Maďarsko - Magyar Kupa 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1/64 finále

21.09.201911:45
Egri FC - MOL Fehérvár FC
2:4
21.09.201915:00
Tamási 2009 FC - Tihany FC
4:1
21.09.201915:00
Érdi VSE - Diósgyőri VTK
0:1
21.09.201915:00
Balatonlelle SE - FC Dabas
1:3
21.09.201915:00
SC Šoproň - Kecskéd KSK
3:1
21.09.201915:00
Csornai SE - FC Tatabánya
0:2
21.09.201915:00
Villány TC - Tiszaújvárosi TC
0:8
21.09.201915:00
Pétervására SE - Ménfőcsanak ESK
1:2p
21.09.201915:00
RSE Nagyecsed - Nagybajomi AC
1:2p
21.09.201915:00
Balatoni Vasas - Kecskeméti LC
4:2
21.09.201915:00
Kinizsi SK - Dabas-Gyón FC
1:2
21.09.201915:00
Szekszárdi UFC - Lipot SK
2:3p
21.09.201915:00
Ajka Kristály - Balkányi SE
1:2p
21.09.201915:00
Berkenye SE - Ózdi FC
2:4
21.09.201915:00
Egerszalók SE - Pécsi MFC
1:6
21.09.201915:00
Bogács KSK - III. kerületi TUE UPE
0:5
21.09.201915:00
Maglódi TC - Miskolci VSC
6:0
21.09.201915:00
FC Szeged - Bicskei TC
4:0
21.09.201915:00
Andráshida LSC - Kecskeméti TE
0:6
21.09.201915:00
Hajdúszoboszlói SE - Vép VSE
2:3
21.09.201915:00
Unione FC - MTK Budapešť
0:1
21.09.201915:00
Edelényi FC - BFC Siófok
0:7
21.09.201915:00
Nagykanizsa ULE - Veszprém FC
1:0
21.09.201915:00
Putnok VSE - Paksi SE
0:5
21.09.201915:00
Hódmezővásárhelyi FC - Budaörsi SC
0:4e
21.09.201915:00
Dunaharaszti MTK - Honvéd Budapešť
1:7
21.09.201915:00
Kelen SC - Vác FC
0:3
21.09.201915:00
Újfehértó - Ajka FC
0:3
21.09.201915:00
Sárvári FC - Debreceni VSC
0:3
21.09.201915:00
Bonyhád VLC - Puskás FC
0:5
21.09.201915:00
Velence SE - Szeged 2011 FC
1:3
21.09.201915:00
Körösladány - Békéscsaba Előre SE
1:5
21.09.201915:00
Salgótarjáni BTC - Szolnoki MÁV FC
3:2p
21.09.201915:00
Balassagyarmat SE - Dorogi FC
2:3p
21.09.201915:00
Hévíz FC - Mezőkövesdi SE
0:6
21.09.201915:00
FC Hatvan - Újpest FC
0:2
21.09.201915:00
Szentlőrinc SE - Gyirmót SE
0:1
21.09.201915:00
Soltvadkerti TE - Kaposvári Rákóczi
0:4
21.09.201915:00
Berettyóújfalui SE - Szajol KLK
3:2p
21.09.201915:00
Hevesi LSC - Füzesgyarmati SK
1:3
21.09.201915:00
Ceglédi VSE - Pápai Perutz
1:2
21.09.201918:00
Mori SE - Kozármisleny SE
0:2
21.09.201919:00
Debreceni EAC - Csákvári TK
2:0e
22.09.201915:00
Nádasd KSE - Soroksári SC
0:9
22.09.201915:00
Olajmunkás SE - Sárbogárd SE
1:5
22.09.201915:00
Viadukt SE Biatorbágy - Dunaújváros PASE
0:1
22.09.201915:00
Sárisápi Bányász - Rákosmenti KSK
0:5
22.09.201915:00
Sényö - Jászberényi SE
3:2
22.09.201915:00
Monor SE - Komáromi VSE
2:0
22.09.201915:00
Gönyű SE - BKV Előre SC
0:2
22.09.201915:00
Vasvár VSE - Mosonmagyaróvári TE
1:9
22.09.201915:00
ASR Gázgyár - Makói FC
1:0
22.09.201915:00
Szarvas IFC - Thermál Spa Siklós
8:2
22.09.201915:00
Gyöngyösi AK - Szombathelyi Haladás
0:3
22.09.201915:00
Törökszentmiklósi FC - Budafoki LC
0:5
22.09.201915:00
Taksony SE - Nyíregyháza Spartacus
0:2
22.09.201915:00
ESMTK Budapešť - Győri ETO FC
1:3
22.09.201915:00
Pilisi LK - Kisvárda FC
0:1
22.09.201915:00
Úrkút SK - Vasas Budapešť
0:1
22.09.201915:00
Svábhegy - Kazincbarcikai SC
0:6
22.09.201915:00
Szabadkikötő - Tiszakécske FC
0:1
25.09.201915:00
Kiskunfélegyházi TK - Zalaegerszegi TE
1:5
25.09.201915:00
Iváncsa KSK - Ferencvárosi TC
0:3

1/32 finále

29.10.201918:30
Ajka FC - Újpest FC
2:5
30.10.201912:30
Kozármisleny SE - Kisvárda FC
1:2
30.10.201912:30
FC Tatabánya - Debreceni VSC
0:2
30.10.201912:30
Pécsi MFC - Rákosmenti KSK
2:0
30.10.201912:30
Füzesgyarmati SK - Békéscsaba Előre SE
0:1
30.10.201912:30
Balatoni Vasas - Dabas-Gyón FC
0:4
30.10.201912:30
III. kerületi TUE UPE - Nyíregyháza Spartacus
5:0
30.10.201912:30
Ménfőcsanak ESK - Szombathelyi Haladás
0:2
30.10.201912:30
FC Szeged - Ózdi FC
2:4
30.10.201912:30
Vép VSE - Szeged 2011 FC
1:4
30.10.201912:30
Sárbogárd SE - Vác FC
1:3
30.10.201912:30
Mosonmagyaróvári TE - Tállya KSE
4:1
30.10.201912:30
Szarvas IFC - Balkányi SE
2:1
30.10.201912:30
Berettyóújfalui SE - BFC Siófok
0:4
30.10.201912:30
ASR Gázgyár - Győri ETO FC
1:4
30.10.201912:30
Budaörsi SC - Zalaegerszegi TE
3:7
30.10.201912:30
Kazincbarcikai SC - Honvéd Budapešť
0:2e
30.10.201912:30
Sényö - Mezőkövesdi SE
1:2
30.10.201912:30
BKV Előre SC - Ferencvárosi TC
1:3
30.10.201912:30
FC Dabas - Diósgyőri VTK
0:3
30.10.201912:30
Maglódi TC - Puskás FC
0:15
30.10.201912:30
Tiszaújvárosi TC - MOL Fehérvár FC
0:3
30.10.201912:30
Salgótarjáni BTC - Paksi SE
1:7
30.10.201912:30
Debreceni EAC - MTK Budapešť
0:3
30.10.201912:30
Tamási 2009 FC - Monor SE
0:2
30.10.201912:30
Nagybajomi AC - Dorogi FC
0:5
30.10.201918:00
Tiszakécske FC - Kaposvári Rákóczi
0:1
30.10.201918:00
SC Šoproň - Budafoki LC
1:2p
30.10.201918:00
Dunaújváros PASE - Nagykanizsa ULE
2:1e
30.10.201918:00
Gyirmót SE - Soroksári SC
3:0
30.10.201918:00
Kecskeméti TE - Lipot SK
0:1
30.10.201920:00
Pápai Perutz - Vasas Budapešť
3:4e

1/16 finále

03.12.201917:00
MTK Budapešť - Diósgyőri VTK
1:0e
03.12.201920:00
Szeged 2011 FC - MOL Fehérvár FC
0:1e
04.12.201912:00
Monor SE - Honvéd Budapešť
1:3
04.12.201912:00
Ózdi FC - Kaposvári Rákóczi
0:3k
04.12.201912:00
Pécsi MFC - Kisvárda FC
1:0
04.12.201912:00
Szarvas IFC - Zalaegerszegi TE
0:2
04.12.201912:00
Dabas-Gyón FC - Puskás FC
0:3
04.12.201912:00
Lipot SK - Gyirmót SE
3:1e
04.12.201912:00
III. kerületi TUE UPE - Vasas Budapešť
2:1e
04.12.201912:00
Mosonmagyaróvári TE - Paksi SE
0:4
04.12.201915:30
Szombathelyi Haladás - Budafoki LC
2:1
04.12.201918:00
Győri ETO FC - Mezőkövesdi SE
2:3e
04.12.201918:00
Dunaújváros PASE - BFC Siófok
2:1
04.12.201920:00
Békéscsaba Előre SE - Ferencvárosi TC
2:0
11.12.201912:00
Vác FC - Újpest FC
0:3
11.12.201912:00
Dorogi FC - Debreceni VSC
2:1p

osmifinále - 1. zápasy

11.02.202019:30
Újpest FC - MOL Fehérvár FC
0:0
12.02.202014:00
Lipot SK - Zalaegerszegi TE
3:1
12.02.202014:00
Pécsi MFC - Paksi SE
1:2
12.02.202014:00
Dorogi FC - III. kerületi TUE UPE
4:1
12.02.202018:00
Mezőkövesdi SE - Kaposvári Rákóczi
2:1
12.02.202018:00
Békéscsaba Előre SE - Puskás FC
0:3
12.02.202018:00
MTK Budapešť - Dunaújváros PASE
3:0
12.02.202019:30
Honvéd Budapešť - Szombathelyi Haladás
1:0

osmifinále - odvety

19.02.202013:00
III. kerületi TUE UPE - Dorogi FC
0:2
19.02.202018:00
Szombathelyi Haladás - Honvéd Budapešť
2:1e
19.02.202018:00
Kaposvári Rákóczi - Mezőkövesdi SE
1:3
19.02.202018:00
Zalaegerszegi TE - Lipot SK
5:1
19.02.202018:00
Paksi SE - Pécsi MFC
1:0
19.02.202018:00
Puskás FC - Békéscsaba Előre SE
3:0
19.02.202018:00
Dunaújváros PASE - MTK Budapešť
0:2
19.02.202018:00
MOL Fehérvár FC - Újpest FC
1:0

čtvrtfinále - 1. zápasy

03.03.202018:50
Puskás FC - Mezőkövesdi SE
0:1
04.03.202014:30
Dorogi FC - MTK Budapešť
0:1
04.03.202018:00
Paksi SE - Honvéd Budapešť
0:0
04.03.202020:00
Zalaegerszegi TE - MOL Fehérvár FC
2:0

čtvrtfinále - odvety

11.03.202018:00
Mezőkövesdi SE - Puskás FC
1:1
11.03.202018:00
MOL Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE
5:0
11.03.202018:00
MTK Budapešť - Dorogi FC
3:0
11.03.202018:00
Honvéd Budapešť - Paksi SE
2:0

semifinále - 1. zápasy

23.05.202018:00
Mezőkövesdi SE - MOL Fehérvár FC
1:1
23.05.202020:05
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
0:0

semifinále - odvety

26.05.202018:00
MOL Fehérvár FC - Mezőkövesdi SE
2:2
26.05.202021:00
Honvéd Budapešť - MTK Budapešť
1:0p

finále

03.06.202020:00
Honvéd Budapešť - Mezőkövesdi SE
2:1
03.06. Honvéd vítězem Maďarského poháru
Výsledek finále Maďarského poháru: Honvéd Budapešť - Mezőkövesdi SE 2:1 (33. a 56. Kamber - 37. Pekár).
05.05. V Maďarsku se bude hrát už v květnu
Do práce už brzy půjdou fotbalisté v Maďarsku. Tamní svaz rozhodl o restartu soutěží a 23. května začnou semifinále poháru, o týden později bude zahájena také liga. (lequipe.fr)
16.03. Přerušeny jsou také soutěže v Maďarsku
Maďarský svaz počínaje dnešním dnem odložil zápasy všech profesionálních a amatérských soutěží. V zemi se i přes obavy z koronaviru hrálo ještě o víkendu, v sobotu bylo v nejvyšší soutěži odehráno všech šest utkání. (abola.pt)
12.02. Vaněček se dvakrát trefil v poháru
Český útočník David Vaněček vstřelil v dresu Puskás Akadémie v pohárovém utkání na hřišti Békescsaby dvě branky a významně se podílel na vítězství 3:0, které dává celku z Felcsútu před odvetou luxusní pozici. V základní sestavě Puskás Akadémie byl také záložník Jakub Plšek.
24.05.2018 Újpest vítězem Maďarského poháru
Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest FC - Puskás FC 2:2 i po prodloužení, 5:4 na penalty (55. Zsótér, 62. Bojović - 38. Kněževič, 66. Perošević).
31.05.2017 Maďarský pohár ovládl Ferencváros
Výsledek finále Maďarského poháru: Vasas Budapešť - Ferencvárosi TC 1:1 i po prodloužení, 4:5 na penalty (47. Kulcsár - 26. Varga).
07.05.2016 Maďarský národní pohár pro Ferencvaros
Výsledek finále Maďarského národního poháru: Ujpest - Ferencvaros 0:1 (78. Gera).
20.05.2015 Magyar Kupa kořistí Ferencvárose
Výsledek finále Maďarského národního poháru: Ferencváros - Videoton 4:0 (53. Varga, 60. Batik, 69. Lamah, 86. vlastní Szolnoki).
25.05.2014 Magyar Kupa získává Újpest
Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest - Diósgyőr 1:1 i po prodloužení, 4:3 na penalty (6. vlastní Gosztonyi - 90. Bacsa).
22.05.2013 Magyar Kupa pro Debrecen
Výsledek finále Maďarského poháru: Debrecen - Győr 2:1 (51. a 87. Coulibaly - 17. Andrić).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
21.10.
Budaörsi SC - Csákvári TK
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.10.12:30
Érdi VSE - Kazincbarcikai SC
info
28.10.12:30
Nemesapát - Honvéd Budapešť
info
28.10.12:30
Szolnoki MÁV FC - Gyirmót SE
info
28.10.12:30
ASR Gázgyár - Kaposvár
info
28.10.12:30
Soroksári SC - Győri ETO FC
info
28.10.12:30
Monor SE - BFC Siófok
info
28.10.12:30
Nagykanizsa ULE - Debreceni EAC
info
28.10.12:30
Egri FC - Vasas Budapešť
info
28.10.12:30
BVSC Budapešť - Debreceni VSC
info
28.10.12:30
Taksony SE - Kozármisleny SE
info
28.10.12:30
Salgótarjáni BTC - Pécsi MFC
info
28.10.12:30
Kabai Meteorit SE - Fémalk-D.
info
28.10.12:30
Ceglédi VSE - Ajka FC
info
28.10.12:30
Cso-Ki Sport - Hódmezővásár.
info
28.10.12:30
Lipóti Pékség - Zalaegers.
info
28.10.12:30
Szentlőrinc SE - Puskás FC
info
28.10.12:30
Bátaszék SE - MTK Budapešť
info
28.10.12:30
Kiskunfélegyházi TK - Dorogi FC
info
28.10.12:30
Tarpa SC - Felsőzsolca VSC
info
28.10.12:30
Zalaszentgrót - Tiszafüredi VSE
info
28.10.12:30
Gárdony VSC - MOL Fehérvár FC
info
28.10.12:30
Dabas-Gyón FC - Budafoki LC
info
28.10.12:30
Gyöngyösi AK - Mezőkövesdi SE
info
28.10.12:30
TUE UPE - Szeged 2011 FC
info
28.10.12:30
Zsámbéki SK - Tállya KSE
info
28.10.13:00
Kecskeméti TE - Kisvárda FC
info
28.10.16:00
Dunaújváros PASE - Újpest FC
info
28.10.16:00
Ménfőcsanak ESK - Haladás
info
29.10.12:30
Nyíregyháza - Paksi SE
info
29.10.16:00
Békéscsaba - Diósgyőri VTK
info
Všechny zápasy