27.07.201819:00
Hannover 96 II - TSV Havelse
0:1
28.07.201814:00
SSV Jeddeloh - Weiche Flensburg
2:1
28.07.201814:00
VfB Lübeck - VfB Oldenburg
1:1
28.07.201814:00
Werder Brémy II - VfL Wolfsburg II
0:0
28.07.201814:00
Schwarz-Weiß Rehden - Eintracht Norderstedt
2:1
28.07.201814:00
Germania Egestorf/Langreder - Hamburger SV II
2:0
28.07.201816:00
Lupo-Martini - SV Drochtersen / Assel
1:1
29.07.201814:00
FC St. Pauli II - Hansa Lüneburg
2:2
29.07.201815:00
VfL Oldenburg - KSV Holstein Kiel II
0:0
31.07.201819:00
Hamburger SV II - Schwarz-Weiß Rehden
1:0
31.07.201819:00
Eintracht Norderstedt - Werder Brémy II
1:1
01.08.201818:00
Weiche Flensburg - Lupo-Martini
4:0
01.08.201818:30
VfB Oldenburg - SSV Jeddeloh
1:1
01.08.201819:00
SV Drochtersen / Assel - FC St. Pauli II
2:1
01.08.201819:00
Hansa Lüneburg - Hannover 96 II
1:2
01.08.201819:00
TSV Havelse - Germania Egestorf/Langreder
3:2
01.08.201819:45
VfL Wolfsburg II - VfL Oldenburg
7:0
03.08.201819:00
Werder Brémy II - Hamburger SV II
4:0
04.08.201813:00
Hannover 96 II - SV Drochtersen / Assel
2:0
04.08.201814:00
VfB Lübeck - SSV Jeddeloh
3:0
04.08.201814:00
Schwarz-Weiß Rehden - TSV Havelse
2:2
05.08.201814:00
FC St. Pauli II - Weiche Flensburg
1:1
05.08.201815:00
Lupo-Martini - VfB Oldenburg
3:0
05.08.201815:00
KSV Holstein Kiel II - VfL Wolfsburg II
4:1
05.08.201815:00
VfL Oldenburg - Eintracht Norderstedt
2:2
05.08.201815:00
Germania Egestorf/Langreder - Hansa Lüneburg
0:0
08.08.201819:00
Schwarz-Weiß Rehden - SV Drochtersen / Assel
1:2
08.08.201819:00
Germania Egestorf/Langreder - Weiche Flensburg
1:0
10.08.201819:30
VfL Wolfsburg II - VfB Lübeck
0:0
11.08.201813:30
Weiche Flensburg - Hannover 96 II
1:1
11.08.201815:00
VfB Oldenburg - FC St. Pauli II
2:0
11.08.201816:00
SSV Jeddeloh - Lupo-Martini
1:1
12.08.201814:00
Hamburger SV II - VfL Oldenburg
2:0
12.08.201814:00
Eintracht Norderstedt - KSV Holstein Kiel II
3:2
12.08.201815:00
SV Drochtersen / Assel - Germania Egestorf/Langreder
3:2
12.08.201815:00
Hansa Lüneburg - Schwarz-Weiß Rehden
1:0
12.08.201818:00
TSV Havelse - Werder Brémy II
4:1
18.08.201813:00
VfL Wolfsburg II - Eintracht Norderstedt
4:1
18.08.201814:00
VfB Lübeck - Lupo-Martini
2:0
18.08.201818:30
KSV Holstein Kiel II - Hamburger SV II
3:2
19.08.201815:00
Hansa Lüneburg - Werder Brémy II
0:1
19.08.201815:30
Hannover 96 II - VfB Oldenburg
0:0
19.08.201817:00
VfL Oldenburg - TSV Havelse
1:0
25.08.201813:00
Hamburger SV II - VfL Wolfsburg II
0:4
25.08.201813:30
Weiche Flensburg - Schwarz-Weiß Rehden
2:1
25.08.201816:00
SSV Jeddeloh - Hannover 96 II
2:7
26.08.201814:00
TSV Havelse - KSV Holstein Kiel II
1:2
26.08.201814:00
Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck
1:1
26.08.201815:00
Lupo-Martini - FC St. Pauli II
0:1
26.08.201815:00
SV Drochtersen / Assel - Werder Brémy II
0:2
26.08.201817:15
Hansa Lüneburg - VfL Oldenburg
2:0
29.08.201818:00
