1. kolo

22.05.2019
15:00
FK Servoljuks
2:6
FK Ivaceviči
22.05.2019
16:00
Montažnik Mozyr
3:1
SDJUŠOR-3 Pinsk
22.05.2019
17:00
FK Deckosel'skyj
1:2p
SMIautotrans
22.05.2019
17:00
PK imya Kremko
2:1
Energosbyt-BGATU Minsk
22.05.2019
17:00
DYuSSh Pinskyj
1:3
FK Čist
22.05.2019
17:00
AK Ždanoviči
0:5
Viktorija Marina Gorka

2. kolo

12.06.2019
13:00
JUAS Žitkoviči
0:3k
Krumkačy Minsk
12.06.2019
15:00
Viktorija Marina Gorka
2:3
Sputnik Rečica
12.06.2019
16:30
Montažnik Mozyr
0:1
Naftan Novopolock
12.06.2019
17:00
FK Osipoviči
0:1
FK Smoleviči
12.06.2019
17:00
FK Čist
1:3
FK Lida
12.06.2019
17:00
FK Ivaceviči
2:3e
FK Ruch Brest
12.06.2019
17:00
FK Ošmjany
2:1
Chimik Svetlogorsk
12.06.2019
17:30
SMIautotrans
0:6
FK Smorgoň
12.06.2019
17:30
FK Molodečno
0:5
FK Arsenal
12.06.2019
18:00
FK Kleck
3:2p
FK Orša
12.06.2019
18:00
FK Uzda
1:2
Belšina Bobrujsk
12.06.2019
18:00
PK imya Kremko
0:2
FK Slonim
12.06.2019
18:00
FK Gorki
0:3
Volna Pinsk
12.06.2019
18:00
Neman-Agro
1:2
FK Baranoviči

3. kolo

26.06.2019
16:30
FK Slonim
1:3
FK Vitebsk
26.06.2019
17:00
FK Smoleviči
0:2
Šachtër Soligorsk
26.06.2019
17:30
Sputnik Rečica
2:5
BATE Borisov
26.06.2019
18:00
Granit Mikaševiči
0:2
Dinamo Minsk
24.07.2019
17:00
FK Baranoviči
1:7
Torpedo Žodino
24.07.2019
17:30
Naftan Novopolock
2:1e
Neman Grodno
27.07.2019
16:00
FK Smorgoň
1:4
FK Gomel
27.07.2019
16:30
Lokomotiv Gomel
3:0
FK Gorodeja
27.07.2019
17:00
Krumkačy Minsk
1:3e
Slavia Mozyr
27.07.2019
17:30
Volna Pinsk
1:3
Dnjapro Mogilev
27.07.2019
18:45
FK Ruch Brest
0:1
Dinamo Brest
28.07.2019
16:00
FK Arsenal
0:6
Energetik-BGU Minsk
28.07.2019
16:30
FK Ošmjany
1:3
Isloč Minsk
28.07.2019
17:00
Belšina Bobrujsk
1:3
FK Minsk
28.07.2019
17:30
FK Lida
3:4p
FK Sluck
28.07.2019
18:00
FK Kleck
2:7
Torpedo Minsk

osmifinále

03.08.2019
15:00
Energetik-BGU Minsk
2:3
Isloč Minsk
03.08.2019
16:00
Dinamo Minsk
3:1e
FK Gomel
03.08.2019
17:00
BATE Borisov
8:1
Torpedo Minsk
03.08.2019
18:00
Dinamo Brest
3:1
FK Minsk
04.08.2019
14:00
Naftan Novopolock
1:4
Torpedo Žodino
04.08.2019
15:00
Dnjapro Mogilev
2:1
FK Sluck
04.08.2019
16:00
Slavia Mozyr
3:1
FK Vitebsk
04.08.2019
17:00
Lokomotiv Gomel
1:2
Šachtër Soligorsk

čtvrtfinále - 1. zápasy

09.03.2020
14:00
Dnjapro Mogilev
0:3k
Slavia Mozyr
09.03.2020
16:00
Torpedo Žodino
0:1
Šachtër Soligorsk
09.03.2020
18:00
Dinamo Minsk
1:2
BATE Borisov
10.03.2020
18:00
Dinamo Brest
0:0
Isloč Minsk

čtvrtfinále - odvety

14.03.2020
?
Slavia Mozyr
3:0k
Dnjapro Mogilev
14.03.2020
14:00
Šachtër Soligorsk
2:0
Torpedo Žodino
14.03.2020
16:30
BATE Borisov
3:2
Dinamo Minsk
15.03.2020
13:00
Isloč Minsk
0:1p
Dinamo Brest

semifinále - 1. zápasy

08.04.2020
16:30
Slavia Mozyr
1:0
BATE Borisov
08.04.2020
18:30
Dinamo Brest
2:0
Šachtër Soligorsk

semifinále - odvety

29.04.2020
17:00
Šachtër Soligorsk
4:2
Dinamo Brest
29.04.2020
19:00
BATE Borisov
2:0
Slavia Mozyr

finále

24.05.2020
16:00
BATE Borisov
1:0e
Dinamo Brest

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele