1. kolo

05.08.2023
14:15
NB Bornholm
1:3
Bagsværd
08.08.2023
18:00
Amager FF
0:1
Skjold Birkerød
08.08.2023
18:00
Odder IGF
0:1
Skive IK
08.08.2023
18:00
Boldklubben 1909
6:7
Fjordager IF
08.08.2023
18:00
KFUM's BK Odense
0:6
Middelfart G&BK
08.08.2023
18:00
Kolding BK
4:0
Varde IF
08.08.2023
18:00
Dalum IF
3:1
OKS Odense
08.08.2023
18:00
Dragør Boldklub
0:4
FC Helsingør
08.08.2023
18:00
Tårnby FF
1:3
HB Køge
08.08.2023
18:00
Ballerup-Skovlunde
1:8
Hillerød Fodbold
08.08.2023
18:00
Allerød FK
0:2
Vanløse IF
08.08.2023
18:00
Taastrup FC
3:2e
Glostrup FK
08.08.2023
18:00
Greve Fodbold
1:2
Nykøbing FC
08.08.2023
18:00
Hellerup IK
2:1
Fremad Amager
08.08.2023
18:00
Listrup U&IF
0:16
Boldklubben af 1893
08.08.2023
18:30
Roskilde KFUM's
1:4
Brønshøj BK
08.08.2023
18:30
Gørslev
2:0
Boldklubben 1960
08.08.2023
18:30
Ringsted IF
4:1
Bispebjerg BK
08.08.2023
18:30
Højslev Station
1:6
Vejlby-Risskov IK
08.08.2023
18:30
Viby IF
5:2
Holstebro Boldklub
08.08.2023
18:30
Frederiks.
0:4
BK Skjold
08.08.2023
18:45
FC Avrasya
1:19
Kolding IF
08.08.2023
19:00
Boldklubben 1908
1:0
FC Roskilde
08.08.2023
19:00
Thisted FC
4:3
Brabrand IF
08.08.2023
19:00
ASA Aarhus
2:4
IF Lyseng
08.08.2023
19:00
Nakskov BK
1:8
FA 2000
08.08.2023
19:00
Ringkøbing IF
1:0
Kjellerup IF
09.08.2023
18:00
Søften GF
3:2e
Gug Boldklub
09.08.2023
18:00
Jetsmark IF
2:3
VSK Aarhus
09.08.2023
18:00
tst Fodbold
3:2p
Vejgaard Boldspilklub
09.08.2023
18:00
Køge Union
0:2
AB Tårnby
09.08.2023
18:00
AC Horsens
1:2
SønderjyskE
09.08.2023
18:00
Otterup B&IK
2:4
SfB-Oure
09.08.2023
18:00
Morud IF
1:5
Naesby Boldklub
09.08.2023
18:00
Vallensbaek IF
0:6
Ishøj Boldklub
09.08.2023
18:00
Ledøje-Smørum
1:2
Akademisk Boldklub
09.08.2023
18:30
KRFK
1:8
Esbjerg fB
09.08.2023
19:00
Boldklubben Frem
0:1
Naestved BK
10.08.2023
18:00
Tune IF
4:1
Frem Sakskøbing
10.08.2023
18:00
Tåsinge fB
1:2
Aabenraa BK
10.08.2023
18:00
Silkeborg KFUM
2:1
Vendsyssel FF
10.08.2023
18:00
Aarhus IF af 1900
0:3
Hobro IK
15.08.2023
17:00
Egen UI
0:8
Aalborg BK
15.08.2023
17:30
Nørresundby FB
1:7
Aarhus Fremad
15.08.2023
18:00
Bredballe IF
0:8
FC Fredericia

2. kolo

05.09.2023
17:00
SfB-Oure
3:4e
Akademisk Boldklub
05.09.2023
17:00
Gørslev
1:2
Ishøj Boldklub
05.09.2023
17:00
Taastrup FC
0:5
FA 2000
05.09.2023
17:00
Skjold Birkerød
0:2
Vanløse IF
05.09.2023
17:00
Nibe Boldklub
1:2
Esbjerg fB
05.09.2023
18:30
Brønshøj BK
0:5
Boldklubben af 1893
05.09.2023
19:00
Boldklubben 1908
1:2e
Hellerup IK
05.09.2023
19:00
Skive IK
1:3
Thisted FC
06.09.2023
17:00
Fjordager IF
0:8
Hvidovre IF
06.09.2023
17:00
Aabenraa BK
0:13
FC Midtjylland
06.09.2023
17:00
IF Lyseng
3:1
Middelfart G&BK
06.09.2023
17:00
Dalum IF
1:8
FC Fredericia
06.09.2023
17:00
Viby IF
2:0
VSK Aarhus
06.09.2023
18:00
Hillerød Fodbold
0:2
Lyngby BK
06.09.2023
18:00
Ringkøbing IF
0:4
Kolding IF
06.09.2023
18:00
BK Skjold
2:5
FC Helsingør
06.09.2023
18:30
Vejlby-Risskov IK
0:6
Aalborg BK
06.09.2023
19:00
AB Tårnby
0:2
Nykøbing FC
06.09.2023
19:00
Kolding BK
0:2
Hobro IK
06.09.2023
20:00
SønderjyskE
0:1
Vejle Boldklub
07.09.2023
17:00
Søften GF
1:8
Aarhus Fremad
07.09.2023
17:00
Tune IF
0:5
Odense Boldklub
07.09.2023
17:00
Bagsværd
0:7
Naestved BK
07.09.2023
17:00
Ringsted IF
1:3e
HB Køge
12.09.2023
17:00
tst Fodbold
3:2e
Naesby Boldklub
12.09.2023
18:30
Silkeborg KFUM
0:1
Silkeborg IF

3. kolo

26.09.2023
18:00
tst Fodbold
0:7
Vejle Boldklub
26.09.2023
18:00
HB Køge
2:4e
Lyngby BK
26.09.2023
18:00
Aalborg BK
2:3
FC Fredericia
26.09.2023
19:00
Vanløse IF
1:3e
Ishøj Boldklub
26.09.2023
19:30
FA 2000
2:3e
Akademisk Boldklub
27.09.2023
16:00
Aarhus Fremad
1:2
FC Helsingør
27.09.2023
18:00
Hobro IK
0:1
Odense Boldklub
27.09.2023
18:00
Naestved BK
0:2
FC Midtjylland
27.09.2023
18:00
Boldklubben af 1893
4:5p
Randers FC
27.09.2023
18:00
Hellerup IK
0:3
Brøndby IF
27.09.2023
19:00
Thisted FC
1:3
Silkeborg IF
27.09.2023
19:00
Esbjerg fB
3:4
Viborg FF
27.09.2023
19:45
IF Lyseng
0:9
FC Kodaň
28.09.2023
18:00
Kolding IF
2:3p
FC Nordsjaelland
28.09.2023
19:00
Nykøbing FC
0:1
AGF Aarhus
04.10.2023
16:00
Viby IF
0:2
Hvidovre IF

4. kolo

31.10.2023
18:00
FC Helsingør
2:3p
Lyngby BK
31.10.2023
20:15
FC Kodaň
1:0
FC Midtjylland
01.11.2023
18:00
Hvidovre IF
1:5
Silkeborg IF
01.11.2023
18:00
Viborg FF
2:3
FC Nordsjaelland
01.11.2023
19:00
Akademisk Boldklub
2:1p
Vejle Boldklub
01.11.2023
20:00
FC Fredericia
3:1
Odense Boldklub
02.11.2023
18:00
Ishøj Boldklub
0:4
AGF Aarhus
02.11.2023
20:00
Randers FC
0:1
Brøndby IF

čtvrtfinále - 1. zápasy

06.12.2023
18:00
FC Nordsjaelland
3:0
Akademisk Boldklub
06.12.2023
20:15
FC Kodaň
0:2
Silkeborg IF
07.12.2023
18:00
AGF Aarhus
2:0
Brøndby IF
07.12.2023
20:15
FC Fredericia
3:2
Lyngby BK

čtvrtfinále - odvety

09.12.2023
15:30
Akademisk Boldklub
1:2
FC Nordsjaelland
09.12.2023
19:00
Silkeborg IF
1:2
FC Kodaň
10.12.2023
15:30
Brøndby IF
2:1
AGF Aarhus
10.12.2023
18:00
Lyngby BK
0:1
FC Fredericia

semifinále - 1. zápasy

29.03.2024
?
Silkeborg IF
- : -
FC Fredericia
29.03.2024
?
FC Nordsjaelland
- : -
AGF Aarhus

semifinále - odvety

11.04.2024
?
FC Fredericia
- : -
Silkeborg IF
11.04.2024
?
AGF Aarhus
- : -
FC Nordsjaelland

finále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele