předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

27.11.201814:00
Green Eagles (ZAM) - Young Buffaloes (SWZ)
2:0
27.11.201814:00
Mtibwa Sugar (TAN) - Northern Dynamo (SEY)
4:0
27.11.201814:00
Asante Kotoko (GHA) - Eding Sport (CMR)
neh.
27.11.201814:00
Kariobangi Sharks (KEN) - AS Arta (DJI)
6:1
27.11.201815:30
USM Bel Abbès (ALG) - LISCR FC (LBR)
4:0
27.11.201816:00
Petro Atlético (ANG) - Orapa United (BOT)
4:0
27.11.201817:00
FC San Pédro (CIV) - Armed Forces (GAM)
1:1
27.11.201818:00
Nouakchott King's (MTN) - Stade d'Abidjan (CIV)
1:2
27.11.201818:00
NA Hussein Dey (ALG) - Diables Noirs (CGO)
2:0
27.11.201818:00
Hassania d'Agadir (MAR) - AS GNN (NIG)
4:0
27.11.201819:00
Salitas Football club (BUR) - Wakriya AC (GUI)
2:0
28.11.201812:30
ASSM Elgeco Plus (MAD) - Deportivo Unidad (GEQ)
3:1
28.11.201813:00
Miracle Club (COM) - Al Ittihad Tripolis (LBA)
0:8
28.11.201814:00
Green Buffaloes (ZAM) - Al Merreikh (SSD)
2:0
28.11.201814:00
Free State Stars (RSA) - Mukura Victory Sports (RWA)
0:0
28.11.201815:00
New Stars FC (CMR) - Vital'O FC (BDI)
0:0
28.11.201815:30
Cercle Mbéri Sportif (GAB) - Silver Strikers (MAW)
1:0
28.11.201815:30
DC Motema Pembe (COD) - Anges de Fatima (CAF)
4:1
28.11.201815:30
AS CotonTchad (CHA) - Gomido FC (TOG)
2:0
28.11.201816:00
Enugu Rangers (NGR) - Defence FC (ETH)
2:0
28.11.201817:30
Génération Foot (SEN) - Djoliba AC (MLI)
0:0
28.11.201818:00
Al Ahli Shendi (SUD) - AS Nyuki (COD)
1:0
28.11.201818:30
Kaizer Chiefs (RSA) - Zimamoto FC (ZAN)
4:0

předkola - 1. předkolo - odvety

04.12.201814:00
Eding Sport (CMR) - Asante Kotoko (GHA)
neh.
04.12.201814:00
Zimamoto FC (ZAN) - Kaizer Chiefs (RSA)
2:1
04.12.201814:30
Northern Dynamo (SEY) - Mtibwa Sugar (TAN)
0:1
04.12.201815:00
Armed Forces (GAM) - FC San Pédro (CIV)
0:1
04.12.201815:30
Diables Noirs (CGO) - NA Hussein Dey (ALG)
1:1
04.12.201816:30
AS GNN (NIG) - Hassania d'Agadir (MAR)
0:0
04.12.201817:00
Stade d'Abidjan (CIV) - Nouakchott King's (MTN)
0:1
04.12.201817:00
Djoliba AC (MLI) - Génération Foot (SEN)
0:1
04.12.201817:30
Wakriya AC (GUI) - Salitas Football club (BUR)
3:1
05.12.201813:30
Silver Strikers (MAW) - Cercle Mbéri Sportif (GAB)
1:1p
05.12.201814:00
Al Merreikh (SSD) - Green Buffaloes (ZAM)
0:0
05.12.201814:00
Young Buffaloes (SWZ) - Green Eagles (ZAM)
2:3
05.12.201814:00
AS Arta (DJI) - Kariobangi Sharks (KEN)
0:3
05.12.201814:00
Vital'O FC (BDI) - New Stars FC (CMR)
1:4
05.12.201814:00
Al Ittihad Tripolis (LBA) - Miracle Club (COM)
neh.
05.12.201814:00
Defence FC (ETH) - Enugu Rangers (NGR)
1:3
05.12.201814:30
Mukura Victory Sports (RWA) - Free State Stars (RSA)
1:0
05.12.201815:30
Anges de Fatima (CAF) - DC Motema Pembe (COD)
1:1
05.12.201815:30
AS Nyuki (COD) - Al Ahli Shendi (SUD)
2:0p
05.12.201816:00
Gomido FC (TOG) - AS CotonTchad (CHA)
1:1
05.12.201817:00
LISCR FC (LBR) - USM Bel Abbès (ALG)
1:0
05.12.201818:00
Deportivo Unidad (GEQ) - ASSM Elgeco Plus (MAD)
2:1
05.12.201818:00
Orapa United (BOT) - Petro Atlético (ANG)
0:2

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.12.201815:30
AS Nyuki (COD) - Petro Atlético (ANG)
0:1
14.12.201820:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Génération Foot (SEN)
2:0
15.12.201813:00
Kariobangi Sharks (KEN) - Asante Kotoko (GHA)
0:0
15.12.201814:00
Kampala City Council (UGA) - Mtibwa Sugar (TAN)
3:0
15.12.201814:00
Al Ahly Tripolis (LBA) - New Stars FC (CMR)
1:1
15.12.201814:00
Green Eagles (ZAM) - NA Hussein Dey (ALG)
0:0
15.12.201815:00
Étoile Sahel (TUN) - Stade d'Abidjan (CIV)
3:0
15.12.201815:30
Al Masry Club (EGY) - Salitas Football club (BUR)
0:2
15.12.201815:30
DC Motema Pembe (COD) - FC San Pédro (CIV)
1:1
15.12.201816:00
USM Bel Abbès (ALG) - Enugu Rangers (NGR)
0:0
15.12.201817:00
RS Berkane (MAR) - Al Ittihad Tripolis (LBA)
3:0
15.12.201817:30
Hilal El Obied (SUD) - Mukura Victory Sports (RWA)
0:0
15.12.201818:00
Zamalek SC (EGY) - AS CotonTchad (CHA)
7:0
15.12.201818:00
CS Sfaxien (TUN) - Green Buffaloes (ZAM)
4:1
15.12.201819:15
Kaizer Chiefs (RSA) - ASSM Elgeco Plus (MAD)
3:0
16.12.201817:00
Raja CA (MAR) - Cercle Mbéri Sportif (GAB)
5:0

předkola - 2. předkolo - odvety

21.12.201816:00
Petro Atlético (ANG) - AS Nyuki (COD)
1:0
21.12.201817:00
Stade d'Abidjan (CIV) - Étoile Sahel (TUN)
1:0
22.12.201812:30
ASSM Elgeco Plus (MAD) - Kaizer Chiefs (RSA)
0:3
22.12.201814:00
Mtibwa Sugar (TAN) - Kampala City Council (UGA)
1:2
22.12.201814:30
Mukura Victory Sports (RWA) - Hilal El Obied (SUD)
1:0p
22.12.201815:30
Cercle Mbéri Sportif (GAB) - Raja CA (MAR)
1:0
22.12.201816:30
Asante Kotoko (GHA) - Kariobangi Sharks (KEN)
2:1
22.12.201817:00
Salitas Football club (BUR) - Al Masry Club (EGY)
0:0
22.12.201817:00
FC San Pédro (CIV) - DC Motema Pembe (COD)
2:0
22.12.201817:00
Al Ittihad Tripolis (LBA) - RS Berkane (MAR)
0:1
22.12.201817:45
NA Hussein Dey (ALG) - Green Eagles (ZAM)
2:1
23.12.201814:00
Green Buffaloes (ZAM) - CS Sfaxien (TUN)
1:0
23.12.201815:00
AS CotonTchad (CHA) - Zamalek SC (EGY)
0:0
23.12.201815:00
New Stars FC (CMR) - Al Ahly Tripolis (LBA)
0:0
23.12.201816:00
Enugu Rangers (NGR) - USM Bel Abbès (ALG)
2:0
23.12.201817:00
Génération Foot (SEN) - Hassania d'Agadir (MAR)
1:0

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

11.01.201917:00
Al Ahly Benghazi (LBA) - NA Hussein Dey (ALG)
1:0
12.01.201914:00
Nkana FC (ZAM) - FC San Pédro (CIV)
3:0
12.01.201914:00
Vipers SC (UGA) - CS Sfaxien (TUN)
0:0
12.01.201915:00
African Stars FC (NAM) - Raja CA (MAR)
1:1
12.01.201917:00
Stade Malien (MLI) - Petro Atlético (ANG)
1:1
13.01.201914:00
Gor Mahia FC (KEN) - New Stars FC (CMR)
2:1
13.01.201914:00
ZESCO United (ZAM) - Kaizer Chiefs (RSA)
3:1
13.01.201914:00
Jimma Aba Jifar (ETH) - Hassania d'Agadir (MAR)
0:1
13.01.201915:00
Coton Sport FC (CMR) - Asante Kotoko (GHA)
2:3
13.01.201915:00
Bantu FC (LES) - Enugu Rangers (NGR)
1:2
13.01.201915:30
Otôho (CGO) - Kampala City Council (UGA)
3:0
13.01.201916:00
Ittihad Tanger (MAR) - Zamalek SC (EGY)
0:0
13.01.201917:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Salitas Football club (BUR)
1:0
13.01.201918:00
Al Hilal Omdurman (SUD) - Mukura Victory Sports (RWA)
3:0
14.01.201917:30
ASC Diaraf (SEN) - RS Berkane (MAR)
2:0

předkola - 3. předkolo - odvety

19.01.201914:30
Mukura Victory Sports (RWA) - Al Hilal Omdurman (SUD)
1:0
19.01.201916:00
Petro Atlético (ANG) - Stade Malien (MLI)
2:1
19.01.201917:00
Salitas Football club (BUR) - Al Nasr Benghazi (LBA)
3:1
19.01.201918:00
Zamalek SC (EGY) - Ittihad Tanger (MAR)
3:1
19.01.201919:00
Kaizer Chiefs (RSA) - ZESCO United (ZAM)
1:2
19.01.201919:00
RS Berkane (MAR) - ASC Diaraf (SEN)
5:1
19.01.201920:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Jimma Aba Jifar (ETH)
4:0
20.01.201914:00
Kampala City Council (UGA) - Otôho (CGO)
2:0
20.01.201915:00
New Stars FC (CMR) - Gor Mahia FC (KEN)
0:0
20.01.201916:00
Asante Kotoko (GHA) - Coton Sport FC (CMR)
2:1
20.01.201916:00
Enugu Rangers (NGR) - Bantu FC (LES)
2:1
20.01.201917:00
FC San Pédro (CIV) - Nkana FC (ZAM)
0:0
20.01.201917:00
Raja CA (MAR) - African Stars FC (NAM)
1:0
20.01.201918:00
NA Hussein Dey (ALG) - Al Ahly Benghazi (LBA)
3:1
20.01.201918:00
CS Sfaxien (TUN) - Vipers SC (UGA)
3:0
27.05. Zamalek vítězem Konfederačního poháru
Výsledek finále CAF Konfederačního poháru: Zamalek - Berkane 2:0 po penaltách (55. z penalty Alaa), první zápas 0:1.
09.11.2016 Druhá africká soutěž si finančně polepší
Africký Konfederační pohár - jistá obdoba Evropské ligy ve své podřazenosti Lize mistrů - se dočká značného posílení co se finanční odměny pro vítěze týče. Ten si dosud přicházel na 660 tisíc amerických dolarů, příště už to ale bude rovný milion a čtvrt. (africanfootball.com)
07.11.2016 Mazembe získalo CAF Konfederační pohár
Další trofej do své bohaté sbírky přidává konžský velkoklub TP Mazembe. Vítězové loňského ročníku Ligy mistrů se včera tentokrát poprvé v historii radovali ze zisku druhořadé kontinentální trofeje zvané CAF Konfederační pohár. V jejím rámci dříve Mazembe akorát jednou dokráčelo do finále (2013).
06.12.2014 Al Ahly získalo Konfederační pohár
Al Ahly po dnešní odvetné výhře nad Séwé Sport slaví již 20. mezinárodní titul ve své historii. Egypťané přitom své soky z Pobřeží Slonoviny ve finále Konfederačního poháru udolali pouze díky většímu počtu gólů vstřelených v cizím prostředí.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.08.
Paradou AC - CI Kamsar
3:0
10.08.
Bandari FC - Al Ahli Shendi
0:0
10.08.
Proline FC - Masters FC
3:0
10.08.
AS Kigali - Kinondoni
0:0
10.08.
Buildcon FC - Young Buffaloes
0:1
10.08.
AS Pélican - AS Maniema
1:1
10.08.
Akonangui FC - Ashanti Gold
1:1
10.08.
Niger Tornadoes - Santoba FC
1:2
10.08.
ASC Snim - ESAE FC
0:5
10.08.
Pyramids FC - Étoile du Congo
4:1
10.08.
CR Belouizdad - AS CotonTchad
2:0
11.08.
Bolton City - Jwaneng
3:1
11.08.
TS Galaxy - SLSU
1:0
11.08.
Mogadishu City - Malindi SC
0:0
11.08.
Fasil Kenema - Azam FC
1:0
11.08.
Maranatha FC - LISCR FC
3:0
11.08.
US Ben Guerdane - Amarat United
5:1
11.08.
AS Arta - Al Khartoum Club
1:1
11.08.
Triangle United - Rukinzo FC
5:0
11.08.
US GN Niamey - Al Ittihad Tripolis
1:1
12.08.
DC Motema Pembe - Stade Renard
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.08.?
Young Buffaloes - Buildcon FC
info
24.08.?
AS CotonTchad - CR Belouizdad
info
24.08.?
Étoile du Congo - Pyramids FC
info
24.08.?
Rukinzo FC - Triangle United
info
24.08.?
Azam FC - Fasil Kenema
info
24.08.?
Amarat United - US Ben Guerdane
info
24.08.?
Al Ahli Shendi - Bandari FC
info
24.08.?
Masters FC - Proline FC
info
24.08.?
Kinondoni - AS Kigali
info
24.08.?
Stade Renard - DC Motema Pembe
info
24.08.?
Al Khartoum Club - AS Arta
info
24.08.?
ESAE FC - ASC Snim
info
24.08.?
SLSU - TS Galaxy
info
24.08.?
Santoba FC - Niger Tornadoes
info
24.08.?
Ashanti Gold - Akonangui FC
info
24.08.?
Malindi SC - Mogadishu City
info
24.08.?
Jwaneng - Bolton City
info
24.08.?
CI Kamsar - Paradou AC
info
24.08.?
AS Maniema - AS Pélican
info
24.08.?
LISCR FC - Maranatha FC
info
24.08.?
Al Ittihad - US GN Niamey
info
Všechny zápasy