34. kolo
28.05.2023 13:00 CET
- : -
Stadión:
 

Vzájemné zápasy

20.01.2023
TeBe Berlín
0:0
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 17. kolo
17.12.2021
TeBe Berlín
1:2
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 22. kolo
31.07.2021
Berlín AK 07
2:0
TeBe Berlín
Regionalliga - Nordost
 3. kolo
25.04.2021
Berlín AK 07
neh.
TeBe Berlín
Regionalliga - Nordost
 32. kolo
01.11.2020
TeBe Berlín
neh.
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 13. kolo
20.01.2023
TeBe Berlín
0:0
Berlín AK 07
 17. kolo
17.12.2021
TeBe Berlín
1:2
Berlín AK 07
 22. kolo
31.07.2021
Berlín AK 07
2:0
TeBe Berlín
 3. kolo
25.04.2021
Berlín AK 07
neh.
TeBe Berlín
 32. kolo
01.11.2020
TeBe Berlín
neh.
Berlín AK 07
 13. kolo

Berlín AK 07 - poslední zápasy

21.05.2023
BFC Viktoria
1:3
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 33. kolo
14.05.2023
Berlín AK 07
0:5
Hertha BSC II
Regionalliga - Nordost
 32. kolo
05.05.2023
L. Lipsko
1:0
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 31. kolo
28.04.2023
Berlín AK 07
1:8
CZ Jena
Regionalliga - Nordost
 30. kolo
22.04.2023
Chemnitzer FC
3:0
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 29. kolo
19.04.2023
Altglienicke
0:1
Berlín AK 07
Regionalliga - Nordost
 24. kolo
21.05.2023
BFC Viktoria 1889
1:3
Berlín AK 07
 33. kolo
14.05.2023
Berlín AK 07
0:5
Hertha BSC II
 32. kolo
05.05.2023
Lokomotive Lipsko
1:0
Berlín AK 07
 31. kolo
28.04.2023
Berlín AK 07
1:8
Carl Zeiss Jena
 30. kolo
22.04.2023
Chemnitzer FC
3:0
Berlín AK 07
 29. kolo
19.04.2023
VSG Altglienicke
0:1
Berlín AK 07
 24. kolo

Tennis Borussia Berlín - poslední zápasy

21.05.2023
TeBe Berlín
0:7
ZFC Meuselwitz
Regionalliga - Nordost
 33. kolo
12.05.2023
Lichten.
2:2
TeBe Berlín
Regionalliga - Nordost
 32. kolo
06.05.2023
TeBe Berlín
1:3
Luckenwalde
Regionalliga - Nordost
 31. kolo
30.04.2023
Altglienicke
5:2
TeBe Berlín
Regionalliga - Nordost
 30. kolo
21.04.2023
TeBe Berlín
0:2
Chemie Lipsko
Regionalliga - Nordost
 29. kolo
15.04.2023
Cottbus
2:1
TeBe Berlín
Regionalliga - Nordost
 28. kolo
21.05.2023
TeBe Berlín
0:7
ZFC Meuselwitz
 33. kolo
12.05.2023
SV Lichtenberg 47
2:2
TeBe Berlín
 32. kolo
06.05.2023
TeBe Berlín
1:3
FSV Luckenwalde
 31. kolo
30.04.2023
VSG Altglienicke
5:2
TeBe Berlín
 30. kolo
21.04.2023
TeBe Berlín
0:2
Chemie Lipsko
 29. kolo
15.04.2023
Energie Cottbus
2:1
TeBe Berlín
 28. kolo

Regionalliga - Nordost - tabulka před zápasem

Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Energie Cottbus
33
21
5
7
64 : 28
68
2
Rot-Weiß Erfurt
33
19
8
6
64 : 30
65
3
Carl Zeiss Jena
33
17
11
5
58 : 21
62
4
Lokomotive Lipsko
33
17
6
10
57 : 42
57
5
VSG Altglienicke
33
16
8
9
65 : 37
56
6
Berliner FC Dynamo
33
15
10
8
55 : 42
55
7
Chemie Lipsko
33
14
10
9
50 : 45
52
8
Hertha BSC II
33
15
6
12
58 : 52
51
9
Chemnitzer FC
33
13
10
10
46 : 33
49
10
SV Babelsberg 03
33
13
10
10
46 : 38
49
11
Berlín AK 07
33
14
4
15
44 : 51
46
12
BFC Viktoria 1889
33
12
9
12
46 : 46
45
13
FSV Luckenwalde
33
10
11
12
43 : 51
41
14
Greifswalder FC
33
10
7
16
47 : 57
37
15
ZFC Meuselwitz
33
10
2
21
47 : 67
32
16
SV Lichtenberg 47
33
5
11
17
34 : 66
26
17
Germania Halberstadt
33
2
10
21
29 : 73
16
18
Tennis Borussia Berlín
33
3
4
26
24 : 98
13
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Energie Cottbus
17
13
2
2
38 : 12
41
2
Rot-Weiß Erfurt
17
11
3
3
36 : 13
36
3
Lokomotive Lipsko
17
11
2
4
34 : 18
35
4
Carl Zeiss Jena
16
9
7
0
25 : 6
34
5
Berliner FC Dynamo
17
10
3
4
32 : 21
33
6
Hertha BSC II
17
10
1
6
30 : 25
31
7
Chemie Lipsko
16
8
6
2
31 : 16
30
8
Chemnitzer FC
16
8
4
4
26 : 11
28
9
Greifswalder FC
17
7
5
5
31 : 20
26
10
FSV Luckenwalde
16
6
5
5
27 : 23
23
11
Berlín AK 07
16
7
1
8
28 : 32
22
12
SV Babelsberg 03
16
5
6
5
19 : 16
21
13
VSG Altglienicke
16
5
5
6
34 : 25
20
14
ZFC Meuselwitz
16
6
1
9
22 : 28
19
15
BFC Viktoria 1889
17
4
6
7
22 : 25
18
16
SV Lichtenberg 47
16
3
6
7
17 : 23
15
17
Germania Halberstadt
17
2
6
9
16 : 34
12
18
Tennis Borussia Berlín
17
2
2
13
12 : 49
8
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
VSG Altglienicke
17
11
3
3
31 : 12
36
2
Rot-Weiß Erfurt
16
8
5
3
28 : 17
29
3
Carl Zeiss Jena
17
8
4
5
33 : 15
28
4
SV Babelsberg 03
17
8
4
5
27 : 22
28
5
Energie Cottbus
16
8
3
5
26 : 16
27
6
BFC Viktoria 1889
16
8
3
5
24 : 21
27
7
Berlín AK 07
17
7
3
7
16 : 19
24
8
Berliner FC Dynamo
16
5
7
4
23 : 21
22
9
Lokomotive Lipsko
16
6
4
6
23 : 24
22
10
Chemie Lipsko
17
6
4
7
19 : 29
22
11
Chemnitzer FC
17
5
6
6
20 : 22
21
12
Hertha BSC II
16
5
5
6
28 : 27
20
13
FSV Luckenwalde
17
4
6
7
16 : 28
18
14
ZFC Meuselwitz
17
4
1
12
25 : 39
13
15
Greifswalder FC
16
3
2
11
16 : 37
11
16
SV Lichtenberg 47
17
2
5
10
17 : 43
11
17
Tennis Borussia Berlín
16
1
2
13
12 : 49
5
18
Germania Halberstadt
16
0
4
12
13 : 39
4

Komentáře (0)

Přidat komentář
zatím zde není žádný komentář

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele