Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.22 - 3.20 - 3.14
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
15.05. Wisła Kraków padá do druhé ligy
Wisła Kraków se poprvé od roku 1994 potupně poroučí do druhého ligového poschodí. Rozhodla o tom její prohra 2:4 na půdě Radomiaku Radom, kde přitom tradiční klub a 13násobný polský mistr vedl už 2:0. Zpečetěn byl také osud klubu BB Termalica Nieciecza, který od ledna vedou čeští trenéři Radoslav Látal a Radim Kučera.
14.05. Lech Poznań konečně mistrem
Polský Lech Poznań se po dlouhých sedmi letech vrací na polský trůn, když dnes zvládl své derby s Wartou a zároveň přihlížel prohře Rakówa v Lubinu. Mistrem Polska se tak stává ex-plzeňský Adriel Ba Loua a 54 minutami k němu přispěl i český šampion s Plzní, Jan Sýkora.
13.05. Legii pomohl gól Pekharta
Tomáš Pekhart se prosadil za Legii Varšava na půdě Jagiellonia Białystok, kde jeho tým remizoval 2:2. Pro českého útočníka to byl osmý ligový gól v sezoně.
01.05. Krakovské derby bez branek
Výsledek ostře sledovaného derby 31. kola polské Ekstraklasy: Cracovia - Wisla Krakow 0:0. Wisla má tři kola před koncem na bezpečné příčky stále dvoubodovu ztrátu.
01.05. Poznar rozhodl o výhře Termalicy
BB Termalica Nieciecza ve 31. kole polské ligy porazila Wisłu Płock, na čemž měl zásadní podíl Tomáš Poznar. Bývalý útočník Zlína vstřelil jediný gól zápasu.
25.04. Ondráškův gól na body nestačil
Wisła Kraków prohrála s Wisłou Płock a nic na tom nezměnil ani Zdeněk Ondrášek. Český útočník v 71. minutě srovnával na průběžných 3:3, jeho tým ale inkasoval v jedenácté minutě nastavení na 3:4 a nakonec nezískal ani bod.
24.04. Śląsk řeší krizi neplacením platů
Śląsk Wrocław se na poslední chvíli pokouší o pozitivní impulz. Čtyři kola před koncem a po drtivé porážce s Termalicou (0:4) se vedení rozhodlo k dramatickému kroku a zmrazilo všem členům prvního týmu dubnové výplaty. Śląsk má po tomto víkendu už jen tříbodový náskok na sestupovou zónu. (przegladsportowy.pl)
24.04. Petrášek zvyšoval na 2:0
Raków se dál úspěšně pere o polský titul a k dnešní povinné výhře nad poslední Lecznou mu výraznou měrou pomáhá i český stoper Tomáš Petrášek. Ten ve 40. minutě přidal svůj druhý gól v sezoně a první od října.
23.04. Hubínek v Polsku otevřel skóre
Záložník Termalicy Michal Hubínek v polské lize otevřel skóre záchranářského souboje na hřišti Śląsku. Český středopolař poslal svůj tým do vedení v jedenácté minutě. U gólu mu asistoval krajan Tomáš Poznar.
20.04. Polský šlágr pro Raków
Po 29 kolech měly tři týmy na čele polské ligy shodně po 59 bodech. Dva z nich v podobě Pogonu Szczecin a Rakówu Czechostowa se střetly v přímé bitvě. Pogon se sice v první půli dostal do vedení, Raków ale po pauze otočil na konečných 1:2 a drží tak krok s Lechem Poznaň.