01.11.201423:34

Los semifinále Skotského ligového poháru

Los semifinále Skotského ligového poháru: Celtic - Rangers, Aberdeen - Dundee United.

bbc.co.uk
24.09.201414:11

Aberdeenu se zranil záložník Jack

Aberdeen včera v poháru porazil 4:0 Livingston, v utkání ale přišel o Ryana Jacka. Dvaadvacetiletý středopolař si poranil koleno a podle všeho půjde o vážnější zranění.

skysports.com
27.08.201418:46

Scottish League Cup - los třetího kola

Los třetího kola Skotského ligového poháru: Dundee United - Dundee, Falkirk - Rangers nebo Inverness Caledonian Thistle, Ross County - Hibernian, Kilmarnock - St Johnstone, Aberdeen - Livingston, Partick Thistle - St Mirren, Celtic - Hearts, Hamilton Academical - Motherwell.

bbc.co.uk
23.03.201411:25

V Aberdeenu chystají oslavy

Hráči Aberdeenu dnes s fanoušky oslaví Ligový pohár, který vybojovali minulý víkend po penaltové výhře ve finále nad Invernessem. V jednu hodinu odpoledne vyráží otevřený autobus, projede městským centrem a zamíří k radnici. Aberdeen vybojoval první trofej po devatenácti letech.

bbc.co.uk
16.03.201421:29

McInnes: Splnili jsme cíl

Aberdeen ve finále Ligového poháru na penalty zdolal Inverness a manažer Derek McInnes neskrýval obrovskou radost. Aberdeen získal první trofej od roku 1995. "Jsem v extázi, tato výhra je neskutečně důležitá pro mnoho lidí. Všichni v klubu tvrdě dřeli, abychom období bez trofeje ukončili. Finále bylo hodně těžké, ale dokázali jsme to," zářil McInnes, který speciálně děkoval aberdeenským fanouškům. Těch do Celtic Parku dorazilo na čtyřicet tisíc.

16.03.201419:39

Ligový pohár získal Aberdeen

Aberdeen se raduje ze zisku Ligového poháru poté, co ve finále zdolal Inverness. Aberdeen - Inverness 0:0, penalty 4:2.

27.01.201415:39

Aberdeen přišel o útočníka Jacka

O semifinále Skotského ligového poháru dost možná přijde Ryan Jack. Útočník Aberdeenu má zraněnou kyčel, kvůli níž nedohrál zápas s Motherwellem, ze hřiště musel být odnesen na nosítkách.

bbc.co.uk
31.10.201321:11

Los semifinálových dvojic Skotského ligového poháru: Aberdeen - St. Johnstone, Heart of Midlothian - Inverness. Zápasy se hrají 1. a 2. února.

26.09.201322:18

Scottish League Cup - los čtvrtfinále

Los čtvrtfinále Skotského ligového poháru: Inverness - Dundee Utd, Morton - St Johnstone, Hibernian - Hearts, Motherwell - Aberdeen.

08.08.201316:38

Insurance League Cup - los druhého kola

Los druhého kola Skotského ligového poháru: Morton - Montrose, Stranraer - Ross County, Dundee - Forfar Athletic, Dumbarton - Dundee United, Kilmarnock - Hamilton Academical, Airdrieonians - Livingston, Partick Thistle - Cowdenbeath, Queen of the South - St. Mirren, Aberdeen - Alloa Athletic, Raith Rovers - Heart of Midlothian, Falkirk - Dunfermline Athletic.

17.03.201317:59

League Cup vyhrál St. Mirren

St. Mirren slaví vítězství ve skotském ligovém poháru, v dnešním finále hraném v glasgowském Hampden Parku totiž porazil 3:2 Heart of Midlothian.

14.03.201317:27

Konec sezony pro Mullena

Hearts v letošní sezoně už nepomůže Fraser Mullen, obránce skotského klubu si zlomil nohu. Vedle ligových zápasů tak přijde i o nedělní finále Ligového poháru proti St. Mirrenu.

09.03.201317:47

St. Mirrenu se zranil Mair

St. Mirren čeká za týden finále Ligového poháru proti Hearts a v tom mu dost možná bude chybět Lee Mair, obránce skotského klubu má žaludeční problémy a vyloučena není ani operace.

08.11.201216:25

Scottish League Cup - los

Los semifinále skotského Ligového poháru: St. Mirren - Celtic, Inverness - Hearts.

01.11.201208:45

McCoist: Vypadli jsme zaslouženě

Rangers v současnosti hrají až čtvrtou nejvyšší skotskou soutěž, a tak chtěli dojít co nejdál alespoň v poháru. Včera tam však jejich cesta skončila, když nestačili na Inverness. Doma mu podlehli 0:3. "Ve druhé půli byl Inverness lepší než my," přiznal kouč Rangers Ally McCoist, jehož mužstvo vstupovalo do druhého dějství s jednobrankovým mankem. "Byli jasně lepší a zaslouží si být v semifinále. Měli jsme šanci se poměřit s týmem z Premier League stejně jako naposledy proti Motherwellu, ale zdaleka jsme nehráli tak dobře," dodal McCoist.

04.10.201215:45

Los čtvrtfinále skotského Ligového poháru: Aberdeen - St Mirren, Rangers - Inverness, Dundee Utd - Hearts, Celtic - St Johnstone.

19.04.201220:41

Lennon dostal trest na dva zápasy

Celtic v nejbližších dvou zápasech bude na lavičce postrádat Neila Lennona, manažer glasgowského celku byl potrestán za kritiku sudího Willieho Colluma z pohárového zápasu proti Kilmarnocku.

18.03.201217:54

Scottish League Cup - výsledek

Výsledek finále Scottish League Cupu: Celtic - Kilmarnock 0:1 (84. Van Tornhout).

29.01.201217:57

Výsledek semifinálového utkání skotského ligového poháru: Falkirk - Celtic 1:3 (40. Fulton - 27. Brown z penalty, 56. a 86. Stokes).

27.01.201217:02

Majstorović hlásí návrat

Celtic čeká semifinále Skotského ligového poháru proti Falkirku a do jeho sestavy se může vrátit Daniel Majstorović. Švédský obránce byl mimo hru od poloviny prosince, kdy utrpěl zlomeninu lícní kosti a nadočnicového oblouku.