Lucembursko - Division Nationale 2021/2022 - výsledky, rozlosování

07.08.202119:30
Racing FC Luxembourg - Swift Hesperange
0:3
08.08.202116:00
Etzella Ettelbrück - Victoria Rosport
1:3
08.08.202116:00
US Mondorf - Fola Esch
2:0
08.08.202116:00
US Hostert - FC Rodange 91
3:1
08.08.202116:00
Jeunesse Esch - Hamm Benfica
5:0
08.08.202117:00
Union Titus Pétange - UNA Strassen
1:2
14.08.202118:00
Progrès Niedercorn - F91 Dudelange
2:2
14.08.202118:00
FC Wiltz - Jeunesse Esch
2:0
14.08.202118:00
Hamm Benfica - US Hostert
0:6
14.08.202118:00
UNA Strassen - US Mondorf
0:1
14.08.202118:00
Victoria Rosport - FC Differdange 03
0:3
14.08.202119:00
FC Rodange 91 - Racing FC Luxembourg
0:1
15.08.202116:00
Swift Hesperange - Union Titus Pétange
0:2
15.08.202116:00
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
2:0
18.08.202119:30
Progrès Niedercorn - FC Differdange 03
3:0
18.08.202120:00
F91 Dudelange - FC Wiltz
3:0
21.08.202118:30
Racing FC Luxembourg - Hamm Benfica
1:0
22.08.202116:00
Victoria Rosport - Progrès Niedercorn
0:2
22.08.202116:00
Etzella Ettelbrück - UNA Strassen
2:3
22.08.202116:00
US Mondorf - Swift Hesperange
1:2
22.08.202116:00
US Hostert - FC Wiltz
1:3
22.08.202116:00
Jeunesse Esch - F91 Dudelange
0:3
22.08.202118:00
FC Differdange 03 - Fola Esch
1:1
23.08.202120:00
Union Titus Pétange - FC Rodange 91
3:0
28.08.202118:00
Progrès Niedercorn - Jeunesse Esch
2:1
28.08.202118:00
F91 Dudelange - US Hostert
2:2
28.08.202118:00
FC Wiltz - Racing FC Luxembourg
2:3
28.08.202119:30
Swift Hesperange - Etzella Ettelbrück
5:2
29.08.202116:00
Hamm Benfica - Union Titus Pétange
0:3
29.08.202116:00
FC Rodange 91 - US Mondorf
1:1
29.08.202116:00
UNA Strassen - FC Differdange 03
0:1
11.09.202118:00
Fola Esch - Progrès Niedercorn
2:0
12.09.202116:00
Victoria Rosport - UNA Strassen
1:2
12.09.202116:00
FC Differdange 03 - Swift Hesperange
0:0
12.09.202116:00
Etzella Ettelbrück - FC Rodange 91
3:0
12.09.202116:00
US Mondorf - Hamm Benfica
3:2
12.09.202116:00
Union Titus Pétange - FC Wiltz
0:1
12.09.202116:00
Racing FC Luxembourg - F91 Dudelange
3:4
12.09.202116:00
US Hostert - Jeunesse Esch
0:3
15.09.202120:00
Fola Esch - Victoria Rosport
4:4
17.09.202120:00
Progrès Niedercorn - US Hostert
3:1
18.09.202117:00
Hamm Benfica - Etzella Ettelbrück
1:3
18.09.202118:00
Jeunesse Esch - Racing FC Luxembourg
0:2
18.09.202118:00
F91 Dudelange - Union Titus Pétange
3:1
18.09.202118:00
FC Wiltz - US Mondorf
1:2
18.09.202119:30
Swift Hesperange - Victoria Rosport
1:1
19.09.202116:00
FC Rodange 91 - FC Differdange 03
1:4
19.09.202116:00
UNA Strassen - Fola Esch
2:2
22.09.202120:00
UNA Strassen - Progrès Niedercorn
2:1
22.09.202120:00
Fola Esch - Swift Hesperange
2:1
22.09.202120:00
Victoria Rosport - FC Rodange 91
3:2
22.09.202120:00
FC Differdange 03 - Hamm Benfica
3:0
22.09.202120:00
Etzella Ettelbrück - FC Wiltz
3:1
22.09.202120:00
US Mondorf - F91 Dudelange
0:1
22.09.202120:00
Union Titus Pétange - Jeunesse Esch
0:1
22.09.202120:00
Racing FC Luxembourg - US Hostert
7:0
26.09.202116:00
Progrès Niedercorn - Racing FC Luxembourg
0:2
26.09.202116:00
US Hostert - Union Titus Pétange
0:1
26.09.202116:00
Jeunesse Esch - US Mondorf
1:0
26.09.202116:00
F91 Dudelange - Etzella Ettelbrück
6:1
26.09.202116:00
FC Wiltz - FC Differdange 03
2:1
26.09.202116:00
Hamm Benfica - Victoria Rosport
1:0
26.09.202116:00
FC Rodange 91 - Fola Esch
1:2
26.09.202116:00
Swift Hesperange - UNA Strassen
0:1
17.10.202116:00
Swift Hesperange - Progrès Niedercorn
1:1
17.10.202116:00
UNA Strassen - FC Rodange 91
4:1
17.10.202116:00
Fola Esch - Hamm Benfica
2:1
17.10.202116:00
Victoria Rosport - FC Wiltz
5:1
17.10.202116:00
FC Differdange 03 - F91 Dudelange
3:2
17.10.202116:00
Etzella Ettelbrück - Jeunesse Esch
2:1
17.10.202116:00
US Mondorf - US Hostert
0:3
17.10.202116:00
Union Titus Pétange - Racing FC Luxembourg
4:2
23.10.202116:00
Hamm Benfica - UNA Strassen
0:4
23.10.202117:00
Racing FC Luxembourg - US Mondorf
2:1
23.10.202118:30
Progrès Niedercorn - Union Titus Pétange
3:2
23.10.202120:00
FC Wiltz - Fola Esch
1:1
24.10.202116:00
Jeunesse Esch - FC Differdange 03
0:0
24.10.202116:00
F91 Dudelange - Victoria Rosport
4:1
24.10.202116:00
FC Rodange 91 - Swift Hesperange
2:3
03.11.202120:00
US Hostert - Etzella Ettelbrück
3:2
05.11.202120:00
FC Rodange 91 - Progrès Niedercorn
0:1
05.11.202120:00
Swift Hesperange - Hamm Benfica
7:0
06.11.202118:00
Fola Esch - F91 Dudelange
0:3
07.11.202116:00
UNA Strassen - FC Wiltz
3:2
07.11.202116:00
Victoria Rosport - Jeunesse Esch
2:0
07.11.202116:00
FC Differdange 03 - US Hostert
1:4
07.11.202116:00
Etzella Ettelbrück - Racing FC Luxembourg
1:2
07.11.202116:00
US Mondorf - Union Titus Pétange
2:1
21.11.202116:00
Progrès Niedercorn - US Mondorf
3:1
21.11.202116:00
Union Titus Pétange - Etzella Ettelbrück
4:1
21.11.202116:00
Racing FC Luxembourg - FC Differdange 03
3:1
21.11.202116:00
US Hostert - Victoria Rosport
1:3
21.11.202116:00
Jeunesse Esch - Fola Esch
3:3
21.11.202116:00
F91 Dudelange - UNA Strassen
1:1
21.11.202116:00
FC Wiltz - Swift Hesperange
2:3
21.11.202116:00
Hamm Benfica - FC Rodange 91
1:2
27.11.202116:00
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
1:9
28.11.202116:00
Etzella Ettelbrück - US Mondorf
2:1
28.11.202116:00
FC Differdange 03 - Union Titus Pétange
4:0
28.11.202116:00
Victoria Rosport - Racing FC Luxembourg
3:1
28.11.202116:00
Fola Esch - US Hostert
2:0
28.11.202116:00
UNA Strassen - Jeunesse Esch
0:0
28.11.202116:00
Swift Hesperange - F91 Dudelange
1:0
28.11.202116:00
FC Rodange 91 - FC Wiltz
2:0
04.12.202116:00
FC Wiltz - Hamm Benfica
1:0
04.12.202117:00
Progrès Niedercorn - Etzella Ettelbrück
6:0
04.12.202117:00
F91 Dudelange - FC Rodange 91
5:1
04.12.202117:30
Racing FC Luxembourg - Fola Esch
0:1
05.12.202116:00
US Mondorf - FC Differdange 03
3:3
05.12.202116:00
Union Titus Pétange - Victoria Rosport
0:3
05.12.202116:00
US Hostert - UNA Strassen
1:1
05.12.202116:00
Jeunesse Esch - Swift Hesperange
1:0
11.12.202116:00
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
3:0
11.12.202116:30
Fola Esch - Union Titus Pétange
3:0
11.12.202117:00
FC Wiltz - Progrès Niedercorn
1:3
11.12.202118:00
Hamm Benfica - F91 Dudelange
0:4
12.12.202116:00
FC Rodange 91 - Jeunesse Esch
1:4
12.12.202116:00
Swift Hesperange - US Hostert
0:2
12.12.202116:00
Victoria Rosport - US Mondorf
1:1
12.12.202116:00
FC Differdange 03 - Etzella Ettelbrück
4:0
05.02.202216:00
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
1:2
06.02.202216:00
Jeunesse Esch - FC Wiltz
1:0
06.02.202216:00
US Hostert - Hamm Benfica
1:0
06.02.202216:00
Racing FC Luxembourg - FC Rodange 91
2:1
06.02.202216:00
US Mondorf - UNA Strassen
1:1
06.02.202216:00
Etzella Ettelbrück - Fola Esch
2:3
06.02.202216:00
FC Differdange 03 - Victoria Rosport
4:0
12.02.202216:00
Progrès Niedercorn - Victoria Rosport
3:3
12.02.202216:00
FC Rodange 91 - Union Titus Pétange
0:4
13.02.202216:00
Fola Esch - FC Differdange 03
2:4
13.02.202216:00
UNA Strassen - Etzella Ettelbrück
2:3
13.02.202216:00
Swift Hesperange - US Mondorf
2:1
13.02.202216:00
Hamm Benfica - Racing FC Luxembourg
2:4
13.02.202216:00
FC Wiltz - US Hostert
0:0
13.02.202216:00
F91 Dudelange - Jeunesse Esch
1:0
16.02.202220:00
Union Titus Pétange - Swift Hesperange
0:3
20.02.202216:00
Jeunesse Esch - Progrès Niedercorn
0:1
20.02.202216:00
US Hostert - F91 Dudelange
1:3
20.02.202216:00
Racing FC Luxembourg - FC Wiltz
1:3
20.02.202216:00
Union Titus Pétange - Hamm Benfica
3:1
20.02.202216:00
US Mondorf - FC Rodange 91
0:1
20.02.202216:00
Etzella Ettelbrück - Swift Hesperange
0:2
20.02.202216:00
FC Differdange 03 - UNA Strassen
2:1
20.02.202216:00
Victoria Rosport - Fola Esch
1:2
26.02.202216:00
F91 Dudelange - Racing FC Luxembourg
1:1
27.02.202216:00
Progrès Niedercorn - Fola Esch
4:1
27.02.202216:00
UNA Strassen - Victoria Rosport
2:2
27.02.202216:00
Swift Hesperange - FC Differdange 03
3:0
27.02.202216:00
FC Rodange 91 - Etzella Ettelbrück
0:2
27.02.202216:00
Hamm Benfica - US Mondorf
0:1
27.02.202216:00
FC Wiltz - Union Titus Pétange
3:2
27.02.202216:00
Jeunesse Esch - US Hostert
4:3
04.03.202220:00
Etzella Ettelbrück - Hamm Benfica
4:0
06.03.202216:00
US Hostert - Progrès Niedercorn
0:4
06.03.202216:00
Racing FC Luxembourg - Jeunesse Esch
0:0
06.03.202216:00
Union Titus Pétange - F91 Dudelange
0:1
06.03.202216:00
US Mondorf - FC Wiltz
2:0
06.03.202216:00
FC Differdange 03 - FC Rodange 91
3:0
06.03.202216:00
Victoria Rosport - Swift Hesperange
0:4
06.03.202216:00
Fola Esch - UNA Strassen
0:0
12.03.202216:00
Progrès Niedercorn - UNA Strassen
0:2
12.03.202216:00
FC Wiltz - Etzella Ettelbrück
1:2
12.03.202216:00
F91 Dudelange - US Mondorf
2:1
13.03.202216:00
Swift Hesperange - Fola Esch
1:1
13.03.202216:00
FC Rodange 91 - Victoria Rosport
0:2
13.03.202216:00
Hamm Benfica - FC Differdange 03
0:1
13.03.202216:00
Jeunesse Esch - Union Titus Pétange
1:0
13.03.202216:00
US Hostert - Racing FC Luxembourg
1:4
19.03.202216:00
Racing FC Luxembourg - Progrès Niedercorn
3:3
19.03.202218:00
Fola Esch - FC Rodange 91
8:0
19.03.202219:00
Union Titus Pétange - US Hostert
3:0
20.03.202216:00
US Mondorf - Jeunesse Esch
1:5
20.03.202216:00
Etzella Ettelbrück - F91 Dudelange
0:4
20.03.202216:00
FC Differdange 03 - FC Wiltz
3:1
20.03.202216:00
Victoria Rosport - Hamm Benfica
1:1
20.03.202216:00
UNA Strassen - Swift Hesperange
0:2
02.04.202216:00
Racing FC Luxembourg - Union Titus Pétange
0:0
02.04.202218:00
Progrès Niedercorn - Swift Hesperange
2:2
03.04.202216:00
FC Rodange 91 - UNA Strassen
1:0
03.04.202216:00
Hamm Benfica - Fola Esch
0:7
03.04.202216:00
FC Wiltz - Victoria Rosport
1:1
03.04.202216:00
F91 Dudelange - FC Differdange 03
1:0
03.04.202216:00
Jeunesse Esch - Etzella Ettelbrück
5:1
03.04.202216:00
US Hostert - US Mondorf
1:1
10.04.202216:00
Union Titus Pétange - Progrès Niedercorn
0:0
10.04.202216:00
US Mondorf - Racing FC Luxembourg
2:3
10.04.202216:00
Etzella Ettelbrück - US Hostert
1:0
10.04.202216:00
FC Differdange 03 - Jeunesse Esch
1:0
10.04.202216:00
Victoria Rosport - F91 Dudelange
0:5
10.04.202216:00
Fola Esch - FC Wiltz
2:1
10.04.202216:00
UNA Strassen - Hamm Benfica
4:0
10.04.202216:00
Swift Hesperange - FC Rodange 91
2:0
16.04.202216:00
Progrès Niedercorn - FC Rodange 91
1:2
16.04.202218:00
Hamm Benfica - Swift Hesperange
0:4
16.04.202218:00
FC Wiltz - UNA Strassen
1:1
16.04.202218:00
F91 Dudelange - Fola Esch
2:3
16.04.202218:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
2:0
16.04.202218:00
US Hostert - FC Differdange 03
0:0
16.04.202218:00
Racing FC Luxembourg - Etzella Ettelbrück
1:2
16.04.202218:00
Union Titus Pétange - US Mondorf
1:1
24.04.202216:00
US Mondorf - Progrès Niedercorn
2:1
24.04.202216:00
Etzella Ettelbrück - Union Titus Pétange
0:1
24.04.202216:00
FC Differdange 03 - Racing FC Luxembourg
4:0
24.04.202216:00
Victoria Rosport - US Hostert
2:2
24.04.202216:00
Fola Esch - Jeunesse Esch
1:0
24.04.202216:00
UNA Strassen - F91 Dudelange
3:1
24.04.202216:00
Swift Hesperange - FC Wiltz
3:2
24.04.202216:00
FC Rodange 91 - Hamm Benfica
1:0
30.04.202216:00
Racing FC Luxembourg - Victoria Rosport
2:1
01.05.202216:00
Progrès Niedercorn - Hamm Benfica
5:1
01.05.202216:00
US Mondorf - Etzella Ettelbrück
2:1
01.05.202216:00
Union Titus Pétange - FC Differdange 03
1:2
01.05.202216:00
US Hostert - Fola Esch
2:3
01.05.202216:00
Jeunesse Esch - UNA Strassen
1:2
01.05.202216:00
F91 Dudelange - Swift Hesperange
1:0
01.05.202216:00
FC Wiltz - FC Rodange 91
2:0
06.05.202220:00
Victoria Rosport - Union Titus Pétange
1:1
07.05.202218:00
Etzella Ettelbrück - Progrès Niedercorn
1:1
07.05.202218:00
Fola Esch - Racing FC Luxembourg
2:0
07.05.202218:00
Hamm Benfica - FC Wiltz
0:6
08.05.202216:00
FC Differdange 03 - US Mondorf
1:0
08.05.202216:00
UNA Strassen - US Hostert
4:0
08.05.202216:00
Swift Hesperange - Jeunesse Esch
1:1
08.05.202216:00
FC Rodange 91 - F91 Dudelange
0:2
15.05.202216:00
Progrès Niedercorn - FC Wiltz
2:1
15.05.202216:00
F91 Dudelange - Hamm Benfica
7:0
15.05.202216:00
Jeunesse Esch - FC Rodange 91
1:0
15.05.202216:00
US Hostert - Swift Hesperange
1:3
15.05.202216:00
Racing FC Luxembourg - UNA Strassen
6:1
15.05.202216:00
Union Titus Pétange - Fola Esch
0:1
15.05.202216:00
US Mondorf - Victoria Rosport
3:1
15.05.202216:00
Etzella Ettelbrück - FC Differdange 03
0:2
22.05.202216:00
FC Differdange 03 - Progrès Niedercorn
2:0
22.05.202216:00
Victoria Rosport - Etzella Ettelbrück
0:3
22.05.202216:00
Fola Esch - US Mondorf
1:1
22.05.202216:00
UNA Strassen - Union Titus Pétange
2:2
22.05.202216:00
Swift Hesperange - Racing FC Luxembourg
2:0
22.05.202216:00
FC Rodange 91 - US Hostert
2:3
22.05.202216:00
Hamm Benfica - Jeunesse Esch
1:3
22.05.202216:00
FC Wiltz - F91 Dudelange
0:3
23.06. Thill novou akvizicí Rostocku
Hansa Rostock získala Sebastiena Thilla. Lucemburský reprezentant přichází z Progrès Niedercorn a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2024. (transfermarkt.de)
10.04.2020 Sinani oficiálně posilou Norwiche
Norwich City potvrdil zisk Danela Sinaniho. Třiadvacetiletý ofenzivní hráč se do anglického klubu přesune po vypršení smlouvy z Dudelange a s aktuálně posledním celkem Premier League se dohodl na tříleté spolupráci. (lequipe.fr)
02.04.2020 Norwich posílí talentovaný Sinani
Danel Sinani je na odchodu z Dudelange a jeho další kroky by měly vést do Anglie. Dvaadvacetiletý lucemburský křídelník jakožto volný hráč podepíše smlouvu s Norwichem City. (sport-express.ru)
26.01.2020 Norwich se zajímá o Sinaniho
Danel Sinani patří k oporám F91 Dudelange, to už by však nemuselo platit dlouho. Dvaadvacetiletý křídelník by se mohl stěhovat do Premier League, kde má o jeho služby zájem Norwich City. (transfermarkt.de)
13.05.2019 Lucemburským mistrem je Dudelange
Šampionem Lucemburska je znovu Dudelange, který triumfoval už počtvrté v řadě. Kolo před koncem má na čele tabulky nedostižný šestibodový náskok. (sport-express.ru)
14.05.2018 Lucemburský titul pro Dudelange
Dudelange vyhrál 6:0 na hřišti Differdange a získal lucemburský titul, z toho se raduje už počtrnácté v historii. (sport-express.ru)
25.01.2018 Differdange se dohodlo s Maloudou
Florent Malouda si zahraje lucemburskou ligu. Bývalý francouzský reprezentant se dohodl na smlouvě do konce probíhající sezóny s Differdange, kde od října trénoval. (skysports.com)
21.05.2017 Dudelange obhájil lucemburský titul
Fotbalisté Dudelange obhájili lucemburský titul. Třináctý mistrovský triumf v historii získali po výhře 2:0 v posledním kole na hřišti Jeunesse Canach. Dudelange zvítězilo pouze o skóre před Differdange, které mělo totožnou bilanci 20 výher, pěti remíz a jedné porážky. O titulu dnes rozhodli lucemburští reprezentanti Daniel da Mota a David Turpel. Differdange nestačila ani vysoká výhra 6:2 nad Victorií Rosport. Rozdíl ve skóre u Differdange činil 44 gólů, zatímco u mistrovského Dudelange o deset branek více. (ČTK)
22.09.2015 Joubert se blíží rekordnímu zápisu
Jonathan Joubert zápasem proti Grevenmacheru odehrál za F91 Dudelange 400. zápas v lucemburské lize. 36letý brankář se tím opět přiblížil absolutnímu rekordu, který je pro něho aktuálně vzdálený jen 25 utkání. (transfermarkt.de)
18.05.2015 Fola Esch lucemburským mistrem
Mistrem Lucemburska se podruhé během posledních tří let stali hráči CS Fola Esch. (uefa.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy