Název:Etihad Stadium
Starší názvy:City of Manchester Stadium.  
Město:Manchester
Stát: Anglie
Kapacita:47,805
Kluby:Manchester City  
24.03. Etihad Stadium zavede místa na stání
Manchester City bude mít od léta na Etihad Stadium místa na stání. Celkem vznikne na jižní části stadionu a v rozích 5620 míst - každé bude opatřeno zábradlím a sklopnou sedačkou. (abola.pt)
29.03.2020 Manchester City poskytne stadion
Stadion na boj s koronavirem poskytne Manchester City. Zasedací místnosti a kanceláře Etihad Stadium by měly sloužit ke školení pečovatelů. (lequipe.fr)
09.04.2018 Liverpool varuje před pyrotechnikou
UEFA po prvním čtvrtfinálovém utkání Ligy mistrů s Manchesterem City (3:0) obvinila fanoušky Liverpoolu z házení předmětů na hrací plochu a z používání nedovolené pyrotechniky, načež na své příznivce apelují i Reds. Celek od řeky Mersey před odvetou na Etihad Stadium apeluje na své příznivce, aby na stadion nenosili pyrotechniku ani jiné zakázané předměty. (skysports.com)
12.07.2013 Citizens chtějí rozšířit stadion
Vedení Manchesteru City má v plánu rozšířit svůj stadion. Etihad Stadium nyní pojme 47 tisíc fanoušků, po přestavbě by se jich do ochozů mělo vejít šedesát tisíc.
16.08.2011 UEFA si hodlá posvítit na Citizens
Manchester City před časem uzavřel sponzorskou smlouvu s Etihad Airways, která mu údajně během deseti let přinese čtyřista milionů liber. Kontrakt ovšem bude prověřovat šéf finanční kontroly UEFA Jean-Luc Dehaene, podle nějž by mohlo být porušováno pravidlo finančního fair play, kterému nově podléhají všechny kluby, které chtějí hrát evropské poháry.
04.04.2010 Vlastníci City prý chtějí rekonstrukci stadionu
Vlastníci Manchesteru City chtějí podle listu The Daily Mirror zrenovovat svůj domácí stadion City of Manchester Stadium a zároveň vybudovat největší stánek v Premier League. Kapacita by se údajně z 47 726 míst měla rozšířit na osmdesát tisíc.
Další expres zprávy
Domácí kluby
Manchester City
Další stadióny v zemi