předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.08.201917:30
AS SONIDEP (NIG) - USM Alger (ALG)
1:2
09.08.201921:45
JS Kabylie (ALG) - Al Merreikh SC (SUD)
1:0
10.08.201914:30
Big Bullets FC (MAW) - FC Platinum (ZIM)
0:0
10.08.201915:00
UD do Songo (MOZ) - Simba SC (TAN)
0:0
10.08.201915:00
African Stars FC (NAM) - Kampala City Council (UGA)
3:2
10.08.201915:00
Green Eagles (ZAM) - Orlando Pirates (RSA)
1:0
10.08.201915:15
KMKM (ZAN) - CD 1º de Agosto (ANG)
0:2
10.08.201917:00
Young Africans (TAN) - Township Rollers (BOT)
1:1
10.08.201917:00
Kano Pillars (NGR) - Asante Kotoko (GHA)
3:2
10.08.201918:00
Green Mamba (SWZ) - ZESCO United (ZAM)
0:2
10.08.201918:00
Rahimo FC (BUR) - Enyimba International (NGR)
1:0
10.08.201918:00
Cano Sport (GEQ) - Mekelle 70 Enderta (ETH)
2:1
10.08.201918:00
Brikama United (GAM) - Raja CA (MAR)
3:3
10.08.201918:30
Stade Malien (MLI) - Horoya AC (GUI)
1:1
11.08.201913:30
Fosa (MAD) - Pamplemousses SC (MRI)
1:0
11.08.201914:00
Matlama FC (LES) - Petro de Luanda (ANG)
0:2
11.08.201914:00
Fomboni Club (COM) - Côte d'Or FC (SEY)
2:2
11.08.201915:00
Aigle Noir FC (BDI) - Gor Mahia FC (KEN)
0:0
11.08.201915:00
Rayon Sport (RWA) - Al Hilal Omdurman (SUD)
1:1
11.08.201916:30
Otôho (CGO) - Mamelodi Sundowns (RSA)
2:1
11.08.201916:30
Cercle Mbéri Sportif (GAB) - Elect-Sport FC (CHA)
0:0
11.08.201916:30
UMS de Loum (CMR) - AS Vita Club (COD)
0:0
11.08.201917:30
LPRC Oilers (LBR) - Génération Foot (SEN)
1:0
11.08.201917:30
SO de l'Armée (CIV) - FC Nouadhibou (MTN)
0:0
11.08.201917:30
Buffles du Borgou (BEN) - ASKO Kara (TOG)
1:1
11.08.201918:00
Hafia FC (GUI) - Étoile Sahel (TUN)
2:1
11.08.201918:00
AS Tempête Mocaf (CAF) - Al Nasr Benghazi (LBA)
1:0
11.08.201920:00
Atlabara FC (SSD) - Al Ahly (EGY)
0:4
16.08.201921:00
Zamalek SC (EGY) - Dekedaha (SOM)
7:0

předkola - 1. předkolo - odvety

23.08.201915:00
Kampala City Council (UGA) - African Stars FC (NAM)
2:0
23.08.201918:00
Côte d'Or FC (SEY) - Fomboni Club (COM)
1:1
23.08.201920:00
Al Ahly (EGY) - Atlabara FC (SSD)
9:0
24.08.201915:00
FC Platinum (ZIM) - Big Bullets FC (MAW)
3:2
24.08.201915:00
ZESCO United (ZAM) - Green Mamba (SWZ)
1:0
24.08.201915:30
Township Rollers (BOT) - Young Africans (TAN)
0:1
24.08.201918:00
CD 1º de Agosto (ANG) - KMKM (ZAN)
2:0
24.08.201918:30
Al Merreikh SC (SUD) - JS Kabylie (ALG)
3:2
24.08.201919:00
Mamelodi Sundowns (RSA) - Otôho (CGO)
4:0
24.08.201920:00
Génération Foot (SEN) - LPRC Oilers (LBR)
3:0
24.08.201920:00
Étoile Sahel (TUN) - Hafia FC (GUI)
7:1
24.08.201921:00
Raja CA (MAR) - Brikama United (GAM)
4:0
24.08.201921:00
Orlando Pirates (RSA) - Green Eagles (ZAM)
1:1
24.08.201921:00
Zamalek SC (EGY) - Dekedaha (SOM)
6:0
25.08.201913:00
Pamplemousses SC (MRI) - Fosa (MAD)
1:1
25.08.201915:00
Mekelle 70 Enderta (ETH) - Cano Sport (GEQ)
1:1
25.08.201915:00
Gor Mahia FC (KEN) - Aigle Noir FC (BDI)
5:1
25.08.201915:00
Simba SC (TAN) - UD do Songo (MOZ)
1:1
25.08.201916:30
Elect-Sport FC (CHA) - Cercle Mbéri Sportif (GAB)
2:0
25.08.201916:30
AS Vita Club (COD) - UMS de Loum (CMR)
1:0
25.08.201917:00
Asante Kotoko (GHA) - Kano Pillars (NGR)
2:0
25.08.201917:00
Petro de Luanda (ANG) - Matlama FC (LES)
1:0
25.08.201917:00
Enyimba International (NGR) - Rahimo FC (BUR)
5:0
25.08.201918:00
ASKO Kara (TOG) - Buffles du Borgou (BEN)
1:0
25.08.201918:00
Horoya AC (GUI) - Stade Malien (MLI)
1:0
25.08.201918:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - AS Tempête Mocaf (CAF)
3:1
25.08.201919:00
FC Nouadhibou (MTN) - SO de l'Armée (CIV)
1:0
25.08.201919:30
Al Hilal Omdurman (SUD) - Rayon Sport (RWA)
0:0
25.08.201921:45
USM Alger (ALG) - AS SONIDEP (NIG)
3:1

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.09.201914:00
Côte d'Or FC (SEY) - Mamelodi Sundowns (RSA)
0:5
14.09.201915:00
Young Africans (TAN) - ZESCO United (ZAM)
1:1
14.09.201915:00
FC Platinum (ZIM) - UD do Songo (MOZ)
1:0
14.09.201915:00
Green Eagles (ZAM) - CD 1º de Agosto (ANG)
1:2
14.09.201917:00
Petro de Luanda (ANG) - Kampala City Council (UGA)
0:0
14.09.201918:00
Cano Sport (GEQ) - Al Ahly (EGY)
0:2
14.09.201920:00
Génération Foot (SEN) - Zamalek SC (EGY)
2:1
14.09.201920:30
JS Kabylie (ALG) - Horoya AC (GUI)
2:0
15.09.201913:30
Fosa (MAD) - TP Mazembe (COD)
0:0
15.09.201916:30
Elect-Sport FC (CHA) - Espérance ST (TUN)
1:1
15.09.201917:00
Enyimba International (NGR) - Al Hilal Omdurman (SUD)
0:0
15.09.201917:00
Asante Kotoko (GHA) - Étoile Sahel (TUN)
2:0
15.09.201918:00
ASKO Kara (TOG) - AS Vita Club (COD)
0:0
15.09.201919:00
FC Nouadhibou (MTN) - Wydad AC (MAR)
0:2
15.09.201920:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Raja CA (MAR)
1:3
15.09.201921:45
USM Alger (ALG) - Gor Mahia FC (KEN)
4:1

předkola - 2. předkolo - odvety

27.09.201915:00
Kampala City Council (UGA) - Petro de Luanda (ANG)
1:1
27.09.201919:00
Mamelodi Sundowns (RSA) - Côte d'Or FC (SEY)
11:1
27.09.201920:00
Espérance ST (TUN) - Elect-Sport FC (CHA)
2:1
28.09.201915:00
ZESCO United (ZAM) - Young Africans (TAN)
2:1
28.09.201915:00
UD do Songo (MOZ) - FC Platinum (ZIM)
2:4
28.09.201920:00
Raja CA (MAR) - Al Nasr Benghazi (LBA)
1:1
28.09.201920:00
Al Ahly (EGY) - Cano Sport (GEQ)
4:0
29.09.201915:00
Gor Mahia FC (KEN) - USM Alger (ALG)
0:2
29.09.201915:30
TP Mazembe (COD) - Fosa (MAD)
3:1
29.09.201916:30
AS Vita Club (COD) - ASKO Kara (TOG)
1:0
29.09.201918:00
Horoya AC (GUI) - JS Kabylie (ALG)
2:1p
29.09.201918:00
Étoile Sahel (TUN) - Asante Kotoko (GHA)
3:0
29.09.201918:00
CD 1º de Agosto (ANG) - Green Eagles (ZAM)
0:1
29.09.201919:30
Al Hilal Omdurman (SUD) - Enyimba International (NGR)
1:0
29.09.201921:00
Wydad AC (MAR) - FC Nouadhibou (MTN)
4:1
24.10.201920:00
Zamalek SC (EGY) - Génération Foot (SEN)
1:0

skupinová fáze - skupina A

29.11.2019?
CD 1º de Agosto (ANG) - ZESCO United (ZAM)
info
29.11.2019?
TP Mazembe (COD) - Zamalek SC (EGY)
info
06.12.2019?
Zamalek SC (EGY) - CD 1º de Agosto (ANG)
info
06.12.2019?
ZESCO United (ZAM) - TP Mazembe (COD)
info
27.12.2019?
ZESCO United (ZAM) - Zamalek SC (EGY)
info
27.12.2019?
CD 1º de Agosto (ANG) - TP Mazembe (COD)
info
14.02.2020?
Zamalek SC (EGY) - ZESCO United (ZAM)
info
14.02.2020?
TP Mazembe (COD) - CD 1º de Agosto (ANG)
info
21.02.2020?
Zamalek SC (EGY) - TP Mazembe (COD)
info
21.02.2020?
ZESCO United (ZAM) - CD 1º de Agosto (ANG)
info
06.03.2020?
CD 1º de Agosto (ANG) - Zamalek SC (EGY)
info
06.03.2020?
TP Mazembe (COD) - ZESCO United (ZAM)
info
 TýmZVRPSB
1.CD 1º de Agosto (ANG)00000:00
 TP Mazembe (COD)00000:00
 Zamalek SC (EGY)00000:00
 ZESCO United (ZAM)00000:00
 TýmZVRPSB
1.CD 1º de Agosto (ANG)00000:00
 TP Mazembe (COD)00000:00
 Zamalek SC (EGY)00000:00
 ZESCO United (ZAM)00000:00
 TýmZVRPSB
1.CD 1º de Agosto (ANG)00000:00
 TP Mazembe (COD)00000:00
 Zamalek SC (EGY)00000:00
 ZESCO United (ZAM)00000:00

skupinová fáze - skupina B

29.11.2019?
Étoile Sahel (TUN) - Al Ahly (EGY)
info
29.11.2019?
Al Hilal Omdurman (SUD) - FC Platinum (ZIM)
info
06.12.2019?
FC Platinum (ZIM) - Étoile Sahel (TUN)
info
06.12.2019?
Al Ahly (EGY) - Al Hilal Omdurman (SUD)
info
27.12.2019?
Al Ahly (EGY) - FC Platinum (ZIM)
info
27.12.2019?
Étoile Sahel (TUN) - Al Hilal Omdurman (SUD)
info
14.02.2020?
FC Platinum (ZIM) - Al Ahly (EGY)
info
14.02.2020?
Al Hilal Omdurman (SUD) - Étoile Sahel (TUN)
info
21.02.2020?
FC Platinum (ZIM) - Al Hilal Omdurman (SUD)
info
21.02.2020?
Al Ahly (EGY) - Étoile Sahel (TUN)
info
06.03.2020?
Étoile Sahel (TUN) - FC Platinum (ZIM)
info
06.03.2020?
Al Hilal Omdurman (SUD) - Al Ahly (EGY)
info
 TýmZVRPSB
1.Étoile Sahel (TUN)00000:00
 Al Hilal Omdurman (SUD)00000:00
 FC Platinum (ZIM)00000:00
 Al Ahly (EGY)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Étoile Sahel (TUN)00000:00
 Al Hilal Omdurman (SUD)00000:00
 FC Platinum (ZIM)00000:00
 Al Ahly (EGY)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Étoile Sahel (TUN)00000:00
 Al Hilal Omdurman (SUD)00000:00
 FC Platinum (ZIM)00000:00
 Al Ahly (EGY)00000:00

skupinová fáze - skupina C

29.11.2019?
USM Alger (ALG) - Wydad AC (MAR)
info
29.11.2019?
Mamelodi Sundowns (RSA) - Petro de Luanda (ANG)
info
06.12.2019?
Petro de Luanda (ANG) - USM Alger (ALG)
info
06.12.2019?
Wydad AC (MAR) - Mamelodi Sundowns (RSA)
info
27.12.2019?
Wydad AC (MAR) - Petro de Luanda (ANG)
info
27.12.2019?
USM Alger (ALG) - Mamelodi Sundowns (RSA)
info
14.02.2020?
Petro de Luanda (ANG) - Wydad AC (MAR)
info
14.02.2020?
Mamelodi Sundowns (RSA) - USM Alger (ALG)
info
21.02.2020?
Petro de Luanda (ANG) - Mamelodi Sundowns (RSA)
info
21.02.2020?
Wydad AC (MAR) - USM Alger (ALG)
info
06.03.2020?
USM Alger (ALG) - Petro de Luanda (ANG)
info
06.03.2020?
Mamelodi Sundowns (RSA) - Wydad AC (MAR)
info
 TýmZVRPSB
1.USM Alger (ALG)00000:00
 Mamelodi Sundowns (RSA)00000:00
 Petro de Luanda (ANG)00000:00
 Wydad AC (MAR)00000:00
 TýmZVRPSB
1.USM Alger (ALG)00000:00
 Mamelodi Sundowns (RSA)00000:00
 Petro de Luanda (ANG)00000:00
 Wydad AC (MAR)00000:00
 TýmZVRPSB
1.USM Alger (ALG)00000:00
 Mamelodi Sundowns (RSA)00000:00
 Petro de Luanda (ANG)00000:00
 Wydad AC (MAR)00000:00

skupinová fáze - skupina D

29.11.2019?
Raja CA (MAR) - Espérance ST (TUN)
info
29.11.2019?
JS Kabylie (ALG) - AS Vita Club (COD)
info
06.12.2019?
AS Vita Club (COD) - Raja CA (MAR)
info
06.12.2019?
Espérance ST (TUN) - JS Kabylie (ALG)
info
27.12.2019?
Espérance ST (TUN) - AS Vita Club (COD)
info
27.12.2019?
Raja CA (MAR) - JS Kabylie (ALG)
info
14.02.2020?
AS Vita Club (COD) - Espérance ST (TUN)
info
14.02.2020?
JS Kabylie (ALG) - Raja CA (MAR)
info
21.02.2020?
AS Vita Club (COD) - JS Kabylie (ALG)
info
21.02.2020?
Espérance ST (TUN) - Raja CA (MAR)
info
06.03.2020?
Raja CA (MAR) - AS Vita Club (COD)
info
06.03.2020?
JS Kabylie (ALG) - Espérance ST (TUN)
info
 TýmZVRPSB
1.Raja CA (MAR)00000:00
 JS Kabylie (ALG)00000:00
 AS Vita Club (COD)00000:00
 Espérance ST (TUN)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Raja CA (MAR)00000:00
 JS Kabylie (ALG)00000:00
 AS Vita Club (COD)00000:00
 Espérance ST (TUN)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Raja CA (MAR)00000:00
 JS Kabylie (ALG)00000:00
 AS Vita Club (COD)00000:00
 Espérance ST (TUN)00000:00

play off - čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

play off - čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

play off - semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

play off - semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

play off - finále - 1. zápas

nenalezeny žádné zápasy

play off - finále - odveta

nenalezeny žádné zápasy
31.07. Finále africké Ligy mistrů se opakovat nebude
Arbitrážní soud pro sport (CAS) zrušil rozhodnutí Africké fotbalové konfederace (CAF) o opakování odvety finále kontinentální Ligy mistrů. Duel z 31. května mezi týmy Espérance Tunis a Wydadu Casablanca se nedohrál a podle červnového rozhodnutí CAF měl být opakován na neutrální půdě. CAS odůvodnil svůj verdikt tím, že výkonný výbor CAF neměl pravomoc o opakování duelu rozhodnout. Zároveň vyzval příslušné orgány konfederace, aby okolnosti ukončení duelu prozkoumaly a na základě toho usoudily, zda je opakování odvety nutné. (ČTK)
05.06. Finále africké Ligy mistrů se bude opakovat
Hráči Esperance Tunis musejí vrátit trofej a zlaté medaile za vítězství v africké Lize mistrů. Nejprve sice byli vyhlášeni za vítěze poté, co jejich soupeř marocký Wydad Casablanca odmítl dohrát odvetný zápas, když mu nebyl uznán regulérní gól a kontrola nebyla možná kvůli výpadku videa. Africká fotbalová konfederace ale dnes rozhodla, že odvetný finálový zápas se bude opakovat na neutrální půdě, přičemž výsledek 1:1 z prvního utkání zůstává v platnosti. (bbc.co.uk)
01.06. Espérance ovládlo Ligu mistrů CAF
Výsledek finále Ligy mistrů CAF: Espérance - Wydad 1:0 (41. Belaili), první zápas 1:1, vyhrálo Espérance.
10.11.2018 Espérance opanovalo Ligu mistrů CAF
Výsledek finálového utkání Ligy mistrů CAF: Espérance Tunis - Al Ahly 3:0 (45+2. a 54. Bguir, 86. Badri), první zápas 1:3.
06.11.2018 Hráč dostal trest za roztržení vlastního dresu
Marocký útočník Walid Azaro byl potrestán zákazem startu ve dvou zápasech za to, že si ve finále africké Ligy mistrů sám roztrhl dres. Egyptský klub Al-Ahly, za který forvard hraje, se proti tomu odvolal. Azaro byl jednou z důležitých postav prvního finálového zápasu, který jeho tým vyhrál nad tuniským Esperance 3:1. Po faulu na něj se totiž kopaly dva pokutové kopy. (bbc.co.uk)
04.11.2017 Africkou LM opanoval Wydad
Výsledek odvetného finále africké Ligy mistrů: Wydad Casablanca - Al Ahly 1:0 (69. El Karti), první zápas 1:1. Marocký šampion vyhrál Ligu mistrů podruhé v klubové historii a poprvé od roku 1992.
28.10.2017 Výsledek prvního zápasu finále africké LM
Výsledek prvního zápasu finále africké Ligy mistrů v Káhiře: Al Ahly - Wydad Casablanca 1:1 (2. Zakaria - 16. Bencharki). Odveta se hraje v Maroku za týden.
15.10.2016 K africké LM má blíže Mamelodi
Výsledek prvního zápasu finále africké Ligy mistrů: Mamelodi Sundowns - Zamalek 3:0 (31. Laffor, 41. Langerman, 46. Gamal vlastní). Jihoafrický klub má dosud na kontě jen jednu neúspěšnou finálovou účast z roku 2001.
17.07.2016 Jol se rezignovat nechystá
Egyptské Al Ahly včera v africké Lize mistrů pouze remizovalo s Wydadem Casablanca a je už tak téměř bez šance na postup do semifinále soutěže, přesto trenér Martin Jol odmítá, že by se v klubu chystal skončit. "Jsem ligovým šampionem, jsme taky stále ve hře v Egyptském poháru a pořád máme šanci v Lize mistrů," připomíná bývalý manažer anglického Tottenhamu, jehož Al Ahly má po třech zápasech skupinové fáze všehovšudy jeden bod. (kingfut.com)
10.07.2016 ES Sétif vyřazen z tohoto ročníku africké LM
Právě probíhající ročník africké Ligy mistrů přišel o šampiony z roku 2014. Alžírský Sétif byl vyřazen z nejlepší osmičky klubů, když dodatečně pyká za neukázněné chování fanoušků. Krom toho byl celek pokutován 45 tisíci amerických dolarů a příští dva zápasy Ligy mistrů bude muset odehrát za zavřenými dveřmi. (africanfootball.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.10.
Zamalek SC - Génération Foot
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.11.?
CD 1º de Agosto - ZESCO United
info
29.11.?
TP Mazembe - Zamalek SC
info
29.11.?
Étoile Sahel - Al Ahly
info
29.11.?
Al Hilal Omdurman - FC Platinum
info
29.11.?
USM Alger - Wydad AC
info
29.11.?
Mamelodi - Petro de Luanda
info
29.11.?
Raja CA - Espérance ST
info
29.11.?
JS Kabylie - AS Vita Club
info
Všechny zápasy