15.08.201613:22

Iniesta bude chybět dva týdny

Dva týdny stráví na marodce Barcelony záložník Andrés Iniesta. Ten nedohrál včerejší utkání se Sevillou, v průběhu prvního poločasu utrpěl zranění kolena.

football-espana.net
15.08.201608:31

Iniesta předstihl Puyola

Záložník Andrés Iniesta nastoupil k úvodnímu utkání o Španělský superpohár proti Seville a na své konto si připsal již 594. start za první tým Barcelony. Iniesta se tak osamostatnil na druhém místě historického pořadí katalánského klubu před Carlesem Puyolem (593), na první příčce je pro nejbližší roky nedostižný Xavi (766).

marca.com
14.08.201623:19

Seville bude chybět Escudero

Na podrobné vyšetření míří Sergio Escudero. Obránce Sevilly nedohrál dnešní utkání s Barcelonou, v úvodu druhého poločasu musel střídat kvůli zranění žeber.

14.08.201623:03

Mathieu má zraněný stehenní sval

Andrés Iniesta není jediným hráčem Barcelony, který nedohrál první poločas dnešního zápasu se Sevillou. Předčasně střídat musel rovněž obránce Jérémy Mathieu, v jeho případě bylo důvodem zranění stehenního svalu.

marca.com
14.08.201622:38

Barcelona přišla o Iniestu

Barceloně se v dnešním prvním zápase o Španělský superpohár proti Seville zranil Andrés Iniesta. Španělský reprezentační záložník nedohrál první poločas, důvodem jsou problémy s kolenem.

11.08.201614:31

Ter Stegena nadále trápí zraněné koleno

Barcelona se zatím stále musí obejít bez Marca-Andrého Ter Stegena. Německý brankář má problémy s kolenem a jeho nedělní start v domácím Superpoháru se Sevillou je hodně nepravděpodobný.

dfb.de
25.05.201616:15

Carrico dostal stopku na čtyři utkání

Trest na čtyři zápasy dostal Daniel Carrico. Obránce Sevilly byl vyloučen v závěru nedělního pohárového finále s Barcelonou, kdy nejprve za faul na Lionela Messiho inkasoval žlutou kartu a následně putoval pod sprchy za homofobní urážku rozhodčího Carlose del Cerro Grandeho. Carrico si tak nezahraje v srpnových zápasech o Superpohár proti Barceloně a následně přijde i o dva zápasy Sevilly v rámci Copa del Rey.

soccerway.com
05.05.201613:49

Španělská liga začne 21. srpna

Příští sezona španělské nejvyšší soutěže začne 21. srpna. Známy jsou i termíny pro duely o tamní Superpohár, ty se uskuteční 12. a 15. srpna.

marca.com
18.08.201521:25

Barcelona protestuje proti vyloučení Piquého

Barcelona protestuje proti červené kartě, kterou ve včerejší odvetě Superpoháru dostal její obránce Gerard Piqué. Ten ve druhé půli neudržel nervy na uzdě a slovně inzultoval pomezního rozhodčího, za což mu hrozí stop na čtyři až dvanáct zápasů.

goal.com
18.08.201513:28

Piquému hrozí vysoký trest

Hodně dlouho by mohl Barceloně chybět Gerard Piqué, který včera v odvetě Superpoháru s Athleticem (1:1) neudržel nervy na uzdě, počastoval nevhodnými výrazy pomezního rozhodčího a dostal červenou kartu. Obránci Barcelony podle sazebníku hrozí stop na čtyři až dvanáct utkání.

marca.com
17.08.201523:52

Španělský Superpohár získal Athletic

Výsledek odvety španělského Superpoháru: Barcelona - Athletic 1:1 (43. Messi - 74. Aduriz), první zápas 0:4, Superpohár získal Athletic.

15.08.201509:47

Enrique: Můžeme výsledek otočit

Barcelona úvodní duel špnělského Superpoháru nezvládla a podlehla Athleticu Bilbao vysoko 4:0. "Jestli někdo může otočit tento výsledek, pak je to Barca," neztrácí naději kouč Luis Enrique. "Nechci být arogantní, ale pořád můžeme dojít až na vrchol. Nepodali jsme dobrý výkon, ale ani neměli štěstí," dodal.

ČTK
14.08.201523:51

Španělský Superpohár - výsledek

Španělský Superpohár, výsledek prvního zápasu: Athletic - Barcelona 4:0 (13. San José, 53., 62. a 68. z penalty Aduriz).

14.08.201512:53

Mathieu chybí v nominaci Barcelony

V sestavě Barcelony se v dnešním prvním duelu o španělský Superpohár proti Athleticu neobjeví Jérémy Mathieu, francouzský obránce z taktických důvodů chybí v nominaci.

goal.com
06.08.201511:59

Alba nestihne začátek nové sezóny

Barcelona se bude muset na začátku nového ročníku obejít bez obránce Jordiho Alby, který se v přípravném utkání s AS Řím zranil a deset až patnáct dní si nezahraje.

ČTK
25.08.201417:31

Simeone má trest na osm zápasů

V osmi zápasech bude celkem chybět na lavičce Atlética Madrid jeho trenér Diego Simeone. Argentinský kouč byl potrestán za chování v páteční odvetě o domácí Superpohár proti Realu Madrid, v průběhu první půle dvakrát poplácal po hlavě rezervního rozhodčího a byl vykázán ze střídačky, následně si to ovšem namířil mezi fanoušky svého týmu za lavičkou, odkud pokračoval v udílení pokynů svým svěřencům.

insidespanishfootball.com
24.08.201409:51

Simeonemu hrozí dlouhá stopka

Atlético Madrid porazilo 1:0 Real a získalo Supercopu, možná ale přišlo na delší dobu o Diega Simeoneho. Argentinský kouč v prvním poločase poplácal asistenta rozhodčího po zádech a byl vykázán na tribunu, za což mu podle listu Marca hrozí čtyřzápasová stopka. Podle AS by Simeone mohl být potrestán dokonce trestem na sedm utkání.

23.08.201400:28

Atlético vyhrálo španělský Superpohár

Výsledek utkání o španělský Superpohár: Atlético Madrid - Real Madrid 1:0 (2. Mandžukić).

21.08.201415:52

Ronaldo bude na zítřejší odvetu připraven

Kanonýr Realu Madrid Cristiano Ronaldo bude připraven na páteční odvetu španělského Superpoháru proti městskému rivalovi Atléticu. Portugalská hvězda kvůli svalovému zranění nedohrála úvodní úterní zápas (1:1). "Bude k dispozici a bude schopen nastoupit od začátku. Všichni naši hráči jsou připraveni, ale to neznamená, že neudělám nějaké změny v sestavě," řekl trenér Carlo Ancelotti.

ČTK
20.08.201408:31

Ronaldo střídal kvůli stehennímu svalu

Cristiano Ronaldo nedohrál včerejší utkání španělského Superpoháru proti Atléticu kvůli zranění zadní části stehenního svalu na levé noze. Portugalský útočník má dnes absolvovat podrobná vyšetření.