unión Club - CA Osasuna B
info
17:00
Peña Sport FC - CD Vitoria
info
17:30
CD Mirandés - Burgos CF
info
18:00
Arenas Club de Getxo - CD Lealtad
info
22.10.
Sporting Gijón B - SD Amorebieta
info
22.10.
CD Izarra - Athletic Bilbao B
info
22.10.
Racing Santander - Barakaldo CF
info
22.10.
Gernika Club - Caudal Deportivo
info
22.10.
Real Sociedad B - CD Tudelano
info
22.10.
UD Logroñés - SD Leioa
info
18:00
Elche CF - CD Alcoyano
info
22.10.
SD Formentera - Hércules CF
info
22.10.
RCD Mallorca - Villarreal CF B
info
22.10.
Real Zaragoza B - A. Baleares
info
22.10.
CF Peralada - Peña Deportiva
info
22.10.
UE Olot - UE Llagostera
info
22.10.
CE Sabadell FC - Ontinyent CF
info
22.10.
Badalona CF - Atlético Saguntino
info
22.10.
Valencia CF B - CD Ebro
info
22.10.
Lleida Esportiu - UE Cornellà
info
17:30
UCAM Murcia - Écija Balompié
info
18:00
Córdoba CF B - Real Betis B
info
22.10.
UD Melilla - Recreativo Huelva
info
22.10.
UD Marbella - CD Badajoz
info
22.10.
Granada CF B - FC Cartagena
info
22.10.
UD Las Palmas B - Jumilla CF
info
22.10.
CP Ejido - Extremadura UD
info
22.10.
CF Villanovense - Real Linense
info
22.10.
Mérida AD - Lorca Deportiva
info
22.10.
CD San Fernando - Real Murcia
info
Kompletní výsledky
18:00
UC Sampdoria - FC Crotone
info
20:45
SSC Neapol - Inter Milán
info
22.10.
Chievo Verona - Hellas Verona
info
22.10.
Turín FC - AS Řím
info
22.10.
AC Milán - Janov CFC
info
22.10.
SPAL 2013 - US Sassuolo
info
22.10.
Atalanta Bergamo - Bologna FC
info
22.10.
Benevento Calcio - ACF Fiorentina
info
22.10.
Udinese Calcio - Juventus FC
info
22.10.
SS Lazio - Cagliari Calcio
info
20.10.
US Cremonese - Brescia Calcio
2:0
20.10.
FC Bari 1908 - AS Cittadella
4:2
15:00
AC Cesena - US Foggia
info
15:00
Città di Palermo - Novara Calcio
info
15:00
Parma Calcio - Virtus Entella
info
15:00
Delfino Pescara - US Avellino
info
15:00
US Pro Vercelli - Carpi FC
info
15:00
Salernitana - Frosinone Calcio
info
15:00
Spezia Calcio - Perugia Calcio
info
15:00
Ternana Calcio - Ascoli Calcio
info
15:00
Venezia FC - Empoli FC
info
22.10.
Carrarese Calcio - Arzachena Calcio
info
22.10.
Olbia Calcio - AC Cuneo
info
22.10.
US Gavorrano - AS Lucchese Libertas
info
22.10.
AS Livorno - Giana Erminio
info
22.10.
AC Monza Brianza - AC Arezzo
info
22.10.
AS Pro Piacenza - AC Prato
info
22.10.
Alessandria Calcio - Pisa Calcio
info
22.10.
AS Viterbese - AC Siena
info
20.10.
Calcio Padova - Bassano Virtus
1:0
22.10.
Ravenna Calcio - UC AlbinoLeffe
info
22.10.
AC Renate - FC Südtirol-Alto Adige
info
22.10.
AC FeralpiSalò - AS Gubbio
info
22.10.
Alma Fano - Modena FC
info
22.10.
Pordenone Calcio - AC Mestre
info
22.10.
AC Reggiana - US Fermana
info
22.10.
Santarcangelo - Teramo Calcio
info
14:30
USD Akragas - SS Juve Stabia
info
14:30
Liberty Monopoli - Reggina Calcio
info
14:30
Rende Calcio - Paganese Calcio
info
16:30
US Casertana - US Siracusa
info
16:30
Cosenza Calcio - Bisceglie Calcio
info
16:30
Fidelis Andria - Fondi Calcio
info
20:30
Calcio Catania - Sicula Leonzio
info
20:30
FC Matera - US Lecce
info
Kompletní výsledky
20.10.
Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05
2:0
15:30
RB Lipsko - VfB Stuttgart
info
15:30
Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
info
15:30
E. Frankfurt - Borussia Dortmund
info
15:30
FC Augsburg - Hannover 96
info
18:30
Hamburger SV - Bayern Mnichov
info
22.10.
1. FC Köln - Werder Brémy
info
22.10.
SC Freiburg - Hertha BSC
info
22.10.
VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim
info
20.10.
FC Ingolstadt 04 - Heidenheim
3:0
20.10.
Düsseldorf - SV Darmstadt
1:0
13:00
Eintracht Braunschweig - VfL Bochum
info
13:00
Union Berlín - Greuther Fürth
info
13:00
Holstein Kiel - Arminia Bielefeld
info
22.10.
1. FC Kaiserslautern - MSV Duisburg
info
22.10.
1. FC Norimberk - Drážďany
info
22.10.
Erzgebirge Aue - Jahn Regensburg
info
20.10.
Großaspach - Chemnitzer FC
3:1
20.10.
Hansa Rostock - VfL Osnabrück
2:0
14:00
Werder Brémy II - Sp. Lotte
info
14:00
Rot-Weiß Erfurt - Hallescher FC
info
14:00
SC Paderborn - VfR Aalen
info
14:00
1. FC Magdeburg - Unterhaching
info
14:00
Preußen Münster - Karlsruher SC
info
14:00
Würzburger K. - Wehen Wiesbaden
info
14:00
SV Meppen - Fortuna Köln
info
22.10.
FSV Zwickau - Carl Zeiss Jena
info
20.10.
Droch. / Assel - Braunschweig II
1:1
20.10.
Hannover 96 II - TSV Havelse
2:2
14:00
VfB Lübeck - Egestorf/Langreder
info
15:00
Eutin 08 - Schwarz-Weiß Rehden
info
16:00
SSV Jeddeloh - Weiche Flensburg
info
22.10.
Hamburger SV II - VfB Oldenburg
info
22.10.
VfL Wolfsburg II - Altona
info
22.10.
FC St. Pauli II - Hansa Lüneburg
info
22.10.
VfV Borussia Hildesheim - Norderst.
info
20.10.
Wacker Nordhausen - Neugersdorf
1:1
20.10.
FSV Luckenwalde - TSG Neustrelitz
1:4
13:30
Hertha BSC II - ZFC Meuselwitz
info
13:30
Berlín AK 07 - Germ. Halberstadt
info
22.10.
Berliner FC Dynamo - Chemie Lipsko
info
22.10.
BFC Viktoria - VSG Altglienicke
info
22.10.
Fürstenwalde - Energie Cottbus
info
22.10.
SV Babelsberg 03 - Budissa Bautzen
info
22.10.
Lokomotive Lipsko - VfB Auerbach
info
20.10.
Düsseldorf II - KFC Uerdingen
0:0
20.10.
SC Verl - Westfalia Rhynern
2:1
20.10.
M'gladbach II - Wiedenbrück
0:4
14:00
Dortmund II - Wuppertaler SV
info
14:00
TUS Erndtebrück - 1. FC Köln II
info
14:00
Viktoria Köln - FC Wegberg-Beeck
info
14:00
SV Rödinghausen - SG Wattenscheid
info
22.10.
Alemannia Aachen - Rot-Weiß Essen
info
13:00
FSV Frankfurt - Hessen Kassel
info
14:00
S. Kickers - Röch. Völklingen
info
14:00
Saarbrück. - VfB Stuttgart II
info
14:00
Eint. Stadtallendorf - Schott Mainz
info
14:00
TuS Koblenz - TSG Hoffenheim II
info
14:00
Astoria Walldorf - TSV Steinbach
info
14:00
1. FSV Mainz 05 II - SV Elversberg
info
22.10.
Mannheim - Kickers Offenbach
info
22.10.
Wormatia Worms - SSV Ulm 1846
info
20.10.
FV Illertissen - FC Augsburg II
2:0
20.10.
TSV Buchbach - FC Memmingen
1:1
20.10.
1. FC Schweinfurt - VfR Garching
3:0
14:00
SV Seligenporten - FC Pipinsried
info
14:00
Norimberk II - Wacker Burghausen
info
14:00
Fürth II - FC Unterföhring
info
14:00
Ingolstadt II - VfB Eichstätt
info
14:00
TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Bayreuth
info
22.10.
TSV Mnichov 1860 - Bayern M. II
info
Kompletní výsledky
20.10.
Jihlava - Bohemians 1905
2:4
20.10.
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
1:1
17:00
FK Teplice - MFK Karviná
info
18:15
FK Jablonec - Sparta Praha
info
22.10.
Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno
info
22.10.
Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav
info
22.10.
Slavia Praha - Slovan Liberec
info
10:15
Olympia Praha - MFK Vítkovice
info
10:15
Fotbal Třinec - FK Pardubice
info
15:30
1. FK Příbram - Ústí nad Labem
info
16:00
Hradec Králové - Baník Sokolov
info
16:15
České Budějovice - SFC Opava
info
22.10.
Viktoria Žižkov - 1. SC Znojmo FK
info
22.10.
Vlašim - MAS Táborsko
info
22.10.
FK Varnsdorf - MFK Frýdek-Místek
info
10:15
Slavoj Vyšehrad - Loko Vltavín
info
10:15
FC Písek - Polaban Nymburk
info
10:30
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
info
13:30
Sokol Čížová - SK Převýšov
info
15:30
FK Dobrovice - FK Králův Dvůr
info
15:30
Viktorie Jirny - SK Zápy
info
22.10.
Benátky n/J - Jiskra Domažlice
info
22.10.
Sokol Brozany - MFK Chrudim
info
22.10.
FK Štěchovice - FK Litoměřicko
info
10:30
Viktoria Otrokovice - SK Líšeň
info
14:30
Jiskra Rýmařov - RSM Hodonín
info
14:30
1. SK Prostějov - Kroměříž
info
14:30
Spartak Hulín - MFK Vyškov
info
14:30
ČSK Uherský Brod - FK Mohelnice
info
14:30
1. HFK Olomouc - Vel. Mez.
info
14:30
FC Hlučín - Odra Petřkovice
info
22.10.
SK Uničov - Val. Mez.
info
10:15
Petřín Plzeň - TJ Přeštice
info
13:30
Olympie Březová - Karlovy Vary
info
13:30
Č. Krumlov - SK Rakovník
info
15:00
MFK Dobříš - Mariánské Lázně
info
15:30
TJ Malše Roudné - SK Klatovy
info
15:30
FK Hořovicko - Tatran Sedlčany
info
15:30
SK Doubravka - Aritma Praha
info
15:30
Spartak Soběslav - SK Jankov
info
10:15
Motorlet Praha - Tatran Rakovník
info
10:15
FC Chomutov - SK Hrobce
info
15:30
FK Souš - SS Ostrá
info
15:30
SK Úvaly - Arsenal Česká Lípa
info
15:30
Slovan Velvary - SK Kladno
info
22.10.
Meteor Praha - FC Nový Bor
info
22.10.
Sokol Houstoň - Neratovice-Byš.
info
22.10.
FK Louny - SK Český Brod
info
10:15
Čechie Vykáň - FK Zbuzany
info
10:15
Brandýs n. L. - Jiskra Mšeno
info
15:30
Sokol Kratonohy - Admira Praha
info
15:30
SK Vysoké Mýto - FK Letohrad
info
15:30
Sokol Živanice - Dvůr Králové
info
15:30
MFK Trutnov - FK Kolín
info
22.10.
FK Čáslav - FK Pěnčín-Turnov
info
22.10.
FK Pardubice B - Spartak Chrastava
info
14:30
Slovan Bzenec - HFK Třebíč
info
22.10.
FK Šumperk - AFK Tišnov
info
22.10.
Žďár n/S - Slovan Rosice
info
22.10.
Ždírec n/D - Havlíčkův Brod
info
22.10.
FC Strání - FK Blansko
info
22.10.
SFK Vrchovina - Velká Bíteš
info
22.10.
Slavoj TKZ Polná - Stará Říše
info
22.10.
MSK Břeclav - Sokol Tasovice
info
14:30
SK Hranice - Nové Sady Olomouc
info
14:30
FC Vsetín - Lokomotiva Petrovice
info
14:30
TJ Nový Jičín - FK Jeseník
info
22.10.
SFC Opava B - FC Brumov
info
22.10.
FC Slavičín - MFK Havířov
info
22.10.
FK Kozlovice - Sokol Ústí
info
22.10.
Frýdlant n. O. - D. Benešov
info
22.10.
FK Bospor Bohumín - FK Šternberk
info
22.10.
FK Teplice - Dukla Praha
info
22.10.
Fotbal Třinec - Sigma Olomouc
info
22.10.
MFK Karviná - Fastav Zlín
info
22.10.
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
Kompletní výsledky
15:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
info
17:00
FC Zlaté Moravce - Slovan Bratis.
info
17:00
FK Senica - MFK Ružomberok
info
17:00
Spartak Trnava - Podbrezová
info
17:00
Zemplín Michalovce - FC Nitra
info
22.10.
Tatran Prešov - MŠK Žilina
info
20.10.
Partizán Bardejov - Podbrezová B
7:0
20.10.
FK Pohronie - ŠKF Sereď
2:3
14:30
Lipt. Mikuláš - L. Košice
info
14:30
Sp. Nová Ves - MŠK Žilina B
info
15:00
Inter Bratislava - Nové Mesto n/V
info
15:00
FK Poprad - MFK Skalica
info
15:00
Lokomotíva Zvolen - Šamorín
info
22.10.
Slavoj Trebišov - KFC Komárno
info
Kompletní výsledky
20.10.
St-Étienne - Montpellier HSC
0:1
17:00
AS Monaco - SM Caen
info
20:00
Amiens SC - Girondins Bordeaux
info
20:00
Angers SCO - Toulouse FC
info
20:00
FC Metz - Dijon FCO
info
20:00
FC Nantes - EA Guingamp
info
20:00
Stade Rennes - Lille OSC
info
22.10.
OGC Nice - Racing Strasbourg
info
22.10.
ES Troyes - Olympique Lyon
info
22.10.
Olympique Marseille - Paris SG
info
20.10.
AJ Auxerre - US Quevilly-Rouen
2:1
20.10.
Paris FC - Valenciennes FC
3:2
20.10.
Le Havre AC - LB Châteauroux
1:1
20.10.
AS Nancy-Lorraine - Clermont Foot
2:2
20.10.
Nîmes Olympique - Stade Brestois
4:0
20.10.
Chamois Niortais - Bourg Péronnas
2:0
20.10.
US Orléans - FC Lorient
1:2
20.10.
Tours FC - FC Sochaux
0:1
15:00
RC Lens - Stade Reims
info
Kompletní výsledky
10:30
SKA Chabarovsk - FK Ufa
info
13:00
FK Tosno - FK Rostov
info
15:30
Rubin Kazaň - Dinamo Moskva
info
18:00
Spartak Moskva - Amkar Perm
info
22.10.
Ural - Achmat Groznyj
info
22.10.
CSKA Moskva - Zenit Petrohrad
info
22.10.
Anži Machačkala - Arsenal Tula
info
07:00
Luč-Energija - Olimpijec NN
info
12:00
Krasnojar. - Šinnik Jaroslavl
info
12:30
FK Tambov - Sibir Novosibirsk
info
13:00
FK Orenburg - Avangard Kursk
info
13:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
15:00
Baltika K. - Dinamo Petrohrad
info
16:00
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
16:00
Kubaň Krasnodar - Křídla Sov.
info
18:00
Zenit II - Volgar Astrachaň
info
22.10.
Spartak Moskva II - FK Tjumen
info
Kompletní výsledky
20.10.
Estoril Praia - Boavista FC
0:3
17:00
CD Feirense - Rio Ave FC
info
19:15
Vitória FC Setúbal - CS Marítimo
info
21:30
FC Porto - Paços Ferreira
info
22.10.
CD Tondela - CF Os Belenenses
info
22.10.
CD Aves - SL Benfica
info
22.10.
Sporting CP - GD Chaves
info
12:15
FC Penafiel - Sporting CP B
info
17:00
SC Braga B - SC Covilhã
info
17:00
FC Famalicão - Académico Viseu
info
17:00
CD Nacional - Cova Piedade
info
17:00
UD Oliveirense - Real Sport Clube
info
17:00
Leixões SC - Académica Coimbra
info
22.10.
FC Arouca - Gil Vicente FC
info
22.10.
SL Benfica B - União Madeira
info
22.10.
FC Porto B - Varzim SC
info
22.10.
CD Santa Clara - Vitória SC B
info
Kompletní výsledky
16:00
Hearts - St. Johnstone FC
info
16:00
Partick Thistle - Dundee FC
info
16:00
Ross County - Hamilton Academical
info
13:15
Hibernian FC - Celtic FC
info
22.10.
Rangers FC - Motherwell FC
info
16:00
Brechin City - Queen S.
info
16:00
Dundee United - Inverness CT
info
16:00
Dunfermli. - Livingston FC
info
16:00
Falkirk FC - St. Mirren FC
info
16:00
Greenock Morton - Dumbarton FC
info
16:00
Albion Rovers - Queen's Park FC
info
16:00
Alloa Athletic - East Fife FC
info
16:00
Arbroath FC - Airdrieonians FC
info
16:00
Forfar Athletic - Ayr United
info
16:00
Stranraer FC - Raith Rovers
info
16:00
Berwick Rangers - Montrose FC
info
16:00
Clyde FC - Peterhead FC
info
16:00
Cowdenbeath FC - Stirling Albion
info
16:00
Edinburgh City - Annan Athletic
info
16:00
Elgin City - Stenhousemuir FC
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Groningen - Willem II
0:1
18:30
NAC Breda - PEC Zwolle
info
19:45
SBV Excelsior - Sparta Rotterdam
info
19:45
VVV Venlo - ADO Den Haag
info
20:45
FC Twente - Roda JC
info
22.10.
PSV Eindhoven - Heracles Almelo
info
22.10.
Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax
info
22.10.
AZ Alkmaar - FC Utrecht
info
22.10.
SC Heerenveen - SBV Vitesse
info
20.10.
Jong Utrecht - MVV Maastricht
2:1
20.10.
FC Volendam - NEC Nijmegen
0:2
20.10.
FC Dordrecht - BV De Graafschap
1:1
20.10.
Jong PSV Eindhoven - RKC Waalwijk
3:2
20.10.
Go Ahead Eagles - Jong AFC Ajax
4:1
20.10.
Fortuna Sittard - FC Eindhoven
2:2
20.10.
FC Oss - FC Den Bosch
1:1
20.10.
Almere City - Cambuur Leeuwarden
1:1
20.10.
Helmond Sport - SC Telstar
1:2
20.10.
Jong AZ Alkmaar - FC Emmen
2:1
Kompletní výsledky
20.10.
Excel Mouscron - Standard Lutych
1:3
18:00
KSC Lokeren - Royal Charleroi SC
info
20:00
KAS Eupen - KV Mechelen
info
20:00
Sint-Truidense VV - KV Oostende
info
20:30
KV Kortrijk - KAA Gent
info
22.10.
Club Bruggy - Royal Antverpy FC
info
22.10.
RSC Anderlecht - KRC Genk
info
22.10.
SV Zulte Waregem - Waasland-Beveren
info
17:00
Lierse SK - Cercle Bruggy
info
20:30
KSV Roeselare - KVC Westerlo
info
22.10.
Beerschot Wilrijk - OH Leuven
info
Kompletní výsledky
20.10.
Antalyaspor - Kasimpaşa SK
2:1
20.10.
Göztepe SK - Alanyaspor
3:3
13:00
Osmanlispor - KDÇ Karabükspor
info
15:30
Akhisar B. - Gençlerbirliği SK
info
18:30
Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
info
22.10.
Sivasspor - Bursaspor
info
22.10.
Kayserispor - Konyaspor
info
22.10.
Galatasaray SK - Fenerbahçe SK
info
20.10.
Adanaspor - MKE Ankaragücü
0:0
12:00
Istanbulspor - Altinordu SK
info
12:00
Denizlispor - Adana Demirspor
info
18:30
Gaziantepspor - Çaykur Rizespor
info
22.10.
Giresunspor - Manisaspor
info
22.10.
Ümraniyespor - Gaz. Gaziantep
info
22.10.
Elaziğspor - Samsunspor
info
22.10.
Eskişehirspor - Erzurum BB
info
22.10.
Boluspor - Balikesirspor
info
Kompletní výsledky
15:00
APO Levadiakos - PAS Giannina FC
info
17:15
AO Kerkyra - Panetolikos FC
info
19:30
PAS Lamia 1964 - Panathinaikos FC
info
22.10.
Asteras Tripolis - Panionios FC
info
22.10.
Apollon Smyrnis - Xanthi FC
info
22.10.
Platanias Chanion - AE Larisa
info
22.10.
Olympiakos Pireus - PAOK Soluň
info
Kompletní výsledky
16:00
SK Sturm Graz - SV Mattersburg
info
18:30
SCR Altach - Wolfsberger AC
info
18:30
SKN Sankt Pölten - LASK Linz
info
22.10.
Admira - Red Bull Salzburg
info
22.10.
Austria Vídeň - Rapid Vídeň
info
20.10.
Austria Lustenau - WSG Wattens
2:0
20.10.
SC Wiener Neustadt - SV Kapfenberg
4:2
20.10.
Floridsdorfer AC - FC Liefering
2:2
20.10.
TSV Hartberg - Blau Weiß Linz
2:0
20.10.
Wacker Innsbruck - SV Ried
1:1
Kompletní výsledky
19:00
FC Basilej - FC Thun
info
19:00
FC Curych - Grasshopper Curych
info
22.10.
FC Luzern - BSC Young Boys
info
22.10.
FC Sion - FC Lugano
info
22.10.
FC St. Gallen - Lausanne Sport
info
20.10.
FC Vaduz - Neuchâtel Xamax
0:5
19:00
FC Chiasso - FC Schaffhausen
info
19:00
Servette Ženeva - Rapperswil-Jona
info
22.10.
FC Wohlen - FC Wil
info
Kompletní výsledky
13:00
Olimpik Doněck - Zirka K.
info
16:00
PFK Oleksandrija - Veres Rivne
info
18:30
Vorskla Poltava - Karpaty Lvov
info
22.10.
Stal Kamjanske - Černomorec Oděsa
info
22.10.
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
info
22.10.
Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck
info
Kompletní výsledky
20.10.
Zag. Lubin - Piast Gliwice
2:2
20.10.
Górnik Zabrze - Korona Kielce
3:3
15:30
Sandecja Nowy Sącz - KS Cracovia
info
18:00
Pogoń Szczecin - Nieciecza
info
20:30
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
info
22.10.
Arka Gdynia - Jagiellonia
info
22.10.
Wisła Kraków - Legia Varšava
info
12:30
Raków Częstochowa - GKS Tychy
info
15:00
Odra Opole - Podbeskidzie
info
17:00
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
info
17:00
Chojnice - Pogoń Siedlce
info
18:00
Miedź Legnica - Górnik Łęczna
info
18:00
Stal Mielec - Chrobry Głogów
info
22.10.
Niepołomice - Olimpia Grudziądz
info
22.10.
Sosnowiec - Stomil Olsztyn
info
22.10.
GKS Katowice - Ruch Chorzów
info
Kompletní výsledky
20.10.
Gaz Metan M. - CSM Poli Iaşi
0:2
20.10.
C. Chiajna - CSU Craiova
1:2
17:00
Astra Giurgiu - FC Voluntari
info
17:00
Juventus Bukurešť - Sepsi OSK
info
19:45
FCSB - Poli Temešvár
info
19:45
Viitorul Constanţa - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
15:30
Paksi SE - Mezőkövesdi SE
info
15:30
Ferencvárosi TC - Újpest FC
info
15:30
Videoton FC - Puskás FC
info
15:30
Vasas Budapešť - Balmazúj. S.
info
15:30
Debreceni VSC - Haladás
info
18:00
Diósgyőri VTK - Honvéd
info
Kompletní výsledky
20.10.
Inter Zaprešić - NK Rudeš
3:1
15:00
HNK Cibalia - Slaven Belupo
info
19:00
Hajduk Split - Dinamo Záhřeb
info
22.10.
Lokomotiva Záhřeb - NK Istra 1961
info
22.10.
NK Rijeka - NK Osijek
info
Kompletní výsledky
20.10.
Vojvodina Novi Sad - Radnički Niš
1:1
15:00
Mačva Šabac - Borac Čačak
info
15:00
Spartak Subotica - FK Čukarički
info
17:00
Javor Ivanjica - Radnik Surdulica
info
17:00
FK Voždovac - FK Rad
info
17:00
Napredak Kruševac - FK Zemun
info
22.10.
FK Partizan - FK Bačka
info
22.10.
FK Crvena Zvezda - Mladost Lučani
info
Kompletní výsledky
20.10.
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
3:0
13:00
NK Celje - NK Aluminij
info
15:00
ND Gorica - NK Domžale
info
20:20
NK Maribor - NK Ankaran
info
22.10.
NK Krško - Rudar Velenje
info
Kompletní výsledky
20.10.
Pirin Blagoevgrad - Slavia Sofia
0:0
20.10.
Dunav Ruse - Botev Plovdiv
0:0
15:00
Levski Sofia - CSKA Sofia
info
19:15
Lokomotiv Plovdiv - ČM Varna
info
22.10.
Vereja SZ - Septemvri Sofia
info
22.10.
Vitoša Bistrica - Beroe
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Midtjylland - AC Horsens
4:2
15:30
Silkeborg IF - SønderjyskE
info
22.10.
Hobro IK - FC Nordsjaelland
info
22.10.
Lyngby BK - Odense Boldklub
info
22.10.
FC Helsingør - Brøndby IF
info
22.10.
FC Kodaň - AGF Aarhus
info
22.10.
Esbjerg fB - Fremad Amager
info
22.10.
Thisted FC - Nykøbing FC
info
22.10.
Vejle Boldklub - Viborg FF
info
22.10.
Brabrand IF - Vendsyssel FF
info
22.10.
FC Roskilde - FC Fredericia
info
22.10.
Skive IK - HB Køge
info
Kompletní výsledky
20.10.
Örebro SK - Halmstads BK
0:1
16:00
AFC Eskilstuna - IF Elfsborg
info
22.10.
GIF Sundsvall - IFK Norrköping
info
22.10.
IFK Göteborg - Östersunds FK
info
22.10.
Djurgårdens IF - BK Häcken
info
14:00
GAIS Göteborg - Norrby IF
info
14:00
Gefle IF - IK Frej
info
16:00
Varbergs BoIS - Örgryte IS
info
16:00
Degerfors IF - Helsingborgs IF
info
22.10.
Trelleborgs FF - Åtvidabergs FF
info
22.10.
Östers IF - Falkenbergs FF
info
Kompletní výsledky
18:00
Aalesunds FK - Kristiansund BK
info
22.10.
Molde FK - FK Haugesund
info
22.10.
Sandefjord - Strømsgodset IF
info
22.10.
Sogndal Fotball - Sarpsborg 08 FF
info
22.10.
Stabaek Fotball - Tromsø IL
info
22.10.
Viking FK - Vålerenga IF
info
22.10.
SK Brann - Rosenborg BK
info
15:00
FK Arendal - IK Start
info
22.10.
Elverum Fotball - Sandnes Ulf
info
22.10.
FK Jerv - FK Bodø/Glimt
info
22.10.
Strømmen IF - Ullensaker/Kisa IL
info
22.10.
Åsane Fotball - Tromsdalen UIL
info
22.10.
Levanger FK - Florø SK
info
22.10.
Kongsvinger IL - Mjøndalen IF
info
Kompletní výsledky
20.10.
RoPS Rovaniemi - IFK Mariehamn
0:3
20.10.
HIFK Helsinky - SJK Seinäjoki
2:2
20.10.
VPS Vaasa - FC Lahti
2:1
20.10.
KuPS Kuopio - JJK Jyväskylä
2:1
20.10.
Inter Turku - HJK Helsinky
1:3
20.10.
Ilves Tampere - PS Kemi Kings
1:0
14:00
AC Oulu - Ekenäs IF
info
14:00
IF Gnistan - FF Jaro
info
14:00
FC Honka - TPS Turku
info
14:00
Grankulla IFK - FC Haka
info
14:00
KPV Kokkola - Oulun Palloseura
info
Kompletní výsledky
17:00
Omonia Nikósie - AEL Limassol
info
17:00
Alki Oroklini - Doxa Katokopia
info
18:00
Pafos FC - Nea Salamis FC
info
19:00
Ethnikos Achnas - Anorthosis
info
19:00
AEK Larnaka - APOEL Nikósie
info
22.10.
Olympiakos N. - Ermis Aradippou
info
22.10.
Apollon Limassol - Aris Limassol
info
Kompletní výsledky
15:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - FC Ashdod
info
17:00
Hapoel Acre - Hapoel Ra'anana
info
17:15
Maccabi Netanya - Kiryat Shmona
info
19:30
Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalém
info
22.10.
Hapoel Ashkelon - Mac P-Tik.
info
22.10.
Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa
info
Kompletní výsledky
20.10.
Bray Wanderers - Shamrock Rovers
1:0
20.10.
Dundalk FC - Bohemians Dublin
0:1
20.10.
St. Patrick's Athletic - Cork City
4:2
20.10.
Limerick FC - Galway United
2:2
20.10.
Finn Harps - Drogheda United
odl.
20:45
Sligo Rovers - Derry City
info
Kompletní výsledky
20.10.
Ards FC - Warrenpoint Town
2:1
16:00
Ballinamallard - Carrick Rangers
info
16:00
Cliftonville FC - Coleraine FC
info
16:00
Glenavon FC - Ballymena United
info
18:30
Dungannon Swifts - Glentoran FC
info
Kompletní výsledky
20.10.
Prestatyn Town - Bangor City
4:2
20.10.
Aberystwyth Town - TNS
1:2
15:30
Bala Town - Barry Town
info
15:30
Cefn Druids - Carmarthen Town
info
15:30
Cardiff MU - Newtown AFC
info
18:15
Connah's Quay FC - Llandudno FC
info
Kompletní výsledky
20.10.
Krumkačy Minsk - FK Gorodeja
0:3
13:00
Naftan Novopolock - Dinamo Brest
info
14:10
Neman Grodno - FK Gomel
info
22.10.
Dinamo Minsk - Slavia Mozyr
info
22.10.
FK Sluck - Isloč Minsk
info
22.10.
FK Vitebsk - Šachtër Soligorsk
info
Kompletní výsledky
22.10.
Stumbras Kaunas - Utenis Utena
info
22.10.
Lietava Jonava - FK Atlantas
info
22.10.
FK Trakai - Kauno Žalgiris
info
22.10.
Sūduva - Žalgiris Vilnius
info
Kompletní výsledky
11:00
SK Babīte - FK Spartaks
neh.
22.10.
FK Jelgava - METTA/LU
info
22.10.
Riga FC - Rīgas Futbola skola
info
22.10.
FK Liepāja - FK Ventspils
info
Kompletní výsledky
20.10.
Trans Narva - Flora Tallinn
0:7
12:00
Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond
info
15:00
Sillamäe Kalev - FC Infonet
info
15:00
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
18:00
Tammeka Tartu - Vaprus Pärnu
info
Kompletní výsledky
20.10.
Spicul Ch. - Sfîntul Gheorghe
1:1
20.10.
Dacia Kišiněv - Zaria Bălţi
1:1
20.10.
Zimbru Kišiněv - S. Nisporeni
2:1
14:00
Petrocub Hîncești - Milsami Orhei
info
22.10.
Dinamo-Auto - Sheriff Tiraspol
info
Kompletní výsledky
15:00
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
info
15:00
NK Vitez - Mladost Doboj-Kakanj
info
15:00
Čelik Zenica - Borac Banja Luka
info
17:00
Sloboda Tuzla - Široki Brijeg
info
19:00
Zrinjski Mostar - FK Sarajevo
info
22.10.
GOŠK Gabela - Željezničar
info
Kompletní výsledky
13:30
Iskra Danilovgrad - Sutjeska
info
13:30
Zeta Golubovci - Kom Podgorica
info
13:30
Mladost Podgorica - Bud. Podg.
info
13:30
Grbalj Radanovići - Dečić Tuzi
info
13:30
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
info
Kompletní výsledky
22.10.
KS Lushnja - KF Laçi
info
22.10.
Teuta Durrës - Skënderbeu Korça
info
22.10.
Luftëtari Gjirokastra - FK Kukësi
info
22.10.
Vllaznia Skadar - Partizani Tirana
info
22.10.
Flamurtari Vlora - KF Kamza
info
Kompletní výsledky
20.10.
Banants Jerevan - Ararat Jerevan
0:0
13:00
Shirak Gyumri - Pyunik Jerevan
info
22.10.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
Kompletní výsledky
20.10.
Säbail FK - Inter Baku
1:0
13:00
FK Käpäz - Neftçi Baku
info
15:00
PFK Sumqayit - Zirä FK
info
22.10.
FK Qäbälä - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
22.10.
Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere
info
Kompletní výsledky
11:00
Irtyš Pavlodar - FK Aktobe
info
12:00
FK Taraz - Šachtër Karagandy
info
13:00
Kairat Almaty - FK Akžajyk
info
22.10.
Ordabasy Šymkent - FC Astana
info
22.10.
Kaisar Kyzylorda - FK Atyrau
info
22.10.
Tobol Kostanaj - Okžetpes
info
Kompletní výsledky
20.10.
Lija Athletic - Birkirkara FC
0:2
20.10.
Naxxar Lions - St. Andrews FC
3:1
20.10.
Gzira United - Balzan Youths
1:2
15:00
Senglea Athletics - Hamrun Spartans
info
17:15
Valletta FC - Tarxien Rainbows
info
22.10.
Mosta FC - Floriana FC
info
22.10.
Sliema Wanderers - Hibernians FC
info
Kompletní výsledky
22.10.
FC Rodange 91 - US Hostert
info
22.10.
Hamm Benfica - Victoria Rosport
info
22.10.
Jeunesse Esch - Progrès Niedercorn
info
22.10.
US Mondorf - Racing FC Luxembourg
info
22.10.
F91 Dudelange - Fola Esch
info
22.10.
FC Differdange 03 - UNA Strassen
info
22.10.
US Esch - CS Pétange
info
Kompletní výsledky
16:15
HB Tórshavn - B36 Tórshavn
info
16:15
ÍF Fuglafjørdur - 07 Vestur
info
16:15
KÍ Klaksvík - NSÍ Runavík
info
16:15
TB Tvøroyri - Skála IF
info
16:15
Víkingur Gøta - EB/Streymur
info
Kompletní výsledky
22.10.
UE Engordany - Inter Club Escaldes
info
22.10.
FC Encamp - UE Santa Coloma
info
22.10.
UE Sant Julià - Penya Encarnada
info
22.10.
FC Lusitanos - FC Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
20.10.
SS Virtus - FC Fiorentino
info
20.10.
AC Libertas - SP Tre Fiori
info
15:00
SP Cosmos - SP La Fiorita
info
15:00
SS San Giovanni - SP Tre Penne
info
15:00
SS Murata - SS Folgore
info
22.10.
AC Juvenes - SP Domagnano
info
22.10.
SS Pennarossa - SC Faetano
info
Kompletní výsledky
20.10.
KF Drita - KF Trepça '89
1:1
20.10.
KF Flamurtari - KF Vëllaznimi
1:1n
20.10.
KF Liria - KF Llapi
3:0
20.10.
KF Drenica - KF Feronikeli
0:0
14:00
KF Priština - Besa Pejë
info
14:00
Vllaznia Pozheran - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
 
přestup
 
60,000,000 €
 
přestup
 
17,000,000 €
 
Všechny přestupy
03:40
Fotbal: FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc (Záznam utkání fotbalové HET ligy)
04:00
Fotbal (Serie A, 8. kolo Sampdoria - Atalanta)
05:30
Fotbal (MS do 17 let – osmifinále)
Kompletní TV program
 
 
13.10., 10:34
Další videa
Anketa
Souhlasíte se setrváním Karla Jarolíma u české reprezentace?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!