02.10.202114:09

Hubínek asistoval u gólu

Prvoligová polská Termalica se krátce po začátku druhé půle ujala na hřišti Radomiaku Radom vedení a byl u toho i český záložník Michal Hubínek, který si připsal gólovou nahrávku.

25.09.202120:38

Zajíc nasměroval Zagłębie Lubin k výhře

Tomáš Zajíc si na své konto připsal druhou trefu za Zagłębie Lubin. Polský klub vyhrál 2:0 na půdě Warty Poznaň, český útočník v nastavení první půle otevíral skóre.

18.09.202123:29

André Martins je pořád zraněný

Svého ústředního špílmachra Andrého Martinse bude i nadále postrádat Legia Varšava. Martins sice před týdnem v lize nastoupil a odehrál 90 minut, pak se mu však znovu ozval bolavý kotník z odvety předkola Evropské ligy se Slavií, a tak se klub rozhodl mu dát několik zápasů oddych.

pilkanozna.pl
17.09.202119:58

Zajíc si otevřel střelecký účet

Zagłębie Lubin porazil Termalicu 2:1 svůj podíl na tom měl i Tomáš Zajíc. Český útočník ve 47. minutě vyrovnával na průběžných 1:1, jednalo se o jeho první trefu v dresu polského klubu.

12.09.202117:05

Frydrych zajistil Wisle remízu 2:2

Wisla Krakov remizovala s Lechií Gdaňsk 2:2 a velkou zásluhu na tom měl Michal Frydrych. Český obránce v 71. minutě snižoval na 1:2, v sedmé minutě nastavení pak zajistil konečnou dělbu bodů.

11.09.202119:38

Jagiellonii pomohla asistentce Pospíšila

Martin Pospíšil z Jagiellonie Białystok se asistencí na vyrovnávací gól Israela Puerta podílel na remíze 1:1 se Stal Mielec. Pro třicetiletého záložníka to byla druhá asistence v sezoně.

03.09.202111:14

Legia Varšava koupila Charatina

Ihor Charatin se stěhuje z maďarské ligy do polské - ukrajinský záložník opustil Ferencváros a přestoupil do Legie Varšava.

transfermarkt.de
02.09.202109:14

Kastrati nakonec do Legie Varšava

Legia Varšava přivedla další posilu do ofenzivy. Úřadující polský mistr se s Dinamem Záhřeb dohodl na přestupu Lirima Kastratiho, za něhož zaplatí 1,3 milionu eur.

31.08.202121:10

Toševski vypomůže Górniku Zabrze

FK Rostov minimálně pro zbytek sezony opouští David Toševski. Mládežnický reprezentant Severní Makedonie odešel na hostování s opcí do Górniku Zabrze.

29.08.202115:58

Takács má namířeno do Lubinu

Slavii Praha by měl opustit Ladislav Takács, jenž se zřejmě přesune do Polska. Pětadvacetiletý defenzivní univerzál má namířeno na roční hostování s opcí do Zagłębie Lubin.

twitter.com/Eugeniogonza2
27.08.202115:51

Plzeň si vypůjčila Sýkoru

Jan Sýkora se vrací do FORTUNA:LIGY. Desetinásobný český reprezentant zamířil z Lechu Poznań na roční hostování do Viktorie Plzeň, kde působil v mládeži.

twitter.com/fcviktorkaplzen
25.08.202112:59

Podolski měl pozitivní test na covid-19

Lukas Podolski se v létě přestěhoval do Polska, podepsal smlouvu s Górnikem Zabrze a klubu nyní bude chybět - německý útočník měl pozitivní test na covid-19.

kicker.de
23.08.202122:02

Pekhart se znovu zapojil do tréninku

Útočník Tomáš Pekhart se zapojil do dnešního tréninku fotbalistů Legie Varšava, kteří si po úvodním utkání 4. předkola Evropské ligy na Slavii užili třídenní volno. Český reprezentant utrpěl ve čtvrtek v Edenu při rozcvičce výron v kotníku. Zápas, který skončil 2:2, sledoval pouze z tribuny.

ČTK
22.08.202110:49

Frydrych zamířil do vlastní sítě

Michal Frydrych se nešťastně zapsal do statistik včerejšího zápasu na půdě Górniku Leczna, když si dal vlastní branku. Českému obránci to ale příliš vadit nemuselo, Wisla Krakov totiž i tak vyhrála 3:1.

15.08.202123:07

Daniel si otevřel účet v Lubinu

Český křídelník Erik Daniel byl pro tuto sezonu zapůjčen Slovanem Bratislava do Zagłębie Lubin a na svůj první gólový příspěvek musel čekat pouhá tři kola - dnes rozhodl o výhře 2:0 nad Pogońem.

15.08.202122:39

Ba Loua v pondělí na prohlídku

Adriel D'Avila Ba Loua se po celém létě hledání nového angažmá přeci jen dočká a za 1,2 milionu eur ho z Plzně vykoupí Lech Poznań, který si tím stanoví klubový rekord. Již zítra se má plzeňský křídelník v Polsku podrobit prohlídce, Viktorii však ještě pomůže v obou kláních Konferenční ligy. Ba Louu v průběhu léta chtěly i celky jako Konyaspor, Sivasspor, Paços de Ferreira a FC Zürich, všechny však nabízely formu hostování, což hráči ani klubu nevyhovovalo.

sport.interia.pl
14.08.202121:37

Pekhart si otevřel ligový účet

Legia zatím nemá na Wartě problém se naladit na Slavii výhrou, a na 2:0 v její prospěch zvyšoval útočník Tomáš Pekhart. Pro českého reprezentanta se jedná o jubilejní 30. trefu v Ekstraklase.

13.08.202122:23

Klimentův gól na body nestačil

Wisla Krakov prohrála 1:2 na půdě Stalu Mielec a její jedinou branku dal ve 47. minutě útočník Jan Kliment, asistencí se na zásahu podílel Matěj Hanousek.

07.08.202118:10

Přikryl rozhodl o výhře Jagiellonie

Jagiellonia Białystok porazila BB Termalica Nieciecza, na čemž měl výrazný podíl Tomáš Přikryl. Český křídelník vstřelil jediný gól utkání.

01.08.202120:09

Schwarz dostal červenou kartu

Śląsk Wrocław vyhrál 2:1 na půdě Cracovie, přestože dohrával bez dvou vyloučených hráčů. Jako první putoval pod sprchy Petr Schwarz, český záložník inkasoval červenou kartu v 66. minutě.