Název:Stadio Olimpico
Město:Řím
Stát: Itálie
Kapacita:72,700
Kluby:AS Řím, SS Lazio  
04.03.2017 Ultras AS Řím dorazili na trénink
Bojkot Stadio Olimpico ze strany římských ultras nadále trvá, fanoušci se tak rozhodli podporovat svůj tým jinde. Na dnešním tréninku AS Řím před zápasem s Neapolí jich bylo k vidění 1000. (football-italia.net)
02.02.2017 AS Řím se možná stadionu nedočká
Hodně otazníků se vznáší nad stavbou nového stadionu AS Řím. Nová aréna Giallorossi měla stát za čtyři roky, příslušné úřady však vydaly stopku, neboť projekt měl nedostatky zejména co se týká bezpečnosti a infrastruktury. Podle posledních zpráv však byl projekt, který byl vypracován již v dubnu minulého roku, přepracován a mužstvo z hlavního města tak má stále naději, že se nového stadionu dočká. (football-italia.net)
23.08.2014 AS Řím se dohodlo na stavbě stadionu
Juventus je doposud jediným celkem Serie A, která má vlastní stadion. Zanedlouho by se však k němu mělo podle informací "Gazzetta dello Sport" přidat AS Řím, které si chce rovněž vybudovat svůj vlastní svatostánek. Ten by měl Giallorossi přijít na 300 milionů eur a datum plánovaného dokončení je zatím stanoven na rok 2017. Zástupci římského celku se již na všem dohodli se starostou. Doposud AS Řím hraje své domácí zápasy na Stadio Olimpico, kde působí i největší rival Lazio. (sport1.de)
Další expres zprávy
Domácí kluby
AS Řím
SS Lazio
Další stadióny v zemi