Liga mistrů CAF CAF - Liga mistrů CAF 2023/2024 - výsledky, rozlosování, tabulky

skupinová fáze - skupina A

24.11.2023
17:00
Pyramids FC (EGY)
1:0
TP Mazembe (COD)
26.11.2023
14:00
Mamelodi (RSA)
3:0
FC Nouadhibou (MTN)
02.12.2023
14:00
TP Mazembe (COD)
1:0
Mamelodi (RSA)
02.12.2023
17:00
FC Nouadhibou (MTN)
2:0
Pyramids FC (EGY)
09.12.2023
17:00
FC Nouadhibou (MTN)
0:0
TP Mazembe (COD)
10.12.2023
14:00
Mamelodi (RSA)
0:0
Pyramids FC (EGY)
19.12.2023
14:00
TP Mazembe (COD)
2:0
FC Nouadhibou (MTN)
19.12.2023
17:00
Pyramids FC (EGY)
0:1
Mamelodi (RSA)
24.02.2024
14:00
TP Mazembe (COD)
3:0
Pyramids FC (EGY)
24.02.2024
17:00
FC Nouadhibou (MTN)
0:2
Mamelodi (RSA)
02.03.2024
14:00
Mamelodi (RSA)
1:0
TP Mazembe (COD)
02.03.2024
14:00
Pyramids FC (EGY)
2:2
FC Nouadhibou (MTN)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Mamelodi Sundowns (RSA)
6
4
1
1
7 : 1
13
2
TP Mazembe (COD)
6
3
1
2
6 : 2
10
3
FC Nouadhibou (MTN)
6
1
2
3
4 : 9
5
4
Pyramids FC (EGY)
6
1
2
3
3 : 8
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
TP Mazembe (COD)
3
3
0
0
6 : 0
9
2
Mamelodi Sundowns (RSA)
3
2
1
0
4 : 0
7
3
Pyramids FC (EGY)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
FC Nouadhibou (MTN)
3
1
1
1
2 : 2
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Mamelodi Sundowns (RSA)
3
2
0
1
3 : 1
6
2
TP Mazembe (COD)
3
0
1
2
0 : 2
1
3
FC Nouadhibou (MTN)
3
0
1
2
2 : 7
1
4
Pyramids FC (EGY)
3
0
1
2
0 : 5
1

skupinová fáze - skupina B

25.11.2023
14:00
Simba SC (TAN)
1:1
ASEC Mimosas (CIV)
25.11.2023
20:00
Wydad AC (MAR)
0:1
Jwaneng (BOT)
02.12.2023
14:00
Jwaneng (BOT)
0:0
Simba SC (TAN)
02.12.2023
20:00
ASEC Mimosas (CIV)
1:0
Wydad AC (MAR)
09.12.2023
14:00
Jwaneng (BOT)
0:2
ASEC Mimosas (CIV)
09.12.2023
20:00
Wydad AC (MAR)
1:0
Simba SC (TAN)
19.12.2023
14:00
Simba SC (TAN)
2:0
Wydad AC (MAR)
19.12.2023
17:00
ASEC Mimosas (CIV)
3:0
Jwaneng (BOT)
23.02.2024
20:00
ASEC Mimosas (CIV)
0:0
Simba SC (TAN)
24.02.2024
14:00
Jwaneng (BOT)
0:1
Wydad AC (MAR)
02.03.2024
17:00
Wydad AC (MAR)
1:0
ASEC Mimosas (CIV)
02.03.2024
17:00
Simba SC (TAN)
6:0
Jwaneng (BOT)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
ASEC Mimosas (CIV)
6
3
2
1
7 : 2
11
2
Simba SC (TAN)
6
2
3
1
9 : 2
9
3
Wydad AC (MAR)
6
3
0
3
3 : 4
9
4
Jwaneng (BOT)
6
1
1
4
1 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Simba SC (TAN)
3
2
1
0
9 : 1
7
2
ASEC Mimosas (CIV)
3
2
1
0
4 : 0
7
3
Wydad AC (MAR)
3
2
0
1
2 : 1
6
4
Jwaneng (BOT)
3
0
1
2
0 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
ASEC Mimosas (CIV)
3
1
1
1
3 : 2
4
2
Wydad AC (MAR)
3
1
0
2
1 : 3
3
3
Jwaneng (BOT)
3
1
0
2
1 : 9
3
4
Simba SC (TAN)
3
0
2
1
0 : 1
2

