Německo - 2. Bundesliga 2019/2020 - výsledky, rozlosování

26.07.201920:30
VfB Stuttgart - Hannover 96
2:1
27.07.201913:00
Dynamo Drážďany - 1. FC Norimberk
0:1
27.07.201915:30
Holstein Kiel - SV Sandhausen
1:1
27.07.201915:30
VfL Osnabrück - 1. FC Heidenheim
1:3
28.07.201913:30
Hamburger SV - SV Darmstadt
1:1
28.07.201915:30
Jahn Regensburg - VfL Bochum
3:1
28.07.201915:30
Greuther Fürth - Erzgebirge Aue
0:2
28.07.201915:30
Wehen Wiesbaden - Karlsruher SC
1:2
29.07.201920:30
Arminia Bielefeld - FC St. Pauli
1:1
02.08.201918:30
VfL Bochum - Arminia Bielefeld
3:3
02.08.201918:30
SV Sandhausen - VfL Osnabrück
0:1
02.08.201920:30
FC St. Pauli - Greuther Fürth
1:3
03.08.201913:00
Karlsruher SC - Dynamo Drážďany
4:2
03.08.201915:30
Hannover 96 - Jahn Regensburg
1:1
04.08.201913:30
1. FC Heidenheim - VfB Stuttgart
2:2
04.08.201915:30
SV Darmstadt - Holstein Kiel
2:0
04.08.201915:30
Erzgebirge Aue - Wehen Wiesbaden
3:2
05.08.201920:30
1. FC Norimberk - Hamburger SV
0:4
16.08.201918:30
SV Sandhausen - 1. FC Norimberk
3:2
16.08.201918:30
Hamburger SV - VfL Bochum
1:0
17.08.201913:00
Arminia Bielefeld - Erzgebirge Aue
3:1
17.08.201913:00
Wehen Wiesbaden - Hannover 96
0:3
17.08.201913:00
VfB Stuttgart - FC St. Pauli
2:1
18.08.201913:30
Holstein Kiel - Karlsruher SC
2:1
18.08.201913:30
Greuther Fürth - Jahn Regensburg
1:0
18.08.201913:30
Dynamo Drážďany - 1. FC Heidenheim
2:1
19.08.201920:30
VfL Osnabrück - SV Darmstadt
4:0
23.08.201918:30
SV Darmstadt - Dynamo Drážďany
0:0
23.08.201918:30
Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart
0:0
24.08.201913:00
VfL Bochum - Wehen Wiesbaden
3:3
24.08.201913:00
Hannover 96 - Greuther Fürth
1:1
24.08.201913:00
Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld
1:3
25.08.201913:30
1. FC Heidenheim - SV Sandhausen
0:2
25.08.201913:30
Karlsruher SC - Hamburger SV
2:4
25.08.201913:30
1. FC Norimberk - VfL Osnabrück
1:0
26.08.201920:30
FC St. Pauli - Holstein Kiel
2:1
30.08.201918:30
SV Sandhausen - SV Darmstadt
1:0
30.08.201918:30
1. FC Norimberk - 1. FC Heidenheim
2:2
31.08.201913:00
Arminia Bielefeld - Greuther Fürth
2:2
31.08.201913:00
Dynamo Drážďany - FC St. Pauli
3:3
31.08.201913:00
Wehen Wiesbaden - Jahn Regensburg
0:5
01.09.201913:30
Hamburger SV - Hannover 96
3:0
01.09.201913:30
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue
1:1
01.09.201913:30
VfL Osnabrück - Karlsruher SC
3:0
02.09.201920:30
VfB Stuttgart - VfL Bochum
2:1
13.09.201918:30
Greuther Fürth - Wehen Wiesbaden
2:1
13.09.201918:30
Karlsruher SC - SV Sandhausen
1:0
14.09.201913:00
1. FC Heidenheim - Holstein Kiel
3:0
14.09.201913:00
Jahn Regensburg - VfB Stuttgart
2:3
14.09.201913:00
Hannover 96 - Arminia Bielefeld
0:2
15.09.201913:30
SV Darmstadt - 1. FC Norimberk
3:3
15.09.201913:30
VfL Bochum - Dynamo Drážďany
2:2
15.09.201913:30
Erzgebirge Aue - VfL Osnabrück
1:0
16.09.201920:30
FC St. Pauli - Hamburger SV
2:0
20.09.201918:30
Holstein Kiel - Hannover 96
1:2
20.09.201918:30
1. FC Heidenheim - SV Darmstadt
1:0
21.09.201913:00
SV Sandhausen - VfL Bochum
1:1
21.09.201913:00
1. FC Norimberk - Karlsruher SC
1:1
21.09.201913:00
Wehen Wiesbaden - Arminia Bielefeld
2:5
21.09.201913:00
VfB Stuttgart - Greuther Fürth
2:0
22.09.201913:30
Hamburger SV - Erzgebirge Aue
4:0
22.09.201913:30
Dynamo Drážďany - Jahn Regensburg
2:1
22.09.201913:30
VfL Osnabrück - FC St. Pauli
1:1
27.09.201918:30
Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart
0:1
27.09.201918:30
Wehen Wiesbaden - VfL Osnabrück
2:0
28.09.201913:00
VfL Bochum - SV Darmstadt
2:2
28.09.201913:00
Karlsruher SC - 1. FC Heidenheim
1:1
28.09.201913:00
Jahn Regensburg - Hamburger SV
2:2
29.09.201913:30
FC St. Pauli - SV Sandhausen
2:0
29.09.201913:30
Greuther Fürth - Holstein Kiel
0:3
29.09.201913:30
Erzgebirge Aue - Dynamo Drážďany
4:1
30.09.201920:30
Hannover 96 - 1. FC Norimberk
0:4
04.10.201918:30
SV Darmstadt - Karlsruher SC
1:1
04.10.201918:30
VfB Stuttgart - Wehen Wiesbaden
1:2
05.10.201913:00
Hamburger SV - Greuther Fürth
2:0
05.10.201913:00
Dynamo Drážďany - Hannover 96
0:2
05.10.201913:00
SV Sandhausen - Erzgebirge Aue
2:2
06.10.201913:30
1. FC Norimberk - FC St. Pauli
1:1
06.10.201913:30
1. FC Heidenheim - VfL Bochum
2:3
06.10.201913:30
Holstein Kiel - Jahn Regensburg
1:2
07.10.201920:30
VfL Osnabrück - Arminia Bielefeld
0:1
18.10.201918:30
Greuther Fürth - Dynamo Drážďany
2:0
18.10.201918:30
Erzgebirge Aue - 1. FC Norimberk
4:3
19.10.201913:00
Jahn Regensburg - SV Sandhausen
1:0
19.10.201913:00
FC St. Pauli - SV Darmstadt
0:1
19.10.201913:00
Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim
0:0
20.10.201913:30
VfB Stuttgart - Holstein Kiel
0:1
20.10.201913:30
Hannover 96 - VfL Osnabrück
0:0
20.10.201913:30
VfL Bochum - Karlsruher SC
3:3
21.10.201920:30
Arminia Bielefeld - Hamburger SV
1:1
25.10.201918:30
SV Darmstadt - Erzgebirge Aue
1:0
25.10.201918:30
Holstein Kiel - VfL Bochum
2:1
26.10.201913:00
Hamburger SV - VfB Stuttgart
6:2
26.10.201913:00
Dynamo Drážďany - Arminia Bielefeld
0:1
26.10.201913:00
Karlsruher SC - Hannover 96
3:3
27.10.201913:30
1. FC Heidenheim - FC St. Pauli
1:0
27.10.201913:30
VfL Osnabrück - Greuther Fürth
0:0
27.10.201913:30
1. FC Norimberk - Jahn Regensburg
1:1
28.10.201920:30
SV Sandhausen - Wehen Wiesbaden
0:0
01.11.201918:30
Hannover 96 - SV Sandhausen
1:1
01.11.201918:30
Jahn Regensburg - VfL Osnabrück
3:3
02.11.201913:00
Greuther Fürth - SV Darmstadt
3:1
02.11.201913:00
FC St. Pauli - Karlsruher SC
2:2
02.11.201913:00
Erzgebirge Aue - 1. FC Heidenheim
1:1
03.11.201913:30
Arminia Bielefeld - Holstein Kiel
2:1
03.11.201913:30
Wehen Wiesbaden - Hamburger SV
1:1
03.11.201913:30
VfB Stuttgart - Dynamo Drážďany
3:1
04.11.201920:30
VfL Bochum - 1. FC Norimberk
3:1
08.11.201918:30
FC St. Pauli - VfL Bochum
1:1
08.11.201918:30
Dynamo Drážďany - Wehen Wiesbaden
1:0
09.11.201913:00
SV Sandhausen - Greuther Fürth
3:2
09.11.201913:00
VfL Osnabrück - VfB Stuttgart
1:0
09.11.201913:00
Holstein Kiel - Hamburger SV
1:1
10.11.201913:30
1. FC Heidenheim - Hannover 96
4:0
10.11.201913:30
SV Darmstadt - Jahn Regensburg
2:2
10.11.201913:30
1. FC Norimberk - Arminia Bielefeld
1:5
11.11.201920:30
Karlsruher SC - Erzgebirge Aue
1:1
22.11.201918:30
Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
3:1
22.11.201918:30
VfL Bochum - VfL Osnabrück
1:1
23.11.201913:00
Hamburger SV - Dynamo Drážďany
2:1
23.11.201913:00
Arminia Bielefeld - SV Sandhausen
1:1
23.11.201913:00
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel
3:6
24.11.201913:30
Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim
3:1
24.11.201913:30
VfB Stuttgart - Karlsruher SC
3:0
24.11.201913:30
Greuther Fürth - 1. FC Norimberk
0:0
25.11.201920:30
Hannover 96 - SV Darmstadt
1:2
29.11.201918:30
VfL Osnabrück - Hamburger SV
2:1
29.11.201918:30
Karlsruher SC - Jahn Regensburg
4:1
30.11.201913:00
1. FC Norimberk - Wehen Wiesbaden
0:2
30.11.201913:00
FC St. Pauli - Hannover 96
0:1
30.11.201913:00
VfL Bochum - Erzgebirge Aue
2:0
30.11.201913:00
Dynamo Drážďany - Holstein Kiel
1:2
01.12.201913:30
SV Darmstadt - Arminia Bielefeld
1:3
01.12.201913:30
SV Sandhausen - VfB Stuttgart
2:1
01.12.201913:30
1. FC Heidenheim - Greuther Fürth
1:0
06.12.201918:30
Arminia Bielefeld - Karlsruher SC
2:2
06.12.201918:30
Hamburger SV - 1. FC Heidenheim
0:1
07.12.201913:00
Hannover 96 - Erzgebirge Aue
3:2
07.12.201913:00
Holstein Kiel - VfL Osnabrück
2:4
07.12.201913:00
Greuther Fürth - VfL Bochum
3:1
08.12.201913:30
Jahn Regensburg - FC St. Pauli
1:0
08.12.201913:30
Dynamo Drážďany - SV Sandhausen
1:1
08.12.201913:30
Wehen Wiesbaden - SV Darmstadt
0:0
09.12.201920:30
VfB Stuttgart - 1. FC Norimberk
3:1
13.12.201918:30
VfL Bochum - Hannover 96
2:1
13.12.201918:30
Erzgebirge Aue - Jahn Regensburg
1:0
14.12.201913:00
FC St. Pauli - Wehen Wiesbaden
3:1
14.12.201913:00
Karlsruher SC - Greuther Fürth
1:5
14.12.201913:00
1. FC Heidenheim - Arminia Bielefeld
0:0
15.12.201913:30
1. FC Norimberk - Holstein Kiel
2:2
15.12.201913:30
SV Sandhausen - Hamburger SV
1:1
15.12.201913:30
VfL Osnabrück - Dynamo Drážďany
3:0
16.12.201920:30
SV Darmstadt - VfB Stuttgart
1:1
20.12.201918:30
1. FC Norimberk - Dynamo Drážďany
2:0
20.12.201918:30
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
0:1
21.12.201913:00
Hannover 96 - VfB Stuttgart
2:2
21.12.201913:00
FC St. Pauli - Arminia Bielefeld
3:0
21.12.201913:00
SV Darmstadt - Hamburger SV
2:2
21.12.201913:00
Erzgebirge Aue - Greuther Fürth
3:1
22.12.201913:30
1. FC Heidenheim - VfL Osnabrück
3:1
22.12.201913:30
VfL Bochum - Jahn Regensburg
2:3
22.12.201913:30
SV Sandhausen - Holstein Kiel
2:2
28.01.202018:30
Arminia Bielefeld - VfL Bochum
2:0
28.01.202020:30
Jahn Regensburg - Hannover 96
1:0
28.01.202020:30
Greuther Fürth - FC St. Pauli
3:0
28.01.202020:30
Wehen Wiesbaden - Erzgebirge Aue
1:0
29.01.202018:30
VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim
3:0
29.01.202020:30
Dynamo Drážďany - Karlsruher SC
1:0
29.01.202020:30
VfL Osnabrück - SV Sandhausen
1:3
29.01.202020:30
Holstein Kiel - SV Darmstadt
1:1
30.01.202020:30
Hamburger SV - 1. FC Norimberk
4:1
31.01.202018:30
Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld
0:0
31.01.202018:30
Jahn Regensburg - Greuther Fürth
0:2
01.02.202013:00
FC St. Pauli - VfB Stuttgart
1:1
01.02.202013:00
Karlsruher SC - Holstein Kiel
0:2
01.02.202013:00
Hannover 96 - Wehen Wiesbaden
2:2
02.02.202013:30
1. FC Norimberk - SV Sandhausen
2:0
02.02.202013:30
1. FC Heidenheim - Dynamo Drážďany
0:0
02.02.202013:30
SV Darmstadt - VfL Osnabrück
2:2
03.02.202020:30
VfL Bochum - Hamburger SV
1:3
07.02.202018:30
SV Sandhausen - 1. FC Heidenheim
0:1
07.02.202018:30
Dynamo Drážďany - SV Darmstadt
2:3
08.02.202013:00
Hamburger SV - Karlsruher SC
2:0
08.02.202013:00
VfL Osnabrück - 1. FC Norimberk
0:1
08.02.202013:00
VfB Stuttgart - Erzgebirge Aue
3:0
09.02.202013:30
Greuther Fürth - Hannover 96
1:3
09.02.202013:30
Wehen Wiesbaden - VfL Bochum
0:1
09.02.202013:30
Arminia Bielefeld - Jahn Regensburg
6:0
10.02.202020:30
Holstein Kiel - FC St. Pauli
2:1
14.02.202018:30
1. FC Heidenheim - 1. FC Norimberk
2:2
14.02.202018:30
FC St. Pauli - Dynamo Drážďany
0:0
15.02.202013:00
Greuther Fürth - Arminia Bielefeld
2:4
15.02.202013:00
Hannover 96 - Hamburger SV
1:1
15.02.202013:00
Jahn Regensburg - Wehen Wiesbaden
1:0
16.02.202013:30
SV Darmstadt - SV Sandhausen
1:0
16.02.202013:30
Erzgebirge Aue - Holstein Kiel
1:2
16.02.202013:30
Karlsruher SC - VfL Osnabrück
1:1
17.02.202020:30
VfL Bochum - VfB Stuttgart
0:1
21.02.202018:30
VfL Osnabrück - Erzgebirge Aue
0:0
21.02.202018:30
Wehen Wiesbaden - Greuther Fürth
1:1
22.02.202013:00
Hamburger SV - FC St. Pauli
0:2
22.02.202013:00
Holstein Kiel - 1. FC Heidenheim
0:1
22.02.202013:00
VfB Stuttgart - Jahn Regensburg
2:0
22.02.202013:00
Dynamo Drážďany - VfL Bochum
1:2
23.02.202013:30
1. FC Norimberk - SV Darmstadt
1:2
23.02.202013:30
Arminia Bielefeld - Hannover 96
1:0
23.02.202013:30
SV Sandhausen - Karlsruher SC
0:2
28.02.202018:30
Jahn Regensburg - Dynamo Drážďany
1:2
28.02.202018:30
Karlsruher SC - 1. FC Norimberk
0:1
29.02.202013:00
SV Darmstadt - 1. FC Heidenheim
2:0
29.02.202013:00
Greuther Fürth - VfB Stuttgart
2:0
29.02.202013:00
Erzgebirge Aue - Hamburger SV
3:0
01.03.202013:30
FC St. Pauli - VfL Osnabrück
3:1
01.03.202013:30
VfL Bochum - SV Sandhausen
4:4
01.03.202013:30
Arminia Bielefeld - Wehen Wiesbaden
1:0
02.03.202020:30
Hannover 96 - Holstein Kiel
3:1
06.03.202018:30
1. FC Norimberk - Hannover 96
0:3
06.03.202018:30
VfL Osnabrück - Wehen Wiesbaden
2:6
07.03.202013:00
SV Darmstadt - VfL Bochum
0:0
07.03.202013:00
1. FC Heidenheim - Karlsruher SC
3:1
07.03.202013:00
Hamburger SV - Jahn Regensburg
2:1
08.03.202013:30
Holstein Kiel - Greuther Fürth
1:1
08.03.202013:30
Dynamo Drážďany - Erzgebirge Aue
2:1
08.03.202013:30
SV Sandhausen - FC St. Pauli
2:2
09.03.202020:30
VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld
1:1
16.05.202013:00
Jahn Regensburg - Holstein Kiel
2:2
16.05.202013:00
VfL Bochum - 1. FC Heidenheim
3:0
16.05.202013:00
Erzgebirge Aue - SV Sandhausen
3:1
16.05.202013:00
Karlsruher SC - SV Darmstadt
2:0
17.05.202013:30
FC St. Pauli - 1. FC Norimberk
1:0
17.05.202013:30
Greuther Fürth - Hamburger SV
2:2
17.05.202013:30
Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart
2:1
17.05.202013:30
Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück
1:1
22.05.202018:30
1. FC Norimberk - Erzgebirge Aue
1:1
22.05.202018:30
1. FC Heidenheim - Wehen Wiesbaden
1:0
23.05.202013:00
SV Darmstadt - FC St. Pauli
4:0
23.05.202013:00
SV Sandhausen - Jahn Regensburg
0:0
23.05.202013:00
VfL Osnabrück - Hannover 96
2:4
24.05.202013:30
Hamburger SV - Arminia Bielefeld
0:0
24.05.202013:30
Holstein Kiel - VfB Stuttgart
3:2
24.05.202013:30
Karlsruher SC - VfL Bochum
0:0
26.05.202018:30
Jahn Regensburg - 1. FC Norimberk
2:2
26.05.202018:30
Greuther Fürth - VfL Osnabrück
0:2
26.05.202018:30
Erzgebirge Aue - SV Darmstadt
1:3
26.05.202018:30
Wehen Wiesbaden - SV Sandhausen
0:1
27.05.202018:30
Hannover 96 - Karlsruher SC
1:1
27.05.202018:30
FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim
0:0
27.05.202018:30
VfL Bochum - Holstein Kiel
2:1
28.05.202020:30
VfB Stuttgart - Hamburger SV
3:2
29.05.202018:30
SV Darmstadt - Greuther Fürth
1:1
29.05.202018:30
VfL Osnabrück - Jahn Regensburg
2:2
30.05.202013:00
Holstein Kiel - Arminia Bielefeld
1:2
30.05.202013:00
1. FC Norimberk - VfL Bochum
0:0
30.05.202013:00
SV Sandhausen - Hannover 96
3:1
30.05.202013:00
Karlsruher SC - FC St. Pauli
1:1
31.05.202013:30
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden
3:2
31.05.202013:30
Dynamo Drážďany - VfB Stuttgart
0:2
31.05.202013:30
1. FC Heidenheim - Erzgebirge Aue
3:0
03.06.202018:30
Hannover 96 - Dynamo Drážďany
3:0
05.06.202018:30
VfL Bochum - FC St. Pauli
2:0
05.06.202018:30
Greuther Fürth - SV Sandhausen
1:2
06.06.202013:00
Arminia Bielefeld - 1. FC Norimberk
1:1
06.06.202013:00
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
3:0
06.06.202013:00
Wehen Wiesbaden - Dynamo Drážďany
2:3
07.06.202013:30
VfB Stuttgart - VfL Osnabrück
0:0
07.06.202013:30
Erzgebirge Aue - Karlsruher SC
1:0
07.06.202013:30
Hannover 96 - 1. FC Heidenheim
2:1
08.06.202020:30
Hamburger SV - Holstein Kiel
3:3
09.06.202018:30
Dynamo Drážďany - Greuther Fürth
1:1
12.06.202018:30
Dynamo Drážďany - Hamburger SV
0:1
12.06.202018:30
SV Sandhausen - Arminia Bielefeld
0:0
13.06.202013:00
1. FC Norimberk - Greuther Fürth
0:1
13.06.202013:00
1. FC Heidenheim - Jahn Regensburg
4:1
13.06.202013:00
Holstein Kiel - Wehen Wiesbaden
1:2
13.06.202013:00
VfL Osnabrück - VfL Bochum
0:2
14.06.202013:30
FC St. Pauli - Erzgebirge Aue
2:1
14.06.202013:30
SV Darmstadt - Hannover 96
3:2
14.06.202013:30
Karlsruher SC - VfB Stuttgart
2:1
15.06.202020:30
Arminia Bielefeld - Dynamo Drážďany
4:0
16.06.202018:30
Hamburger SV - VfL Osnabrück
1:1
16.06.202018:30
Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim
0:0
16.06.202018:30
Wehen Wiesbaden - 1. FC Norimberk
0:6
17.06.202018:30
VfB Stuttgart - SV Sandhausen
5:1
17.06.202018:30
Jahn Regensburg - Karlsruher SC
2:1
17.06.202018:30
Erzgebirge Aue - VfL Bochum
1:2
17.06.202018:30
Hannover 96 - FC St. Pauli
4:0
18.06.202018:30
Holstein Kiel - Dynamo Drážďany
2:0
18.06.202020:30
Arminia Bielefeld - SV Darmstadt
1:0
21.06.202015:30
1. FC Norimberk - VfB Stuttgart
0:6
21.06.202015:30
1. FC Heidenheim - Hamburger SV
2:1
21.06.202015:30
FC St. Pauli - Jahn Regensburg
1:1
21.06.202015:30
SV Darmstadt - Wehen Wiesbaden
3:1
21.06.202015:30
VfL Bochum - Greuther Fürth
2:2
21.06.202015:30
Erzgebirge Aue - Hannover 96
2:1
21.06.202015:30
SV Sandhausen - Dynamo Drážďany
0:1
21.06.202015:30
VfL Osnabrück - Holstein Kiel
4:1
21.06.202015:30
Karlsruher SC - Arminia Bielefeld
3:3
28.06.202015:30
VfB Stuttgart - SV Darmstadt
1:3
28.06.202015:30
Hannover 96 - VfL Bochum
2:0
28.06.202015:30
Hamburger SV - SV Sandhausen
1:5
28.06.202015:30
Holstein Kiel - 1. FC Norimberk
1:1
28.06.202015:30
Arminia Bielefeld - 1. FC Heidenheim
3:0
28.06.202015:30
Jahn Regensburg - Erzgebirge Aue
1:2
28.06.202015:30
Dynamo Drážďany - VfL Osnabrück
2:2
28.06.202015:30
Greuther Fürth - Karlsruher SC
1:2
28.06.202015:30
Wehen Wiesbaden - FC St. Pauli
5:3
16:32 Behrens pomůže Sandhausenu
Devětadvacetiletý útočník Kevin Behrens je po zranění opět fit a měl by svému týmu pomoct ve víkendovém utkání proti Norimberku. Behrens utrpěl v pohárovém zápase Proti Steinbachu Heiger koňara, před nadcházejícím ligovým zápasem se ale znovu připojil ke zbytku týmu. (kicker.de)
10:57 Sabiri podstoupí lékařskou prohlídku
Lazio se přiblížilo k příchodu Abdelhamida Sabiriho. Bývalý německý mládežnický reprezentant míří na Apeninský poloostrov z Paderbornu, načež během dneška má absolvovat nezbytnou zdravotní prohlídku. (kicker.de)
08:16 Hamburk mohou opustit tři hráči
Tři hráči by mohli do konce přestupového období ještě odejít z Hamburku. Druholigový celek mohou opustit Gideon Jung, Khaled Narey a Lukas Hinterseer, se kterými nový kouč Daniel Thioune ve svých plánech příliš nepočítá. (transfermarkt.de)
24.09. Sabiri má namířeno do Lazia
Lazio má podle posledních informací posílit Abdelhamid Sabiri. Ofenzivní záložník míří na Apeninský poloostrov z Paderbornu, přičemž letošní sezónu má strávit na hostování ve druholigové Salernitaně. (transfermarkt.de)
24.09. Leistnerovi byl snížený trest i pokuta
O jeden soutěžní zápas byl snížený trest Tonimu Leistnerovi z Hamburku, jenž v pohárovém utkání v Drážďanech (1:4) napadl jednoho z domácích fanoušků, který ho měl slovně vyprovokovat. Obránce Rothosen nebude hrát ve dvou ligových duelech a ve dvou utkáních DFB-Pokalu, byla mu navíc snížena také pokuta z osmi na šest tisíc eur. (transfermarkt.de)
23.09. PSV Eindhoven oznámil zisk Müllera
Vincent Müller se stěhuje z Německa do Nizozemska. Talentovaný gólman přestoupil z Würzburgeru Kickers do PSV Eindhoven, detaily transferu však ani jedna ze stran neupřesnila. (kicker.de)
23.09. Ingelsson posílí Paderborn
Druholigový německý Paderborn získal z italského Udine na hostování švédského záložníka Svanteho Ingelssona. Paderborn má také ve smlouvě zakotvenou opci na letní přestup. (kicker.de)
22.09. Jung bude nastupovat za Karlsruhe
Karlsruher SC posílil Sebastian Jung. Bývalý obránce Frankfurtu nebo Wolfsburgu přichází do druholigového německého celku z konkurenčního Hannoveru a se svým novým chlebodárcem podepsal roční smlouvu s opcí. (kicker.de)
20.09. Hofmann nepřestopí do Unionu Berlín
Union Berlín musí nadále hledat nového útočníka. Preferovanou variantou byl příchod Phillippa Hofmanna z Karlsruher SC, oba kluby se však nedohodly na výši odstupného. (kicker.de)
18.09. Lyon dotáhl přestup Pollersbecka
Julian Pollersbeck oficiálně přestoupil z Hamburku do Lyonu, německý brankář ve Francii podepsal čtyřletý kontrakt. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
18.09.
Hamburger SV - Fortuna Düsseldorf
2:1
18.09.
Jahn Regensburg - 1. FC Norimberk
1:1
19.09.
Hannover 96 - Karlsruher SC
2:0
19.09.
SV Sandhausen - SV Darmstadt
3:2
19.09.
Würzburger K. - Erzgebirge Aue
0:3
20.09.
1. FC Heidenheim - Braunschweig
2:0
20.09.
Greuther Fürth - VfL Osnabrück
1:1
20.09.
Holstein Kiel - SC Paderborn
1:0
21.09.
VfL Bochum - FC St. Pauli
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
25.09.18:30
Erzgebirge Aue - Greuther Fürth
info
25.09.18:30
VfL Osnabrück - Hannover 96
info
26.09.13:00
Düsseldorf - Würzburger K.
info
26.09.13:00
SV Darmstadt - Jahn Regensburg
info
26.09.13:00
Braunschweig - Holstein Kiel
info
27.09.13:30
FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim
info
27.09.13:30
Karlsruher SC - VfL Bochum
info
27.09.13:30
1. FC Norimberk - SV Sandhausen
info
28.09.20:30
SC Paderborn - Hamburger SV
info
Všechny zápasy