předkolo - skupina 1

07.08.201911:00
ASA Tel-Aviv University (ISR) - Breidablik UBK (ISL)
1:4
07.08.201917:00
SFK 2000 Sarajevo (BIH) - ŽFK Dragon 2014 (MKD)
5:0
10.08.201911:00
Breidablik UBK (ISL) - ŽFK Dragon 2014 (MKD)
11:0
10.08.201917:00
SFK 2000 Sarajevo (BIH) - ASA Tel-Aviv University (ISR)
1:0
13.08.201917:00
Breidablik UBK (ISL) - SFK 2000 Sarajevo (BIH)
3:1
13.08.201917:00
ŽFK Dragon 2014 (MKD) - ASA Tel-Aviv University (ISR)
0:7
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Breidablik UBK (ISL)330018:29
2.SFK 2000 Sarajevo (BIH)32017:36
3.ASA Tel-Aviv University (ISR)31028:53
4.ŽFK Dragon 2014 (MKD)30030:230

předkolo - skupina 2

07.08.201917:30
Olimpia Cluj (ROU) - KFF Mitrovica (KOS)
1:2
07.08.201920:00
ŽFK Breznica (MNE) - NSA Sofia (BUL)
4:4
10.08.201917:30
NSA Sofia (BUL) - KFF Mitrovica (KOS)
0:2
10.08.201918:00
Olimpia Cluj (ROU) - ŽFK Breznica (MNE)
2:3
13.08.201917:30
NSA Sofia (BUL) - Olimpia Cluj (ROU)
2:3
13.08.201917:30
KFF Mitrovica (KOS) - ŽFK Breznica (MNE)
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.KFF Mitrovica (KOS)33005:19
2.ŽFK Breznica (MNE)31117:74
3.Olimpia Cluj (ROU)31026:73
4.NSA Sofia (BUL)30126:91

předkolo - skupina 3

07.08.201916:00
Hibernian LFC (SCO) - Tbilisi Nike (GEO)
3:0
07.08.201920:45
Cardiff Metropolitan Ladies (WAL) - ŽNK Pomurje (SLO)
1:0
10.08.201911:00
Hibernian LFC (SCO) - Cardiff Metropolitan Ladies (WAL)
2:1
10.08.201917:00
ŽNK Pomurje (SLO) - Tbilisi Nike (GEO)
4:0
13.08.201917:00
ŽNK Pomurje (SLO) - Hibernian LFC (SCO)
1:2
13.08.201917:00
Tbilisi Nike (GEO) - Cardiff Metropolitan Ladies (WAL)
1:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Hibernian LFC (SCO)33007:29
2.Cardiff Metropolitan Ladies (WAL)32017:36
3.ŽNK Pomurje (SLO)31025:33
4.Tbilisi Nike (GEO)30031:120

předkolo - skupina 4

07.08.201910:00
FK Minsk (BLR) - Bettembourg (LUX)
12:0
07.08.201916:00
ŽNK Split (CRO) - Žilstroj-1 Charkov (UKR)
2:3
10.08.201910:00
FK Minsk (BLR) - ŽNK Split (CRO)
2:1
10.08.201916:00
Žilstroj-1 Charkov (UKR) - Bettembourg (LUX)
6:0
13.08.201916:00
Žilstroj-1 Charkov (UKR) - FK Minsk (BLR)
0:2
13.08.201916:00
Bettembourg (LUX) - ŽNK Split (CRO)
2:7
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.FK Minsk (BLR)330016:19
2.Žilstroj-1 Charkov (UKR)32019:46
3.ŽNK Split (CRO)310210:73
4.Bettembourg (LUX)30032:250

předkolo - skupina 5

07.08.201913:00
Spartak Subotica (SRB) - Agarista-ȘS Anenii Noi (MDA)
12:0
07.08.201917:30
Slovan Bratislava (SVK) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:3
10.08.201913:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Agarista-ȘS Anenii Noi (MDA)
2:0
10.08.201917:30
Spartak Subotica (SRB) - Slovan Bratislava (SVK)
7:0
13.08.201917:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Spartak Subotica (SRB)
2:2
13.08.201917:00
Agarista-ȘS Anenii Noi (MDA) - Slovan Bratislava (SVK)
0:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Spartak Subotica (SRB)321021:27
2.Ferencvárosi TC (HUN)32107:37
3.Slovan Bratislava (SVK)31022:103
4.Agarista-ȘS Anenii Noi (MDA)30030:150

předkolo - skupina 6

07.08.201914:00
BIIK Kazygurt (KAZ) - EB/Streymur/Skála (FRO)
9:0
07.08.201918:00
Flora Tallinn (EST) - PK-35 Vantaa (FIN)
2:3
10.08.201914:00
PK-35 Vantaa (FIN) - EB/Streymur/Skála (FRO)
5:0
10.08.201918:00
BIIK Kazygurt (KAZ) - Flora Tallinn (EST)
2:0
13.08.201917:00
PK-35 Vantaa (FIN) - BIIK Kazygurt (KAZ)
1:4
13.08.201917:00
EB/Streymur/Skála (FRO) - Flora Tallinn (EST)
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.BIIK Kazygurt (KAZ)330015:19
2.PK-35 Vantaa (FIN)32019:66
3.Flora Tallinn (EST)31024:53
4.EB/Streymur/Skála (FRO)30030:160

předkolo - skupina 7

07.08.201912:30
SC Braga (POR) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0
07.08.201917:00
Apollon Limassol (CYP) - Rīgas Futbola skola (LAT)
10:0
10.08.201912:30
SK Sturm Graz (AUT) - Rīgas Futbola skola (LAT)
4:0
10.08.201917:00
Apollon Limassol (CYP) - SC Braga (POR)
0:1
13.08.201917:00
SK Sturm Graz (AUT) - Apollon Limassol (CYP)
2:7
13.08.201917:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - SC Braga (POR)
0:8
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)330011:09
2.Apollon Limassol (CYP)320117:36
3.SK Sturm Graz (AUT)31026:93
4.Rīgas Futbola skola (LAT)30030:220

předkolo - skupina 8

07.08.201914:00
LSK Kvinner (NOR) - Linfield FC (NIR)
4:0
07.08.201918:30
RSC Anderlecht (BEL) - PAOK Soluň (GRE)
5:0
10.08.201914:00
LSK Kvinner (NOR) - RSC Anderlecht (BEL)
2:3
10.08.201918:30
PAOK Soluň (GRE) - Linfield FC (NIR)
2:3
13.08.201917:00
PAOK Soluň (GRE) - LSK Kvinner (NOR)
0:1
13.08.201917:00
Linfield FC (NIR) - RSC Anderlecht (BEL)
1:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.RSC Anderlecht (BEL)330011:39
2.LSK Kvinner (NOR)32017:36
3.Linfield FC (NIR)31024:93
4.PAOK Soluň (GRE)30032:90

předkolo - skupina 9

07.08.201918:30
FC Twente (NED) - Alashkert FC (ARM)
8:0
07.08.201918:30
Beşiktaş JK (TUR) - Górnik Łęczna (POL)
1:1
10.08.201918:00
FC Twente (NED) - Beşiktaş JK (TUR)
2:2
10.08.201918:00
Górnik Łęczna (POL) - Alashkert FC (ARM)
13:0
13.08.201918:30
Górnik Łęczna (POL) - FC Twente (NED)
0:2
13.08.201918:30
Alashkert FC (ARM) - Beşiktaş JK (TUR)
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.FC Twente (NED)321012:27
2.Beşiktaş JK (TUR)31206:35
3.Górnik Łęczna (POL)311114:34
4.Alashkert FC (ARM)30030:240

předkolo - skupina 10

07.08.201912:00
Wexford Youths (IRL) - Vllaznia Skadar (ALB)
1:3
07.08.201917:00
Gintra Universitetas (LTU) - Birkirkara FC (MLT)
1:0
10.08.201912:00
Vllaznia Skadar (ALB) - Birkirkara FC (MLT)
1:0
10.08.201917:00
Gintra Universitetas (LTU) - Wexford Youths (IRL)
1:2
13.08.201917:00
Vllaznia Skadar (ALB) - Gintra Universitetas (LTU)
1:1
13.08.201917:00
Birkirkara FC (MLT) - Wexford Youths (IRL)
2:7
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Vllaznia Skadar (ALB)32105:27
2.Wexford Youths (IRL)320110:66
3.Gintra Universitetas (LTU)31113:34
4.Birkirkara FC (MLT)30032:90

1/16 finále - 1. zápasy

11.09.201914:00
Rjazaň VDV (RUS) - Olympique Lyon (FRA)
0:9
11.09.201916:00
FK Minsk (BLR) - FC Curych (SUI)
1:0
11.09.201918:00
Vllaznia Skadar (ALB) - Fortuna Hjørring (DEN)
0:1
11.09.201918:00
Čertanovo Moskva (RUS) - Glasgow City (SCO)
0:1
11.09.201918:00
KFF Mitrovica (KOS) - VfL Wolfsburg (GER)
0:10
11.09.201918:45
Kopparbergs/Göteborg (SWE) - Bayern Mnichov (GER)
1:2
11.09.201919:00
Piteå IF (SWE) - Brøndby IF (DEN)
0:1
11.09.201919:10
FSK St. Pölten-Spratzern (AUT) - FC Twente (NED)
2:4
11.09.201920:30
Juventus FC (ITA) - FC Barcelona (ESP)
0:2
11.09.201920:45
Hibernian LFC (SCO) - Slavia Praha (CZE)
1:4
11.09.201921:15
Breidablik UBK (ISL) - Sparta Praha (CZE)
3:2
12.09.201919:00
Fiorentina WFC (ITA) - Arsenal LFC (ENG)
0:4
12.09.201920:00
Spartak Subotica (SRB) - Atlético Madrid (ESP)
2:3
12.09.201920:00
RSC Anderlecht (BEL) - BIIK Kazygurt (KAZ)
1:1
12.09.201921:00
SC Braga (POR) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:7
12.09.201921:00
FF Lugano (SUI) - Manchester City (ENG)
1:7

1/16 finále - odvety

25.09.201912:00
BIIK Kazygurt (KAZ) - RSC Anderlecht (BEL)
2:0
25.09.201916:30
Olympique Lyon (FRA) - Rjazaň VDV (RUS)
7:0
25.09.201918:00
Fortuna Hjørring (DEN) - Vllaznia Skadar (ALB)
2:0
25.09.201918:00
VfL Wolfsburg (GER) - KFF Mitrovica (KOS)
5:0
25.09.201918:30
FC Barcelona (ESP) - Juventus FC (ITA)
2:1
25.09.201919:00
Bayern Mnichov (GER) - Kopparbergs/Göteborg (SWE)
0:1
25.09.201919:00
FC Twente (NED) - FSK St. Pölten-Spratzern (AUT)
1:2
25.09.201919:30
Slavia Praha (CZE) - Hibernian LFC (SCO)
5:1
25.09.201920:00
Manchester City (ENG) - FF Lugano (SUI)
4:0
26.09.201918:00
Sparta Praha (CZE) - Breidablik UBK (ISL)
0:1
26.09.201918:00
Brøndby IF (DEN) - Piteå IF (SWE)
1:1
26.09.201919:00
Atlético Madrid (ESP) - Spartak Subotica (SRB)
1:1
26.09.201919:00
FC Curych (SUI) - FK Minsk (BLR)
1:3
26.09.201920:30
Paris Saint-Germain (FRA) - SC Braga (POR)
0:0
26.09.201920:30
Glasgow City (SCO) - Čertanovo Moskva (RUS)
4:1
26.09.201920:30
Arsenal LFC (ENG) - Fiorentina WFC (ITA)
2:0

osmifinále - 1. zápasy

16.10.201910:00
BIIK Kazygurt (KAZ) - Bayern Mnichov (GER)
0:5
16.10.201918:00
Brøndby IF (DEN) - Glasgow City (SCO)
0:2
16.10.201918:00
VfL Wolfsburg (GER) - FC Twente (NED)
6:0
16.10.201918:30
Slavia Praha (CZE) - Arsenal LFC (ENG)
2:5
16.10.201919:00
Fortuna Hjørring (DEN) - Olympique Lyon (FRA)
0:4
16.10.201920:00
Manchester City (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
1:1
16.10.201920:30
Breidablik UBK (ISL) - Paris Saint-Germain (FRA)
0:4
17.10.201919:00
FC Barcelona (ESP) - FK Minsk (BLR)
5:0

osmifinále - odvety

30.10.201915:00
FK Minsk (BLR) - FC Barcelona (ESP)
1:3
30.10.201916:30
Olympique Lyon (FRA) - Fortuna Hjørring (DEN)
7:0
30.10.201919:00
Bayern Mnichov (GER) - BIIK Kazygurt (KAZ)
2:0
30.10.201919:00
FC Twente (NED) - VfL Wolfsburg (GER)
0:1
30.10.201919:30
Atlético Madrid (ESP) - Manchester City (ENG)
2:1
31.10.201920:00
Paris Saint-Germain (FRA) - Breidablik UBK (ISL)
3:1
31.10.201920:30
Glasgow City (SCO) - Brøndby IF (DEN)
1:0p
31.10.201920:30
Arsenal LFC (ENG) - Slavia Praha (CZE)
8:0

čtvrtfinále - 1. zápasy

21.08.2020?
Atlético Madrid (ESP) - FC Barcelona (ESP)
info
21.08.2020?
Olympique Lyon (FRA) - Bayern Mnichov (GER)
info
21.08.2020?
Glasgow City (SCO) - VfL Wolfsburg (GER)
info
21.08.2020?
Arsenal LFC (ENG) - Paris Saint-Germain (FRA)
info

čtvrtfinále - odvety

01.04.2020?
FC Barcelona (ESP) - Atlético Madrid (ESP)
odl.
01.04.2020?
Bayern Mnichov (GER) - Olympique Lyon (FRA)
odl.
01.04.2020?
VfL Wolfsburg (GER) - Glasgow City (SCO)
odl.
01.04.2020?
Paris Saint-Germain (FRA) - Arsenal LFC (ENG)
odl.

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
04.12.2019 Liga mistryň se bude hrát ve skupinách
Ligy mistryň se bude hrát od sezony 2021/22 ve skupinách. Oznámila to Evropské fotbalová unie UEFA. Do čtyř skupin po čtyřech účastnících se až na mistry tří nejlepších zemí bude třeba probojovat přes dvě předchozí kola. Do nejlepší šestnáctky by se ale podle UEFA měly vždy dostat kluby alespoň z deseti zemí. (bbc.co.uk)
31.10.2019 Slávistky na hřišti Arsenalu vysoko prohrály
Odveta osmifinále Ligy mistryň:
Arsenal - Slavia Praha 8:0 (4:0)
Branky:
21., 59. a 70. Van de Donková, 45.+1, 74. a 86. Miedemaová, 24. Littleová z pen., 33. Roordová. První zápas: 5:2, postoupil Arsenal.
Sestava Slavie: Votíková - Jarchovská, Necidová, Pincová, Blackwoodová - Bartovičová - Divišová (59. Veselá), Svitková, Khýrová, Szewieczková (73. Žemberyová) - Kožárová. Trenér: Kolomazník. (ČTK)
16.10.2019 Byl na nás vidět respekt, uznal Kolomazník
Slávistky v úvodním osmifinále Ligy mistryň podlehli Arsenalu 2:5 a mohou se zřejmě rozloučit s bojem o postup. "Chtěli jsme do zápasu vstoupit trochu jinak, ale byl na nás vidět obrovský respekt. Dva góly jsme jim nabídli, poločas byl 0:3. Za stavu 0:5 to z nás spadlo a hráli jsme to, co jsme chtěli hrát od první minuty. Co nejvíc jim to znepříjemňovat, dostupovat je a bylo vidět, že i takový tým s tím měl problémy," řekl trenér Michal Kolomazník. "Jejich podmínky se nedají srovnávat s našimi. Jsou to všechno profesionálky, my máme v týmu holky, které chodí do práce a do školy. Nebudeme si nic nalhávat, postup je asi pryč. Chceme se v odvetě prezentovat lepším způsobem od první minuty, hrát to, co jsme hráli posledních 30 minut," dodal slávistický trenér. (ČTK)
16.10.2019 Slávistky v osmifinále LM podlehly Arsenalu
Úvodní utkání osmifinále Ligy mistryň:
Slavia Praha - Arsenal 2:5 (0:3)
Branky:
70. Svitková, 88. Perssonová - 24., 26., 39. a 52. Miedemaová, 58. Littleová z pen.
Sestava Slavie: Lukášová - Jarchovská, Necidová, Pincová, Blackwoodová - Bartovičová - Svitková, Perssonová - Divišová, Černá (77. Veselá), Szewieczková (60. Khýrová). Trenér: Kolomazník. (ČTK)
30.09.2019 Ženy Slavie se utkají s Arsenalem
Los osmifinále Ligy mistryň ve švýcarském Nyonu: Glasgow City - Bröndby Kodaň, Barcelona - FC Minsk, BIIK-Kazygurt - Bayern Mnichov, Lyon - Fortuna Hjörring, Paris Saint Germain - Breidablik, Wolbsburg - Twente, Slavia - Arsenal, Manchester City - Atlético Madrid. (bbc.co.uk)
26.09.2019 Sparťanky vyřadil Breidablik z LM
Odvetné utkání 1. kola Ligy mistryň:
Sparta Praha - Breidablik (Isl.) 0:1 (0:0).
Branky:
55. Thorvaldsdóttirová. První zápas: 2:3, postoupil Breidablik.
Sestava Sparty: Dorseyová - Odehnalová, Bertholdová, Simpsonová - Ringelová (74. Matoušková), Pleulerová, Pochmanová, Solomouová (61. Sonntagová) - Burkenroadová, Martínková, Křivská (61. Nepokojová). Trenér: Bartalský. (ČTK)
25.09.2019 Slávistky bez problémů vyřadily Hibernian
Odvetné utkání 1. kola Ligy mistryň:
Slavia Praha - Hibernian 5:1 (2:1).
Branky:
37. a 60. Kožárová, 5. Divišová, 69. Svitková, 90.+1 Szewieczková - 20. Gallacherová. První zápas: 4:1, postoupila Slavia.
Sestava Slavie: Lukášová - Jarchovská, Necidová, Pincová, Blackwoodová - Bartovičová - Divišová (77. Veselá), Svitková, Perssonová, Khýrová (61. Szewieczková) - Kožárová (80. Černá). Trenér: Kolomazník. (ČTK)
11.09.2019 Sparťanky nezvládly utkání s Breidablikem
Úvodní zápas 1. kola Ligy mistryň:
Breidablik (Isl.) - Sparta Praha 3:2 (1:2)
Branky:
15. a 78. Thorvaldsdóttirová, 80. Vilhjálmsdóttirová - 3. a 36. Burkenroadová.
Sestava Sparty: Dorseyová - Odehnalová, Bertholdová, Simpsonová (64. Kavalová) - Ringelová, Pleulerová, Sonntágová, Nepokojová (64. Solomouová), L. Martínková - Burkenroadová, Křivská (73. Baucomová). Trenér: Bartalský. (ČTK)
11.09.2019 Slávistky na úvod LM porazily Hibernian
Úvodní zápas 1. kola Ligy mistryň:
Hibernian - Slavia Praha 1:4 (1:3)
Branky:
3. Hunterová - 36., 40. a 75. Kožárová, 42. Jarchovská.
Sestava Slavie: Lukášová - Jarchovská, Necidová, Pincová, Blackwoodová - Bartovičová - Divišová (70. Szewieczková), Svitková, Perssonová, Khýrová (82. Veselá) - Kožárová (89. Černá). Trenér: Kolomazník. (ČTK)
16.08.2019 Slávistky čeká v Lize mistryň Hibernian
Hráčky Slavie se v 1. kole Ligy mistryň utkají se skotským Hibernianem. Druhý z českých zástupců Sparta vstoupí do soutěže dvojzápasem s islandským Breidablikem. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu. Oba pražské celky začnou na hřišti soupeře (11., nebo 12. září) a odvetu budou hrát o dva týdny později doma. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
01.04.
FC Barcelona - Atlético Madrid
odl.
01.04.
Bayern Mnichov - Olympique Lyon
odl.
01.04.
VfL Wolfsburg - Glasgow City
odl.
01.04.
Paris Saint-Germain - Arsenal LFC
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.08.?
Atlético Madrid - FC Barcelona
info
21.08.?
Olympique Lyon - Bayern Mnichov
info
21.08.?
Glasgow City - VfL Wolfsburg
info
21.08.?
Arsenal LFC - Paris Saint-Germain
info
Všechny zápasy