skupinová fáze - skupina C

25.11.2023
17:00
Espérance ST (TUN)
2:0
Étoile Sahel (TUN)
25.11.2023
17:00
Petro de Luanda (ANG)
1:0
Al Hilal O. (SUD)
01.12.2023
17:00
Al Hilal O. (SUD)
3:1
Espérance ST (TUN)
02.12.2023
20:00
Étoile Sahel (TUN)
0:2
Petro de Luanda (ANG)
08.12.2023
20:00
Étoile Sahel (TUN)
1:0
Al Hilal O. (SUD)
09.12.2023
20:00
Espérance ST (TUN)
0:0
Petro de Luanda (ANG)
19.12.2023
17:00
Petro de Luanda (ANG)
0:0
Espérance ST (TUN)
19.12.2023
20:00
Al Hilal O. (SUD)
1:1
Étoile Sahel (TUN)
23.02.2024
17:00
Al Hilal O. (SUD)
0:0
Petro de Luanda (ANG)
24.02.2024
20:00
Étoile Sahel (TUN)
0:2
Espérance ST (TUN)
02.03.2024
20:00
Espérance ST (TUN)
- : -
Al Hilal O. (SUD)
02.03.2024
20:00
Petro de Luanda (ANG)
- : -
Étoile Sahel (TUN)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Petro de Luanda (ANG)
5
2
3
0
3 : 0
9
2
Espérance ST (TUN)
5
2
2
1
5 : 3
8
3
Al Hilal Omdurman (SUD)
5
1
2
2
4 : 4
5
4
Étoile Sahel (TUN)
5
1
1
3
2 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Hilal Omdurman (SUD)
3
1
2
0
4 : 2
5
2
Espérance ST (TUN)
2
1
1
0
2 : 0
4
3
Petro de Luanda (ANG)
2
1
1
0
1 : 0
4
4
Étoile Sahel (TUN)
3
1
0
2
1 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Petro de Luanda (ANG)
3
1
2
0
2 : 0
5
2
Espérance ST (TUN)
3
1
1
1
3 : 3
4
3
Étoile Sahel (TUN)
2
0
1
1
1 : 3
1
4
Al Hilal Omdurman (SUD)
2
0
0
2
0 : 2
0

skupinová fáze - skupina D

24.11.2023
20:00
CR Belouizdad (ALG)
3:0
Young Africans (TAN)
25.11.2023
20:00
Al Ahly (EGY)
3:0
Medeama SC (GHA)
01.12.2023
17:00
Medeama SC (GHA)
2:1
CR Belouizdad (ALG)
02.12.2023
17:00
Young Africans (TAN)
1:1
Al Ahly (EGY)
08.12.2023
17:00
Medeama SC (GHA)
1:1
Young Africans (TAN)
08.12.2023
17:00
Al Ahly (EGY)
0:0
CR Belouizdad (ALG)
20.12.2023
14:00
Young Africans (TAN)
3:0
Medeama SC (GHA)
16.02.2024
20:00
CR Belouizdad (ALG)
0:0
Al Ahly (EGY)
23.02.2024
17:00
Medeama SC (GHA)
0:1
Al Ahly (EGY)
24.02.2024
17:00
Young Africans (TAN)
4:0
CR Belouizdad (ALG)
01.03.2024
17:00
Al Ahly (EGY)
1:0
Young Africans (TAN)
01.03.2024
17:00
CR Belouizdad (ALG)
3:0
Medeama SC (GHA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ahly (EGY)
6
3
3
0
6 : 1
12
2
Young Africans (TAN)
6
2
2
2
9 : 6
8
3
CR Belouizdad (ALG)
6
2
2
2
7 : 6
8
4
Medeama SC (GHA)
6
1
1
4
3 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Young Africans (TAN)
3
2
1
0
8 : 1
7
2
CR Belouizdad (ALG)
3
2
1
0
6 : 0
7
3
Al Ahly (EGY)
3
2
1
0
4 : 0
7
4
Medeama SC (GHA)
3
1
1
1
3 : 3
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ahly (EGY)
3
1
2
0
2 : 1
5
2
Young Africans (TAN)
3
0
1
2
1 : 5
1
3
CR Belouizdad (ALG)
3
0
1
2
1 : 6
1
4
Medeama SC (GHA)
3
0
0
3
0 : 9
0

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele