17.10.201023:05

Baroš si možná obnovil zranění

Milan Baroš se ihned po návratu do sestavy Galatasaraye dvakrát zapsal mezi střelce, jeho tým ale nakonec prohrál s Ankaragücü 2:4. Baroš ve druhé půli musel vystřídat, jelikož kvůli bolestem nemohl pokračovat. Hřiště opustil v doprovodu lékařů a držel se za předtím zraněný sval. Zda si zranění obnovil, zatím není jisté. V pondělí by měl podstoupit lékařské vyšetření.

17.10.201019:34

Barošovy góly Galatasarayi nestačily

Milan Baroš opět střílí góly za Galatasaray. V dnešním utkání proti Ankaragucu se trefil dvakrát, a to v 57. a 65. minutě. Na bodový zisk to ale přesto nestačilo, hosté si nakonec odvezli výhru 4:2.

15.10.201019:24

Yapi-Yapo do Galatasaraye?

Gilles Yapi-Yapo hraje za Basilej, to by ale už nemuselo platit dlouho - o záložníka z Pobřeží slonoviny se zajímá Galatasaray.

14.10.201019:55

Andre Santos se dvěma nápadníky

Záložník Andre Santos by mohl brzy opustit Fenerbahce, zájem o něho totiž mají hned dva kluby. Tím prvním je Zenit Petrohrad, k němuž se nyní přidal i Wolfsburg.

11.10.201016:33

O Gönüla je zájem v Německu

Gökhan Gönül je oporou zadní řady Fenerbahce a možná si vyslouží lepší angažmá, o tureckého pravého obránce má zájem německé kvarteto ve složení Bayern Mnichov, Borussia Dortmund, Wolfsburg a Mainz.

06.10.201015:44

Turan dva měsíce bez fotbalu

Arda Turan si na tréninku turecké reprezentace poranil tříslo, což znamená významnou ztrátu jak pro národní tým v kvalifikaci Eura, tak pro Galatasaray. 23letého ofenzivního hráče čeká přibližně osmitýdenní pauza.

04.10.201014:59

Selcuk si poranil koleno

V sestavě Fenerbahce a turecké reprezentace se dva měsíce neobjeví Selcuk Sahin, 29letý záložník si z duelu s Genclerbirligi odnesl poraněné koleno.

02.10.201020:25

Rajnoch přispěl k výhře

Český reprezentant Jan Rajnoch přijede na pondělní sraz národního týmu psychicky posílen o vstřelený gól. Premiérovou trefou v sezoně a svým druhým v turecké lize pomohl Ankaragücü k výhře 4:1 nad Konyasporem. Reprezentační stoper se prosadil hlavou v 64. minutě, kdy poslal domácí celek do vedení 2:1 a postaral se tak o vítězný gól. Za hosty se z pokutového kopu prosadil bývalý hráč Slavie Slovák Grajciar. Za Konyaspor hráli i další Češi Martin Klein a v první půli Bořek Dočkal.

29.09.201013:51

Slovákům bude chybět Vittek

Róbert Vittek musí na šest až osm týdnů zapomenout na fotbal, útočník Ankaragücü si poranil kolenní vaz a vedle zápasů turecké nejvyšší soutěže přijde i o duely slovenské reprezentace v rámci kvalifikace o postup na ME 2012.

26.09.201021:44

Baroš dal hattrick, ale také se zranil

Milan Baroš se v dresu Galatasaraye blýskl čistým hattrickem a zařídil svému týmu výhru 3:1 nad Büyüksehirem, zápas pro českého reprezentanta ale neskončil dobře. V 65. minutě musel ze hřiště a ihned odjel na vyšetření do nemocnice. "Je podezření na svalové zranění. Zítra budeme vědět víc," řekl Barošův manažer Pavel Paska.

26.09.201019:12

Baroš vsítil hattrick

Galatasaray v dnešním zápase zatím vede 3:0 nad Buyuksehirem a hlavní zásluhu na tom má Milan Baroš - český reprezentační útočník vstřelil všechny branky svého týmu a ještě před přestávkou tak docílil hattricku.

25.09.201014:30

Za odchodem Gutiho není Mourinho

Guti v létě po dlouhých letech opustil Real Madrid a spekulovalo se o tom, zda za jeho odchodem nestál nový trenér José Mourinho. 33letý záložník však konflikt s Portugalcem vyvrací. "S Mourinho jsem nikdy nemluvil, takže nemohlo dojít k žádnému nedorozumění," prohlásil Guti, jenž nyní hraje za turecký Besiktas.

20.09.201021:51

Zápas turecké ligy se nedohrál, rozhodčího trefili diváci

Zápas 5. kola turecké ligy mezi Gaziantepsporem a mistrovským Bursaporem se dnes nedohrál. Rozhodčí předčasně ukončil utkání za stavu 1:0 pro hosty po hodině hry poté, co domácí příznivci trefili hozeným předmětem do hlavy jeho asistenta. Atmosféra na stadionu v Gaziantepu zhoustla v 56. minutě, kdy se hosté ujali vedení díky Ömeru Erdoganovi. Poté začaly létat na hrací plochu z hlediště předměty, z nichž jeden zranil asistenta sudího. Hlavní arbitr poslal mužstva do kabin v 62. minutě a dá se očekávat, že Bursaspor si připíše kontumační výhru. Úřadující mistr i bez započítaného pátého zápasu vede tabulku s plným počtem 12 bodů.

14.09.201022:10

Güiza bude dva měsíce bez fotbalu

Zhruba osm týdnů se v sestavě Fenerbahce neobjeví Dani Güiza. Španělský útočník a mistr Evropy z roku 2008 měl problémy s achillovkou, které se rozhodl vyřešit operací.

10.09.201008:49

Turan v hledáčku Atlétika

Atlético Madrid se podle španělských médií v závěru přestupního okna neúspěšně pokusilo získat za 11 milionů eur Ardu Turana z Galatasaraye. Los Colchoneros údajně připravují novou nabídku za 23letého záložníka, ta má znít na 14 milionů.

06.09.201009:43

Vassell Notts County neposílí

Darius Vassell je po konci smlouvy v tureckém Ankaragücü bez zaměstnavatele a zřejmě to tak ještě nějaký čas zůstane. Bývalý anglický reprezentant byl spojován s třetiligovým Notts County, jeho šéf Craig Short ale možnost angažování zkušeného útočníka vyloučil.

03.09.201017:10

Nounkeu odchází do Turecka

Dany Nounkeu opouští francouzské Toulouse a odchází do tureckého Gaziantepsporu. 24letý střední obránce a reprezentant Kamerunu odehrál loni za TFC čtyřiadvacet soutěžních zápasů.