Dánsko - DBU Pokalen 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1. kolo

06.08.201917:30
Marstal/Rise - Kolding BK
5:3e
06.08.201918:00
Vildbjerg SF - Vejgaard Boldspilklub
2:3e
06.08.201918:00
Ekskilstrup BK - Roskilde KFUM's
0:12
06.08.201918:00
Aarhus Fremad - Brabrand IF
2:3e
06.08.201918:00
FC Sunshine - Boldklubben Frem
0:3
06.08.201918:00
BK Union - Boldklubben af 1893
1:0
06.08.201918:00
Nørresundby FB - IF Lyseng
2:1
06.08.201918:00
Saedding/Guldager IF - Tarup-Paarup IF
1:6
06.08.201918:00
Flemløse/Hårby BK - Otterup B&IK
1:2
06.08.201918:00
Herlev IF - Karlslunde IF
4:1
06.08.201918:00
Herstedøster IC - Taastrup FC
1:0
06.08.201918:15
FC Helsingør - Akademisk Boldklub
0:2
06.08.201918:30
BK Chang - FC Sønderborg
2:3p
06.08.201918:30
Fuglebakken KFUM Aarhus - Vatanspor
3:1e
06.08.201918:30
BK Marienlyst - Hedensted IF
3:1
06.08.201918:30
Jaegersborg BK - Hellerup IK
1:2e
06.08.201918:30
SfB-Oure - Middelfart G&BK
0:1e
06.08.201918:30
FC 77 Næstved - Ledøje-Smørum Fodbold
0:8
06.08.201918:30
Jammerbugt FC - Viborg FF
1:2e
07.08.201917:00
Rønne fB - Boldklubben 1908
0:2
07.08.201918:00
OKS Odense - FC Sydvest 05
1:2
07.08.201918:00
Dalum IF - Kolding IF
0:3
07.08.201918:00
Krarup/Espe - Varde IF
2:3
07.08.201918:00
Ringkøbing IF - VSK Aarhus
0:1
07.08.201918:00
Frederiksberg BK - KFUM's Boldklub
3:2e
07.08.201918:00
Hatting-Torsted IF - FC Fredericia
0:5
07.08.201918:00
Allesø GF - Vejle Boldklub
0:6
07.08.201918:00
Avedøre IF - Slagelse B&I
0:1
07.08.201918:00
Holbaek B&I - Nykøbing FC
1:2
07.08.201918:00
FC Rudersdal - Hillerød Fodbold
0:5
07.08.201918:30
Dronninglund IF - FC Djursland
0:3
07.08.201919:00
Holstebro Boldklub - Odder IGF
3:0
07.08.201919:00
BK Skjold - Fremad Amager
0:1
08.08.201918:00
Skagen IK - Thisted FC
0:8
08.08.201918:00
Nordfalster BK - FC Roskilde
1:7
08.08.201918:00
BK Avarta - Skovshoved IF
4:2
08.08.201918:00
Lystrup IF - Skive IK
1:16
08.08.201918:30
Vordingborg - Naestved BK
1:3
13.08.201918:00
Skjold Birkerød - Vanløse IF
1:4
13.08.201918:45
Fårvang IF - Viby IF
2:3
13.08.201919:00
Toreby-Graenge BK - HB Køge
0:9
14.08.201919:00
BK Viktoria 1900 - Hundested IK
3:1
28.08.201917:30
Kjellerup IF - Vendsyssel FF
0:9
28.08.201919:00
Brønshøj BK - Hvidovre IF
1:2e

2. kolo

03.09.201917:15
Hillerød Fodbold - Naestved BK
1:0
03.09.201917:15
Fuglebakken KFUM Aarhus - Viby IF
0:3
03.09.201917:15
FC Djursland - VSK Aarhus
1:4
03.09.201917:15
Otterup B&IK - FC Sydvest 05
4:0
03.09.201917:15
Ledøje-Smørum Fodbold - Nykøbing FC
1:4
03.09.201917:15
Roskilde KFUM's - HB Køge
1:3
03.09.201917:15
Herstedøster IC - Hellerup IK
4:7
03.09.201917:15
Vejgaard Boldspilklub - Hobro IK
2:1
03.09.201917:15
Tarup-Paarup IF - FC Roskilde
0:3
03.09.201919:00
BK Marienlyst - Holstebro Boldklub
2:1
03.09.201919:00
Frederiksberg BK - Vanløse IF
2:3
04.09.201917:15
Herlev IF - Silkeborg IF
1:3
04.09.201917:15
BK Avarta - Boldklubben Frem
2:1
04.09.201917:15
Brabrand IF - FC Fredericia
1:4
04.09.201918:15
BK Union - AC Horsens
0:2
04.09.201919:00
Slagelse B&I - Akademisk Boldklub
1:2
04.09.201919:00
Kolding IF - Randers FC
0:4
05.09.201918:45
BK Viktoria 1900 - SønderjyskE
0:5
10.09.201917:00
Middelfart G&BK - Skive IK
0:2
10.09.201917:15
Varde IF - Thisted FC
3:4
10.09.201918:15
Boldklubben 1908 - Hvidovre IF
2:5
10.09.201918:30
FC Sønderborg - Viborg FF
0:4
10.09.201919:00
Vendsyssel FF - Vejle Boldklub
1:0
11.09.201917:15
Marstal/Rise - AGF Aarhus
2:6e
11.09.201917:15
Nørresundby FB - Aalborg BK
0:8
11.09.201920:00
Fremad Amager - Lyngby BK
2:1p

3. kolo

24.09.201916:30
Otterup B&IK - Odense Boldklub
0:2
25.09.201916:30
BK Avarta - FC Fredericia
2:4
25.09.201916:30
Hillerød Fodbold - FC Kodaň
1:2p
25.09.201916:30
Vejgaard Boldspilklub - Aalborg BK
0:6
25.09.201918:00
BK Marienlyst - Esbjerg fB
2:5
25.09.201918:00
Akademisk Boldklub - Viborg FF
3:1e
25.09.201918:30
Hvidovre IF - SønderjyskE
2:4e
25.09.201919:00
HB Køge - Nykøbing FC
1:0
25.09.201919:30
Skive IK - Brøndby IF
2:3e
26.09.201916:30
VSK Aarhus - AGF Aarhus
1:3e
26.09.201918:00
FC Roskilde - Randers FC
1:2
26.09.201919:15
Fremad Amager - FC Midtjylland
1:0
01.10.201916:00
Viby IF - Vanløse IF
1:0
02.10.201918:30
Hellerup IK - Silkeborg IF
0:1
03.10.201918:30
Thisted FC - AC Horsens
1:2
09.10.201919:00
Vendsyssel FF - FC Nordsjaelland
0:2

4. kolo

11.10.201918:30
FC Fredericia - Silkeborg IF
3:4e
30.10.201919:00
Viby IF - Randers FC
0:2
30.10.201920:00
Brøndby IF - SønderjyskE
0:1
31.10.201917:30
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
4:1
31.10.201920:15
AGF Aarhus - Odense Boldklub
1:0
06.11.201918:00
Akademisk Boldklub - Esbjerg fB
1:2
06.11.201918:00
Fremad Amager - AC Horsens
0:3
27.11.201918:00
HB Køge - Aalborg BK
0:3

čtvrtfinále

03.03.202018:30
Esbjerg fB - AGF Aarhus
info
04.03.202018:30
Aalborg BK - FC Kodaň
info
05.03.202017:45
Randers FC - SønderjyskE
info
05.03.202020:00
AC Horsens - Silkeborg IF
info

semifinále

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
05.04.2017 Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu
Midtjylland vyhrál v Aalborgu 3:2 a postoupil do semifinále Dánského poháru, pod což se podepsal i Filip Novák - český obránce v 52. minutě zvyšoval na průběžných 3:2 a zaznamenal tak postupovou branku svého klubu.
05.05.2016 Dánský pohár pro FC Kodaň
Výsledek finále Dánského poháru: AGF Aarhus - FC Kodaň 1:2 (45. Rasmussen - 29. Jorgensen, 78. Kvist).
14.05.2015 DBU Pokalen - výsledek
Výsledek finále dánského poháru: FC Kodaň - Vestsjaelland 3:2 po prodloužení (46. Nilsson, 54. Sigurdarson, 102. Olsen - 31. Vellios, 88. Sørensen).
09.05.2013 Landspokal pro Esbjerg
Esbjerg fB slaví vítězství v dánském poháru, v dnešním finále hraném na kodaňském stadionu Parken porazil 1:0 Randers brankou Toutouha z pětapadesáté minuty.
17.05.2012 Landspokal kořistí FC Kodaň
FC Kodaň po třech letech slaví vítězství v dánském národním poháru, triumf mu zajistila dnešní výhra 1:0 nad AC Horsens.
22.05.2011 Dánský pohár pro Nordsjaelland
Dánský pohár získal letos Nordsjaelland poté, co v dnešním finále v Kodani zdolal Midtjylland. Nordsjaelland - Midtjylland 3:2 (16. a 54. Lawan, 90. Christensen - 37. a 71. Thygesen).
13.05.2010 Dánský pohár pro Nordsjaelland
Dánský pohár letos získal Nordsjaelland. Osmý tým ligové tabulky získal trofej poté, co ve finále v Kodani porazil Midtjylland dvěma trefami v prodloužení.
30.07.2009 Richter se probral z kómatu
Obránce dánského týmu FC Nordsjaelland Jonathan Richter, kterého před deseti dny zasáhl během utkání blesk, se dnes probudil z komatu. 24letý hráč otevřel oči, když k němu lékaři mluvili. Podle vedoucího lékaře jednotky intenzivní péče nemocnice v Hvidovre Pedera Carla je však zatím příliš brzy na to, aby se dalo mluvit o tom, jestli blesk nepoškodil fotbalistův mozek.
21.05.2009 Dánský pohár pro FC Kodaň
Libor Sionko a Zdeněk Pospěch se s FC Kodaň stali vítězi Dánského poháru, když ve finále jejich klub porazil Aalborg 1:0. Jedinou branku dal ve 31. minutě Jorgensen.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
27.11.
HB Køge - Aalborg BK
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
03.03.18:30
Esbjerg fB - AGF Aarhus
info
04.03.18:30
Aalborg BK - FC Kodaň
info
05.03.17:45
Randers FC - SønderjyskE
info
05.03.20:00
AC Horsens - Silkeborg IF
info
Všechny zápasy