Název:Wanda Metropolitano
Město:Madrid
Stát: Španělsko
Kapacita:67,703 (vše k stání)
Kluby:Atl. Madrid  
12.02. Wanda Metropolitano očkovacím centrem?
Dalším stadionem, který bude využívaný na očkování proti koronaviru, má být podle informací deníku "Marca" Wanda Metropolitano. Na stadionu Atlética Madrid by mělo celkem pracovat až 4500 tisíce zdravotníků. (sport-express.ru)
29.05.2019 Na finále Ligy mistrů dohlédnou drony
Finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem budou doprovázet největší bezpečnostní opatření, jaká kdy Madrid při sportovní akci zažil. Informovala o tom agentura AP. Závěrečný souboj o "ušatý" pohár se odehraje v sobotu od 21 hodin. Opatření překonají odvetný finálový zápas Poháru osvoboditelů mezi městskými rivaly z Buenos Aires River Plate a Bocou Juniors, který se v Madridu uskutečnil v prosinci minulého roku. Na udržení pořádku bude dohlížet přes 4700 lidí. Aktivity fanoušků budou monitorovat i drony. Představitelé města se také rozhodli omezit prodej alkoholu ve vyhrazených fanouškovských zónách. Po 17. hodině nebude alkohol dostupný, aby se předešlo opilým fanouškům a lidé se mohli začít přesouvat do hlediště. Na stadion Atlética Madrid Wanda Wetropolitano by mělo zavítat přes 30 tisíc anglických fanoušků. Celková kapacita dosahuje 68 tisíc míst. (ČTK)
15.11.2018 Stadion Vicente Calderón bude zbourán
Madridská městská rada dala zelenou ke zničení stadionu Vicente Calderóna. Bývalý stánek Atlética Madrid, které se od sezóny 2017/18 přestěhovalo na Wanda Metropolitano, nahradí byty a zeleň. (lequipe.fr)
12.02.2018 Finále Copa del Rey bude v Madridu
Finále letošního ročníku Španělského poháru se bude hrát na Wanda Metropolitano, domovském stadionu Atlética Madrid. Utkání je na programu v sobotu 21. dubna a proti sobě se postaví Barcelona a Sevilla. (vi.nl)
Další expres zprávy
Domácí kluby
Atlético Madrid
Další stadióny v zemi