1. kolo - 1. zápasy

21.06.200816:00
MIKA Jerevan (ARM) - FC Tiraspol (MDA)
2:2
21.06.200816:00
Lisburn Distillery (NIR) - TPS Turku (FIN)
2:3
21.06.200817:00
Etzella Ettelbrück (LUX) - Lokomotivi Tbilisi (GEO)
0:0
21.06.200817:00
FK Riga (LAT) - Fylkir Reykjavík (ISL)
1:2
21.06.200818:00
Hibernians FC (MLT) - ND Gorica (SLO)
0:3
21.06.200818:00
Neftçi Baku (AZE) - FC Nitra (SVK)
2:0
21.06.200818:00
KS Cracovia (POL) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:2
21.06.200818:30
NK Rijeka (CRO) - FK Renova (MKD)
0:0
21.06.200819:00
Čelik Zenica (BIH) - Grbalj Radanovići (MNE)
3:1
21.06.200820:00
Bohemians Dublin (IRL) - Rhyl FC (WAL)
5:1
21.06.200820:30
Besa Kavaja (ALB) - Ethnikos Achnas (CYP)
0:0
22.06.200814:30
Žetisu Taldykorgan (KAZ) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:2
22.06.200816:00
FK Ekranas (LTU) - Trans Narva (EST)
1:0
22.06.200816:00
HB Tórshavn (FRO) - IF Elfsborg (SWE)
1:4

1. kolo - odvety

28.06.200815:30
IF Elfsborg (SWE) - HB Tórshavn (FRO)
0:0
28.06.200815:30
Rhyl FC (WAL) - Bohemians Dublin (IRL)
2:4
28.06.200816:00
Trans Narva (EST) - FK Ekranas (LTU)
0:3
28.06.200817:00
Ethnikos Achnas (CYP) - Besa Kavaja (ALB)
1:1
28.06.200817:00
FK Renova (MKD) - NK Rijeka (CRO)
2:0
28.06.200817:00
FC Tiraspol (MDA) - MIKA Jerevan (ARM)
0:0
28.06.200817:00
FC Nitra (SVK) - Neftçi Baku (AZE)
3:1
28.06.200817:00
Lokomotivi Tbilisi (GEO) - Etzella Ettelbrück (LUX)
2:2
28.06.200817:30
Grbalj Radanovići (MNE) - Čelik Zenica (BIH)
2:1
28.06.200819:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Žetisu Taldykorgan (KAZ)
4:2
28.06.200820:00
ND Gorica (SLO) - Hibernians FC (MLT)
0:0
29.06.200816:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - KS Cracovia (POL)
3:0
29.06.200817:30
TPS Turku (FIN) - Lisburn Distillery (NIR)
3:1
29.06.200818:00
Fylkir Reykjavík (ISL) - FK Riga (LAT)
0:2

2. kolo - 1. zápasy

05.07.200816:00
FK Saturn (RUS) - Etzella Ettelbrück (LUX)
7:0
05.07.200818:00
Grasshopper Curych (SUI) - Besa Kavaja (ALB)
2:1
05.07.200818:00
FK Teplice (CZE) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:3
05.07.200818:00
SK Sturm Graz (AUT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:0
05.07.200818:00
Grbalj Radanovići (MNE) - Sivasspor (TUR)
2:2
05.07.200819:00
Černomorec Burgas (BUL) - ND Gorica (SLO)
1:1
05.07.200819:00
FC Tiraspol (MDA) - Tavrija Simferopol (UKR)
0:0
05.07.200820:00
Germinal Beerschot (BEL) - Neftçi Baku (AZE)
1:1
06.07.200816:00
Hibernian FC (SCO) - IF Elfsborg (SWE)
0:2
06.07.200816:00
FK Ekranas (LTU) - Rosenborg BK (NOR)
1:3
06.07.200816:30
OFK Bělehrad (SRB) - Panionios FC (GRE)
1:0
06.07.200817:00
FK Riga (LAT) - Bohemians Dublin (IRL)
1:0
06.07.200817:30
TPS Turku (FIN) - Odense Boldklub (DEN)
1:2
06.07.200818:00
FK Renova (MKD) - Bnei Sakhnin (ISR)
1:2

2. kolo - odvety

12.07.200815:30
IF Elfsborg (SWE) - Hibernian FC (SCO)
2:0
12.07.200817:30
Besa Kavaja (ALB) - Grasshopper Curych (SUI)
0:3
12.07.200818:00
Honvéd Budapešť (HUN) - FK Teplice (CZE)
0:2
12.07.200818:00
Neftçi Baku (AZE) - Germinal Beerschot (BEL)
1:0
12.07.200819:00
Bnei Sakhnin (ISR) - FK Renova (MKD)
1:0
12.07.200820:00
ND Gorica (SLO) - Černomorec Burgas (BUL)
0:2
12.07.200820:00
Bohemians Dublin (IRL) - FK Riga (LAT)
2:1
13.07.200816:00
Rosenborg BK (NOR) - FK Ekranas (LTU)
4:0
13.07.200817:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - SK Sturm Graz (AUT)
0:0
13.07.200818:00
Etzella Ettelbrück (LUX) - FK Saturn (RUS)
1:1
13.07.200818:00
Sivasspor (TUR) - Grbalj Radanovići (MNE)
1:0
13.07.200818:00
Tavrija Simferopol (UKR) - FC Tiraspol (MDA)
3:1
13.07.200818:00
Panionios FC (GRE) - OFK Bělehrad (SRB)
3:1
13.07.200818:00
Odense Boldklub (DEN) - TPS Turku (FIN)
2:0

3. kolo - 1. zápasy

19.07.200815:30
IF Elfsborg (SWE) - FK Riga (LAT)
1:0
19.07.200816:00
FK Saturn (RUS) - VfB Stuttgart (GER)
1:0
19.07.200817:45
Grasshopper Curych (SUI) - Černomorec Burgas (BUL)
3:0
19.07.200818:00
Neftçi Baku (AZE) - FC Vaslui (ROU)
2:1
19.07.200818:00
SK Sturm Graz (AUT) - Honvéd Budapešť (HUN)
0:0
19.07.200819:00
Bnei Sakhnin (ISR) - Deportivo La Coruña (ESP)
1:2
19.07.200819:00
Stade Rennes (FRA) - Tavrija Simferopol (UKR)
1:0
19.07.200819:30
NAC Breda (NED) - Rosenborg BK (NOR)
1:0
19.07.200820:05
Odense Boldklub (DEN) - Aston Villa (ENG)
2:2
20.07.200818:00
Panionios FC (GRE) - SSC Neapol (ITA)
0:1
20.07.200818:00
Sivasspor (TUR) - SC Braga (POR)
0:2

3. kolo - odvety

26.07.200818:00
Tavrija Simferopol (UKR) - Stade Rennes (FRA)
1:1p
26.07.200818:15
Aston Villa (ENG) - Odense Boldklub (DEN)
1:0
26.07.200818:30
FC Vaslui (ROU) - Neftçi Baku (AZE)
2:0
26.07.200819:45
Černomorec Burgas (BUL) - Grasshopper Curych (SUI)
0:1
26.07.200820:00
SC Braga (POR) - Sivasspor (TUR)
3:0
26.07.200820:00
Honvéd Budapešť (HUN) - SK Sturm Graz (AUT)
1:2
26.07.200821:00
Deportivo La Coruña (ESP) - Bnei Sakhnin (ISR)
1:0
26.07.200821:00
SSC Neapol (ITA) - Panionios FC (GRE)
1:0
27.07.200815:45
Rosenborg BK (NOR) - NAC Breda (NED)
2:0
27.07.200817:00
FK Riga (LAT) - IF Elfsborg (SWE)
0:0
27.07.200818:00
VfB Stuttgart (GER) - FK Saturn (RUS)
3:0e
27.07.2008 Pohár Intertoto - výsledky
Nedělní výsledky odvet třetího kola Poháru Intertoto: Rosenborg - Breda 2:0, první zápas 1:0, postupuje Rosenborg. FK Riga - Elfsborg 0:0, první zápas 0:1, postupuje Elfsborg, Stuttgart - Saturn MO 1:0, 3:0 po prodloužení, postupuje Stuttgart.
27.07.2008 Šimák zajistil prodloužení
Záložník Stuttgartu Jan Šimák dal jedinou branku odvety třetího kola Intertoto Cupu proti Saturnu MO a poslal tak zápas do prodloužení. Český záložník se trefil v 83. minutě.
27.07.2008 Pohár Intertoto - výsledky
Sobotní výsledky odvet třetího kola Poháru Intertoto: Simferopol - Rennes 1:0 po prodl. (0:0, 1:0), na pen. 9:10, první zápas 0:1, postoupilo Rennes; Aston Villa - Odense 1:0 (0:0), první zápas 2:2, postoupila Aston Villa; Vaslui - Neftči Baku 2:0 (2:0), první zápas 1:2, postoupilo Vaslui; Burgas - Grasshoppers Curych 0:1 (0:0), první zápas 0:3, postoupili Grasshoppers; Honvéd Budapešť - Sturm Štýrský Hradec 1:2 (1:0), první zápas 0:0, postoupil Sturm; Braga - Sivasspor 3:0 (1:0), první zápas 2:0, postoupila Braga; Neapol - Panionios 1:0 (0:0), první zápas 1:0, postoupila Neapol; La Coruňa - Bnei Sachnin 1:0 (1:0), první zápas 2:1, postoupila La Coruňa.
26.07.2008 Bouma má zraněný kotník
Aston Villa přišla o Wilfrieda Boumu. Nizozemský obránce musel po necelé čtvrthodině opustit utkání Poháru intertoto proti Odense, nahradil ho Garreth Barry. Boumovo zranění se zdá být vážné, okamžitě byl odvezen do nemocnice, více informací bude známo po konci zápasu.
25.07.2008 Harewooda trápí poraněné koleno
Marlon Harewood chybí v nominaci Aston Villy na utkání třetího kola Intertoto Cupu proti Odense. Důvodem je zranění kolena.
20.07.2008 Pohár Intertoto - výsledky
Výsledky nedělních zápasů třetího kola Intertoto Cupu: Panionios - Neapol 0:1, Sivasspor - Braga 0:2.
20.07.2008 Santacroce v Řecku nenastoupí
Fabiano Santacroce nepomůže Neapoli v utkání Intertoto Cupu na hřišti Panioniosu, fotbalista italského klubu si během včerejšího tréninku přivodil lehčí zranění.
19.07.2008 Pohár Intertoto - výsledky
Výsledky sobotních zápasů třetího kola Intertoto Cupu: IF Elfsborg - FK Riga 1:0, Saturn - Stuttgart 1:0, Grasshoppers - Černomorets 3:0, Sturm Graz - Honvéd 0:0, Neftchi - FC Vaslui 2:1, Rennes - Tavriya 1:0, Bnei Sakhnin - Deportivo La Coruňa 1:2, Breda - Rosenborg 1:0, Odense - Aston Villa 2:2.
19.07.2008 Šimák si odbyl premiéru
Jan Šimák hned ve své premiéře po přestupu z Jeny za Stuttgart začal v základní sestavě a odehrál celých 90 minut. Německý celek nicméně prohrál v Poháru Intertoto na hřišti Saturnu 0:1.
15.07.2008 Šimunič vynechá Intertoto
Hertha bude v prvním utkání třetího kola Poháru Intertoto proti Nistru Otači postrádat Josipa Šimuniče. Chorvatský obránce má problémy s kyčlí.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
26.07.
Tavrija Simferopol - Stade Rennes
1:1p
26.07.
Aston Villa - Odense Boldklub
1:0
26.07.
FC Vaslui - Neftçi Baku
2:0
26.07.
Černomorec Burgas - Grasshopper
0:1
26.07.
SC Braga - Sivasspor
3:0
26.07.
Honvéd Budapešť - SK Sturm Graz
1:2
26.07.
La Coruña - Bnei Sakhnin
1:0
26.07.
SSC Neapol - Panionios FC
1:0
27.07.
Rosenborg BK - NAC Breda
2:0
27.07.
FK Riga - IF Elfsborg
0:0
27.07.
VfB Stuttgart - FK Saturn
3:0e
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy