03.05.202322:11

Maďarský pohár pro Zalaegerszegi

Výsledek finále Maďarského poháru: Budafoki - Zalaegerszegi 0:2 po prodloužení (117. D. Németh, 120+2. Szalay).

03.05.202122:36

Újpest vítězem Maďarského poháru

Výsledek finále Maďarského poháru: MOL Fehérvár - Újpest 0:1 po prodloužení (101. L. Kastrati).

24.02.202119:16

Kisvárda postoupila zásluhou Navrátila

Jaroslav Navrátil jediným gólem rozhodl o postupu Kisvárdy do osmifinále Maďarského poháru přes Haladás. Pro devětadvacetiletého ofenzivního hráče, který v předešlých letech působil v Nizozemsku, se jednalo o čtvrtou branku ve svém působišti.

28.10.202016:00

Plšek skóroval za Puskás FC

Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu Puskás Akadémie v Maďarském poháru. Jeho mužstvo nakonec postoupilo na půdě Szentlorinc FC až po prodloužení. Po bezbrankových devadesáti minutách nakonec prvoligový celek nastřílel čtyři góly. Plšek ve 110. minutě vstřelil třetí branku.

03.06.202022:45

Honvéd vítězem Maďarského poháru

Výsledek finále Maďarského poháru: Honvéd Budapešť - Mezőkövesdi SE 2:1 (33. a 56. Kamber - 37. Pekár).

05.05.202009:40

V Maďarsku se bude hrát už v květnu

Do práce už brzy půjdou fotbalisté v Maďarsku. Tamní svaz rozhodl o restartu soutěží a 23. května začnou semifinále poháru, o týden později bude zahájena také liga.

lequipe.fr
16.03.202018:23

Přerušeny jsou také soutěže v Maďarsku

Maďarský svaz počínaje dnešním dnem odložil zápasy všech profesionálních a amatérských soutěží. V zemi se i přes obavy z koronaviru hrálo ještě o víkendu, v sobotu bylo v nejvyšší soutěži odehráno všech šest utkání.

abola.pt
12.02.202020:02

Vaněček se dvakrát trefil v poháru

Český útočník David Vaněček vstřelil v dresu Puskás Akadémie v pohárovém utkání na hřišti Békescsaby dvě branky a významně se podílel na vítězství 3:0, které dává celku z Felcsútu před odvetou luxusní pozici. V základní sestavě Puskás Akadémie byl také záložník Jakub Plšek.

24.05.201809:35

Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest FC - Puskás FC 2:2 i po prodloužení, 5:4 na penalty (55. Zsótér, 62. Bojović - 38. Kněževič, 66. Perošević).

31.05.201721:57

Maďarský pohár ovládl Ferencváros

Výsledek finále Maďarského poháru: Vasas Budapešť - Ferencvárosi TC 1:1 i po prodloužení, 4:5 na penalty (47. Kulcsár - 26. Varga).

07.05.201622:26

Maďarský národní pohár pro Ferencvaros

Výsledek finále Maďarského národního poháru: Ujpest - Ferencvaros 0:1 (78. Gera).

20.05.201521:57

Magyar Kupa kořistí Ferencvárose

Výsledek finále Maďarského národního poháru: Ferencváros - Videoton 4:0 (53. Varga, 60. Batik, 69. Lamah, 86. vlastní Szolnoki).

25.05.201421:45

Magyar Kupa získává Újpest

Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest - Diósgyőr 1:1 i po prodloužení, 4:3 na penalty (6. vlastní Gosztonyi - 90. Bacsa).

22.05.201321:54

Magyar Kupa pro Debrecen

Výsledek finále Maďarského poháru: Debrecen - Győr 2:1 (51. a 87. Coulibaly - 17. Andrić).

01.05.201221:14

Magyar Kupa kořistí Debrecínu

Debrecín již popáté v historii vyhrál maďarský pohár, v dnešním finále porazil MTK Budapešť 8:7 na penalty po remíze 3:3 z normální hrací doby.

18.05.201110:08

Maďarský pohár pro Kecskemét

Výsledek finále Maďarského poháru: Kecskemét - Videoton FC 3:2 (2., 14. a 79. Foxi - 49. vlastní Čukič, 82. Nikolič).

09.03.201121:13

Zelenka poprvé skóroval

Český záložník Lukáš Zelenka se v dnešním čtvrtfinále Maďarského poháru dočkal prvního gólu. Honvéd Budapešť v prvním z dvou zápasů proti Videotonu uhrál díky jeho brance z 22. minuty remízu 1:1. Zelenka se dostal v novém angažmá, které získal po nedávném přestupu ze Slovácka, poprvé na hřiště už v posledním ligovém utkání s Ferencvárosem na závěrečnou půlhodinu. Dnes už Zelenka nechyběl v základní sestavě a ve 22. minutě se dočkal gólové radosti, kterou mu však pokazilo soupeřovo vyrovnání z 71. minuty.

27.05.201008:09

Debrecín slaví double

Finále Maďarského poháru: Debrecín - Zalaegerszeg 3:2 (2:1).

26.05.200921:25

Honvéd získal Maďarský pohár

Honvéd Budapešť se může radovat ze zisku Maďarského poháru. V odvetě finále, které bylo hráno na dva zápasy, remizoval s celkem ETO Györ 0:0, což mu k celkovému vítězství stačilo, jelikož v prvním zápase vyhrál 1:0.

20.05.200920:39

Honved krůček od pohárového triumfu

Honved je velice blízko k zisku Maďarského poháru, v prvním finalovém zápase vyhrál v Györu brankou Abrahama ze 71. minuty 1:0.