základní část

16.09.201817:30
FC Catanzaro - Potenza SC
1:0
16.09.201818:30
Bisceglie Calcio - US Vibonese
1:1
16.09.201820:30
US Casertana - SS Cavese
3:1
16.09.201820:30
Paganese Calcio - Rende Calcio
1:4
16.09.201820:30
US Siracusa - SS Juve Stabia
0:3
18.09.201820:30
FC Matera - FC Rieti
2:0
18.09.201820:30
Trapani Calcio - Urbs Reggina 1914
3:0
21.09.201820:30
Rende Calcio - FC Catanzaro
1:0
22.09.201816:30
SS Cavese - Virtus Francavilla
1:0
22.09.201818:30
Urbs Reggina 1914 - Bisceglie Calcio
1:0
22.09.201818:30
Sicula Leonzio - FC Matera
3:0
22.09.201818:30
US Vibonese - Trapani Calcio
0:2
22.09.201820:30
Potenza SC - Liberty Monopoli
0:0
22.09.201820:30
FC Rieti - US Casertana
2:1
25.09.201814:30
US Siracusa - Paganese Calcio
3:1
25.09.201820:30
Bisceglie Calcio - US Casertana
2:1
25.09.201820:30
FC Catanzaro - US Vibonese
2:0
25.09.201820:30
SS Juve Stabia - Potenza SC
4:0
25.09.201820:30
Liberty Monopoli - Rende Calcio
0:1
25.09.201820:30
Trapani Calcio - Sicula Leonzio
3:0
25.09.201820:30
Virtus Francavilla - FC Rieti
2:1
29.09.201814:30
FC Rieti - SS Cavese
0:0
29.09.201814:30
US Vibonese - FC Matera
1:0
29.09.201816:30
Rende Calcio - Calcio Catania
1:2
29.09.201818:30
US Casertana - FC Catanzaro
2:1
29.09.201818:30
Sicula Leonzio - Virtus Francavilla
1:0
29.09.201820:30
Trapani Calcio - US Siracusa
2:1
30.09.201814:30
Urbs Reggina 1914 - Liberty Monopoli
1:3
30.09.201818:30
Paganese Calcio - SS Juve Stabia
1:3
06.10.201814:30
SS Cavese - Sicula Leonzio
0:0
06.10.201814:30
Liberty Monopoli - Trapani Calcio
0:0
06.10.201818:30
Bisceglie Calcio - FC Matera
1:0
06.10.201818:30
Calcio Catania - US Vibonese
3:0
06.10.201818:30
Virtus Francavilla - US Casertana
1:2
06.10.201820:30
SS Juve Stabia - Rende Calcio
2:1
06.10.201820:30
Potenza SC - Paganese Calcio
1:1
13.10.201814:30
Paganese Calcio - FC Catanzaro
0:4
13.10.201814:30
Trapani Calcio - Bisceglie Calcio
1:0
13.10.201816:30
Sicula Leonzio - FC Rieti
0:1
13.10.201818:30
US Casertana - Calcio Catania
1:1
13.10.201818:30
FC Matera - Virtus Francavilla
1:2
13.10.201820:30
Rende Calcio - Potenza SC
0:2
13.10.201820:30
US Vibonese - SS Cavese
2:0
15.10.201814:30
Urbs Reggina 1914 - US Siracusa
1:0
16.10.201814:30
FC Rieti - US Vibonese
0:1
16.10.201818:30
FC Catanzaro - SS Juve Stabia
0:3
16.10.201820:30
Bisceglie Calcio - Sicula Leonzio
0:0
16.10.201820:30
Calcio Catania - Trapani Calcio
3:1
16.10.201820:30
SS Cavese - FC Matera
3:1
16.10.201820:30
Liberty Monopoli - Paganese Calcio
3:0
17.10.201820:30
Potenza SC - Urbs Reggina 1914
1:1
18.10.201818:30
US Siracusa - Rende Calcio
1:2
20.10.201814:30
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
20.10.201814:30
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
20.10.201816:30
US Vibonese - Sicula Leonzio
1:0
20.10.201818:30
FC Matera - US Casertana
2:2
20.10.201820:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
2:1
21.10.201814:30
US Siracusa - Potenza SC
0:1
21.10.201816:30
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
3:0
22.10.201814:30
Urbs Reggina 1914 - Virtus Francavilla
0:1
23.10.201820:30
Liberty Monopoli - Calcio Catania
0:0
27.10.201814:30
SS Cavese - Trapani Calcio
1:0
27.10.201814:30
Liberty Monopoli - FC Catanzaro
0:0
27.10.201814:30
FC Rieti - US Siracusa
1:2
27.10.201816:30
Sicula Leonzio - Potenza SC
2:1
27.10.201816:30
Virtus Francavilla - Rende Calcio
1:2
27.10.201820:30
Bisceglie Calcio - Paganese Calcio
2:2
27.10.201820:45
Urbs Reggina 1914 - SS Juve Stabia
1:1
29.10.201820:45
US Casertana - US Vibonese
1:1
03.11.201814:30
Paganese Calcio - Sicula Leonzio
0:1
03.11.201814:30
US Siracusa - SS Cavese
3:1
03.11.201814:30
Trapani Calcio - FC Matera
2:0
03.11.201814:30
US Vibonese - Virtus Francavilla
5:0
03.11.201815:00
Potenza SC - Calcio Catania
3:1
03.11.201816:30
FC Catanzaro - Bisceglie Calcio
1:1
03.11.201820:30
SS Juve Stabia - US Casertana
1:1
03.11.201820:30
AS Viterbese - FC Rieti
0:1
05.11.201820:30
Rende Calcio - Urbs Reggina 1914
3:2
06.11.201820:30
AS Viterbese - Sicula Leonzio
1:2
07.11.201820:30
Calcio Catania - US Siracusa
2:1
10.11.201814:30
US Casertana - Trapani Calcio
0:0
10.11.201814:30
FC Matera - AS Viterbese
1:0
10.11.201814:30
Urbs Reggina 1914 - Paganese Calcio
1:0
10.11.201814:30
FC Rieti - Potenza SC
1:5
10.11.201816:30
Virtus Francavilla - US Siracusa
2:0
10.11.201820:30
Bisceglie Calcio - Liberty Monopoli
0:1
10.11.201820:30
Sicula Leonzio - Rende Calcio
0:2
10.11.201820:45
SS Cavese - SS Juve Stabia
0:1
11.11.201814:30
Calcio Catania - FC Catanzaro
0:2
17.11.201814:30
Liberty Monopoli - Sicula Leonzio
2:1
17.11.201814:30
US Siracusa - Bisceglie Calcio
1:0
17.11.201814:30
Trapani Calcio - Virtus Francavilla
3:1
17.11.201816:30
FC Catanzaro - FC Rieti
3:0
17.11.201818:30
SS Juve Stabia - Calcio Catania
0:0
17.11.201818:30
Rende Calcio - US Vibonese
1:0
17.11.201818:30
AS Viterbese - US Casertana
0:0
17.11.201820:30
Paganese Calcio - SS Cavese
2:2
17.11.201820:30
Potenza SC - FC Matera
0:0
20.11.201820:30
SS Juve Stabia - AS Viterbese
4:0
24.11.201814:30
FC Matera - US Siracusa
2:1
24.11.201814:30
FC Rieti - SS Juve Stabia
1:3
24.11.201814:30
US Vibonese - AS Viterbese
1:0
24.11.201820:30
Bisceglie Calcio - Potenza SC
1:1
24.11.201820:30
US Casertana - Paganese Calcio
4:1
24.11.201820:30
SS Cavese - Rende Calcio
1:1
24.11.201820:30
Sicula Leonzio - FC Catanzaro
0:2
24.11.201820:30
Virtus Francavilla - Liberty Monopoli
3:3
24.11.201820:45
Calcio Catania - Urbs Reggina 1914
1:0
27.11.201814:30
FC Matera - Calcio Catania
0:2
28.11.201820:30
FC Catanzaro - Urbs Reggina 1914
1:0
02.12.201814:30
FC Catanzaro - SS Cavese
1:1
02.12.201814:30
Urbs Reggina 1914 - FC Rieti
3:2
02.12.201814:30
AS Viterbese - Trapani Calcio
2:2
02.12.201816:30
SS Juve Stabia - Bisceglie Calcio
2:0
02.12.201816:30
Liberty Monopoli - FC Matera
1:0
02.12.201816:30
Paganese Calcio - US Vibonese
1:1
02.12.201816:30
Potenza SC - Virtus Francavilla
3:1
02.12.201820:30
Rende Calcio - US Casertana
0:1
02.12.201820:30
US Siracusa - Sicula Leonzio
0:0
05.12.201814:30
AS Viterbese - Bisceglie Calcio
4:0
08.12.201814:30
FC Rieti - Paganese Calcio
4:1
08.12.201814:30
Trapani Calcio - SS Juve Stabia
1:2
09.12.201814:30
SS Cavese - Potenza SC
1:1
09.12.201816:30
Bisceglie Calcio - Calcio Catania
1:0
09.12.201816:30
US Casertana - Liberty Monopoli
0:1
09.12.201816:30
FC Matera - Rende Calcio
3:1
09.12.201816:30
US Vibonese - US Siracusa
1:1
09.12.201818:30
Virtus Francavilla - FC Catanzaro
0:1
09.12.201820:30
Sicula Leonzio - Urbs Reggina 1914
1:2
12.12.201814:30
SS Juve Stabia - Sicula Leonzio
4:0
12.12.201814:30
US Siracusa - US Casertana
0:0
12.12.201816:30
Paganese Calcio - FC Matera
2:2
12.12.201818:30
Potenza SC - Trapani Calcio
1:1
12.12.201818:30
Urbs Reggina 1914 - SS Cavese
0:3
12.12.201820:30
Calcio Catania - Virtus Francavilla
1:0
12.12.201820:30
Liberty Monopoli - US Vibonese
1:0
12.12.201820:30
Rende Calcio - FC Rieti
2:1
16.12.201814:30
FC Rieti - Bisceglie Calcio
1:0
16.12.201814:30
US Vibonese - SS Juve Stabia
1:1
16.12.201814:30
AS Viterbese - Potenza SC
1:0
16.12.201816:30
US Casertana - Urbs Reggina 1914
0:1
16.12.201816:30
SS Cavese - Liberty Monopoli
1:1
16.12.201816:30
Trapani Calcio - Rende Calcio
1:0
16.12.201816:30
Virtus Francavilla - Paganese Calcio
1:0
16.12.201820:30
Sicula Leonzio - Calcio Catania
0:0
17.12.201820:45
FC Matera - FC Catanzaro
1:1
23.12.201814:30
Calcio Catania - SS Cavese
5:0
23.12.201814:30
SS Juve Stabia - FC Matera
4:0
23.12.201814:30
Paganese Calcio - Trapani Calcio
1:3
23.12.201814:30
Rende Calcio - AS Viterbese
1:1
23.12.201816:00
Potenza SC - US Casertana
1:0
23.12.201816:30
FC Catanzaro - US Siracusa
3:1
23.12.201816:30
Liberty Monopoli - FC Rieti
1:0
23.12.201816:30
Urbs Reggina 1914 - US Vibonese
2:0
23.12.201820:30
Bisceglie Calcio - Virtus Francavilla
0:0
26.12.201814:30
US Casertana - Sicula Leonzio
1:1
26.12.201814:30
SS Cavese - Bisceglie Calcio
2:0
26.12.201814:30
FC Matera - Urbs Reggina 1914
0:6
26.12.201814:30
Trapani Calcio - FC Catanzaro
2:1
26.12.201817:30
US Vibonese - Potenza SC
1:0
26.12.201817:30
Virtus Francavilla - SS Juve Stabia
1:1
26.12.201817:30
AS Viterbese - Paganese Calcio
2:1
26.12.201820:30
US Siracusa - Liberty Monopoli
1:1
27.12.201814:30
FC Rieti - Calcio Catania
0:1
30.12.201814:30
SS Juve Stabia - US Siracusa
1:0
30.12.201816:30
US Vibonese - Bisceglie Calcio
2:0
30.12.201816:30
Potenza SC - FC Catanzaro
1:5
30.12.201816:30
FC Rieti - FC Matera
4:0
30.12.201816:30
Calcio Catania - Liberty Monopoli
2:0
30.12.201816:30
Rende Calcio - Paganese Calcio
1:2
30.12.201816:30
Urbs Reggina 1914 - Trapani Calcio
1:1
30.12.201816:30
Sicula Leonzio - AS Viterbese
0:2
30.12.201818:30
SS Cavese - US Casertana
1:2
16.01.201914:30
AS Viterbese - Urbs Reggina 1914
1:1
20.01.201914:30
US Siracusa - Calcio Catania
2:1
20.01.201914:30
AS Viterbese - SS Juve Stabia
0:4
20.01.201914:30
Liberty Monopoli - Potenza SC
1:1
20.01.201914:30
Trapani Calcio - US Vibonese
2:1
20.01.201916:30
Virtus Francavilla - SS Cavese
2:0
20.01.201916:30
Bisceglie Calcio - Urbs Reggina 1914
0:1
20.01.201916:30
FC Catanzaro - Rende Calcio
3:0
20.01.201916:30
FC Matera - Sicula Leonzio
0:4
20.01.201918:30
US Casertana - FC Rieti
2:1
23.01.201914:30
Paganese Calcio - US Siracusa
1:1
23.01.201914:30
FC Rieti - Virtus Francavilla
0:2
23.01.201920:30
US Casertana - Bisceglie Calcio
3:0
23.01.201920:30
US Vibonese - FC Catanzaro
0:0
23.01.201920:30
Potenza SC - SS Juve Stabia
0:0
23.01.201920:30
Calcio Catania - FC Matera
3:0k
23.01.201920:30
Rende Calcio - Liberty Monopoli
2:4
23.01.201920:30
Sicula Leonzio - Trapani Calcio
0:0
23.01.201920:30
Urbs Reggina 1914 - AS Viterbese
3:1
27.01.201914:30
FC Catanzaro - US Casertana
3:2
27.01.201914:30
US Siracusa - Trapani Calcio
1:2
27.01.201914:30
Bisceglie Calcio - AS Viterbese
0:1
27.01.201916:30
SS Juve Stabia - Paganese Calcio
1:0
27.01.201916:30
Liberty Monopoli - Urbs Reggina 1914
1:1
27.01.201916:30
Virtus Francavilla - Sicula Leonzio
1:0
27.01.201916:30
FC Matera - US Vibonese
1:6
27.01.201920:30
Calcio Catania - Rende Calcio
1:0
28.01.201920:45
SS Cavese - FC Rieti
1:1
03.02.201914:00
Trapani Calcio - Liberty Monopoli
4:2
03.02.201914:30
US Vibonese - Calcio Catania
0:0
03.02.201914:30
Urbs Reggina 1914 - FC Catanzaro
3:4
03.02.201914:30
Sicula Leonzio - SS Cavese
2:3
03.02.201914:30
AS Viterbese - US Siracusa
2:0
03.02.201916:30
Rende Calcio - SS Juve Stabia
0:1
03.02.201916:30
Paganese Calcio - Potenza SC
3:4
03.02.201916:30
US Casertana - Virtus Francavilla
1:0
03.02.201920:30
FC Matera - Bisceglie Calcio
0:3k
10.02.201914:30
Virtus Francavilla - FC Matera
3:0k
10.02.201914:30
FC Catanzaro - Paganese Calcio
4:1
10.02.201914:30
FC Rieti - Sicula Leonzio
0:0
10.02.201914:30
Bisceglie Calcio - Trapani Calcio
0:0
10.02.201914:30
Liberty Monopoli - AS Viterbese
0:2
10.02.201916:30
Calcio Catania - US Casertana
3:0
10.02.201916:30
Potenza SC - Rende Calcio
0:0
10.02.201916:30
SS Cavese - US Vibonese
0:0
11.02.201920:45
US Siracusa - Urbs Reggina 1914
0:2
13.02.201914:30
US Vibonese - FC Rieti
0:2
13.02.201914:30
AS Viterbese - Virtus Francavilla
1:0
13.02.201920:30
Sicula Leonzio - Bisceglie Calcio
2:1
13.02.201920:30
Trapani Calcio - Calcio Catania
1:0
13.02.201920:30
SS Juve Stabia - FC Catanzaro
0:0
13.02.201920:30
FC Matera - SS Cavese
0:3k
13.02.201920:30
Paganese Calcio - Liberty Monopoli
1:3
14.02.201914:30
Rende Calcio - US Siracusa
0:1
14.02.201920:30
Urbs Reggina 1914 - Potenza SC
0:0
17.02.201914:30
Calcio Catania - Paganese Calcio
2:1
17.02.201914:30
Sicula Leonzio - US Vibonese
2:0
17.02.201914:30
SS Cavese - AS Viterbese
1:1
17.02.201916:30
Liberty Monopoli - SS Juve Stabia
0:0
17.02.201916:30
Virtus Francavilla - Urbs Reggina 1914
1:0
17.02.201916:30
Bisceglie Calcio - Rende Calcio
2:1
17.02.201916:30
Potenza SC - US Siracusa
2:0
17.02.201920:30
US Casertana - FC Matera
3:0k
18.02.201920:45
FC Rieti - Trapani Calcio
0:2
20.02.201914:30
US Siracusa - AS Viterbese
1:0
24.02.201914:30
US Vibonese - US Casertana
1:1
24.02.201914:30
AS Viterbese - Calcio Catania
2:0
24.02.201914:30
Trapani Calcio - SS Cavese
2:2
24.02.201914:30
FC Catanzaro - Liberty Monopoli
1:0
24.02.201914:30
Rende Calcio - Virtus Francavilla
3:1
24.02.201915:00
SS Juve Stabia - Urbs Reggina 1914
1:0
24.02.201920:30
Paganese Calcio - Bisceglie Calcio
0:0
03.03.2019?
FC Matera - Trapani Calcio
0:3k
03.03.201914:30
Sicula Leonzio - Paganese Calcio
1:1
03.03.201914:30
Calcio Catania - Potenza SC
1:1
03.03.201914:30
SS Cavese - US Siracusa
2:0
03.03.201914:30
Virtus Francavilla - US Vibonese
1:1
03.03.201914:30
FC Rieti - AS Viterbese
1:0
03.03.201916:30
Bisceglie Calcio - FC Catanzaro
1:0
03.03.201918:30
US Casertana - SS Juve Stabia
0:0
04.03.201920:45
Urbs Reggina 1914 - Rende Calcio
1:1
06.03.201916:30
AS Viterbese - Liberty Monopoli
0:0
10.03.2019?
AS Viterbese - FC Matera
3:0k
10.03.201914:30
Trapani Calcio - US Casertana
2:0
10.03.201914:30
FC Catanzaro - Calcio Catania
1:2
10.03.201914:30
Paganese Calcio - Urbs Reggina 1914
0:0
10.03.201914:30
Rende Calcio - Sicula Leonzio
0:2
10.03.201914:30
US Siracusa - Virtus Francavilla
0:1
10.03.201916:30
Liberty Monopoli - Bisceglie Calcio
0:0
10.03.201916:30
Potenza SC - FC Rieti
1:0
10.03.201918:30
SS Juve Stabia - SS Cavese
2:2
17.03.201914:30
FC Rieti - FC Catanzaro
1:0
17.03.201914:30
Calcio Catania - SS Juve Stabia
1:0
17.03.201914:30
Sicula Leonzio - Liberty Monopoli
1:0
17.03.201914:30
SS Cavese - Paganese Calcio
4:0
17.03.201914:30
FC Matera - Potenza SC
0:3k
17.03.201914:30
Bisceglie Calcio - US Siracusa
0:0
17.03.201914:30
Virtus Francavilla - Trapani Calcio
4:1
17.03.201914:30
US Casertana - AS Viterbese
3:4
17.03.201918:30
US Vibonese - Rende Calcio
1:0
20.03.201914:30
Virtus Francavilla - AS Viterbese
0:0
20.03.201914:30
Potenza SC - Sicula Leonzio
2:2
24.03.201914:30
Paganese Calcio - US Casertana
2:2
24.03.201914:30
Urbs Reggina 1914 - Calcio Catania
3:0
24.03.201914:30
Rende Calcio - SS Cavese
3:3
24.03.201914:30
US Siracusa - FC Matera
3:0k
24.03.201914:30
FC Catanzaro - Sicula Leonzio
3:0
24.03.201914:30
AS Viterbese - US Vibonese
2:2
24.03.201916:30
Potenza SC - Bisceglie Calcio
1:0
24.03.201916:30
Liberty Monopoli - Virtus Francavilla
1:1
25.03.201920:45
SS Juve Stabia - FC Rieti
1:1
30.03.201916:30
Virtus Francavilla - Potenza SC
0:0
31.03.201914:30
SS Cavese - FC Catanzaro
0:2
31.03.201914:30
FC Matera - Liberty Monopoli
0:3k
31.03.201914:30
US Vibonese - Paganese Calcio
0:0
31.03.201914:30
FC Rieti - Urbs Reggina 1914
1:0
31.03.201916:30
Bisceglie Calcio - SS Juve Stabia
0:0
31.03.201916:30
Trapani Calcio - AS Viterbese
2:0
31.03.201918:30
US Casertana - Rende Calcio
1:2
31.03.201918:30
Sicula Leonzio - US Siracusa
1:2
03.04.201914:30
Calcio Catania - AS Viterbese
0:1
07.04.201914:30
Calcio Catania - Bisceglie Calcio
2:1
07.04.201914:30
Rende Calcio - FC Matera
3:0k
07.04.201914:30
Paganese Calcio - FC Rieti
0:1
07.04.201914:30
Urbs Reggina 1914 - Sicula Leonzio
0:1
07.04.201914:30
SS Juve Stabia - Trapani Calcio
2:0
07.04.201914:30
US Siracusa - US Vibonese
3:0
07.04.201914:30
FC Catanzaro - Virtus Francavilla
2:3
07.04.201916:30
Potenza SC - SS Cavese
4:0
07.04.201918:30
Liberty Monopoli - US Casertana
0:1
10.04.201914:30
US Siracusa - FC Rieti
1:0
14.04.201914:30
AS Viterbese - FC Catanzaro
2:2
14.04.201914:30
FC Matera - Paganese Calcio
0:3k
14.04.201914:30
Trapani Calcio - Potenza SC
2:1
14.04.201914:30
SS Cavese - Urbs Reggina 1914
0:1
14.04.201914:30
FC Rieti - Rende Calcio
1:1
14.04.201914:30
US Casertana - US Siracusa
2:1
14.04.201916:30
Virtus Francavilla - Calcio Catania
1:0
14.04.201916:30
Sicula Leonzio - SS Juve Stabia
2:3
14.04.201918:30
US Vibonese - Liberty Monopoli
1:2
17.04.201914:30
AS Viterbese - SS Cavese
1:3
20.04.201914:30
Urbs Reggina 1914 - US Casertana
1:0
20.04.201914:30
FC Catanzaro - FC Matera
3:0k
20.04.201914:30
Bisceglie Calcio - FC Rieti
0:1
20.04.201914:30
Rende Calcio - Trapani Calcio
0:1
20.04.201914:30
SS Juve Stabia - US Vibonese
2:1
20.04.201914:30
Paganese Calcio - Virtus Francavilla
2:1
20.04.201914:30
Potenza SC - AS Viterbese
2:1
20.04.201916:30
Liberty Monopoli - SS Cavese
0:1
20.04.201918:30
Calcio Catania - Sicula Leonzio
1:0
28.04.201915:00
Virtus Francavilla - Bisceglie Calcio
2:1
28.04.201915:00
SS Cavese - Calcio Catania
2:2
28.04.201915:00
US Siracusa - FC Catanzaro
1:0
28.04.201915:00
FC Matera - SS Juve Stabia
0:3k
28.04.201915:00
FC Rieti - Liberty Monopoli
1:1
28.04.201915:00
Trapani Calcio - Paganese Calcio
2:1
28.04.201915:00
US Casertana - Potenza SC
0:0
28.04.201915:00
US Vibonese - Urbs Reggina 1914
0:2
28.04.201915:00
AS Viterbese - Rende Calcio
1:3
01.05.201914:30
FC Catanzaro - AS Viterbese
2:0
05.05.201918:30
Sicula Leonzio - US Casertana
0:3
05.05.201918:30
Bisceglie Calcio - SS Cavese
4:3
05.05.201918:30
Urbs Reggina 1914 - FC Matera
3:0k
05.05.201918:30
Calcio Catania - FC Rieti
1:1
05.05.201918:30
Liberty Monopoli - US Siracusa
4:1
05.05.201918:30
FC Catanzaro - Trapani Calcio
6:3
05.05.201918:30
Potenza SC - US Vibonese
1:0
05.05.201918:30
SS Juve Stabia - Virtus Francavilla
1:2
05.05.201918:30
Paganese Calcio - AS Viterbese
1:0
20.05. Serie A se může dohrávat formou playoff
Italská liga se má dohrát do 20. srpna, rozhodla dnes národní fotbalová federace. Pokud by musela být soutěž kvůli šíření koronaviru znovu přerušena, mohla by vyvrcholit systémem playoff a playout o udržení. V případě předčasného ukončení Serie A by pořadí týmů určily koeficienty. Nový ročník nejvyšší soutěže chtějí v Itálii zahájit 1. září, tedy jen o týden později než tuto sezonu. Pokračovat mají také druhá a třetí liga a Italský pohár, v němž jsou na programu semifinálové zápasy. (ČTK)
07.05. Serie C byla oficiálně ukončena
Předčasný konec sezóny má za sebou třetí nejvyšší italská soutěž. Zmíněné rozhodnutí si odhlasovaly kluby Serie C, ze které do druhé ligy postoupí Monza, Vicenza, Reggina a zřejmě také Carpi. (football-italia.net)
18.04. Serie C uvažuje o konci sezony
Třetí italská liga uvažuje o tom, že předčasně ukončí sezonu. Zatímco první a druhá liga by chtěly na Apeninském poloostrově odstartovat na konci května, tři skupiny třetí nejvyšší soutěže se podle všeho dohrávat nebudou. Podle SportItalia představí Lega Pro italské fotbalové federaci na schůzce 4. května plán, jak ukončit třetí ligu předčasně. Ze soutěže by podle návrhu niko nesestupoval, postoupily by naopak dosavadní lídři jednotlivých skupin Monza, Vicenza a Reggina. O držiteli čtvrtého postupového místa, které mělo připadnout vítězi play-off by pravděpodobně, by se pravděpodobně rozhodlo losem. (football-italia.net)
09.03. Italský sport pozastaven do 3. dubna
Až do 3. dubna pozastavil italský olympijský výbor kvůli epidemii koronaviru všechny sportovní aktivity v zemi. Hrát by se tedy neměla ani fotbalová Serie A. Dosud se měly do stejného data hrát všechny zápasy bez diváků za zavřenými dveřmi. Podle italských médií rozhodnutí olympijského výboru ale nebude mít vliv na mezinárodní soutěže, které spadají pod FIFA či UEFA. (stadiumastro.com, independent.co.uk)
03.03. Itálie zvažuje pozastavení sportovních akcí
Pozastavení všech sportovních akcí na následující měsíc zvažuje podle tiskové agentury "ANSA" italská vláda. Takovéto radikální opatření by mělo pomoci zastavit šíření epidemie koronaviru. (football-italia.net)
05.06.2019 Monopoli by mohl převzít Gilardino
Alberto Gilardino by mohl mít bezy novou práci. Zájem o bývalého italského reprezentanta, jenž letos vedl Rezzato ze Serie D, má podle místních zpráv Liberty Monopoli ze Serie C. (football-italia.net)
13.05.2019 Palermo bylo přeřazeno do Serie C
Pouze třetí nejvyšší italskou ligu má hrát od nové sezóny Palermo. Sicilský celek se sice v Serii B umístil na příčkách zaručující postup do playoff, ovšem kvůli finančním nesrovnalostem, které jdou za bývalým majitelem Mauriziem Zamparinim, nuceně sestoupí do Serie C. Očekává se však, že se Palermo proti rozhodnutí odvolá. (football-italia.net)
14.11.2018 Rossi se vrátí ve třetí lize?
Útočník Giuseppe Rossi by mohl po zranění naskočit zpátky do fotbalu v dresu třetiligového klubu Juve Stabia. Do léta působil Rossi v Janově, po zranění, které si vyžádalo už pátou operaci kolena, mu však nebyla nabídnuta nová smlouva. Od klubu z města Castellammare di Stabia dostal nabídku půlročního kontraktu, který se automaticky prodlouží v případě postupu do Serie B. (football-italia.net)
09.09.2018 Třetiligovou Siracusu zasáhla tragédie
Tragédie zasáhla třetiligovou italskou Siracusu. Při nehodě poblíž tréninkového centra sicilského klubu zahynul blíže neupřesněný člen personálu, navíc gólman Maurice Gomis, který je kmenovým hráčem SPALu byl zraněný, načež byl převezený do nemocnice. (football-italia.net)
14.08.2018 V Itálii bude minuta ticha
Italská fotbalová asociace oznámila, že na všech víkendových zápasech se bude držet minuta ticha za oběti neštěstí v Janově. V přístavním městě se dnes zřítil dálniční most a zemřelo nejméně 35 lidí. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
26.04.
US Vibonese - Bisceglie Calcio
neh.
26.04.
SSC Bari - US Casertana
neh.
26.04.
AZ Picerno - FC Catanzaro
neh.
26.04.
Ternana Calcio - SS Cavese
neh.
26.04.
US Avellino - Liberty Monopoli
neh.
26.04.
Paganese Calcio - Potenza SC
neh.
26.04.
FC Rieti - Rende Calcio
neh.
26.04.
Urbs Reggina 1914 - Sicula Leonzio
neh.
26.04.
Calcio Catania - Teramo Calcio
neh.
26.04.
Virtus Francavilla - AS Viterbese
neh.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy