19.07.201919:00
TSV Mnichov 1860 - Preußen Münster
1:1
20.07.201914:00
Würzburger Kickers - Bayern Mnichov II
3:1
20.07.201914:00
1. FC Kaiserslautern - SpVgg Unterhaching
1:1
20.07.201914:00
MSV Duisburg - Sonnenhof Großaspach
4:1
20.07.201914:00
SV Meppen - FSV Zwickau
0:2
20.07.201914:00
Hansa Rostock - Viktoria Köln
3:3
20.07.201917:45
1. FC Magdeburg - Eintracht Braunschweig
2:4
21.07.201913:00
Chemnitzer FC - SV Waldhof Mannheim
1:1
21.07.201914:00
KFC Uerdingen - Hallescher FC
1:0
22.07.201919:00
Carl Zeiss Jena - FC Ingolstadt 04
1:2
26.07.201919:00
Bayern Mnichov II - KFC Uerdingen
2:1
27.07.201914:00
Eintracht Braunschweig - TSV Mnichov 1860
2:1
27.07.201914:00
Preußen Münster - Carl Zeiss Jena
2:0
27.07.201914:00
FC Ingolstadt 04 - MSV Duisburg
3:2
27.07.201914:00
Sonnenhof Großaspach - 1. FC Kaiserslautern
1:3
27.07.201914:00
SpVgg Unterhaching - Würzburger Kickers
5:4
27.07.201914:00
Hallescher FC - Hansa Rostock
1:0
27.07.201914:00
SV Waldhof Mannheim - SV Meppen
0:0
28.07.201913:00
Viktoria Köln - Chemnitzer FC
3:2
28.07.201914:00
FSV Zwickau - 1. FC Magdeburg
0:0
30.07.201919:00
KFC Uerdingen - SpVgg Unterhaching
2:2
30.07.201919:00
Würzburger Kickers - Sonnenhof Großaspach
0:3
30.07.201919:00
1. FC Kaiserslautern - FC Ingolstadt 04
0:0
30.07.201919:00
Carl Zeiss Jena - Eintracht Braunschweig
0:2
30.07.201919:00
Hansa Rostock - Bayern Mnichov II
2:1
31.07.201919:00
Chemnitzer FC - SV Meppen
2:4
31.07.201919:00
MSV Duisburg - Preußen Münster
2:0
31.07.201919:00
TSV Mnichov 1860 - FSV Zwickau
3:0
31.07.201919:00
1. FC Magdeburg - SV Waldhof Mannheim
1:1
31.07.201919:00
Viktoria Köln - Hallescher FC
0:2
02.08.201919:00
FC Ingolstadt 04 - Würzburger Kickers
3:0
03.08.201914:00
Preußen Münster - 1. FC Kaiserslautern
3:2
03.08.201914:00
Sonnenhof Großaspach - KFC Uerdingen
2:2
03.08.201914:00
SpVgg Unterhaching - Hansa Rostock
1:0
03.08.201914:00
Bayern Mnichov II - Viktoria Köln
2:5
03.08.201914:00
Hallescher FC - Chemnitzer FC
3:1
03.08.201914:00
SV Meppen - 1. FC Magdeburg
1:3
04.08.201913:00
Eintracht Braunschweig - MSV Duisburg
0:3
04.08.201914:00
FSV Zwickau - Carl Zeiss Jena
2:0
05.08.201919:00
SV Waldhof Mannheim - TSV Mnichov 1860
4:0
16.08.201919:00
Chemnitzer FC - 1. FC Magdeburg
0:0
17.08.201914:00
TSV Mnichov 1860 - SV Meppen
0:0
17.08.201914:00
Viktoria Köln - SpVgg Unterhaching
0:2
17.08.201914:00
Hansa Rostock - Sonnenhof Großaspach
0:1
17.08.201914:00
KFC Uerdingen - FC Ingolstadt 04
0:3
17.08.201914:00
Würzburger Kickers - Preußen Münster
3:2
17.08.201914:00
MSV Duisburg - FSV Zwickau
3:1
18.08.201913:00
1. FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig
0:3
18.08.201914:00
Carl Zeiss Jena - SV Waldhof Mannheim
1:2
19.08.201919:00
Hallescher FC - Bayern Mnichov II
1:2
23.08.201919:00
FC Ingolstadt 04 - Hansa Rostock
2:2
24.08.201914:00
Eintracht Braunschweig - Würzburger Kickers
5:2
24.08.201914:00
Preußen Münster - KFC Uerdingen
1:1
24.08.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Viktoria Köln
0:3
24.08.201914:00
Bayern Mnichov II - Chemnitzer FC
2:2
24.08.201914:00
1. FC Magdeburg - TSV Mnichov 1860
5:1
24.08.201914:00
SV Meppen - Carl Zeiss Jena
3:0
25.08.201913:00
SV Waldhof Mannheim - MSV Duisburg
4:3
25.08.201914:00
SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
0:3
26.08.201919:00
FSV Zwickau - 1. FC Kaiserslautern
3:5
30.08.201918:00
Chemnitzer FC - TSV Mnichov 1860
0:1
31.08.201914:00
Würzburger Kickers - FSV Zwickau
0:2
31.08.201914:00
Bayern Mnichov II - SpVgg Unterhaching
1:2
31.08.201914:00
Hallescher FC - Sonnenhof Großaspach
4:0
31.08.201914:00
Viktoria Köln - FC Ingolstadt 04
3:0
31.08.201914:00
Hansa Rostock - Preußen Münster
1:0
01.09.201913:00
1. FC Kaiserslautern - SV Waldhof Mannheim
1:1
01.09.201914:00
KFC Uerdingen - Eintracht Braunschweig
1:2
02.09.201919:00
Carl Zeiss Jena - 1. FC Magdeburg
1:1
13.09.201919:00
1. FC Magdeburg - MSV Duisburg
1:1
14.09.201914:00
FSV Zwickau - KFC Uerdingen
1:2
14.09.201914:00
Preußen Münster - Viktoria Köln
2:3
14.09.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Bayern Mnichov II
2:2
14.09.201914:00
TSV Mnichov 1860 - Carl Zeiss Jena
3:1
14.09.201914:00
SV Meppen - 1. FC Kaiserslautern
6:1
14.09.201914:00
SV Waldhof Mannheim - Würzburger Kickers
1:2
15.09.201913:00
FC Ingolstadt 04 - Hallescher FC
2:3
15.09.201914:00
Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock
1:2
16.09.201919:00
SpVgg Unterhaching - Chemnitzer FC
2:1
20.09.201919:00
Würzburger Kickers - SV Meppen
3:2
21.09.201914:00
Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena
3:2
21.09.201914:00
1. FC Kaiserslautern - 1. FC Magdeburg
1:1
21.09.201914:00
MSV Duisburg - TSV Mnichov 1860
2:1
21.09.201914:00
SpVgg Unterhaching - Sonnenhof Großaspach
2:0
21.09.201914:00
Hallescher FC - Preußen Münster
2:2
21.09.201914:00
Viktoria Köln - Eintracht Braunschweig
0:0
22.09.201913:00
Hansa Rostock - FSV Zwickau
1:1
22.09.201914:00
Bayern Mnichov II - FC Ingolstadt 04
2:1
23.09.201919:00
KFC Uerdingen - SV Waldhof Mannheim
0:3
27.09.201919:00
1. FC Magdeburg - Würzburger Kickers
3:0
28.09.201914:00
FSV Zwickau - Viktoria Köln
4:0
28.09.201914:00
Eintracht Braunschweig - Hallescher FC
1:1
28.09.201914:00
Preußen Münster - Bayern Mnichov II
1:4
28.09.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Chemnitzer FC
2:0
28.09.201914:00
Carl Zeiss Jena - MSV Duisburg
1:2
28.09.201914:00
TSV Mnichov 1860 - 1. FC Kaiserslautern
3:1
29.09.201913:00
SV Waldhof Mannheim - Hansa Rostock
1:1
29.09.201914:00
SV Meppen - KFC Uerdingen
1:2
30.09.201919:00
FC Ingolstadt 04 - SpVgg Unterhaching
0:0
02.10.201919:00
MSV Duisburg - SV Meppen
1:3
04.10.201919:00
KFC Uerdingen - 1. FC Magdeburg
0:0
05.10.201914:00
1. FC Kaiserslautern - Carl Zeiss Jena
3:1
05.10.201914:00
Sonnenhof Großaspach - FC Ingolstadt 04
1:5
05.10.201914:00
SpVgg Unterhaching - Preußen Münster
2:2
05.10.201914:00
Hallescher FC - FSV Zwickau
1:1
05.10.201914:00
Viktoria Köln - SV Waldhof Mannheim
2:2
05.10.201914:00
Hansa Rostock - SV Meppen
2:1
06.10.201913:00
Bayern Mnichov II - Eintracht Braunschweig
2:0
06.10.201914:00
Chemnitzer FC - MSV Duisburg
3:1
07.10.201919:00
Würzburger Kickers - TSV Mnichov 1860
2:1
18.10.201919:00
MSV Duisburg - 1. FC Kaiserslautern
3:1
19.10.201914:00
TSV Mnichov 1860 - KFC Uerdingen
0:1
19.10.201914:00
1. FC Magdeburg - Hansa Rostock
0:1
19.10.201914:00
SV Waldhof Mannheim - Hallescher FC
0:4
19.10.201914:00
Eintracht Braunschweig - SpVgg Unterhaching
0:0
19.10.201914:00
Preußen Münster - Sonnenhof Großaspach
1:1
19.10.201914:00
FC Ingolstadt 04 - Chemnitzer FC
1:1
20.10.201913:00
FSV Zwickau - Bayern Mnichov II
3:0
20.10.201914:00
Carl Zeiss Jena - Würzburger Kickers
1:1
21.10.201919:00
SV Meppen - Viktoria Köln
1:1
25.10.201919:00
Viktoria Köln - 1. FC Magdeburg
1:1
26.10.201914:00
KFC Uerdingen - Carl Zeiss Jena
2:0
26.10.201914:00
Würzburger Kickers - MSV Duisburg
0:2
26.10.201914:00
FC Ingolstadt 04 - Preußen Münster
3:2
26.10.201914:00
SpVgg Unterhaching - FSV Zwickau
0:0
26.10.201914:00
Hallescher FC - SV Meppen
3:3
26.10.201914:00
Hansa Rostock - TSV Mnichov 1860
2:1
27.10.201913:00
Chemnitzer FC - 1. FC Kaiserslautern
3:1
27.10.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Eintracht Braunschweig
1:3
28.10.201919:00
Bayern Mnichov II - SV Waldhof Mannheim
2:2
01.11.201919:00
FSV Zwickau - Sonnenhof Großaspach
0:1
02.11.201914:00
Eintracht Braunschweig - FC Ingolstadt 04
0:3
02.11.201914:00
Preußen Münster - Chemnitzer FC
3:3
02.11.201914:00
1. FC Kaiserslautern - Würzburger Kickers
2:3
02.11.201914:00
TSV Mnichov 1860 - Viktoria Köln
4:2
02.11.201914:00
1. FC Magdeburg - Hallescher FC
1:0
02.11.201914:00
SV Waldhof Mannheim - SpVgg Unterhaching
0:3
03.11.201913:00
SV Meppen - Bayern Mnichov II
5:3
03.11.201914:00
Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock
3:1
04.11.201919:00
MSV Duisburg - KFC Uerdingen
2:0
08.11.201919:00
Viktoria Köln - Carl Zeiss Jena
2:2
09.11.201914:00
KFC Uerdingen - 1. FC Kaiserslautern
0:3
09.11.201914:00
FC Ingolstadt 04 - FSV Zwickau
4:2
09.11.201914:00
Sonnenhof Großaspach - SV Waldhof Mannheim
0:3
09.11.201914:00
SpVgg Unterhaching - SV Meppen
0:0
09.11.201914:00
Hallescher FC - TSV Mnichov 1860
0:1
09.11.201914:00
Hansa Rostock - MSV Duisburg
1:2
10.11.201913:00
Bayern Mnichov II - 1. FC Magdeburg
2:1
10.11.201914:00
Chemnitzer FC - Würzburger Kickers
0:0
11.11.201919:00
Preußen Münster - Eintracht Braunschweig
1:1
22.11.201919:00
Carl Zeiss Jena - Hallescher FC
0:3
23.11.201914:00
FSV Zwickau - Preußen Münster
4:2
23.11.201914:00
Eintracht Braunschweig - Chemnitzer FC
2:1
23.11.201914:00
Würzburger Kickers - KFC Uerdingen
1:2
23.11.201914:00
1. FC Magdeburg - SpVgg Unterhaching
3:0
23.11.201914:00
SV Meppen - Sonnenhof Großaspach
2:1
23.11.201914:00
SV Waldhof Mannheim - FC Ingolstadt 04
0:0
24.11.201913:00
1. FC Kaiserslautern - Hansa Rostock
2:0
24.11.201914:00
TSV Mnichov 1860 - Bayern Mnichov II
1:1
25.11.201919:00
MSV Duisburg - Viktoria Köln
2:1
29.11.201919:00
Bayern Mnichov II - Carl Zeiss Jena
2:3
30.11.201914:00
Chemnitzer FC - KFC Uerdingen
1:1
30.11.201914:00
Preußen Münster - SV Waldhof Mannheim
1:3
30.11.201914:00
Sonnenhof Großaspach - 1. FC Magdeburg
1:2
30.11.201914:00
Hallescher FC - MSV Duisburg
1:0
30.11.201914:00
Viktoria Köln - 1. FC Kaiserslautern
2:4
30.11.201914:00
Hansa Rostock - Würzburger Kickers
1:0
01.12.201913:00
FC Ingolstadt 04 - SV Meppen
1:1
01.12.201914:00
SpVgg Unterhaching - TSV Mnichov 1860
2:3
02.12.201919:00
Eintracht Braunschweig - FSV Zwickau
3:1
06.12.201919:00
Chemnitzer FC - FSV Zwickau
2:2
07.12.201914:00
KFC Uerdingen - Hansa Rostock
4:1
07.12.201914:00
Würzburger Kickers - Viktoria Köln
3:1
07.12.201914:00
1. FC Kaiserslautern - Hallescher FC
1:0
07.12.201914:00
Carl Zeiss Jena - SpVgg Unterhaching
0:3
07.12.201914:00
TSV Mnichov 1860 - Sonnenhof Großaspach
1:1
07.12.201914:00
1. FC Magdeburg - FC Ingolstadt 04
0:2
08.12.201913:00
SV Waldhof Mannheim - Eintracht Braunschweig
0:0
08.12.201914:00
MSV Duisburg - Bayern Mnichov II
3:2
09.12.201919:00
SV Meppen - Preußen Münster
3:1
13.12.201919:00
Preußen Münster - 1. FC Magdeburg
2:0
14.12.201914:00
FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
0:1
14.12.201914:00
Eintracht Braunschweig - SV Meppen
1:2
14.12.201914:00
Bayern Mnichov II - 1. FC Kaiserslautern
1:3
14.12.201914:00
Hallescher FC - Würzburger Kickers
2:5
14.12.201914:00
Viktoria Köln - KFC Uerdingen
0:1
14.12.201914:00
Hansa Rostock - Chemnitzer FC
1:2
15.12.201913:00
Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
1:2
15.12.201914:00
SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
2:2
16.12.201919:00
FC Ingolstadt 04 - TSV Mnichov 1860
2:2
20.12.201919:00
Viktoria Köln - Hansa Rostock
1:5
21.12.201914:00
SV Waldhof Mannheim - Chemnitzer FC
4:3
21.12.201914:00
SpVgg Unterhaching - 1. FC Kaiserslautern
1:1
21.12.201914:00
Sonnenhof Großaspach - MSV Duisburg
1:1
21.12.201914:00
Preußen Münster - TSV Mnichov 1860
0:1
21.12.201914:00
Eintracht Braunschweig - 1. FC Magdeburg
2:2
21.12.201914:00
FSV Zwickau - SV Meppen
2:2
22.12.201913:00
Hallescher FC - KFC Uerdingen
1:1
22.12.201914:00
FC Ingolstadt 04 - Carl Zeiss Jena
5:1
22.12.201915:00
Bayern Mnichov II - Würzburger Kickers
1:1
24.01.202019:00
Hansa Rostock - Hallescher FC
1:0
25.01.202014:00
Chemnitzer FC - Viktoria Köln
2:2
25.01.202014:00
SV Meppen - SV Waldhof Mannheim
0:1
25.01.202014:00
1. FC Magdeburg - FSV Zwickau
1:2
25.01.202014:00
Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
1:2
25.01.202014:00
MSV Duisburg - FC Ingolstadt 04
1:1
25.01.202014:00
Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
1:2
26.01.202013:00
TSV Mnichov 1860 - Eintracht Braunschweig
4:1
26.01.202014:00
KFC Uerdingen - Bayern Mnichov II
0:3
27.01.202019:00
1. FC Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
0:0
31.01.202019:00
Hallescher FC - Viktoria Köln
3:4
01.02.202014:00
SV Meppen - Chemnitzer FC
1:2
01.02.202014:00
SpVgg Unterhaching - KFC Uerdingen
1:0
01.02.202014:00
FC Ingolstadt 04 - 1. FC Kaiserslautern
2:1
01.02.202014:00
Preußen Münster - MSV Duisburg
1:4
01.02.202014:00
Eintracht Braunschweig - Carl Zeiss Jena
1:1
01.02.202014:00
Bayern Mnichov II - Hansa Rostock
1:0
02.02.202013:00
SV Waldhof Mannheim - 1. FC Magdeburg
1:1
02.02.202014:00
FSV Zwickau - TSV Mnichov 1860
2:2
03.02.202019:00
Sonnenhof Großaspach - Würzburger Kickers
0:6
07.02.202019:00
MSV Duisburg - Eintracht Braunschweig
1:1
08.02.202014:00
1. FC Kaiserslautern - Preußen Münster
1:1
08.02.202014:00
KFC Uerdingen - Sonnenhof Großaspach
2:1
08.02.202014:00
Hansa Rostock - SpVgg Unterhaching
1:1
08.02.202014:00
Viktoria Köln - Bayern Mnichov II
2:4
08.02.202014:00
1. FC Magdeburg - SV Meppen
0:2
08.02.202014:00
TSV Mnichov 1860 - SV Waldhof Mannheim
1:1
09.02.202013:00
Würzburger Kickers - FC Ingolstadt 04
3:1
09.02.202014:00
Chemnitzer FC - Hallescher FC
3:0
10.02.202019:00
Carl Zeiss Jena - FSV Zwickau
2:1
14.02.202019:00
Preußen Münster - Würzburger Kickers
0:0
15.02.202014:00
1. FC Magdeburg - Chemnitzer FC
1:1
15.02.202014:00
FC Ingolstadt 04 - KFC Uerdingen
0:1
15.02.202014:00
Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
2:0
15.02.202014:00
SV Meppen - TSV Mnichov 1860
1:1
15.02.202014:00
SpVgg Unterhaching - Viktoria Köln
1:1
15.02.202014:00
Sonnenhof Großaspach - Hansa Rostock
0:1
16.02.202013:00
FSV Zwickau - MSV Duisburg
1:0
16.02.202014:00
SV Waldhof Mannheim - Carl Zeiss Jena
1:1
17.02.202019:00
Bayern Mnichov II - Hallescher FC
6:1
21.02.202019:00
Viktoria Köln - Sonnenhof Großaspach
1:0
22.02.202014:00
1. FC Kaiserslautern - FSV Zwickau
0:0
22.02.202014:00
Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
3:1
22.02.202014:00
KFC Uerdingen - Preußen Münster
0:2
22.02.202014:00
Hansa Rostock - FC Ingolstadt 04
3:0
22.02.202014:00
Carl Zeiss Jena - SV Meppen
0:2
22.02.202014:00
MSV Duisburg - SV Waldhof Mannheim
2:3
23.02.202013:00
TSV Mnichov 1860 - 1. FC Magdeburg
1:1
23.02.202014:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
3:5
24.02.202019:00
Chemnitzer FC - Bayern Mnichov II
1:0
28.02.202019:00
SpVgg Unterhaching - Bayern Mnichov II
0:1
29.02.202014:00
TSV Mnichov 1860 - Chemnitzer FC
4:3
29.02.202014:00
Eintracht Braunschweig - KFC Uerdingen
4:1
29.02.202014:00
FSV Zwickau - Würzburger Kickers
1:2
29.02.202014:00
SV Waldhof Mannheim - 1. FC Kaiserslautern
1:1
29.02.202014:00
1. FC Magdeburg - Carl Zeiss Jena
6:2
29.02.202014:00
Sonnenhof Großaspach - Hallescher FC
1:0
01.03.202013:00
FC Ingolstadt 04 - Viktoria Köln
0:1
01.03.202014:00
SV Meppen - MSV Duisburg
1:0
02.03.202019:00
Preußen Münster - Hansa Rostock
1:0
06.03.202019:00
MSV Duisburg - 1. FC Magdeburg
1:0
07.03.202014:00
Viktoria Köln - Preußen Münster
2:1
07.03.202014:00
Bayern Mnichov II - Sonnenhof Großaspach
2:0
07.03.202014:00
Chemnitzer FC - SpVgg Unterhaching
1:0
07.03.202014:00
1. FC Kaiserslautern - SV Meppen
3:3
07.03.202014:00
Würzburger Kickers - SV Waldhof Mannheim
0:0
07.03.202014:00
Carl Zeiss Jena - TSV Mnichov 1860
0:3
08.03.202013:00
KFC Uerdingen - FSV Zwickau
4:2
08.03.202014:00
Hallescher FC - FC Ingolstadt 04
1:1
09.03.202019:00
Hansa Rostock - Eintracht Braunschweig
3:0
