předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.08.201922:00
Paradou AC (ALG) - CI Kamsar (GUI)
3:0
10.08.201914:00
Bandari FC (KEN) - Al Ahli Shendi (SUD)
0:0
10.08.201915:00
Proline FC (UGA) - Masters FC (MAW)
3:0
10.08.201915:00
AS Kigali (RWA) - Kinondoni (TAN)
0:0
10.08.201915:00
Buildcon FC (ZAM) - Young Buffaloes (SWZ)
0:1
10.08.201916:30
AS Pélican (GAB) - AS Maniema (COD)
1:1
10.08.201917:00
Akonangui FC (GEQ) - Ashanti Gold (GHA)
1:1
10.08.201917:00
Niger Tornadoes (NGR) - Santoba FC (GUI)
1:2
10.08.201919:00
ASC Snim (MTN) - ESAE FC (BEN)
0:5
10.08.201920:00
Pyramids FC (EGY) - Étoile du Congo (CGO)
4:1
10.08.201921:45
CR Belouizdad (ALG) - AS CotonTchad (CHA)
2:0
11.08.201913:00
Bolton City (MRI) - Jwaneng (BOT)
3:1
11.08.201915:00
TS Galaxy (RSA) - Saint Louis Suns United (SEY)
1:0
11.08.201915:00
Mogadishu City (SOM) - Malindi SC (ZAN)
0:0
11.08.201915:00
Fasil Kenema (ETH) - Azam FC (TAN)
1:0
11.08.201917:00
Maranatha FC (TOG) - LISCR FC (LBR)
3:0
11.08.201917:30
US Ben Guerdane (TUN) - Amarat United (SSD)
5:1
11.08.201918:00
AS Arta (DJI) - Al Khartoum Club (SUD)
1:1
11.08.201918:00
Triangle United (ZIM) - Rukinzo FC (BDI)
5:0
11.08.201918:00
US GN Niamey (NIG) - Al Ittihad Tripolis (LBA)
1:1
12.08.201914:30
DC Motema Pembe (COD) - Stade Renard (CMR)
2:0

předkola - 1. předkolo - odvety

23.08.201916:00
Al Khartoum Club (SUD) - AS Arta (DJI)
3:0
23.08.201918:00
Santoba FC (GUI) - Niger Tornadoes (NGR)
3:3
23.08.201919:30
Al Ahli Shendi (SUD) - Bandari FC (KEN)
1:1
24.08.201914:30
Masters FC (MAW) - Proline FC (UGA)
0:0
24.08.201915:00
Rukinzo FC (BDI) - Triangle United (ZIM)
0:0
24.08.201915:00
Azam FC (TAN) - Fasil Kenema (ETH)
3:1
24.08.201915:00
Young Buffaloes (SWZ) - Buildcon FC (ZAM)
1:1
24.08.201915:15
Malindi SC (ZAN) - Mogadishu City (SOM)
1:0
24.08.201917:00
Ashanti Gold (GHA) - Akonangui FC (GEQ)
3:0
24.08.201918:00
AS CotonTchad (CHA) - CR Belouizdad (ALG)
0:2
24.08.201918:00
ESAE FC (BEN) - ASC Snim (MTN)
2:0
24.08.201918:00
Kinondoni (TAN) - AS Kigali (RWA)
1:2
24.08.201918:00
CI Kamsar (GUI) - Paradou AC (ALG)
1:0
25.08.201914:00
Saint Louis Suns United (SEY) - TS Galaxy (RSA)
0:1
25.08.201915:00
Amarat United (SSD) - US Ben Guerdane (TUN)
0:0
25.08.201915:00
AS Maniema (COD) - AS Pélican (GAB)
1:2p
25.08.201915:45
Jwaneng (BOT) - Bolton City (MRI)
1:0
25.08.201916:30
Stade Renard (CMR) - DC Motema Pembe (COD)
0:2
25.08.201916:30
Étoile du Congo (CGO) - Pyramids FC (EGY)
0:1
25.08.201917:30
LISCR FC (LBR) - Maranatha FC (TOG)
0:0
25.08.201918:00
Al Ittihad Tripolis (LBA) - US GN Niamey (NIG)
2:0

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

13.09.201919:00
Al Khartoum Club (SUD) - DC Motema Pembe (COD)
1:2
14.09.201914:00
Bandari FC (KEN) - US Ben Guerdane (TUN)
2:0
14.09.201915:00
AS Kigali (RWA) - Proline FC (UGA)
1:1
14.09.201915:30
Young Buffaloes (SWZ) - Bidvest Wits (RSA)
1:0
14.09.201916:30
AS Pélican (GAB) - Enugu Rangers (NGR)
2:1
14.09.201917:00
Al Ittihad Tripolis (LBA) - Hassania d'Agadir (MAR)
1:1
14.09.201917:00
Ashanti Gold (GHA) - RS Berkane (MAR)
3:2
14.09.201918:00
Maranatha FC (TOG) - Djoliba AC (MLI)
1:2
14.09.201920:00
Pyramids FC (EGY) - CR Belouizdad (ALG)
1:1
15.09.201913:00
Bolton City (MRI) - Zanaco FC (ZAM)
1:2
15.09.201915:00
TS Galaxy (RSA) - CNaPS Sport (MAD)
1:0
15.09.201915:00
Azam FC (TAN) - Triangle United (ZIM)
0:1
15.09.201915:15
Malindi SC (ZAN) - Al Masry Club (EGY)
1:4
15.09.201917:00
ESAE FC (BEN) - Salitas Football club (BUR)
0:0
15.09.201918:00
Santoba FC (GUI) - FC San Pédro (CIV)
0:0
15.09.201921:45
Paradou AC (ALG) - CS Sfaxien (TUN)
3:1

předkola - 2. předkolo - odvety

27.09.201915:30
DC Motema Pembe (COD) - Al Khartoum Club (SUD)
2:1p
27.09.201919:00
Bidvest Wits (RSA) - Young Buffaloes (SWZ)
3:0
28.09.201913:30
CNaPS Sport (MAD) - TS Galaxy (RSA)
1:3
28.09.201915:00
Zanaco FC (ZAM) - Bolton City (MRI)
3:0
28.09.201915:00
Proline FC (UGA) - AS Kigali (RWA)
2:1
28.09.201915:00
Triangle United (ZIM) - Azam FC (TAN)
1:0
28.09.201918:00
Salitas Football club (BUR) - ESAE FC (BEN)
0:1p
28.09.201921:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Al Ittihad Tripolis (LBA)
0:0
28.09.201922:00
RS Berkane (MAR) - Ashanti Gold (GHA)
2:0
29.09.201915:00
Al Masry Club (EGY) - Malindi SC (ZAN)
3:1
29.09.201916:30
US Ben Guerdane (TUN) - Bandari FC (KEN)
2:1
29.09.201917:00
Enugu Rangers (NGR) - AS Pélican (GAB)
3:1
29.09.201918:00
Djoliba AC (MLI) - Maranatha FC (TOG)
1:1
29.09.201918:00
FC San Pédro (CIV) - Santoba FC (GUI)
3:0
29.09.201918:45
CR Belouizdad (ALG) - Pyramids FC (EGY)
0:1
29.09.201919:00
CS Sfaxien (TUN) - Paradou AC (ALG)
0:0

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

27.10.201912:30
Fosa (MAD) - RS Berkane (MAR)
2:0
27.10.201913:00
Côte d'Or FC (SEY) - Al Masry Club (EGY)
0:4
27.10.201914:00
Young Africans (TAN) - Pyramids FC (EGY)
1:2
27.10.201914:00
Kampala City Council (UGA) - Paradou AC (ALG)
0:0
27.10.201914:00
Gor Mahia FC (KEN) - DC Motema Pembe (COD)
1:1
27.10.201914:00
UD do Songo (MOZ) - Bidvest Wits (RSA)
1:2
27.10.201914:00
Green Eagles (ZAM) - Hassania d'Agadir (MAR)
1:1
27.10.201915:30
Elect-Sport FC (CHA) - Djoliba AC (MLI)
0:1
27.10.201916:00
Asante Kotoko (GHA) - FC San Pédro (CIV)
0:0n
27.10.201917:00
Horoya AC (GUI) - Bandari FC (KEN)
4:2
27.10.201917:00
Enyimba International (NGR) - TS Galaxy (RSA)
2:0
27.10.201917:00
Cano Sport (GEQ) - Zanaco FC (ZAM)
1:3
27.10.201917:00
ASC Kara (TOG) - Enugu Rangers (NGR)
2:1
27.10.201918:00
FC Nouadhibou (MTN) - Triangle United (ZIM)
2:0
27.10.201918:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Proline FC (UGA)
2:2
30.10.201917:00
Génération Foot (SEN) - ESAE FC (BEN)
0:1

předkola - 3. předkolo - odvety

03.11.201913:00
Bandari FC (KEN) - Horoya AC (GUI)
0:1
03.11.201914:00
TS Galaxy (RSA) - Enyimba International (NGR)
1:2
03.11.201914:00
Zanaco FC (ZAM) - Cano Sport (GEQ)
5:1
03.11.201914:00
Al Masry Club (EGY) - Côte d'Or FC (SEY)
2:0
03.11.201914:00
Triangle United (ZIM) - FC Nouadhibou (MTN)
3:2
03.11.201914:00
Proline FC (UGA) - Al Nasr Benghazi (LBA)
0:2
03.11.201915:30
DC Motema Pembe (COD) - Gor Mahia FC (KEN)
2:1
03.11.201916:00
Enugu Rangers (NGR) - ASC Kara (TOG)
1:0
03.11.201917:00
FC San Pédro (CIV) - Asante Kotoko (GHA)
2:0
03.11.201917:00
Bidvest Wits (RSA) - UD do Songo (MOZ)
6:0
03.11.201917:00
Djoliba AC (MLI) - Elect-Sport FC (CHA)
4:0
03.11.201919:00
Pyramids FC (EGY) - Young Africans (TAN)
3:0
03.11.201919:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Green Eagles (ZAM)
2:1
03.11.201919:00
RS Berkane (MAR) - Fosa (MAD)
5:0
03.11.201920:45
Paradou AC (ALG) - Kampala City Council (UGA)
4:1
05.11.201916:00
ESAE FC (BEN) - Génération Foot (SEN)
1:1p

skupinová fáze - skupina A

01.12.201914:00
Enugu Rangers (NGR) - Pyramids FC (EGY)
1:3
01.12.201920:00
FC Nouadhibou (MTN) - Al Masry Club (EGY)
2:3
08.12.201917:00
Al Masry Club (EGY) - Enugu Rangers (NGR)
4:2
08.12.201920:00
Pyramids FC (EGY) - FC Nouadhibou (MTN)
6:0
29.12.201917:00
Al Masry Club (EGY) - Pyramids FC (EGY)
1:2
29.12.201920:00
FC Nouadhibou (MTN) - Enugu Rangers (NGR)
0:0
12.01.202017:00
Pyramids FC (EGY) - Al Masry Club (EGY)
2:0
12.01.202017:00
Enugu Rangers (NGR) - FC Nouadhibou (MTN)
1:1
26.01.202017:00
Pyramids FC (EGY) - Enugu Rangers (NGR)
0:1
26.01.202020:00
Al Masry Club (EGY) - FC Nouadhibou (MTN)
1:0
02.02.202017:00
FC Nouadhibou (MTN) - Pyramids FC (EGY)
0:1
02.02.202020:00
Enugu Rangers (NGR) - Al Masry Club (EGY)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Pyramids FC (EGY)650114:315
2.Al Masry Club (EGY)631210:910
3.Enugu Rangers (NGR)61326:96
4.FC Nouadhibou (MTN)60243:122
 TýmZVRPSB
1.Pyramids FC (EGY)32018:16
2.Al Masry Club (EGY)32016:46
3.Enugu Rangers (NGR)30213:52
4.FC Nouadhibou (MTN)30122:41
 TýmZVRPSB
1.Pyramids FC (EGY)33006:29
2.Al Masry Club (EGY)31114:54
3.Enugu Rangers (NGR)31113:44
4.FC Nouadhibou (MTN)30121:81

skupinová fáze - skupina B

01.12.201914:00
DC Motema Pembe (COD) - Zanaco FC (ZAM)
1:1
01.12.201917:00
RS Berkane (MAR) - ESAE FC (BEN)
3:0
08.12.201914:00
Zanaco FC (ZAM) - RS Berkane (MAR)
1:1
08.12.201914:00
ESAE FC (BEN) - DC Motema Pembe (COD)
0:2
29.12.201914:00
ESAE FC (BEN) - Zanaco FC (ZAM)
0:0
29.12.201920:00
RS Berkane (MAR) - DC Motema Pembe (COD)
3:0
12.01.202014:00
Zanaco FC (ZAM) - ESAE FC (BEN)
3:0
12.01.202014:00
DC Motema Pembe (COD) - RS Berkane (MAR)
1:0
26.01.202014:00
Zanaco FC (ZAM) - DC Motema Pembe (COD)
2:1
26.01.202014:00
ESAE FC (BEN) - RS Berkane (MAR)
1:5
02.02.202020:00
RS Berkane (MAR) - Zanaco FC (ZAM)
1:1
02.02.202020:00
DC Motema Pembe (COD) - ESAE FC (BEN)
1:0
 TýmZVRPSB
1.RS Berkane (MAR)632113:411
2.Zanaco FC (ZAM)62408:410
3.DC Motema Pembe (COD)63126:610
4.ESAE FC (BEN)60151:141
 TýmZVRPSB
1.RS Berkane (MAR)32107:17
2.Zanaco FC (ZAM)32106:27
3.DC Motema Pembe (COD)32103:17
4.ESAE FC (BEN)30121:71
 TýmZVRPSB
1.RS Berkane (MAR)31116:34
2.Zanaco FC (ZAM)30302:23
3.DC Motema Pembe (COD)31023:53
4.ESAE FC (BEN)30030:70

skupinová fáze - skupina C

01.12.201914:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Djoliba AC (MLI)
1:1
01.12.201917:00
Bidvest Wits (RSA) - Horoya AC (GUI)
0:0
08.12.201917:00
Djoliba AC (MLI) - Bidvest Wits (RSA)
1:0
08.12.201917:00
Horoya AC (GUI) - Al Nasr Benghazi (LBA)
3:0
29.12.201917:00
Horoya AC (GUI) - Djoliba AC (MLI)
1:0
29.12.201917:00
Bidvest Wits (RSA) - Al Nasr Benghazi (LBA)
0:0
12.01.202017:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Bidvest Wits (RSA)
2:1
12.01.202020:00
Djoliba AC (MLI) - Horoya AC (GUI)
0:0
26.01.202017:00
Horoya AC (GUI) - Bidvest Wits (RSA)
2:1
26.01.202020:00
Djoliba AC (MLI) - Al Nasr Benghazi (LBA)
0:1
02.02.202017:00
Bidvest Wits (RSA) - Djoliba AC (MLI)
0:2
02.02.202017:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Horoya AC (GUI)
0:2
 TýmZVRPSB
1.Horoya AC (GUI)64208:114
2.Djoliba AC (MLI)62224:38
3.Al Nasr Benghazi (LBA)62224:78
4.Bidvest Wits (RSA)60242:72
 TýmZVRPSB
1.Horoya AC (GUI)33006:19
2.Djoliba AC (MLI)31111:14
3.Al Nasr Benghazi (LBA)31113:44
4.Bidvest Wits (RSA)30210:22
 TýmZVRPSB
1.Horoya AC (GUI)31202:05
2.Djoliba AC (MLI)31113:24
3.Al Nasr Benghazi (LBA)31111:34
4.Bidvest Wits (RSA)30032:50

skupinová fáze - skupina D

01.12.201917:00
FC San Pédro (CIV) - Paradou AC (ALG)
0:0
01.12.201920:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Enyimba International (NGR)
2:0
08.12.201914:00
Enyimba International (NGR) - FC San Pédro (CIV)
1:0
08.12.201920:00
Paradou AC (ALG) - Hassania d'Agadir (MAR)
0:2
29.12.201914:00
FC San Pédro (CIV) - Hassania d'Agadir (MAR)
1:1
29.12.201920:00
Paradou AC (ALG) - Enyimba International (NGR)
1:0
12.01.202014:00
Enyimba International (NGR) - Paradou AC (ALG)
4:1
12.01.202020:00
Hassania d'Agadir (MAR) - FC San Pédro (CIV)
3:0
26.01.202017:00
Enyimba International (NGR) - Hassania d'Agadir (MAR)
1:1
26.01.202020:00
Paradou AC (ALG) - FC San Pédro (CIV)
0:0
02.02.202017:00
FC San Pédro (CIV) - Enyimba International (NGR)
2:5
02.02.202017:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Paradou AC (ALG)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Hassania d'Agadir (MAR)63219:511
2.Enyimba International (NGR)631211:710
3.Paradou AC (ALG)62225:68
4.FC San Pédro (CIV)60333:103
 TýmZVRPSB
1.Enyimba International (NGR)32106:27
2.Hassania d'Agadir (MAR)32015:36
3.Paradou AC (ALG)31111:24
4.FC San Pédro (CIV)30213:62
 TýmZVRPSB
1.Hassania d'Agadir (MAR)31204:25
2.Paradou AC (ALG)31114:44
3.Enyimba International (NGR)31025:53
4.FC San Pédro (CIV)30120:41

play off - čtvrtfinále - 1. zápasy

01.03.202014:00
Zanaco FC (ZAM) - Pyramids FC (EGY)
0:3
01.03.202014:00
Enyimba International (NGR) - Horoya AC (GUI)
1:1
01.03.202017:00
Al Nasr Benghazi (LBA) - Hassania d'Agadir (MAR)
0:5
01.03.202020:00
Al Masry Club (EGY) - RS Berkane (MAR)
2:2

play off - čtvrtfinále - odvety

08.03.202014:00
Pyramids FC (EGY) - Zanaco FC (ZAM)
0:1
08.03.202017:00
Hassania d'Agadir (MAR) - Al Nasr Benghazi (LBA)
2:0
08.03.202017:00
Horoya AC (GUI) - Enyimba International (NGR)
2:0
08.03.202020:00
RS Berkane (MAR) - Al Masry Club (EGY)
1:0

play off - semifinále - 1. zápasy

03.05.2020?
Pyramids FC (EGY) - Horoya AC (GUI)
odl.
03.05.2020?
RS Berkane (MAR) - Hassania d'Agadir (MAR)
odl.

play off - semifinále - odvety

10.05.2020?
Horoya AC (GUI) - Pyramids FC (EGY)
odl.
10.05.2020?
Hassania d'Agadir (MAR) - RS Berkane (MAR)
odl.

play off - finále - 1. zápas

nenalezeny žádné zápasy

play off - finále - odveta

nenalezeny žádné zápasy
27.05.2019 Zamalek vítězem Konfederačního poháru
Výsledek finále CAF Konfederačního poháru: Zamalek - Berkane 2:0 po penaltách (55. z penalty Alaa), první zápas 0:1.
09.11.2016 Druhá africká soutěž si finančně polepší
Africký Konfederační pohár - jistá obdoba Evropské ligy ve své podřazenosti Lize mistrů - se dočká značného posílení co se finanční odměny pro vítěze týče. Ten si dosud přicházel na 660 tisíc amerických dolarů, příště už to ale bude rovný milion a čtvrt. (africanfootball.com)
07.11.2016 Mazembe získalo CAF Konfederační pohár
Další trofej do své bohaté sbírky přidává konžský velkoklub TP Mazembe. Vítězové loňského ročníku Ligy mistrů se včera tentokrát poprvé v historii radovali ze zisku druhořadé kontinentální trofeje zvané CAF Konfederační pohár. V jejím rámci dříve Mazembe akorát jednou dokráčelo do finále (2013).
06.12.2014 Al Ahly získalo Konfederační pohár
Al Ahly po dnešní odvetné výhře nad Séwé Sport slaví již 20. mezinárodní titul ve své historii. Egypťané přitom své soky z Pobřeží Slonoviny ve finále Konfederačního poháru udolali pouze díky většímu počtu gólů vstřelených v cizím prostředí.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.05.
Horoya AC - Pyramids FC
odl.
10.05.
Hassania d'Agadir - RS Berkane
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy