Název:Anfield
Město:Liverpool
Stát: Anglie
Kapacita:45,362
Kluby:Liverpool FC  
22.09. Liverpool zvýší kapacitu
Anglický Liverpool rozšíří kapacitu svého stadionu na Anfieldu. Přidá 7 tisíc sedaček, takže nově pojme 61 tisíc fanoušků. Úpravy by měly být hotové na startu sezony 2023/24. (bbc.co.uk)
11.04. Liverpool ukončil trápení na Anfield Road
Čekání na ligovou výhru Liverpoolu na Anfield Road bylo ukončeno. Reds včera porazili Aston Villu a dočkali se po necelých čtyřech měsících. (vi.nl)
30.11.2020 Liverpool chce rozšířit Anfield Road
Žádost na rozšíření kapacity Anfield Road podá městské radě Liverpool. Úřadující šampion Premier League chce navýšit kapacitu stadionu o sedm tisíc na více než 61 tisíc míst. (skysports.com)
06.11.2020 Na Anfieldu bude testovací místo na covid-19
Anglický mistr FC Liverpool poskytne svůj stadion coby testovací centrum na koronavirus. Město chce v rámci pilotního projektu ode dneška otestovat co nejvíce obyvatel na covid-19 a jedním z míst pro nepříznakové lidi bude i Anfield. Liverpool na klubovém webu uvedl, že projekt podporují jak kouč mužského celku Jürgen Klopp, tak trenérka fotbalistek Vicky Jepsonová. "Vyzývají každého, kdo v Liverpoolu žije a pracuje, aby se nechal testovat," napsali představitelé týmu. (ČTK)
27.04.2020 Liverpool odložil rozšíření Anfield Road
Chystané rozšíření Anfield Road se odložilo na rok 2023. Liverpool, jenž chce kapacitu stadionu zvýšit o sedm tisíc na 61 tisíc diváků, plánoval úpravu dokončit v roce 2022, vzhledem k pandemii koronaviru se to však do původního data nestihne. (skysports.com)
04.12.2014 Liverpool v pondělí začne s rozšířením Anfieldu
Už v pondělí budou zahájeny práce na liverpoolském Anfieldu, který se během následujících dvou let rozroste ze současné kapacity 45,5 tisíce na 59 tisíc míst. Jako první přijde na řadu hlavní tribuny, která dostane třetí patro. Celý projekt má Reds přijít na sto milionů liber, hotovo by mělo být k začátku sezóny 2016/2017. (bbc.co.uk)
23.09.2014 Liverpool může rozšířit Anfield
Liverpool FC dostal od městské rady zelenou, co se týče rozšíření stadionu Anfield. Tradiční stánek Reds má pro sezónu 2016/2017 pojmout o 8,5 tisíce fanoušků více. (goal.com)
23.04.2014 Liverpool představil plány rekonstrukce
Liverpool představil plány rekonstrukce Anfield Road. Hlavní části je přestavba hlavní tribuny, jejíž kapacita se zvedne na jednadvacet tisíc diváků. Rozšířena bude i jedna z tribun za brankou a Anfield nově pojme téměř 59 tisíc fanoušků. Vedení Reds věří, že vše bude hotovo v létě 2016. (skysports.com)
15.10.2012 Liverpool prý rozšíří Anfield
Vedení Liverpoolu podle anglických médií upouští od plánů na stavbu nového stadionu ve Stanley Parku a raději rozšíří stávající domov Anfield Road na šedesátitisícovou kapacitu. Reds mají plány oficiálně představit v nejbližší době. Do hlediště Anfield Road se nyní vejde 45 276 diváků.
02.06.2012 Liverpool by mohl opustit Anfield
Generální ředitel Liverpoolu Ian Ayer připustil možnost, že by mohl slavný klub opustit Anfield Road. Reds by totiž rádi svůj stánek zrekonstruovali, ovšem kvůli tomu by se muselo zbourat několik domů kolem, a městská rada nyní dala Liverpoolu ultimátum, aby se do konce června rozhodl, jestli chce zůstat na Anfieldu, nebo začít stavět nový stadion. "Situace se nezměnila, jednáme s radou i místními rezidenty, protože nás zajímá přestavba, která tu probíhá. Určitě to ale neznamená, že stoprocentně zůstáváme na Anfieldu. Rádi bychom chtěli, ale nemůžeme to říct s jistotou," prozradil Ayer.
Další expres zprávy
Domácí kluby
Liverpool FC
Další stadióny v zemi