KSV Holstein Kiel II - Hansa Lüneburg
2:1
29.08.201818:00
VfB Lübeck - FC St. Pauli II
3:0
29.08.201819:00
VfL Oldenburg - SV Drochtersen / Assel
1:2
29.08.201819:00
Werder Brémy II - Weiche Flensburg
1:1
29.08.201819:00
Schwarz-Weiß Rehden - VfB Oldenburg
1:1
29.08.201819:00
Germania Egestorf/Langreder - SSV Jeddeloh
2:1
29.08.201819:00
Hannover 96 II - Lupo-Martini
1:0
29.08.201819:00
VfL Wolfsburg II - TSV Havelse
8:0
01.09.201813:30
Weiche Flensburg - VfL Oldenburg
1:0
01.09.201814:00
SSV Jeddeloh - Schwarz-Weiß Rehden
2:1
02.09.201814:00
FC St. Pauli II - Hannover 96 II
1:0
02.09.201814:00
TSV Havelse - Eintracht Norderstedt
0:1
02.09.201815:00
Hamburger SV II - VfB Lübeck
0:1
02.09.201815:00
Lupo-Martini - Germania Egestorf/Langreder
2:0
02.09.201815:00
VfB Oldenburg - Werder Brémy II
0:3
02.09.201815:00
SV Drochtersen / Assel - KSV Holstein Kiel II
2:2
02.09.201815:00
Hansa Lüneburg - VfL Wolfsburg II
1:1
05.09.201819:00
Eintracht Norderstedt - Hamburger SV II
3:1
08.09.201813:00
VfL Wolfsburg II - SV Drochtersen / Assel
4:0
08.09.201814:00
VfB Lübeck - Hannover 96 II
2:1
08.09.201814:00
Werder Brémy II - SSV Jeddeloh
1:3
08.09.201814:00
Germania Egestorf/Langreder - FC St. Pauli II
1:0
08.09.201815:00
Schwarz-Weiß Rehden - Lupo-Martini
2:1
09.09.201814:00
Hamburger SV II - TSV Havelse
5:0
09.09.201814:00
Eintracht Norderstedt - Hansa Lüneburg
1:2
09.09.201815:00
KSV Holstein Kiel II - Weiche Flensburg
0:2
09.09.201815:00
VfL Oldenburg - VfB Oldenburg
1:1
12.09.201819:00
FC St. Pauli II - SSV Jeddeloh
4:0
14.09.201819:30
Hannover 96 II - Germania Egestorf/Langreder
4:0
15.09.201813:00
Lupo-Martini - Werder Brémy II
0:1
15.09.201813:30
Weiche Flensburg - VfL Wolfsburg II
2:3
15.09.201816:00
SSV Jeddeloh - VfL Oldenburg
3:0
16.09.201814:00
FC St. Pauli II - Schwarz-Weiß Rehden
1:0
16.09.201814:00
TSV Havelse - VfB Lübeck
2:1
16.09.201815:00
SV Drochtersen / Assel - Eintracht Norderstedt
5:1
16.09.201815:00
Hansa Lüneburg - Hamburger SV II
0:3
16.09.201815:00
VfB Oldenburg - KSV Holstein Kiel II
0:0
21.09.201819:00
Hamburger SV II - SV Drochtersen / Assel
1:0
22.09.201812:00
VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg
0:0
22.09.201814:00
VfB Lübeck - Germania Egestorf/Langreder
5:2
22.09.201817:00
Schwarz-Weiß Rehden - Hannover 96 II
2:1
23.09.201814:00
TSV Havelse - Hansa Lüneburg
1:1
23.09.201814:00
Eintracht Norderstedt - Weiche Flensburg
2:2
23.09.201815:00
KSV Holstein Kiel II - SSV Jeddeloh
2:0
23.09.201815:00
VfL Oldenburg - Lupo-Martini
1:0
24.09.201820:15
Werder Brémy II - FC St. Pauli II
1:0
28.09.201819:30
VfB Lübeck - Hansa Lüneburg
3:0
29.09.201813:30
Weiche Flensburg - Hamburger SV II
3:1
29.09.201814:00
SSV Jeddeloh - VfL Wolfsburg II
0:2
29.09.201815:00
FC St. Pauli II - VfL Oldenburg
2:0
29.09.201816:00
SV Drochtersen / Assel - TSV Havelse
0:0
30.09.201815:00
Lupo-Martini - KSV Holstein Kiel II
2:3
30.09.201815:00
VfB Oldenburg - Eintracht Norderstedt
3:1
30.09.201815:30
Hannover 96 II - Werder Brémy II
3:1
03.10.201815:00
Hannover 96 II - KSV Holstein Kiel II
1:1
06.10.201813:00
VfL Wolfsburg II - Lupo-Martini
3:1
06.10.201814:00
VfB Lübeck - Schwarz-Weiß Rehden
0:0
06.10.201814:00
Werder Brémy II - Germania Egestorf/Langreder
1:0
07.10.201813:00
Hamburger SV II - VfB Oldenburg
1:1
07.10.201814:00
Eintracht Norderstedt - SSV Jeddeloh
1:0
07.10.201814:00
TSV Havelse - Weiche Flensburg
1:2
07.10.201815:00
KSV Holstein Kiel II - FC St. Pauli II
0:1
07.10.201815:00
VfL Oldenburg - Hannover 96 II
1:3
07.10.201815:00
Hansa Lüneburg - SV Drochtersen / Assel
3:1
12.10.201819:00
SV Drochtersen / Assel - VfB Lübeck
2:1
13.10.201813:30
Weiche Flensburg - Hansa Lüneburg
4:1
13.10.201816:00
SSV Jeddeloh - Hamburger SV II
1:1
14.10.201814:00
FC St. Pauli II - VfL Wolfsburg II
1:3
14.10.201815:00
Lupo-Martini - Eintracht Norderstedt
0:2
14.10.201815:00
VfB Oldenburg - TSV Havelse
3:1
14.10.201815:00
Germania Egestorf/Langreder - VfL Oldenburg
2:1
17.10.201819:00
Germania Egestorf/Langreder - Schwarz-Weiß Rehden
0:1
19.10.201819:30
VfB Lübeck - Werder Brémy II
3:1
20.10.201812:00
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
20.10.201813:00
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
21.10.201814:00
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
1:3
21.10.201814:00
Eintracht Norderstedt - FC St. Pauli II
1:4
21.10.201815:00
KSV Holstein Kiel II - Germania Egestorf/Langreder
2:0
21.10.201815:00
VfL Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
6:2
21.10.201815:00
SV Drochtersen / Assel - Weiche Flensburg
0:1
21.10.201815:00
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
1:1
26.10.201818:00
FC St. Pauli II - Hamburger SV II
1:0
26.10.201819:30
VfB Lübeck - Weiche Flensburg
3:1
27.10.201814:00
Werder Brémy II - VfL Oldenburg
5:2
27.10.201814:00
Germania Egestorf/Langreder - VfL Wolfsburg II
0:3
27.10.201815:00
Schwarz-Weiß Rehden - KSV Holstein Kiel II
2:2
27.10.201816:00
SSV Jeddeloh - Hansa Lüneburg
3:0
28.10.201814:00
Hannover 96 II - Eintracht Norderstedt
1:2
28.10.201814:00
VfB Oldenburg - SV Drochtersen / Assel
1:3
28.10.201814:00
Lupo-Martini - TSV Havelse
2:0
30.10.201819:00
Schwarz-Weiß Rehden - Werder Brémy II
1:3
31.10.201814:00
VfB Oldenburg - Germania Egestorf/Langreder
1:0
03.11.201812:00
VfL Wolfsburg II - Schwarz-Weiß Rehden
2:0
03.11.201813:00
Hamburger SV II - Hannover 96 II
3:0
04.11.201814:00
Weiche Flensburg - VfB Oldenburg
2:2
04.11.201814:00
Eintracht Norderstedt - Germania Egestorf/Langreder
0:4
04.11.201814:00
Hansa Lüneburg - Lupo-Martini
2:0
04.11.201814:00
TSV Havelse - FC St. Pauli II
2:1
04.11.201814:00
KSV Holstein Kiel II - Werder Brémy II
4:1
04.11.201814:00
VfL Oldenburg - VfB Lübeck
0:2
04.11.201815:00
SV Drochtersen / Assel - SSV Jeddeloh
4:0
10.11.201813:00
VfL Wolfsburg II - Werder Brémy II
2:1
10.11.201813:30
Weiche Flensburg - SSV Jeddeloh
4:2
11.11.201813:00
Hamburger SV II - Germania Egestorf/Langreder
1:2
11.11.201814:00
KSV Holstein Kiel II - VfL Oldenburg
4:2
11.11.201814:00
Eintracht Norderstedt - Schwarz-Weiß Rehden
5:1
11.11.201814:00
TSV Havelse - Hannover 96 II
1:1
11.11.201814:00
Hansa Lüneburg - FC St. Pauli II
3:0
11.11.201814:00
VfB Oldenburg - VfB Lübeck
5:1
11.11.201815:00
SV Drochtersen / Assel - Lupo-Martini
2:2
16.11.201819:00
Schwarz-Weiß Rehden - Hamburger SV II
1:2
16.11.201819:00
Germania Egestorf/Langreder - TSV Havelse
1:0
17.11.201813:00
Hannover 96 II - Hansa Lüneburg
1:2
17.11.201814:00
KSV Holstein Kiel II - VfB Lübeck
2:1
17.11.201814:00
Werder Brémy II - Eintracht Norderstedt
2:1
17.11.201816:00
SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg
2:0
18.11.201814:00
VfL Oldenburg - VfL Wolfsburg II
1:2
18.11.201814:00
Lupo-Martini - Weiche Flensburg
2:2
18.11.201814:00
FC St. Pauli II - SV Drochtersen / Assel
0:1
23.11.201819:00
TSV Havelse - Schwarz-Weiß Rehden
0:1
23.11.201819:30
SV Drochtersen / Assel - Hannover 96 II
1:0
24.11.201812:00
VfL Wolfsburg II - KSV Holstein Kiel II
2:0
24.11.201813:30
Weiche Flensburg - FC St. Pauli II
3:3
24.11.201814:00
Eintracht Norderstedt - VfL Oldenburg
3:1
24.11.201816:00
SSV Jeddeloh - VfB Lübeck
0:4
25.11.201814:00
Hansa Lüneburg - Germania Egestorf/Langreder
1:2
25.11.201814:00
VfB Oldenburg - Lupo-Martini
3:1
25.11.201815:00
Hamburger SV II - Werder Brémy II
0:0
30.11.201819:30
VfB Lübeck - VfL Wolfsburg II
0:0
01.12.201814:00
Schwarz-Weiß Rehden - Hansa Lüneburg
2:1
01.12.201814:00
FC St. Pauli II - VfB Oldenburg
1:2
02.12.201813:00
Hannover 96 II - Weiche Flensburg
0:0
02.12.201814:00
Werder Brémy II - TSV Havelse
1:0
02.12.201814:00
Germania Egestorf/Langreder - SV Drochtersen / Assel
3:0
02.12.201814:00
VfL Oldenburg - Hamburger SV II
0:0
02.12.201814:00
KSV Holstein Kiel II - Eintracht Norderstedt
2:2
02.12.201814:00
Lupo-Martini - SSV Jeddeloh
2:3
07.12.201819:30
SV Drochtersen / Assel - Schwarz-Weiß Rehden
2:1
08.12.201813:00
Lupo-Martini - VfB Lübeck
0:3
08.12.201813:30
Weiche Flensburg - Germania Egestorf/Langreder
4:0
08.12.201814:00
Werder Brémy II - Hansa Lüneburg
4:1
08.12.201816:00
SSV Jeddeloh - FC St. Pauli II
2:1
09.12.201813:00
Hamburger SV II - KSV Holstein Kiel II
2:0
09.12.201814:00
Eintracht Norderstedt - VfL Wolfsburg II
1:6
14.12.201819:30
VfB Lübeck - KSV Holstein Kiel II
3:0
16.02.201914:00
TSV Havelse - VfL Oldenburg
1:0
16.02.201914:00
VfB Oldenburg - Hannover 96 II
1:2
23.02.201913:00
Hannover 96 II - SSV Jeddeloh
1:0
23.02.201914:00
VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt
2:0
23.02.201914:00
Werder Brémy II - SV Drochtersen / Assel
1:1
23.02.201915:00
Schwarz-Weiß Rehden - Weiche Flensburg
1:0
24.02.201914:00
VfL Oldenburg - Hansa Lüneburg
4:2
24.02.201914:00
KSV Holstein Kiel II - TSV Havelse
0:1
24.02.201914:00
FC St. Pauli II - Lupo-Martini
2:0
24.02.201914:00
Germania Egestorf/Langreder - VfB Oldenburg
1:3
25.02.201920:15
VfL Wolfsburg II - Hamburger SV II
3:2
01.03.201920:00
SV Drochtersen / Assel - VfL Oldenburg
2:1
02.03.201913:00
Hamburger SV II - Eintracht Norderstedt
2:1
02.03.201913:30
Weiche Flensburg - Werder Brémy II
1:1
02.03.201914:00
FC St. Pauli II - VfB Lübeck
0:3
02.03.201915:00
SSV Jeddeloh - Germania Egestorf/Langreder
0:0
03.03.201914:00
Lupo-Martini - Hannover 96 II
0:1
03.03.201914:00
VfB Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
0:1
03.03.201914:00
TSV Havelse - VfL Wolfsburg II
1:2
03.03.201914:00
Hansa Lüneburg - KSV Holstein Kiel II
1:0
09.03.201913:00
VfL Wolfsburg II - Hansa Lüneburg
4:1
09.03.201914:00
Werder Brémy II - VfB Oldenburg
1:1
09.03.201914:00
Germania Egestorf/Langreder - Lupo-Martini
1:0
09.03.201914:00
Eintracht Norderstedt - TSV Havelse
1:2
09.03.201915:00
Schwarz-Weiß Rehden - SSV Jeddeloh
4:0
10.03.201913:00
Hannover 96 II - FC St. Pauli II
1:0
10.03.201914:00
VfL Oldenburg - Weiche Flensburg
0:4
10.03.201914:00
KSV Holstein Kiel II - SV Drochtersen / Assel
2:0
11.03.201920:15
VfB Lübeck - Hamburger SV II
2:0
15.03.201919:00
SV Drochtersen / Assel - VfL Wolfsburg II
1:0
16.03.201913:30
Weiche Flensburg - KSV Holstein Kiel II
2:1
22.03.201919:00
Schwarz-Weiß Rehden - FC St. Pauli II
0:0
23.03.201913:00
VfL Wolfsburg II - Weiche Flensburg
1:1
23.03.201913:00
Hamburger SV II - Hansa Lüneburg
3:0
23.03.201914:00
Werder Brémy II - Lupo-Martini
3:1
23.03.201914:00
Germania Egestorf/Langreder - Hannover 96 II
0:1
24.03.201914:00
VfL Oldenburg - SSV Jeddeloh
3:0
24.03.201914:00
KSV Holstein Kiel II - VfB Oldenburg
2:2
24.03.201914:00
Eintracht Norderstedt - SV Drochtersen / Assel
0:0
25.03.201920:15
VfB Lübeck - TSV Havelse
3:1
29.03.201916:30
Weiche Flensburg - Eintracht Norderstedt
1:0
29.03.201919:00
Hannover 96 II - Schwarz-Weiß Rehden
1:2
29.03.201919:30
SV Drochtersen / Assel - Hamburger SV II
1:1
30.03.201916:00
SSV Jeddeloh - KSV Holstein Kiel II
4:1
31.03.201914:00
FC St. Pauli II - Werder Brémy II
1:2
31.03.201915:00
VfB Oldenburg - VfL Wolfsburg II
2:3
31.03.201915:00
Hansa Lüneburg - TSV Havelse
0:2
31.03.201915:00
Germania Egestorf/Langreder - VfB Lübeck
0:3
31.03.201915:00
Lupo-Martini - VfL Oldenburg
3:0
05.04.201919:30
Schwarz-Weiß Rehden - Germania Egestorf/Langreder
0:0
06.04.201912:00
VfL Wolfsburg II - SSV Jeddeloh
2:3
06.04.201913:00
Hamburger SV II - Weiche Flensburg
4:3
06.04.201914:00
Werder Brémy II - Hannover 96 II
2:0
07.04.201914:00
TSV Havelse - SV Drochtersen / Assel
0:1
07.04.201914:00
Eintracht Norderstedt - VfB Oldenburg
0:4
07.04.201914:00
KSV Holstein Kiel II - Lupo-Martini
1:1
07.04.201915:00
Hansa Lüneburg - VfB Lübeck
0:2
07.04.201915:00
VfL Oldenburg - FC St. Pauli II
1:4
12.04.201919:30
SV Drochtersen / Assel - Hansa Lüneburg
1:1
13.04.201913:00
Hannover 96 II - VfL Oldenburg
4:1
13.04.201913:30
Weiche Flensburg - TSV Havelse
1:2
13.04.201915:00
Schwarz-Weiß Rehden - VfB Lübeck
0:3
13.04.201916:00
SSV Jeddeloh - Eintracht Norderstedt
1:1
14.04.201914:00
FC St. Pauli II - KSV Holstein Kiel II
1:0
14.04.201915:00
Lupo-Martini - VfL Wolfsburg II
0:5
14.04.201915:00
VfB Oldenburg - Hamburger SV II
0:1
14.04.201915:00
Germania Egestorf/Langreder - Werder Brémy II
0:1
17.04.201919:30
Hannover 96 II - VfB Lübeck
1:1
18.04.201918:15
VfB Oldenburg - VfL Oldenburg
3:0
18.04.201919:00
TSV Havelse - Hamburger SV II
1:1
18.04.201919:30
SSV Jeddeloh - Werder Brémy II
0:3
18.04.201920:00
FC St. Pauli II - Germania Egestorf/Langreder
2:1
20.04.201914:00
Lupo-Martini - Schwarz-Weiß Rehden
1:1
22.04.201914:00
Hansa Lüneburg - Eintracht Norderstedt
2:2
26.04.201919:00
VfL Wolfsburg II - FC St. Pauli II
2:0
26.04.201919:30
VfB Lübeck - SV Drochtersen / Assel
1:1
27.04.201913:00
Hamburger SV II - SSV Jeddeloh
1:1
27.04.201914:00
Werder Brémy II - Schwarz-Weiß Rehden
1:2
27.04.201915:00
KSV Holstein Kiel II - Hannover 96 II
1:1
28.04.201914:00
TSV Havelse - VfB Oldenburg
3:0
28.04.201914:40
Eintracht Norderstedt - Lupo-Martini
4:1
28.04.201915:00
VfL Oldenburg - Germania Egestorf/Langreder
4:3
28.04.201915:00
Hansa Lüneburg - Weiche Flensburg
1:3
03.05.201919:30
Werder Brémy II - VfB Lübeck
0:2
03.05.201919:45
Schwarz-Weiß Rehden - VfL Oldenburg
3:0
04.05.201913:00
Hannover 96 II - VfL Wolfsburg II
1:1
04.05.201913:30
Weiche Flensburg - SV Drochtersen / Assel
2:0
04.05.201916:00
SSV Jeddeloh - TSV Havelse
3:1
05.05.201914:00
FC St. Pauli II - Eintracht Norderstedt
2:3
05.05.201915:00
Lupo-Martini - Hamburger SV II
1:1
05.05.201915:00
VfB Oldenburg - Hansa Lüneburg
1:2
05.05.201915:00
Germania Egestorf/Langreder - KSV Holstein Kiel II
1:3
10.05.201919:00
Weiche Flensburg - VfB Lübeck
0:0
10.05.201919:30
SV Drochtersen / Assel - VfB Oldenburg
0:1
11.05.201914:00
KSV Holstein Kiel II - Schwarz-Weiß Rehden
1:3
11.05.201918:00
VfL Wolfsburg II - Germania Egestorf/Langreder
4:2
12.05.201914:00
Eintracht Norderstedt - Hannover 96 II
0:2
12.05.201914:00
TSV Havelse - Lupo-Martini
2:1
12.05.201915:00
Hansa Lüneburg - SSV Jeddeloh
2:1
12.05.201915:00
VfL Oldenburg - Werder Brémy II
1:0
12.05.201915:30
Hamburger SV II - FC St. Pauli II
2:1
17.05.201919:30
Werder Brémy II - KSV Holstein Kiel II
3:2
18.05.201913:00
Hannover 96 II - Hamburger SV II
1:1
18.05.201914:00
Schwarz-Weiß Rehden - VfL Wolfsburg II
1:1
18.05.201914:00
VfB Lübeck - VfL Oldenburg
5:2
19.05.201914:00
VfB Oldenburg - Weiche Flensburg
3:4
19.05.201914:00
SSV Jeddeloh - SV Drochtersen / Assel
3:3
19.05.201914:00
Lupo-Martini - Hansa Lüneburg
1:2
19.05.201914:00
FC St. Pauli II - TSV Havelse
2:3
19.05.201914:00
Germania Egestorf/Langreder - Eintracht Norderstedt
1:3
06.05. Brentford si vyhlédl trenéra Weiße
Steffen Weiß by si mohl vyzkoušet angažmá s Anglii. Podle německých médií se o kouče rezervy Hamburku zajímá Brentford z League Championship. (transfermarkt.de)
19.10.2016 Ziehl novým koučem rezervy Wolfsburgu
Rezefvní celek Wolfsburgu povede Rüdiger Ziehl. 38letý kouč do této chvíle působil jako asistent Valériena Ismaëla, jenž byl po odchodu Dietera Heckinga povýšen k prvnímu týmu. (transfermarkt.de)
30.05.2016 Cottbus si pojistila trenéra Wollitze
Claus-Dieter Wollitz spojil svoji budoucnost s Energií Cottbus. Celek, jenž se bude během nadcházející sezóny snažit vrátit do 3. ligy, s kontroverzním koučem prodloužil smlouvu do roku 2018. (transfermarkt.de)
14.10.2015 Piplica pracuje pro Nordhausen
Tomislav Piplica se i po definitivním konci hráčské kariéry živí fotbalem. Bývalý dlouholetý brankář Energie Cottbus pracuje jako trenér všech brankářů ve Wackeru Nordhausen, jenž hraje čtvrtou nejvyšší německou soutěž. (transfermarkt.de)
16.09.2015 St. Gallen povede trenér Zinnbauer
Joe Zinnbauer byl potvrzen jako nový kouč St. Gallenu. Nyní už bývalý lodivod rezervy Hamburku se švýcarskému celku upsal na tři roky. (transfermarkt.de)
16.09.2015 Zinnbauer jedná se St. Gallenem
Krátký by mohl být návrat kouče Joe Zinnbauera k rezervě Hamburku. 45letý kormidelník podle posledních zpráv jedná se švýcarským St. Gallenem, kde po čtyřech a půl letech skončil Jeff Saibene. (transfermarkt.de)
12.09.2015 Bielefeld přivedl záložníka Affaneho
Ještě před uzavřením přestupového okna stihl Bielefeld přivést další posilu. Tou se stal Amin Affane, jenž minulou sezónu nastupoval za rezervní tým Wolfsburgu, který se dohodl na dvouletém kontraktu. (transfermarkt.de)
01.06.2015 Sandhausen podepsal obránce Hamanna
Nico Hamann se může těšit na 2. Bundesligu. Tu si nyní již bývalý obránce Magdeburgu zahraje za Sandhausen, se kterým se dohodl na dvouleté spolupráci. (transfermarkt.de)
31.01.2014 Hamburger SV podepsal s Owomoyelou
Patrick Owomoyela našel nové angažmá, smlouvu do konce sezóny podepsal s Hamburgerem SV. Čtyřiatřicetiletý obránce a bývalý německý reprezentant by ale v klubu ze svého rodného města měl nastupovat pouze za rezervní mužstvo hrající čtvrtou ligu. (kicker.de)
13.07.2012 Kaiser odchází do Lipska
Dominik Kaiser opouští Hoffenheim a od nové sezóny bude hrát až čtvrtou nejvyšší soutěž. Třiadvacetiletého záložníka získal do svých služeb bohatý klub RB Lipsko.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
26.07.?
Weiche Flensburg - Wolfsb. II
info
26.07.?
TSV Havelse - Hannoverscher SC
info
26.07.?
Hannover 96 II - Droch. / Assel
info
27.07.?
Hamburger SV II - Heider SV
info
27.07.?
VfB Lübeck - SSV Jeddeloh
info
27.07.?
Brémy II - Hansa Lüneburg
info
27.07.?
SW Rehden - KSV Holstein Kiel II
info
28.07.?
Norderstedt - Altona
info
28.07.?
VfB Oldenburg - FC St. Pauli II
info
Všechny zápasy