Název:Stadio Sant'Elia
Město:Cagliari
Stát: Itálie
Kapacita:23,486
Kluby:Cagliari Calcio  
10.03.2017 Cagliari bude mít nový stadion
Nového stadionu se dočkají fanoušci Cagliari. Aréna z prefabrikované oceli, která pojde přes 16 tisíc diváků, vyroste na místě současného Stadio Sant'Elia, přičemž s přípravami by se mělo začít během nadcházejícího měsíce. (football-italia.net)
26.03.2014 Cagliari má získat povolení pro stadion
Vedení Cagliari dnes jednalo s městem o nezbytných povoleních pro stadion Sant’Elia, na který nyní může z bezpečnostních důvodů jen pět tisíc fanoušků. Podle italských médií bude na stadion moci od dubna šestnáct tisíc diváků. (football-italia.net)
16.10.2013 Cagliari se vrací na Stadio Sant’Elia
Cagliari bude své domácí zápasy opět hrát na Stadio Sant’Elia, poté co mu to definitivně povolila městská rada. Na sobotní utkání proti Catanii ale může sardinský celek vpustit jen 4.798 tisíce fanoušků, protože na stánku kvůli bezpečnostním rizikům stále probíhají stavební úpravy.
29.08.2012 Cagliari opět řeší stadion
Vedení Cagliari opět musí řešit problémy se stadionem. Is Arena v Quartu Sant’Elena, kde italský klub letos chtěl hrát své domácí zápasy, totiž neprošla bezpečnostní zkouškou, a tak Cagliari zastavilo prodej permanentek. Nejbližší utkání proti Atalantě odehraje v Terstu, kde už muselo hrát několik zápasů loni, jelikož tehdy nevyhovoval ani domácí stánek Sant’Elia.
Další expres zprávy
Domácí kluby
Cagliari Calcio
Další stadióny v zemi