Gornik Zabrze získal posilu na levý kraj defenzivní čtveřice. Polský celek jakožto volného hráče z Nõmme Kalju přivedl Kena Kallasteho, jenž podepsal kontrakt do roku 2017.

transfermarkt.de
25.10.201509:57

Flora získala desátý estonský titul

Do konce estonské ligy zbývají dvě kola a tamní soutěž už zná svého mistra, jubilejní desátý titul získala Flora Tallinn. Jistotu má po včerejším programu, v němž porazila Infonet, zatímco druhá Levadia pouze remizovala s Pärnu.

sport-express.ru
19.09.201510:17

V Estonsku fotbal není pro smetánku

Nedávný výzkum deníku Eesti Päevaleht odhalil, že velká většina profesionálních estonských fotbalistů překvapivě vydělává méně peněz než průměrný občan pobaltské země. Pouze šest klubů se přitom považuje za profesionální a zhruba stovka fotbalistů v Estonsku pobírá regulérní msíční plat. Reprezentanti si potom měsíčně přijdou na tři tisíce euro, zbytek se pohybuje mezi 1,500 a 2,000. Nejštědřejším klubem je kuriózně v tabulce až páté Sillamäe Kalev.

news.err.ee
05.12.201418:57

Mets se stěhuje do Stavangeru

Karol Mets poprvé ve své kariéře opouští rodné Estonsko. Střední obránce vyměnil Floru Tallin za Viking Stavanger, kterému se upsal do roku 2017.

08.11.201422:04

Levadia Tallinn obhájila estonský titul

Fotbalisté Levadie Tallinn získali podeváté v historii estonský mistrovský titul. Obhajobu trofeje si zajistili triumfem 8:1 nad týmem Narva Trans v posledním ligovém kole, po němž mají na kontě 84 bodů. Levadii, která letos ve 2. předkole Ligy mistrů nepřešla přes pražskou Spartu, dnes za titulem nasměroval reprezentační záložník Igor Subbotin. K vítězství přispěl čtyřmi góly.

ČTK
17.05.201416:55

Eesti Karikas pro Levadii

Výsledek finále Estonského poháru: Levadia - Santos Tartu 4:0 (10. a 87. Ivanov, 29. Teever, 80. Tamm).

30.04.201420:30

Estonci pošlou do Evropy třetiligistu

V semifinále Estonského poháru proti sobě stojí třetiligové týmy HÜJK Emmaste a Santos Tartu. Vzhledem k tomu, že prvním finalistou se stal mistr Levadia Tallinn, půjde jeden z třetiligových týmů do předkola Evropské ligy.

05.11.201320:22

Konsa byl odsouzen za obchod s kokainem

Estonský fotbalista Oliver Konsa stráví 14 měsíců ve vězení za obchod s drogami. Dalšími třemi roky vězení ho dnes soud potrestal podmínečně. Dvacetinásobný reprezentant byl před rokem zatčen s dalšími třemi muži kvůli pašování a prodeji kokainu. Následně Konsu vyřadilo z týmu vedení loňského estonského šampiona Nomme Kalju.

28.10.201308:21

Levadia poosmé estonským mistrem

Estonským mistrem se stal poosmé tým Levadia Tallinn. Titul mohl slavit už dvě kola před koncem sezony po výhře 3:0 nad nováčkem nejvyšší soutěže Infonetem. Levadia na ligový trůn usedla opět po čtyřech letech a vystřídala Nomme Kalju.

27.02.201313:34

Levadia získala Superpohár

Výsledek utkání o Estonský superpohár: Levadia Tallinn - JK Nõmme Kalju 3:0.

05.01.201320:10

Tammeka Tartu s novým trenérem

Tammeka Tartu má nového trenéra, na lavičku estonského celku usedl osmapadesátiletý německý kouč Uwe Erkenbrecher.

13.12.201216:14

Oživí Litmanen kariéru?

Legendární Fin Jari Litmanen by mohl oživit svou kariéru, kterou ukončil před rokem jako hráč HJK Helsinki. Do svých služeb se ho snaží zlákat estonský mistr Nõmme Kalju.

10.10.201209:25

Nõmme Kalju estonským mistrem

Estonská liga zná tři kola před koncem svého mistra pro sezonu 2012, po výhře 1:0 na půdě Kuressaare se včera šampionem stal celek Nõmme Kalju.

07.03.201212:18

Flora získala Superpohár

Flora Tallin pokračuje ve sbírání trofejí. Úřadující estonský mistr včera porazil 4:0 Trans Narva a posedmé v historii získal domácí Superpohár.

29.12.201109:20

Bärengrub pokračuje v Kalju

Alo Bärengrub bude dál hrát za Nomme Kalju. Estonský klub prodloužil se svým kapitánem smlouvu do konce roku 2013.

02.11.201108:51

Flora obhájila titul

Estonským mistrem je stejně jako loni Flora. Tallinský tým ve včerejší dohrávce přehrál Viljandi 4:0 a v posledním kole už ho z druhého místa Nomme Kalju nemůže předstihnout.

13.08.201116:56

Narva nasázela 10 branek za poločas

Pořádný debakl se rodí v estonské nejvyšší soutěži, kde Trans Narva hostí Ajax Lasnamäe. Domácí vedou po prvním poločase už 10:0, pěti brankami se pod to podepsal Cekulajevs, čtyři dal Gruznov.

07.07.201111:31

Vitesse získalo Meeritse

Vitesse získalo posilu do branky, z tallinské Flory koupilo mladého brankáře Marka Meeritse, který už debutoval v seniorské reprezentaci Estonska. Meerits podepsal s Vitesse tříletou smlouvu.

31.10.201020:43

Flora estonským mistrem

Estonským mistrem pro rok 2010 se stala Flora Tallinn. Druhá Levadia ji v posledním kole už nemůže předstihnout.

06.03.201017:51

Estonský Superpohár - výsledek

Výsledek utkání o estonský Superpohár: Levadia Tallinn - Flora Tallinn 2:0 (56. Morozov, 82. Puri).