27.07.201819:00
Eintracht Braunschweig - Karlsruher SC
1:1
28.07.201814:00
VfR Aalen - Wehen Wiesbaden
1:2
28.07.201814:00
VfL Osnabrück - Würzburger Kickers
2:1
28.07.201814:00
1. FC Kaiserslautern - TSV Mnichov 1860
1:0
28.07.201814:00
Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Großaspach
3:2
28.07.201814:00
Fortuna Köln - Preußen Münster
1:4
28.07.201814:00
FSV Zwickau - Hallescher FC
2:0
29.07.201813:00
Energie Cottbus - Hansa Rostock
3:0
29.07.201814:00
KFC Uerdingen - SpVgg Unterhaching
1:3
30.07.201819:00
Sportfreunde Lotte - SV Meppen
0:0
03.08.201819:00
Hansa Rostock - Eintracht Braunschweig
2:0
04.08.201814:00
Hallescher FC - Fortuna Köln
1:2
04.08.201814:00
Preußen Münster - Carl Zeiss Jena
1:2
04.08.201814:00
Sonnenhof Großaspach - 1. FC Kaiserslautern
1:1
04.08.201814:00
TSV Mnichov 1860 - Sportfreunde Lotte
5:1
04.08.201814:00
Würzburger Kickers - KFC Uerdingen
0:2
04.08.201814:00
SpVgg Unterhaching - VfR Aalen
0:0
04.08.201814:00
Karlsruher SC - FSV Zwickau
1:1
05.08.201813:00
Wehen Wiesbaden - Energie Cottbus
0:2
05.08.201814:00
SV Meppen - VfL Osnabrück
0:2
07.08.201819:00
Eintracht Braunschweig - FSV Zwickau
1:1
07.08.201819:00
VfR Aalen - Würzburger Kickers
3:2
07.08.201819:00
1. FC Kaiserslautern - Preußen Münster
1:2
07.08.201819:00
Carl Zeiss Jena - Hallescher FC
0:3
07.08.201819:00
Fortuna Köln - Karlsruher SC
0:1
08.08.201819:00
KFC Uerdingen - SV Meppen
3:2
08.08.201819:00
VfL Osnabrück - TSV Mnichov 1860
2:2
08.08.201819:00
Sportfreunde Lotte - Sonnenhof Großaspach
0:2
08.08.201819:00
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
3:2
08.08.201819:00
Energie Cottbus - SpVgg Unterhaching
2:2
10.08.201819:00
Karlsruher SC - Carl Zeiss Jena
1:1
11.08.201814:00
Hallescher FC - 1. FC Kaiserslautern
2:0
11.08.201814:00
Sonnenhof Großaspach - VfL Osnabrück
0:0
11.08.201814:00
SV Meppen - VfR Aalen
1:0
11.08.201814:00
SpVgg Unterhaching - Hansa Rostock
2:1
11.08.201814:00
Wehen Wiesbaden - Eintracht Braunschweig
3:3
11.08.201814:00
FSV Zwickau - Fortuna Köln
1:0
12.08.201813:00
TSV Mnichov 1860 - KFC Uerdingen
0:1
12.08.201814:00
Würzburger Kickers - Energie Cottbus
3:1
13.08.201819:00
Preußen Münster - Sportfreunde Lotte
1:0
24.08.201819:00
KFC Uerdingen - Sonnenhof Großaspach
0:0
25.08.201814:00
VfR Aalen - TSV Mnichov 1860
1:4
25.08.201814:00
VfL Osnabrück - Preußen Münster
3:0
25.08.201814:00
1. FC Kaiserslautern - Karlsruher SC
0:0
25.08.201814:00
Wehen Wiesbaden - SpVgg Unterhaching
1:2
25.08.201814:00
Hansa Rostock - Würzburger Kickers
0:4
25.08.201814:00
Energie Cottbus - SV Meppen
1:1
26.08.201813:00
Sportfreunde Lotte - Hallescher FC
0:1
26.08.201814:00
Eintracht Braunschweig - Fortuna Köln
0:2
27.08.201819:00
Carl Zeiss Jena - FSV Zwickau
2:1
31.08.201819:00
TSV Mnichov 1860 - Energie Cottbus
2:0
01.09.201814:00
Hallescher FC - VfL Osnabrück
1:1
01.09.201814:00
Preußen Münster - KFC Uerdingen
0:1
01.09.201814:00
SV Meppen - Hansa Rostock
1:3
01.09.201814:00
Würzburger Kickers - Wehen Wiesbaden
3:1
01.09.201814:00
SpVgg Unterhaching - Eintracht Braunschweig
3:0
01.09.201814:00
Karlsruher SC - Sportfreunde Lotte
1:3
02.09.201813:00
FSV Zwickau - 1. FC Kaiserslautern
1:1
02.09.201814:00
Fortuna Köln - Carl Zeiss Jena
2:0
03.09.201819:00
Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen
1:1
14.09.201819:00
Eintracht Braunschweig - Carl Zeiss Jena
2:0
15.09.201814:00
VfR Aalen - Preußen Münster
4:1
15.09.201814:00
KFC Uerdingen - Hallescher FC
2:1
15.09.201814:00
VfL Osnabrück - Karlsruher SC
0:1
15.09.201814:00
Wehen Wiesbaden - SV Meppen
3:0
15.09.201814:00
Hansa Rostock - TSV Mnichov 1860
2:2
15.09.201814:00
Energie Cottbus - Sonnenhof Großaspach
0:0
16.09.201813:00
Sportfreunde Lotte - FSV Zwickau
2:1
16.09.201814:00
SpVgg Unterhaching - Würzburger Kickers
0:1
17.09.201819:00
1. FC Kaiserslautern - Fortuna Köln
3:3
21.09.201819:00
Preußen Münster - Energie Cottbus
3:0
22.09.201814:00
Sonnenhof Großaspach - Hansa Rostock
0:0
22.09.201814:00
TSV Mnichov 1860 - Wehen Wiesbaden
1:2
22.09.201814:00
SV Meppen - SpVgg Unterhaching
3:3
22.09.201814:00
Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
1:1
22.09.201814:00
Carl Zeiss Jena - 1. FC Kaiserslautern
3:3
22.09.201814:00
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
1:1
22.09.201814:00
Karlsruher SC - KFC Uerdingen
2:0
23.09.201813:00
FSV Zwickau - VfL Osnabrück
0:1
23.09.201814:00
Hallescher FC - VfR Aalen
1:0
25.09.201819:00
Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
1:4
25.09.201819:00
Sportfreunde Lotte - Carl Zeiss Jena
2:0
25.09.201819:00
Würzburger Kickers - SV Meppen
2:1
25.09.201819:00
Wehen Wiesbaden - Sonnenhof Großaspach
2:0
25.09.201819:00
Hansa Rostock - Preußen Münster
1:4
26.09.201819:00
VfR Aalen - Karlsruher SC
1:3
26.09.201819:00
KFC Uerdingen - FSV Zwickau
1:2
26.09.201819:00
VfL Osnabrück - Fortuna Köln
1:0
26.09.201819:00
SpVgg Unterhaching - TSV Mnichov 1860
1:1
28.09.201819:00
Preußen Münster - Wehen Wiesbaden
3:0
29.09.201814:00
Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching
1:1
29.09.201814:00
SV Meppen - Eintracht Braunschweig
4:2
29.09.201814:00
1. FC Kaiserslautern - Sportfreunde Lotte
2:1
29.09.201814:00
Fortuna Köln - KFC Uerdingen
1:2
29.09.201814:00
Karlsruher SC - Energie Cottbus
2:0
30.09.201813:00
Carl Zeiss Jena - VfL Osnabrück
0:0
30.09.201814:00
FSV Zwickau - VfR Aalen
2:3
01.10.201819:00
TSV Mnichov 1860 - Würzburger Kickers
1:1
05.10.201819:00
Hansa Rostock - Karlsruher SC
1:0
06.10.201814:00
Eintracht Braunschweig - Sportfreunde Lotte
2:2
06.10.201814:00
VfR Aalen - Fortuna Köln
0:1
06.10.201814:00
KFC Uerdingen - Carl Zeiss Jena
2:1
06.10.201814:00
VfL Osnabrück - 1. FC Kaiserslautern
2:0
06.10.201814:00
SpVgg Unterhaching - Preußen Münster
1:1
06.10.201814:00
Energie Cottbus - FSV Zwickau
2:1
07.10.201813:00
SV Meppen - TSV Mnichov 1860
1:0
07.10.201814:00
Wehen Wiesbaden - Hallescher FC
2:0
08.10.201819:00
Würzburger Kickers - Sonnenhof Großaspach
0:0
10.10.201819:00
Energie Cottbus - Hallescher FC
1:2
16.10.201819:00
Hallescher FC - Hansa Rostock
0:1
19.10.201819:00
Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
0:0
20.10.201814:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
20.10.201814:00
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
20.10.201814:00
TSV Mnichov 1860 - Eintracht Braunschweig
2:0
20.10.201814:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
20.10.201814:00
1. FC Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
20.10.201814:00
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
21.10.201813:00
FSV Zwickau - Hansa Rostock
2:2
21.10.201814:00
Preußen Münster - Würzburger Kickers
1:0
21.10.201814:00
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
2:5
26.10.201819:00
Eintracht Braunschweig - VfL Osnabrück
3:4
27.10.201814:00
KFC Uerdingen - Sportfreunde Lotte
0:2
27.10.201814:00
Würzburger Kickers - Hallescher FC
1:2
27.10.201814:00
SpVgg Unterhaching - Karlsruher SC
0:0
27.10.201814:00
Wehen Wiesbaden - FSV Zwickau
0:0
27.10.201814:00
Hansa Rostock - Fortuna Köln
3:1
27.10.201814:00
Energie Cottbus - Carl Zeiss Jena
2:1
28.10.201813:00
TSV Mnichov 1860 - Sonnenhof Großaspach
2:2
28.10.201814:00
SV Meppen - Preußen Münster
1:2
29.10.201819:00
VfR Aalen - 1. FC Kaiserslautern
1:2
02.11.201819:00
1. FC Kaiserslautern - Energie Cottbus
0:2
03.11.201814:00
Preußen Münster - TSV Mnichov 1860
0:0
03.11.201814:00
Sonnenhof Großaspach - Eintracht Braunschweig
1:1
03.11.201814:00
Sportfreunde Lotte - VfR Aalen
1:1
03.11.201814:00
Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock
1:1
03.11.201814:00
FSV Zwickau - SpVgg Unterhaching
2:2
03.11.201814:00
Karlsruher SC - Würzburger Kickers
2:1
04.11.201813:00
Hallescher FC - SV Meppen
2:1
04.11.201814:00
Fortuna Köln - Wehen Wiesbaden
0:7
05.11.201819:00
VfL Osnabrück - KFC Uerdingen
2:1
09.11.201819:00
Würzburger Kickers - FSV Zwickau
0:2
10.11.201814:00
Eintracht Braunschweig - KFC Uerdingen
0:2
10.11.201814:00
VfR Aalen - VfL Osnabrück
1:1
10.11.201814:00
TSV Mnichov 1860 - Hallescher FC
1:1
10.11.201814:00
SV Meppen - Karlsruher SC
2:3
10.11.201814:00
Hansa Rostock - 1. FC Kaiserslautern
4:1
10.11.201814:00
Energie Cottbus - Sportfreunde Lotte
2:2
11.11.201813:00
SpVgg Unterhaching - Fortuna Köln
6:0
11.11.201814:00
Sonnenhof Großaspach - Preußen Münster
3:1
12.11.201819:00
Wehen Wiesbaden - Carl Zeiss Jena
2:3
23.11.201819:00
Sportfreunde Lotte - Hansa Rostock
1:0
24.11.201814:00
Hallescher FC - Sonnenhof Großaspach
2:0
24.11.201814:00
KFC Uerdingen - VfR Aalen
2:0
24.11.201814:00
VfL Osnabrück - Energie Cottbus
3:1
24.11.201814:00
Carl Zeiss Jena - SpVgg Unterhaching
4:5
24.11.201814:00
Fortuna Köln - Würzburger Kickers
0:0
24.11.201814:00
FSV Zwickau - SV Meppen
1:1
25.11.201813:00
Karlsruher SC - TSV Mnichov 1860
3:2
25.11.201814:00
1. FC Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden
0:0
26.11.201819:00
Preußen Münster - Eintracht Braunschweig
3:0
30.11.201819:00
SpVgg Unterhaching - 1. FC Kaiserslautern
5:0
01.12.201814:00
Eintracht Braunschweig - VfR Aalen
2:2
01.12.201814:00
Preußen Münster - Hallescher FC
1:2
01.12.201814:00
TSV Mnichov 1860 - FSV Zwickau
2:0
01.12.201814:00
Würzburger Kickers - Carl Zeiss Jena
5:2
01.12.201814:00
Wehen Wiesbaden - Sportfreunde Lotte
2:0
01.12.201814:00
Energie Cottbus - KFC Uerdingen
0:2
02.12.201814:00
Sonnenhof Großaspach - Karlsruher SC
1:2
02.12.201814:00
SV Meppen - Fortuna Köln
3:0
03.12.201819:00
Hansa Rostock - VfL Osnabrück
1:1
07.12.201819:00
Carl Zeiss Jena - SV Meppen
1:2
08.12.201814:00
Eintracht Braunschweig - Hallescher FC
0:1
08.12.201814:00
KFC Uerdingen - Hansa Rostock
2:1
08.12.201814:00
VfL Osnabrück - Wehen Wiesbaden
2:1
08.12.201814:00
1. FC Kaiserslautern - Würzburger Kickers
0:0
08.12.201814:00
Fortuna Köln - TSV Mnichov 1860
0:0
08.12.201814:00
Karlsruher SC - Preußen Münster
5:0
09.12.201813:00
Sportfreunde Lotte - SpVgg Unterhaching
0:0
09.12.201814:00
VfR Aalen - Energie Cottbus
3:3
10.12.201819:00
FSV Zwickau - Sonnenhof Großaspach
3:0
14.12.201819:00
Sonnenhof Großaspach - Fortuna Köln
1:1
15.12.201814:00
Hallescher FC - Karlsruher SC
0:3
15.12.201814:00
Preußen Münster - FSV Zwickau
0:2
15.12.201814:00
SV Meppen - 1. FC Kaiserslautern
0:1
15.12.201814:00
SpVgg Unterhaching - VfL Osnabrück
1:1
15.12.201814:00
Hansa Rostock - VfR Aalen
1:1
15.12.201814:00
Energie Cottbus - Eintracht Braunschweig
0:1
16.12.201813:00
TSV Mnichov 1860 - Carl Zeiss Jena
1:3
16.12.201814:00
Würzburger Kickers - Sportfreunde Lotte
2:2
17.12.201819:00
Wehen Wiesbaden - KFC Uerdingen
0:2
21.12.201819:00
Wehen Wiesbaden - VfR Aalen
2:1
22.12.201814:00
Karlsruher SC - Eintracht Braunschweig
1:1
22.12.201814:00
Würzburger Kickers - VfL Osnabrück
1:2
22.12.201814:00
SV Meppen - Sportfreunde Lotte
2:0
22.12.201814:00
TSV Mnichov 1860 - 1. FC Kaiserslautern
2:1
22.12.201814:00
Preußen Münster - Fortuna Köln
0:2
22.12.201814:00
Hallescher FC - FSV Zwickau
2:0
22.12.201814:00
Hansa Rostock - Energie Cottbus
0:2
23.12.201813:00
SpVgg Unterhaching - KFC Uerdingen
4:0
23.12.201814:00
Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
0:0
25.01.201919:00
Sportfreunde Lotte - TSV Mnichov 1860
1:1
26.01.201914:00
Fortuna Köln - Hallescher FC
0:1
26.01.201914:00
Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
0:0
26.01.201914:00
1. FC Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
2:0
26.01.201914:00
VfL Osnabrück - SV Meppen
1:0
26.01.201914:00
Energie Cottbus - Wehen Wiesbaden
2:3
27.01.201914:00
Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock
2:0
27.01.201915:00
KFC Uerdingen - Würzburger Kickers
0:3
01.02.201919:00
Preußen Münster - 1. FC Kaiserslautern
2:0
02.02.201914:00
Würzburger Kickers - VfR Aalen
2:1
02.02.201914:00
SV Meppen - KFC Uerdingen
3:2
02.02.201914:00
TSV Mnichov 1860 - VfL Osnabrück
1:2
02.02.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Sportfreunde Lotte
0:1
02.02.201914:00
Hallescher FC - Carl Zeiss Jena
0:0
02.02.201914:00
Karlsruher SC - Fortuna Köln
3:1
03.02.201913:00
Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock
2:0
04.02.201919:00
FSV Zwickau - Eintracht Braunschweig
0:1
08.02.201919:00
VfL Osnabrück - Sonnenhof Großaspach
0:2
09.02.201914:00
1. FC Kaiserslautern - Hallescher FC
0:0
09.02.201914:00
KFC Uerdingen - TSV Mnichov 1860
1:1
09.02.201914:00
Energie Cottbus - Würzburger Kickers
1:2
09.02.201914:00
Hansa Rostock - SpVgg Unterhaching
2:0
09.02.201914:00
Fortuna Köln - FSV Zwickau
1:0
09.02.201914:00
Carl Zeiss Jena - Karlsruher SC
1:1
10.02.201913:00
VfR Aalen - SV Meppen
1:2
10.02.201914:00
Eintracht Braunschweig - Wehen Wiesbaden
2:3
11.02.201919:00
Sportfreunde Lotte - Preußen Münster
1:0
12.02.201919:00
FSV Zwickau - Karlsruher SC
1:1
15.02.201919:00
SpVgg Unterhaching - Wehen Wiesbaden
1:2
16.02.201914:00
Fortuna Köln - Eintracht Braunschweig
1:3
16.02.201914:00
Sonnenhof Großaspach - KFC Uerdingen
3:2
16.02.201914:00
Preußen Münster - VfL Osnabrück
0:0
16.02.201914:00
Hallescher FC - Sportfreunde Lotte
0:0
16.02.201914:00
Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern
0:1
16.02.201914:00
SV Meppen - Energie Cottbus
3:0
17.02.201913:00
Würzburger Kickers - Hansa Rostock
0:2
17.02.201914:00
FSV Zwickau - Carl Zeiss Jena
2:0
18.02.201919:00
TSV Mnichov 1860 - VfR Aalen
2:1
22.02.201919:00
VfR Aalen - Sonnenhof Großaspach
1:1
23.02.201914:00
VfL Osnabrück - Hallescher FC
2:0
23.02.201914:00
Energie Cottbus - TSV Mnichov 1860
1:2
23.02.201914:00
Hansa Rostock - SV Meppen
0:2
23.02.201914:00
Eintracht Braunschweig - SpVgg Unterhaching
1:0
23.02.201914:00
Carl Zeiss Jena - Fortuna Köln
0:1
23.02.201914:00
Sportfreunde Lotte - Karlsruher SC
0:0
24.02.201913:00
1. FC Kaiserslautern - FSV Zwickau
1:1
24.02.201914:00
Wehen Wiesbaden - Würzburger Kickers
0:2
25.02.201919:00
KFC Uerdingen - Preußen Münster
0:0
27.02.201919:00
VfR Aalen - SpVgg Unterhaching
4:1
01.03.201919:00
Hallescher FC - KFC Uerdingen
4:0
02.03.201914:00
Preußen Münster - VfR Aalen
4:0
02.03.201914:00
Karlsruher SC - VfL Osnabrück
2:1
02.03.201914:00
FSV Zwickau - Sportfreunde Lotte
0:2
02.03.201914:00
Fortuna Köln - 1. FC Kaiserslautern
2:2
02.03.201914:00
SV Meppen - Wehen Wiesbaden
1:1
02.03.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Energie Cottbus
0:0
03.03.201913:00
TSV Mnichov 1860 - Hansa Rostock
1:2
03.03.201914:00
Carl Zeiss Jena - Eintracht Braunschweig
0:0
04.03.201919:00
Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
0:1
08.03.201919:00
KFC Uerdingen - Karlsruher SC
1:3
09.03.201914:00
Energie Cottbus - Preußen Münster
3:0
09.03.201914:00
Hansa Rostock - Sonnenhof Großaspach
0:0
09.03.201914:00
Wehen Wiesbaden - TSV Mnichov 1860
0:1
09.03.201914:00
SpVgg Unterhaching - SV Meppen
0:1
09.03.201914:00
Eintracht Braunschweig - Würzburger Kickers
2:2
09.03.201914:00
Sportfreunde Lotte - Fortuna Köln
1:2
09.03.201914:00
VfL Osnabrück - FSV Zwickau
3:0
10.03.201913:00
1. FC Kaiserslautern - Carl Zeiss Jena
4:1
10.03.201914:00
VfR Aalen - Hallescher FC
0:1
12.03.201919:00
FSV Zwickau - KFC Uerdingen
2:0
12.03.201919:00
Fortuna Köln - VfL Osnabrück
0:0
12.03.201919:00
SV Meppen - Würzburger Kickers
1:1
12.03.201919:00
TSV Mnichov 1860 - SpVgg Unterhaching
1:0
12.03.201919:00
Preußen Münster - Hansa Rostock
0:1
13.03.201919:00
1. FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig
0:0
13.03.201919:00
Karlsruher SC - VfR Aalen
0:3
13.03.201919:00
Carl Zeiss Jena - Sportfreunde Lotte
1:1
13.03.201919:00
Sonnenhof Großaspach - Wehen Wiesbaden
2:3
13.03.201919:00
Hallescher FC - Energie Cottbus
2:3
15.03.201919:00
KFC Uerdingen - Fortuna Köln
1:1
16.03.201914:00
Wehen Wiesbaden - Preußen Münster
2:0
16.03.201914:00
SpVgg Unterhaching - Sonnenhof Großaspach
0:0
16.03.201914:00
Würzburger Kickers - TSV Mnichov 1860
2:1
16.03.201914:00
Sportfreunde Lotte - 1. FC Kaiserslautern
0:2
16.03.201914:00
VfL Osnabrück - Carl Zeiss Jena
3:1
16.03.201914:00
VfR Aalen - FSV Zwickau
1:1
17.03.201913:00
Energie Cottbus - Karlsruher SC
0:2
17.03.201914:00
Eintracht Braunschweig - SV Meppen
3:0
18.03.201919:00
Hansa Rostock - Hallescher FC
1:1
20.03.201919:00
SpVgg Unterhaching - Energie Cottbus
0:0
22.03.201919:00
Fortuna Köln - VfR Aalen
1:1
23.03.201914:00
Carl Zeiss Jena - KFC Uerdingen
0:0
23.03.201914:00
TSV Mnichov 1860 - SV Meppen
1:0
23.03.201914:00
Sonnenhof Großaspach - Würzburger Kickers
2:1
23.03.201914:00
Preußen Münster - SpVgg Unterhaching
3:0
23.03.201914:00
Hallescher FC - Wehen Wiesbaden
1:4
23.03.201914:00
Karlsruher SC - Hansa Rostock
1:1
24.03.201913:00
1. FC Kaiserslautern - VfL Osnabrück
1:3
24.03.201914:00
Sportfreunde Lotte - Eintracht Braunschweig
0:1
25.03.201919:00
FSV Zwickau - Energie Cottbus
2:1
29.03.201919:00
KFC Uerdingen - 1. FC Kaiserslautern
2:4
30.03.201914:00
SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
0:0
30.03.201914:00
Würzburger Kickers - Preußen Münster
3:2
30.03.201914:00
SV Meppen - Sonnenhof Großaspach
2:1
30.03.201914:00
Eintracht Braunschweig - TSV Mnichov 1860
1:1
30.03.201914:00
Energie Cottbus - Fortuna Köln
4:3
30.03.201914:00
Hansa Rostock - FSV Zwickau
3:1
31.03.201913:00
VfR Aalen - Carl Zeiss Jena
1:1
31.03.201914:00
Wehen Wiesbaden - Karlsruher SC
2:0
01.04.201919:00
VfL Osnabrück - Sportfreunde Lotte
1:0
05.04.201919:00
Preußen Münster - SV Meppen
1:1
06.04.201914:00
1. FC Kaiserslautern - VfR Aalen
0:1
06.04.201914:00
Sportfreunde Lotte - KFC Uerdingen
1:3
06.04.201914:00
Hallescher FC - Würzburger Kickers
1:0
06.04.201914:00
Karlsruher SC - SpVgg Unterhaching
4:0
06.04.201914:00
FSV Zwickau - Wehen Wiesbaden
2:1
06.04.201914:00
Carl Zeiss Jena - Energie Cottbus
2:1
07.04.201913:00
Fortuna Köln - Hansa Rostock
1:1
07.04.201914:00
VfL Osnabrück - Eintracht Braunschweig
1:0
08.04.201919:00
Sonnenhof Großaspach - TSV Mnichov 1860
1:0
12.04.201919:00
SV Meppen - Hallescher FC
0:2
13.04.201914:00
TSV Mnichov 1860 - Preußen Münster
0:1
13.04.201914:00
Eintracht Braunschweig - Sonnenhof Großaspach
1:1
13.04.201914:00
VfR Aalen - Sportfreunde Lotte
1:2
13.04.201914:00
Energie Cottbus - 1. FC Kaiserslautern
1:1
13.04.201914:00
Hansa Rostock - Carl Zeiss Jena
1:2
13.04.201914:00
Wehen Wiesbaden - Fortuna Köln
3:0
14.04.201913:00
SpVgg Unterhaching - FSV Zwickau
0:1
14.04.201914:00
KFC Uerdingen - VfL Osnabrück
1:3
15.04.201919:00
Würzburger Kickers - Karlsruher SC
0:0
20.04.201914:00
VfL Osnabrück - VfR Aalen
2:0
20.04.201914:00
Preußen Münster - Sonnenhof Großaspach
1:0
20.04.201914:00
Hallescher FC - TSV Mnichov 1860
3:0
20.04.201914:00
Karlsruher SC - SV Meppen
3:1
20.04.201914:00
FSV Zwickau - Würzburger Kickers
2:0
20.04.201914:00
Fortuna Köln - SpVgg Unterhaching
1:1
20.04.201914:00
Carl Zeiss Jena - Wehen Wiesbaden
3:1
21.04.201913:30
1. FC Kaiserslautern - Hansa Rostock
0:2
21.04.201914:00
Sportfreunde Lotte - Energie Cottbus
0:3
22.04.201919:00
KFC Uerdingen - Eintracht Braunschweig
0:3
26.04.201919:00
Sonnenhof Großaspach - Hallescher FC
1:1
27.04.201913:15
TSV Mnichov 1860 - Karlsruher SC
0:2
27.04.201914:00
VfR Aalen - KFC Uerdingen
2:4
27.04.201914:00
Energie Cottbus - VfL Osnabrück
1:2
27.04.201914:00
Hansa Rostock - Sportfreunde Lotte
0:0
27.04.201914:00
Würzburger Kickers - Fortuna Köln
2:0
27.04.201914:00
SV Meppen - FSV Zwickau
2:0
28.04.201913:00
SpVgg Unterhaching - Carl Zeiss Jena
0:1
28.04.201914:00
Eintracht Braunschweig - Preußen Münster
3:3
29.04.201919:00
Wehen Wiesbaden - 1. FC Kaiserslautern
2:0
03.05.201919:00
VfL Osnabrück - Hansa Rostock
1:2
04.05.201914:00
Hallescher FC - Preußen Münster
1:2
04.05.201914:00
Karlsruher SC - Sonnenhof Großaspach
2:1
04.05.201914:00
FSV Zwickau - TSV Mnichov 1860
5:2
04.05.201914:00
Carl Zeiss Jena - Würzburger Kickers
3:4
04.05.201914:00
1. FC Kaiserslautern - SpVgg Unterhaching
4:0
04.05.201914:00
Sportfreunde Lotte - Wehen Wiesbaden
0:1
05.05.201913:00
KFC Uerdingen - Energie Cottbus
1:2
05.05.201914:00
VfR Aalen - Eintracht Braunschweig
1:3
06.05.201919:00
Fortuna Köln - SV Meppen
1:1
11.05.201913:30
Hallescher FC - Eintracht Braunschweig
1:0
11.05.201913:30
Energie Cottbus - VfR Aalen
2:1
11.05.201913:30
Hansa Rostock - KFC Uerdingen
1:1
11.05.201913:30
Wehen Wiesbaden - VfL Osnabrück
1:0
11.05.201913:30
SpVgg Unterhaching - Sportfreunde Lotte
3:0
11.05.201913:30
Würzburger Kickers - 1. FC Kaiserslautern
2:0
11.05.201913:30
SV Meppen - Carl Zeiss Jena
0:1
11.05.201913:30
TSV Mnichov 1860 - Fortuna Köln
3:2
11.05.201913:30
Sonnenhof Großaspach - FSV Zwickau
5:2
11.05.201913:30
Preußen Münster - Karlsruher SC
1:4
18.05.201913:30
Karlsruher SC - Hallescher FC
2:3
18.05.201913:30
FSV Zwickau - Preußen Münster
2:0
18.05.201913:30
Fortuna Köln - Sonnenhof Großaspach
0:2
18.05.201913:30
Carl Zeiss Jena - TSV Mnichov 1860
4:0
18.05.201913:30
1. FC Kaiserslautern - SV Meppen
4:2
18.05.201913:30
Sportfreunde Lotte - Würzburger Kickers
1:2
18.05.201913:30
VfL Osnabrück - SpVgg Unterhaching
1:4
18.05.201913:30
KFC Uerdingen - Wehen Wiesbaden
2:3
18.05.201913:30
VfR Aalen - Hansa Rostock
1:1
18.05.201913:30
Eintracht Braunschweig - Energie Cottbus
1:1
16.08. Aue dočasně opustil záložník Herrmann
Robert Herrmann bude do konce probíhajícího ročníku působit ve třetí německé lize. Šestadvacetiletý záložník odešel z Erzgebirge Aue na hostování do Würzburgere Kickers. (transfermarkt.de)
09.08. Cincinnati přivedlo křídelníka Gyaua
Joseph-Claude Gyau se může těšit na Major League Soccer. Šestadvacetiletý ofenzivní univerzál vyměnil třetiligový německý Duisburg za FC Cincinnati. (kicker.de)
07.08. Heidenheim oznámil příchod Schimmera
Stefan Schimmer si zahraje 2. Bundesligu. Pětadvacetiletý útočník vyměnil Unterhaching za Heidenheim, kterému se upsal do roku 2023. (kicker.de)
19.07. Verhoek bude nastupovat za Rostock
Hansa Rostock získala ostřílenou posilu do útoku. Třetiligový německý klub z Duisburgu přivedl Johna Verhoeka, se kterým podepsal kontrakt do roku 2021. (transfermarkt.de)
18.07. Heidenheim oznámil nákup Biankadiho
Merveille Biankadi se může těšit na 2. Bundesligu. Čtyřiadvacetiletý záložník přestoupil z Hansy Rostock do Heidenheimu, kde podepsal smlouvu na čtyři roky. (kicker.de)
16.07. Heerwagen přestoupil do Sandhausenu
Sandhausen získal Philippa Heerwagena. Již šestatřicetiletý gólman přichází z Ingolstadtu a se svým novým chlebodárcem podepsal kontrakt na dva roky. (kicker.de)
15.07. Mnichov 1860 opět získal Gebharta
Timo Gebhart bude potřetí ve své kariéře hrát za Mnichov 1860. Odchovanec "Lvů" přichází z Viktorie Berlín a ve staronovém působišti podepsal smlouvu pro nadcházející ročník. (transfermarkt.de)
11.07. Nauber bude nastupovat za Sandhausen
Sandhausen získal posilu do středu obrany. Druholigový německý celek z Duisburgu přivedl Gerrita Naubera, jenž podepsal kontrakt do roku 2021. (transfermarkt.de)
07.07. Bertram se stal hráčem Magdeburgu
Magdeburg oznámil příchod Sörena Bertrama. Osmadvacetiletý křídelník přichází z Darmstadtu a ve svém novém působišti uzavřel roční smlouvu. (kicker.de)
05.07. Röcher bude hrát za Sturm Graz
Sturmu Graz bude pomáhat Thorster Röcher. Osmadvacetiletý záložník se do rakouského klubu vrací na roční hostování s následnou opcí na přestup. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.08.
Chemnitzer FC - 1. FC Magdeburg
0:0
17.08.
TSV Mnichov 1860 - SV Meppen
0:0
17.08.
Viktoria Köln - Unterhaching
0:2
17.08.
Hansa Rostock - Großaspach
0:1
17.08.
KFC Uerdingen - FC Ingolstadt 04
0:3
17.08.
Würzburger K. - Preußen Münster
3:2
17.08.
MSV Duisburg - FSV Zwickau
3:1
18.08.
Kaiserslautern - Braunschweig
0:3
18.08.
Carl Zeiss Jena - Mannheim
1:2
19.08.
Hallescher FC - Bayern Mnichov II
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.08.19:00
FC Ingolstadt 04 - Hansa Rostock
info
24.08.14:00
Braunschweig - Würzburger K.
info
24.08.14:00
Preußen Münster - KFC Uerdingen
info
24.08.14:00
Großaspach - Viktoria Köln
info
24.08.14:00
Bayern Mnichov II - Chemnitzer FC
info
24.08.14:00
1. FC Magdeburg - Mni. 1860
info
24.08.14:00
SV Meppen - Carl Zeiss Jena
info
25.08.13:00
Mannheim - MSV Duisburg
info
25.08.14:00
Unterhaching - Hallescher FC
info
26.08.19:00
FSV Zwickau - Kaiserslautern
info
Všechny zápasy