30.05.202014:00
SV Waldhof Mannheim - KFC Uerdingen
1:2
30.05.202014:00
SV Meppen - Würzburger Kickers
1:3
30.05.202014:00
1. FC Magdeburg - 1. FC Kaiserslautern
0:1
30.05.202014:00
Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching
0:2
30.05.202014:00
FC Ingolstadt 04 - Bayern Mnichov II
1:2
30.05.202014:00
Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln
4:2
30.05.202014:00
FSV Zwickau - Hansa Rostock
2:2
31.05.202013:00
TSV Mnichov 1860 - MSV Duisburg
3:2
31.05.202014:00
Preußen Münster - Hallescher FC
4:2
31.05.202017:00
Carl Zeiss Jena - Chemnitzer FC
0:1
02.06.202019:00
Viktoria Köln - FSV Zwickau
3:0
02.06.202019:00
Würzburger Kickers - 1. FC Magdeburg
0:1
02.06.202019:00
KFC Uerdingen - SV Meppen
0:0
02.06.202020:30
SpVgg Unterhaching - FC Ingolstadt 04
1:2
02.06.202020:30
Hansa Rostock - SV Waldhof Mannheim
0:1
03.06.202019:00
Hallescher FC - Eintracht Braunschweig
0:1
03.06.202019:00
Bayern Mnichov II - Preußen Münster
3:2
03.06.202019:00
MSV Duisburg - Carl Zeiss Jena
1:1
03.06.202020:30
Chemnitzer FC - Sonnenhof Großaspach
0:1
03.06.202020:30
1. FC Kaiserslautern - TSV Mnichov 1860
1:1
05.06.202019:00
1. FC Magdeburg - KFC Uerdingen
1:1
06.06.202014:00
MSV Duisburg - Chemnitzer FC
2:1
06.06.202014:00
TSV Mnichov 1860 - Würzburger Kickers
1:2
06.06.202014:00
Eintracht Braunschweig - Bayern Mnichov II
1:1
06.06.202014:00
FSV Zwickau - Hallescher FC
5:1
06.06.202014:00
SV Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
2:1
06.06.202014:00
SV Meppen - Hansa Rostock
0:3
07.06.202013:00
Preußen Münster - SpVgg Unterhaching
2:1
07.06.202014:00
Carl Zeiss Jena - 1. FC Kaiserslautern
1:2
07.06.202017:00
FC Ingolstadt 04 - Sonnenhof Großaspach
1:1
09.06.202019:00
Bayern Mnichov II - FSV Zwickau
2:0
09.06.202019:00
KFC Uerdingen - TSV Mnichov 1860
1:3
09.06.202019:00
Viktoria Köln - SV Meppen
1:3
09.06.202020:30
Hansa Rostock - 1. FC Magdeburg
3:1
09.06.202020:30
Hallescher FC - SV Waldhof Mannheim
3:0
10.06.202019:00
Sonnenhof Großaspach - Preußen Münster
0:0
10.06.202019:00
Chemnitzer FC - FC Ingolstadt 04
0:1
10.06.202019:00
Würzburger Kickers - Carl Zeiss Jena
4:2
10.06.202020:30
SpVgg Unterhaching - Eintracht Braunschweig
1:3
10.06.202020:30
1. FC Kaiserslautern - MSV Duisburg
1:3
12.06.202019:00
SV Meppen - Hallescher FC
2:3
13.06.202014:00
1. FC Kaiserslautern - Chemnitzer FC
2:0
13.06.202014:00
MSV Duisburg - Würzburger Kickers
1:1
13.06.202014:00
Preußen Münster - FC Ingolstadt 04
0:0
13.06.202014:00
Eintracht Braunschweig - Sonnenhof Großaspach
2:1
13.06.202014:00
1. FC Magdeburg - Viktoria Köln
2:0
13.06.202014:00
TSV Mnichov 1860 - Hansa Rostock
0:1
14.06.202013:00
Carl Zeiss Jena - KFC Uerdingen
0:0
14.06.202014:00
FSV Zwickau - SpVgg Unterhaching
3:3
14.06.202017:00
SV Waldhof Mannheim - Bayern Mnichov II
2:3
16.06.202019:00
FC Ingolstadt 04 - Eintracht Braunschweig
0:0
16.06.202019:00
Chemnitzer FC - Preußen Münster
1:0
16.06.202019:00
Würzburger Kickers - 1. FC Kaiserslautern
2:0
16.06.202020:30
Viktoria Köln - TSV Mnichov 1860
2:0
16.06.202020:30
Hallescher FC - 1. FC Magdeburg
1:1
17.06.202019:00
Sonnenhof Großaspach - FSV Zwickau
1:0
17.06.202019:00
Bayern Mnichov II - SV Meppen
5:1
17.06.202019:00
SpVgg Unterhaching - SV Waldhof Mannheim
0:0
17.06.202020:30
KFC Uerdingen - MSV Duisburg
1:1
17.06.202020:30
Hansa Rostock - Carl Zeiss Jena
4:0
19.06.202019:00
Würzburger Kickers - Chemnitzer FC
3:0
20.06.202014:00
1. FC Kaiserslautern - KFC Uerdingen
4:0
20.06.202014:00
Eintracht Braunschweig - Preußen Münster
1:0
20.06.202014:00
SV Waldhof Mannheim - Sonnenhof Großaspach
3:2
20.06.202014:00
1. FC Magdeburg - Bayern Mnichov II
2:2
20.06.202014:00
Carl Zeiss Jena - Viktoria Köln
2:3
20.06.202014:00
MSV Duisburg - Hansa Rostock
0:0
21.06.202013:00
SV Meppen - SpVgg Unterhaching
3:0
21.06.202014:00
TSV Mnichov 1860 - Hallescher FC
2:1
21.06.202017:00
FSV Zwickau - FC Ingolstadt 04
0:3
23.06.202019:00
Chemnitzer FC - Eintracht Braunschweig
1:2
23.06.202019:00
KFC Uerdingen - Würzburger Kickers
1:2
23.06.202020:30
Hansa Rostock - 1. FC Kaiserslautern
1:1
23.06.202020:30
Viktoria Köln - MSV Duisburg
1:0
24.06.202019:00
Preußen Münster - FSV Zwickau
2:1
24.06.202019:00
SpVgg Unterhaching - 1. FC Magdeburg
0:0
24.06.202019:00
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:2
24.06.202020:30
Hallescher FC - Carl Zeiss Jena
5:3
24.06.202020:30
Bayern Mnichov II - TSV Mnichov 1860
2:1
24.06.202020:30
FC Ingolstadt 04 - SV Waldhof Mannheim
2:0
26.06.202019:00
KFC Uerdingen - Chemnitzer FC
1:1
27.06.202014:00
FSV Zwickau - Eintracht Braunschweig
3:2
27.06.202014:00
SV Waldhof Mannheim - Preußen Münster
0:0
27.06.202014:00
TSV Mnichov 1860 - SpVgg Unterhaching
3:0
27.06.202014:00
Carl Zeiss Jena - Bayern Mnichov II
1:2
27.06.202014:00
MSV Duisburg - Hallescher FC
2:2
27.06.202014:00
1. FC Kaiserslautern - Viktoria Köln
3:0
27.06.202014:00
Würzburger Kickers - Hansa Rostock
3:1
28.06.202013:00
SV Meppen - FC Ingolstadt 04
0:2
28.06.202014:00
1. FC Magdeburg - Sonnenhof Großaspach
0:1
01.07.202019:00
FSV Zwickau - Chemnitzer FC
2:1
01.07.202019:00
Hansa Rostock - KFC Uerdingen
1:0
01.07.202019:00
Viktoria Köln - Würzburger Kickers
5:1
01.07.202019:00
Hallescher FC - 1. FC Kaiserslautern
1:1
01.07.202019:00
Bayern Mnichov II - MSV Duisburg
2:2
01.07.202019:00
SpVgg Unterhaching - Carl Zeiss Jena
2:2
01.07.202019:00
Sonnenhof Großaspach - TSV Mnichov 1860
2:4
01.07.202019:00
FC Ingolstadt 04 - 1. FC Magdeburg
0:2
01.07.202019:00
Preußen Münster - SV Meppen
0:3
01.07.202019:00
Eintracht Braunschweig - SV Waldhof Mannheim
3:2
04.07.202014:00
SV Waldhof Mannheim - FSV Zwickau
0:0
04.07.202014:00
SV Meppen - Eintracht Braunschweig
4:3
04.07.202014:00
1. FC Magdeburg - Preußen Münster
2:2
04.07.202014:00
TSV Mnichov 1860 - FC Ingolstadt 04
0:2
04.07.202014:00
Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Großaspach
1:0
04.07.202014:00
MSV Duisburg - SpVgg Unterhaching
4:0
04.07.202014:00
1. FC Kaiserslautern - Bayern Mnichov II
1:0
04.07.202014:00
Würzburger Kickers - Hallescher FC
2:2
04.07.202014:00
KFC Uerdingen - Viktoria Köln
1:1
04.07.202014:00
Chemnitzer FC - Hansa Rostock
4:2
29.10. Kaiserslautern musel do karantény
Třetiligový německý Kaiserslautern musel přerušit trénink před utkáním proti Rostocku. Důvodem je nařízená karanténa po pozitivním testu na koronavirus uvnitř týmu. (kicker.de)
25.10. DFL za dva roky opustí Seifert
Christian Seifert má s Německou fotbalovou ligou (DFL) smlouvu do roku 2022, načež zřejmě odejde. Informaci ohledně chystaného odchodu předsedy správní rady DFL, kde v různých pozicích působí od roku 2007, přinesl deník "Bild". (kicker.de)
22.10. Schad bude chybět půl roku
Německý Kaiserslautern přišel o obránce Dominika Schada. Ten si v utkání proti Ingolstadtu zlomil nohu a pauza se odhaduje na šest měsíců. (sport1.de)
01.10. Köllner prodloužil s Mnichovem 1860
Mnichov 1860 si pojistil trenéra Michaela Köllnera. Padesátiletý kouč s třetiligovým německým celkem podepsal blíže neupřesněný dlouholetý kontrakt. (kicker.de)
30.09. Hannover dočasně uvolnil Walbrechta
Tim Walbrecht podepsal s Hannoverem tříletou profesionální smlouvu, letošní sezónu ale stráví na hostování. Talentovaný defenzivní univerzál bude hostovat ve Wehenu Wiesbaden. (kicker.de)
30.09. Walbrecht bude hrát za Wiesbaden
Záložník Tim Walbrecht podepsal novou smlouvu s Hannoverem a obratem zamířil na hostování do Wiesbadenu. Devatenáctiletý fotbalista má v třetiligovém celku působit do konce sezony. (transfermarkt.de)
30.09. Yilmaz novou akvizicí Antalyasporu
Antalyaspor získal talentovaného Merta Yilmaze. Jednadvacetiletý univerzál se do Turecka vydává z rezervního mužstva Bayernu Mnichov a se svým novým chlebodárcem uzavřel kontrakt do roku 2025. (kicker.de)
29.09. Wehlend vymění Osnabrück za Drážďany
Dynamo Drážďany našlo nového generálního ředitele. Od nového roku bude tuto funkci ve třetiligovém německém klubu zastávat Jürgen Wehlend, jenž posledních sedm let vykonával totožnou pozici v Osnabrücku. (transfermarkt.de)
29.09. Schommers už není trenérem Kaiserslauternu
Kaiserslautern hledá nového trenéra. Na základě špatných výsledků třetiligový německý celek ukončil spolupráci s Borisem Schommersem. (transfermarkt.de)
24.09. Ingolstadt si pojistil Butlera
Justin Butler spojil i svoji další budoucnost s Ingolstadtem. Talentovaný útočník s třetiligovým německým klubem podepsal neupřesněný dlouholetý kontrakt. (kicker.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
26.10.
Unterhaching - TSV Mnichov 1860
0:2
30.10.
Viktoria Köln - VfB Lübeck
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
31.10.14:00
SC Verl - FSV Zwickau
info
31.10.14:00
Dynamo Drážďany - SV Meppen
info
31.10.14:00
Mannheim - 1. FC Magdeburg
info
31.10.14:00
KFC Uerdingen - Saarbrück.
info
31.10.14:00
Hallescher FC - Unterhaching
info
31.10.14:00
TSV Mnichov 1860 - MSV Duisburg
info
01.11.13:00
Wehen Wiesbaden - Bayern M. II
info
01.11.14:00
SV Türkgücü-Ataspor München - Ingolstadt
info
02.11.19:00
Kaiserslautern - Hansa Rostock
info
04.11.19:00
MSV Duisburg - 1. FC Saarbrücken
info
Všechny zápasy