2. kolo

28.05.2022
11:00
FK Bobovnja
2:3
Lokomotiv Gomel
28.05.2022
11:00
FK Malorita
1:2
FC Ostrovec
28.05.2022
14:00
Mozyr NPZ
0:1
FK Orša
28.05.2022
14:00
DYuSSh Pinskyj
3:2
FK Žlobin
28.05.2022
15:00
Ščučyn
2:5
FK Smorgoň
28.05.2022
15:00
FK Gorki
1:2
FK Baranoviči
28.05.2022
15:30
Bumprom
0:1
FK Molodečno
28.05.2022
16:00
Neman Belkard
1:6
FK Žodino Južnoje
28.05.2022
17:00
Uni Minsk
0:4
Naftan Novopolock
28.05.2022
17:00
Technolog Mogilev
3:0
FK Miory
29.05.2022
14:00
Jedinstvo Dzeržinsk
0:2
Gazovik Vitebsk
29.05.2022
15:00
Niva Dolbizno
1:2p
FK Lida
29.05.2022
15:00
FK Polock
0:9
MKK-Dněpr Rogačev
29.05.2022
16:00
Krumkačy Minsk
4:3p
FK Slonim
29.05.2022
16:00
FC Starje Dorogi
1:2
FK Osipoviči
29.05.2022
16:00
FK Svislač
0:9
Volna Pinsk

3. kolo

21.06.2022
16:30
FK Smorgoň
1:3
FK Sluck
21.06.2022
17:00
MKK-Dněpr Rogačev
2:3e
FK Vitebsk
21.06.2022
17:30
FK Osipoviči
1:3
Neman Grodno
21.06.2022
18:00
DYuSSh Pinskyj
1:2
BATE Borisov
22.06.2022
15:30
FK Baranoviči
1:3e
Energetik-BGU Minsk
22.06.2022
16:00
FK Žodino Južnoje
0:2
Torpedo Žodino
22.06.2022
16:30
FK Molodečno
0:3
Slavia Mozyr
22.06.2022
16:45
Lokomotiv Gomel
0:1
Dinamo Brest
22.06.2022
17:00
Krumkačy Minsk
0:3
Isloč Minsk
22.06.2022
17:30
FK Orša
1:3
FK Gomel
22.06.2022
18:00
FC Ostrovec
1:2
Šachtër Soligorsk
22.06.2022
18:30
Technolog Mogilev
2:4
Belšina Bobrujsk
22.06.2022
19:00
Volna Pinsk
2:3p
Dinamo Minsk
23.06.2022
16:30
Gazovik Vitebsk
0:5
Dněpr Mogilev
23.06.2022
17:00
FK Lida
1:3
FK Arsenal
23.06.2022
17:30
Naftan Novopolock
0:1
FK Minsk

osmifinále

30.07.2022
16:00
Dinamo Brest
1:2p
FK Vitebsk
30.07.2022
18:00
Neman Grodno
2:1
FK Arsenal
30.07.2022
19:00
Torpedo Žodino
1:0
Isloč Minsk
31.07.2022
19:00
Dněpr Mogilev
0:2
Slavia Mozyr
18.11.2022
18:00
FK Gomel
0:1p
Belšina Bobrujsk
26.11.2022
11:00
FK Sluck
1:0
Dinamo Minsk
26.11.2022
13:00
FK Minsk
1:2
Šachtër Soligorsk
26.11.2022
16:00
Energetik-BGU Minsk
0:2
BATE Borisov

čtvrtfinále - 1. zápasy

04.03.2023
12:00
Torpedo Žodino
2:1
Šachtër Soligorsk
04.03.2023
14:00
Belšina Bobrujsk
0:5
BATE Borisov
05.03.2023
12:00
FK Vitebsk
0:0
Neman Grodno
05.03.2023
14:00
Slavia Mozyr
2:0
FK Sluck

čtvrtfinále - odvety

11.03.2023
14:00
Šachtër Soligorsk
1:1p
Torpedo Žodino
11.03.2023
16:30
BATE Borisov
5:0
Belšina Bobrujsk
12.03.2023
12:00
FK Sluck
1:0
Slavia Mozyr
12.03.2023
14:30
Neman Grodno
2:1
FK Vitebsk

semifinále - 1. zápasy

18.04.2023
17:00
Slavia Mozyr
0:1
Torpedo Žodino
19.04.2023
17:00
Neman Grodno
1:1
BATE Borisov

semifinále - odvety

10.05.2023
17:00
Torpedo Žodino
0:0
Slavia Mozyr
10.05.2023
19:30
BATE Borisov
1:0p
Neman Grodno

finále

28.05.2023
18:00
BATE Borisov
0:2
Torpedo Žodino

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele