Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.76 - 3.25 - 4.89
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
28.02. Wisłe Kraków pomohla asistence Frydrycha
Michal Frydrych asistoval u vítězného gólu Wisły Kraków na hřišti Wisły Płock (3:1). Bývalý obránce Slavie pět minut před koncem zapsal asistenci u branky Uroše Radakoviče, jenž dorazil na hostování z pražské Sparty.
21.02. Sýkora asistoval na vítězný gól Lechu
Lech Poznań porazil Śląsk Wrocław, na čemž se výrazně podílel Jan Sýkora. Bývalý hráč Slavie po změně stran asistoval u branky Arona Jóhannssona.
18.02. Šabanov hostuje v Legii Varšava
V polské lize dohraje letošní sezonu Artem Šabanov, ukrajinský obránce odešel z Dynama Kyjev na hostování do Legie Varšava. (transfermarkt.de)
17.02. Kurzawa se upsal Pogoni Štětín
Polský útočník Rafal Kurzawa, který byl po říjnovém konci ve francouzském Amiens bez angažmá, se dohodl na smlouvě v polské lize. Působit bude ve vedoucím týmu tabulky Ekstraklasy Pogoni Štětín. (lequipe.fr)
14.02. Legia srovnala zásluhou Pekharta
Tomáš Pekhart opět skóroval za Legii Varšava. Český útočník na půdě Jagiellonie Białystok proměnil penaltu a patnáctým ligovým gólem v sezóně vyrovnal na 1:1.
13.02. Hora pomohl gólem Podbeskidzie
Český fotbalista Jakub Hora pomohl brankou svému polskému zaměstnavateli Podbeskidzie Bielsko-Biala v zápase na půdě Cracovie Krakov. V 26. minutě otevřel bývalý hráč Teplic či Slavie skóre utkání.
13.02. Jóhannsson novou akvizicí Lechu Poznań
Lech Poznań oznámil příchod Arona Jóhannssona. Bývalý reprezentant USA přichází z Hammarby a se svým novým chlebodárcem podepsal smlouvu do konce roku s dvouletou opcí. (lequipe.fr)
12.02. Pekhart dostal tři zápasy
Útočník Legie Varšava Tomáš Pekhart obdržel po vyloučení v úterním osmifinále Polského poháru trest na tři pohárové zápasy. V utkání na hřišti LKS Lodž dal český reprezentant v 82. minutě vítězný gól na 3:2, chvíli nato ale dostal červenou kartu za to, že po souboji o míč s Maciejem Dabrowským vleže kopl protihráče do zad. Legia na svém webu oznámila, že se proti trestu odvolá. Pokud neuspěje, Pekhart už jí ve zbytku soutěže nepomůže, i kdyby postoupila až do finále. Pekhart je se 14 góly nejlepším střelcem polské ligy, v níž patří jeho týmu druhé místo. "Tomáš je mimořádně klidný člověk. V šatně říkal, že nic špatného neudělal. Je z toho zničený, protože je to rozumný kluk a ještě nikdy takovou hloupost na hřišti neprovedl," uvedl po úterním zápase trenér Legie Czeslaw Michniewicz. "Říkal, že trefil Macieje Dabrowského, jak padal. Ale jak už to tak v zápasech chodí, stalo se z toho trochu divadlo," dodal kouč. (ČTK)