Copa Libertadores CONMEBOL - Copa Libertadores 2024 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

07.02.2024
01:30
AcademiaPC (VEN)
3:2
Defensor (URU)
08.02.2024
01:30
Club Aurora (BOL)
1:0
FBC Melgar (PER)
09.02.2024
01:30
SD Aucas (ECU)
1:0
Club Nacional (PAR)

předkola - 1. předkolo - odvety

14.02.2024
01:30
Defensor (URU)
1:1p
AcademiaPC (VEN)
15.02.2024
01:30
FBC Melgar (PER)
1:1
Club Aurora (BOL)
16.02.2024
01:30
Club Nacional (PAR)
3:0
SD Aucas (ECU)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

20.02.2024
23:00
Portuguesa (VEN)
1:2
CD Palestino (CHI)
21.02.2024
01:30
Rion. Águilas (COL)
0:0
Red Bull Bragantino (BRA)
21.02.2024
01:30
Always Ready (BOL)
6:1
Sporting Cristal (PER)
21.02.2024
23:00
AcademiaPC (VEN)
0:2
Club Nacional (URU)
22.02.2024
01:30
Club Nacional (PAR)
1:0
Atl. Nacional (COL)
22.02.2024
01:30
Club Aurora (BOL)
1:1
Botafogo FR (BRA)
22.02.2024
23:00
Trinidense (PAR)
1:1
CD El Nacional (ECU)
23.02.2024
01:30
CD Godoy Cruz (ARG)
0:1
Colo Colo (CHI)

předkola - 2. předkolo - odvety

27.02.2024
23:00
CD Palestino (CHI)
2:1
Portuguesa (VEN)
28.02.2024
01:30
Red Bull Bragantino (BRA)
1:0p
Rion. Águilas (COL)
28.02.2024
01:30
Sporting Cristal (PER)
3:1
Always Ready (BOL)
28.02.2024
23:00
Club Nacional (URU)
2:0
AcademiaPC (VEN)
29.02.2024
01:30
Atl. Nacional (COL)
0:3
Club Nacional (PAR)
29.02.2024
01:30
Botafogo FR (BRA)
6:0
Club Aurora (BOL)
29.02.2024
23:00
CD El Nacional (ECU)
0:1
Trinidense (PAR)
01.03.2024
01:30
Colo Colo (CHI)
0:0
CD Godoy Cruz (ARG)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

06.03.2024
01:30
Club Nacional (PAR)
0:2
CD Palestino (CHI)
07.03.2024
01:30
Botafogo FR (BRA)
2:1
Red Bull Bragantino (BRA)
07.03.2024
01:30
Trinidense (PAR)
1:1
Colo Colo (CHI)
08.03.2024
01:30
Always Ready (BOL)
1:0
Club Nacional (URU)

předkola - 3. předkolo - odvety

13.03.2024
01:30
CD Palestino (CHI)
2:3p
Club Nacional (PAR)
14.03.2024
01:30
Red Bull Bragantino (BRA)
1:1
Botafogo FR (BRA)
14.03.2024
01:30
Colo Colo (CHI)
2:1
Trinidense (PAR)
15.03.2024
01:30
Club Nacional (URU)
3:1p
Always Ready (BOL)

základní skupiny - skupina A

04.04.2024
02:00
Colo Colo (CHI)
1:0
Cerro Porteño (PAR)
04.04.2024
02:30
Alianza Lima (PER)
1:1
Fluminense FC (BRA)
10.04.2024
02:00
Fluminense FC (BRA)
2:1
Colo Colo (CHI)
11.04.2024
00:00
Cerro Porteño (PAR)
1:0
Alianza Lima (PER)
24.04.2024
02:30
Colo Colo (CHI)
0:0
Alianza Lima (PER)
26.04.2024
00:00
Cerro Porteño (PAR)
0:0
Fluminense FC (BRA)
09.05.2024
02:00
Alianza Lima (PER)
1:1
Cerro Porteño (PAR)
10.05.2024
02:00
Colo Colo (CHI)
0:1
Fluminense FC (BRA)
16.05.2024
02:00
Alianza Lima (PER)
1:1
Colo Colo (CHI)
17.05.2024
00:00
Fluminense FC (BRA)
2:1
Cerro Porteño (PAR)
30.05.2024
02:30
Fluminense FC (BRA)
- : -
Alianza Lima (PER)
30.05.2024
02:30
Cerro Porteño (PAR)
- : -
Colo Colo (CHI)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fluminense FC (BRA)
5
3
2
0
6 : 3
11
2
Colo Colo (CHI)
5
1
2
2
3 : 4
5
Cerro Porteño (PAR)
5
1
2
2
3 : 4
5
4
Alianza Lima (PER)
5
0
4
1
3 : 4
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fluminense FC (BRA)
2
2
0
0
4 : 2
6
2
Cerro Porteño (PAR)
2
1
1
0
1 : 0
4
3
Colo Colo (CHI)
3
1
1
1
1 : 1
4
4
Alianza Lima (PER)
3
0
3
0
3 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fluminense FC (BRA)
3
1
2
0
2 : 1
5
2
Colo Colo (CHI)
2
0
1
1
2 : 3
1
3
Alianza Lima (PER)
2
0
1
1
0 : 1
1
4
Cerro Porteño (PAR)
3
0
1
2
2 : 4
1

základní skupiny - skupina B

03.04.2024
00:00
CD Cobresal (CHI)
1:1
Barcelona SC (ECU)
05.04.2024
02:00
CA Talleres (ARG)
2:1
São Paulo FC (BRA)
11.04.2024
02:30
São Paulo FC (BRA)
2:0
CD Cobresal (CHI)
11.04.2024
04:00
Barcelona SC (ECU)
2:2
CA Talleres (ARG)
26.04.2024
00:00
CD Cobresal (CHI)
0:2
CA Talleres (ARG)
26.04.2024
02:00
Barcelona SC (ECU)
0:2
São Paulo FC (BRA)
09.05.2024
00:00
CA Talleres (ARG)
3:1
Barcelona SC (ECU)
09.05.2024
02:30
CD Cobresal (CHI)
1:3
São Paulo FC (BRA)
15.05.2024
00:00
CA Talleres (ARG)
1:0
CD Cobresal (CHI)
17.05.2024
02:00
São Paulo FC (BRA)
0:0
Barcelona SC (ECU)
30.05.2024
02:30
São Paulo FC (BRA)
- : -
CA Talleres (ARG)
30.05.2024
02:30
Barcelona SC (ECU)
- : -
CD Cobresal (CHI)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CA Talleres (ARG)
5
4
1
0
10 : 4
13
2
São Paulo FC (BRA)
5
3
1
1
8 : 3
10
3
Barcelona SC (ECU)
5
0
3
2
4 : 8
3
4
CD Cobresal (CHI)
5
0
1
4
2 : 9
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CA Talleres (ARG)
3
3
0
0
6 : 2
9
2
São Paulo FC (BRA)
2
1
1
0
2 : 0
4
3
Barcelona SC (ECU)
2
0
1
1
2 : 4
1
4
CD Cobresal (CHI)
3
0
1
2
2 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
São Paulo FC (BRA)
3
2
0
1
6 : 3
6
2
CA Talleres (ARG)
2
1
1
0
4 : 2
4
3
Barcelona SC (ECU)
3
0
2
1
2 : 4
2
4
CD Cobresal (CHI)
2
0
0
2
0 : 3
0

základní skupiny - skupina C

03.04.2024
02:00
The Strongest (BOL)
2:0
Grêmio FBPA (BRA)
04.04.2024
00:00
CD Huachipato (CHI)
1:1
Estudiantes (ARG)
10.04.2024
00:00
Estudiantes (ARG)
2:1
The Strongest (BOL)
10.04.2024
00:00
Grêmio FBPA (BRA)
0:2
CD Huachipato (CHI)
24.04.2024
00:00
Estudiantes (ARG)
0:1
Grêmio FBPA (BRA)
25.04.2024
00:00
CD Huachipato (CHI)
0:0
The Strongest (BOL)
10.05.2024
02:00
The Strongest (BOL)
1:0
Estudiantes (ARG)
16.05.2024
00:00
The Strongest (BOL)
4:0
CD Huachipato (CHI)
30.05.2024
00:00
Grêmio FBPA (BRA)
- : -
The Strongest (BOL)
30.05.2024
00:00
Estudiantes (ARG)
- : -
CD Huachipato (CHI)
05.06.2024
02:00
CD Huachipato (CHI)
- : -
Grêmio FBPA (BRA)
09.06.2024
00:00
Grêmio FBPA (BRA)
- : -
Estudiantes (ARG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
The Strongest (BOL)
5
3
1
1
8 : 2
10
2
CD Huachipato (CHI)
4
1
2
1
3 : 5
5
3
Estudiantes de La Plata (ARG)
4
1
1
2
3 : 4
4
4
Grêmio FBPA (BRA)
3
1
0
2
1 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
The Strongest (BOL)
3
3
0
0
7 : 0
9
2
Estudiantes de La Plata (ARG)
2
1
0
1
2 : 2
3
3
CD Huachipato (CHI)
2
0
2
0
1 : 1
2
4
Grêmio FBPA (BRA)
1
0
0
1
0 : 2
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Grêmio FBPA (BRA)
2
1
0
1
1 : 2
3
2
CD Huachipato (CHI)
2
1
0
1
2 : 4
3
3
Estudiantes de La Plata (ARG)
2
0
1
1
1 : 2
1
The Strongest (BOL)
2
0
1
1
1 : 2
1

základní skupiny - skupina D

03.04.2024
04:00
Universitario D. (PER)
2:1
LDU Quito (ECU)
04.04.2024
00:00
Botafogo FR (BRA)
1:3
Atlético Junior (COL)
10.04.2024
04:00
Atlético Junior (COL)
1:1
Universitario D. (PER)
12.04.2024
00:00
LDU Quito (ECU)
1:0
Botafogo FR (BRA)
24.04.2024
04:00
Atlético Junior (COL)
1:1
LDU Quito (ECU)
25.04.2024
00:00
Botafogo FR (BRA)
3:1
Universitario D. (PER)
08.05.2024
04:00
Universitario D. (PER)
1:1
Atlético Junior (COL)
09.05.2024
02:30
Botafogo FR (BRA)
2:1
LDU Quito (ECU)
15.05.2024
00:00
LDU Quito (ECU)
0:1
Atlético Junior (COL)
17.05.2024
00:00
Universitario D. (PER)
0:1
Botafogo FR (BRA)
29.05.2024
00:00
LDU Quito (ECU)
2:0
Universitario D. (PER)
29.05.2024
00:00
Atlético Junior (COL)
0:0
Botafogo FR (BRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atlético Junior (COL)
6
2
4
0
7 : 4
10
2
Botafogo FR (BRA)
6
3
1
2
7 : 6
10
3
LDU Quito (ECU)
6
2
1
3
6 : 6
7
4
Universitario Deportes (PER)
6
1
2
3
5 : 9
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
LDU Quito (ECU)
3
2
0
1
3 : 1
6
2
Botafogo FR (BRA)
3
2
0
1
6 : 5
6
3
Universitario Deportes (PER)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
Atlético Junior (COL)
3
0
3
0
2 : 2
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atlético Junior (COL)
3
2
1
0
5 : 2
7
2
Botafogo FR (BRA)
3
1
1
1
1 : 1
4
3
LDU Quito (ECU)
3
0
1
2
3 : 5
1
4
Universitario Deportes (PER)
3
0
1
2
2 : 6
1

základní skupiny - skupina E

03.04.2024
00:00
Millonarios FC (COL)
1:1
CR Flamengo (BRA)
05.04.2024
02:00
CD Palestino (CHI)
0:4
Club Bolívar (BOL)
11.04.2024
02:30
CR Flamengo (BRA)
2:0
CD Palestino (CHI)
12.04.2024
00:00
Club Bolívar (BOL)
3:2
Millonarios FC (COL)
25.04.2024
02:30
Club Bolívar (BOL)
2:1
CR Flamengo (BRA)
26.04.2024
02:00
CD Palestino (CHI)
3:1
Millonarios FC (COL)
08.05.2024
02:00
CD Palestino (CHI)
1:0
CR Flamengo (BRA)
09.05.2024
04:00
Millonarios FC (COL)
1:1
Club Bolívar (BOL)
15.05.2024
04:00
Millonarios FC (COL)
1:1
CD Palestino (CHI)
16.05.2024
02:30
CR Flamengo (BRA)
4:0
Club Bolívar (BOL)
29.05.2024
02:00
CR Flamengo (BRA)
3:0
Millonarios FC (COL)
29.05.2024
02:00
Club Bolívar (BOL)
3:1
CD Palestino (CHI)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Club Bolívar (BOL)
6
4
1
1
13 : 9
13
2
CR Flamengo (BRA)
6
3
1
2
11 : 4
10
3
CD Palestino (CHI)
6
2
1
3
6 : 11
7
4
Millonarios FC (COL)
6
0
3
3
6 : 12
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CR Flamengo (BRA)
3
3
0
0
9 : 0
9
2
Club Bolívar (BOL)
3
3
0
0
8 : 4
9
3
CD Palestino (CHI)
3
2
0
1
4 : 5
6
4
Millonarios FC (COL)
3
0
3
0
3 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Club Bolívar (BOL)
3
1
1
1
5 : 5
4
2
CR Flamengo (BRA)
3
0
1
2
2 : 4
1
3
CD Palestino (CHI)
3
0
1
2
2 : 6
1
4
Millonarios FC (COL)
3
0
0
3
3 : 9
0

základní skupiny - skupina F

04.04.2024
02:30
CA San Lorenzo (ARG)
1:1
SE Palmeiras (BRA)
05.04.2024
02:00
Liverpool FC (URU)
1:1
Independiente (ECU)
11.04.2024
00:00
Independiente (ECU)
2:0
CA San Lorenzo (ARG)
12.04.2024
02:00
SE Palmeiras (BRA)
3:1
Liverpool FC (URU)
24.04.2024
02:00
Liverpool FC (URU)
1:0
CA San Lorenzo (ARG)
25.04.2024
02:30
Independiente (ECU)
2:3
SE Palmeiras (BRA)
10.05.2024
00:00
CA San Lorenzo (ARG)
2:0
Independiente (ECU)
10.05.2024
00:00
Liverpool FC (URU)
0:5
SE Palmeiras (BRA)
16.05.2024
02:30
SE Palmeiras (BRA)
2:1
Independiente (ECU)
17.05.2024
02:00
CA San Lorenzo (ARG)
3:2
Liverpool FC (URU)
31.05.2024
00:00
SE Palmeiras (BRA)
- : -
CA San Lorenzo (ARG)
31.05.2024
00:00
Independiente (ECU)
- : -
Liverpool FC (URU)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SE Palmeiras (BRA)
5
4
1
0
14 : 5
13
2
CA San Lorenzo (ARG)
5
2
1
2
6 : 6
7
3
Independiente del Valle (ECU)
5
1
1
3
6 : 8
4
4
Liverpool FC (URU)
5
1
1
3
5 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CA San Lorenzo (ARG)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
SE Palmeiras (BRA)
2
2
0
0
5 : 2
6
3
Liverpool FC (URU)
3
1
1
1
2 : 6
4
4
Independiente del Valle (ECU)
2
1
0
1
4 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SE Palmeiras (BRA)
3
2
1
0
9 : 3
7
2
Independiente del Valle (ECU)
3
0
1
2
2 : 5
1
3
Liverpool FC (URU)
2
0
0
2
3 : 6
0
4
CA San Lorenzo (ARG)
2
0
0
2
0 : 3
0

základní skupiny - skupina G

05.04.2024
00:00
Caracas FC (VEN)
1:4
A. Mineiro (BRA)
05.04.2024
00:00
Rosario Central (ARG)
1:0
CA Peñarol (URU)
11.04.2024
00:00
A. Mineiro (BRA)
2:1
Rosario Central (ARG)
11.04.2024
02:00
CA Peñarol (URU)
5:0
Caracas FC (VEN)
24.04.2024
00:00
Caracas FC (VEN)
1:1
Rosario Central (ARG)
24.04.2024
02:00
A. Mineiro (BRA)
3:2
CA Peñarol (URU)
08.05.2024
00:00
Rosario Central (ARG)
0:1
A. Mineiro (BRA)
08.05.2024
00:00
Caracas FC (VEN)
0:1
CA Peñarol (URU)
15.05.2024
00:00
CA Peñarol (URU)
2:0
A. Mineiro (BRA)
17.05.2024
00:00
Rosario Central (ARG)
4:1
Caracas FC (VEN)
29.05.2024
00:00
CA Peñarol (URU)
2:1
Rosario Central (ARG)
29.05.2024
00:00
A. Mineiro (BRA)
4:0
Caracas FC (VEN)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atlético Mineiro (BRA)
6
5
0
1
14 : 6
15
2
CA Peñarol (URU)
6
4
0
2
12 : 5
12
3
Rosario Central (ARG)
6
2
1
3
8 : 7
7
4
Caracas FC (VEN)
6
0
1
5
3 : 19
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CA Peñarol (URU)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
Atlético Mineiro (BRA)
3
3
0
0
9 : 3
9
3
Rosario Central (ARG)
3
2
0
1
5 : 2
6
4
Caracas FC (VEN)
3
0
1
2
2 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atlético Mineiro (BRA)
3
2
0
1
5 : 3
6
2
CA Peñarol (URU)
3
1
0
2
3 : 4
3
3
Rosario Central (ARG)
3
0
1
2
3 : 5
1
4
Caracas FC (VEN)
3
0
0
3
1 : 13
0

základní skupiny - skupina H

03.04.2024
02:30
D. Táchira (VEN)
0:2
CA River Plate (ARG)
04.04.2024
00:00
Club Nacional (URU)
2:0
Club Libertad (PAR)
10.04.2024
02:00
Club Libertad (PAR)
3:0
D. Táchira (VEN)
12.04.2024
02:00
CA River Plate (ARG)
2:0
Club Nacional (URU)
25.04.2024
00:00
Club Nacional (URU)
2:1
D. Táchira (VEN)
25.04.2024
02:30
Club Libertad (PAR)
1:2
CA River Plate (ARG)
08.05.2024
02:00
D. Táchira (VEN)
1:1
Club Libertad (PAR)
08.05.2024
02:00
Club Nacional (URU)
2:2
CA River Plate (ARG)
15.05.2024
02:30
CA River Plate (ARG)
2:0
Club Libertad (PAR)
16.05.2024
00:00
D. Táchira (VEN)
0:1
Club Nacional (URU)
31.05.2024
02:00
CA River Plate (ARG)
- : -
D. Táchira (VEN)
31.05.2024
02:00
Club Libertad (PAR)
- : -
Club Nacional (URU)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CA River Plate (ARG)
5
4
1
0
10 : 3
13
2
Club Nacional (URU)
5
3
1
1
7 : 5
10
3
Club Libertad (PAR)
5
1
1
3
5 : 7
4
4
Deportivo Táchira (VEN)
5
0
1
4
2 : 9
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Club Nacional (URU)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
CA River Plate (ARG)
2
2
0
0
4 : 0
6
3
Club Libertad (PAR)
2
1
0
1
4 : 2
3
4
Deportivo Táchira (VEN)
3
0
1
2
1 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
CA River Plate (ARG)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
Club Nacional (URU)
2
1
0
1
1 : 2
3
3
Club Libertad (PAR)
3
0
1
2
1 : 5
1
4
Deportivo Táchira (VEN)
2
0
0
2
1 : 5
0

osmifinále - 1. zápasy

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

osmifinále - odvety

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

čtvrtfinále - 1. zápasy

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

čtvrtfinále - odvety

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

semifinále - 1. zápasy

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

semifinále - odvety

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

finále

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele