Anglie - League One 2019/2020 - výsledky, rozlosování

základní část

03.08.201916:00
AFC Wimbledon - Rotherham United
1:2
03.08.201916:00
Blackpool FC - Bristol Rovers
2:0
03.08.201916:00
Burton Albion - Ipswich Town
0:1
03.08.201916:00
Bury FC - Milton Keynes Dons
neh.
03.08.201916:00
Coventry City - Southend United
1:0
03.08.201916:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
1:1
03.08.201916:00
Lincoln City - Accrington Stanley
2:0
03.08.201916:00
Peterborough United - Fleetwood Town
1:3
03.08.201916:00
Shrewsbury Town - Portsmouth FC
1:0
03.08.201916:00
Sunderland AFC - Oxford United
1:1
03.08.201916:00
Tranmere Rovers - Rochdale AFC
2:3
03.08.201916:00
Wycombe Wanderers - Bolton Wanderers
2:0
10.08.201916:00
Accrington Stanley - Bury FC
neh.
10.08.201916:00
Bolton Wanderers - Coventry City
0:0
10.08.201916:00
Bristol Rovers - Wycombe Wanderers
0:0
10.08.201916:00
Fleetwood Town - AFC Wimbledon
2:1
10.08.201916:00
Gillingham FC - Burton Albion
1:2
10.08.201916:00
Ipswich Town - Sunderland AFC
1:1
10.08.201916:00
Milton Keynes Dons - Shrewsbury Town
1:0
10.08.201916:00
Oxford United - Peterborough United
1:0
10.08.201916:00
Portsmouth FC - Tranmere Rovers
2:0
10.08.201916:00
Rochdale AFC - Doncaster Rovers
1:1
10.08.201916:00
Rotherham United - Lincoln City
0:2
10.08.201916:00
Southend United - Blackpool FC
1:3
17.08.201913:30
Sunderland AFC - Portsmouth FC
2:1
17.08.201916:00
AFC Wimbledon - Accrington Stanley
1:1
17.08.201916:00
Blackpool FC - Oxford United
2:1
17.08.201916:00
Burton Albion - Rotherham United
0:1
17.08.201916:00
Bury FC - Gillingham FC
neh.
17.08.201916:00
Coventry City - Bristol Rovers
2:0
17.08.201916:00
Doncaster Rovers - Fleetwood Town
3:2
17.08.201916:00
Lincoln City - Southend United
4:0
17.08.201916:00
Peterborough United - Ipswich Town
2:2
17.08.201916:00
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
0:0
17.08.201916:00
Tranmere Rovers - Bolton Wanderers
5:0
17.08.201916:00
Wycombe Wanderers - Milton Keynes Dons
3:2
20.08.201920:45
Accrington Stanley - Shrewsbury Town
2:3
20.08.201920:45
Bristol Rovers - Tranmere Rovers
2:0
20.08.201920:45
Fleetwood Town - Wycombe Wanderers
1:1
20.08.201920:45
Gillingham FC - Blackpool FC
2:2
20.08.201920:45
Ipswich Town - AFC Wimbledon
2:1
20.08.201920:45
Milton Keynes Dons - Lincoln City
2:1
20.08.201920:45
Oxford United - Burton Albion
2:4
20.08.201920:45
Portsmouth FC - Coventry City
3:3
20.08.201920:45
Rochdale AFC - Sunderland AFC
1:2
20.08.201920:45
Rotherham United - Bury FC
neh.
20.08.201920:45
Southend United - Peterborough United
0:2
24.08.201913:30
Doncaster Rovers - Lincoln City
2:1
24.08.201916:00
Bolton Wanderers - Ipswich Town
0:5
24.08.201916:00
Bristol Rovers - Oxford United
3:1
24.08.201916:00
Coventry City - Gillingham FC
1:0
24.08.201916:00
Fleetwood Town - Accrington Stanley
2:0
24.08.201916:00
Milton Keynes Dons - Peterborough United
0:4
24.08.201916:00
Rochdale AFC - Blackpool FC
0:0
24.08.201916:00
Shrewsbury Town - Burton Albion
0:0
24.08.201916:00
Sunderland AFC - AFC Wimbledon
3:1
24.08.201916:00
Tranmere Rovers - Bury FC
neh.
24.08.201916:00
Wycombe Wanderers - Southend United
4:3
31.08.201916:00
Accrington Stanley - Milton Keynes Dons
2:1
31.08.201916:00
AFC Wimbledon - Wycombe Wanderers
0:0
31.08.201916:00
Blackpool FC - Portsmouth FC
1:1
31.08.201916:00
Burton Albion - Bristol Rovers
2:0
31.08.201916:00
Bury FC - Doncaster Rovers
neh.
31.08.201916:00
Gillingham FC - Bolton Wanderers
5:0
31.08.201916:00
Ipswich Town - Shrewsbury Town
3:0
31.08.201916:00
Lincoln City - Fleetwood Town
2:0
31.08.201916:00
Oxford United - Coventry City
3:3
31.08.201916:00
Peterborough United - Sunderland AFC
3:0
31.08.201916:00
Rotherham United - Tranmere Rovers
1:1
31.08.201916:00
Southend United - Rochdale AFC
0:3
07.09.201913:00
Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon
2:1
07.09.201913:30
Doncaster Rovers - Rotherham United
2:1
07.09.201916:00
Bolton Wanderers - Bury FC
neh.
07.09.201916:00
Bristol Rovers - Accrington Stanley
3:3
07.09.201916:00
Coventry City - Blackpool FC
3:2
07.09.201916:00
Fleetwood Town - Oxford United
2:1
07.09.201916:00
Tranmere Rovers - Gillingham FC
2:2
07.09.201916:00
Wycombe Wanderers - Lincoln City
3:1
14.09.201916:00
Accrington Stanley - Sunderland AFC
1:3
14.09.201916:00
AFC Wimbledon - Shrewsbury Town
1:1
14.09.201916:00
Blackpool FC - Milton Keynes Dons
0:3
14.09.201916:00
Burton Albion - Coventry City
0:0
14.09.201916:00
Bury FC - Portsmouth FC
neh.
14.09.201916:00
Gillingham FC - Wycombe Wanderers
2:0
14.09.201916:00
Ipswich Town - Doncaster Rovers
0:0
14.09.201916:00
Lincoln City - Bristol Rovers
0:1
14.09.201916:00
Oxford United - Tranmere Rovers
3:0
14.09.201916:00
Peterborough United - Rochdale AFC
6:0
14.09.201916:00
Rotherham United - Bolton Wanderers
6:1
14.09.201916:00
Southend United - Fleetwood Town
3:3
17.09.201920:45
Bristol Rovers - Gillingham FC
1:1
17.09.201920:45
Coventry City - AFC Wimbledon
2:1
17.09.201920:45
Doncaster Rovers - Blackpool FC
0:1
17.09.201920:45
Fleetwood Town - Bury FC
neh.
17.09.201920:45
Milton Keynes Dons - Ipswich Town
0:1
17.09.201920:45
Portsmouth FC - Burton Albion
2:2
17.09.201920:45
Rochdale AFC - Lincoln City
1:1
17.09.201920:45
Shrewsbury Town - Southend United
4:3
17.09.201920:45
Sunderland AFC - Rotherham United
1:1
17.09.201920:45
Tranmere Rovers - Peterborough United
2:2
17.09.201920:45
Wycombe Wanderers - Accrington Stanley
1:1
17.09.201921:00
Bolton Wanderers - Oxford United
0:0
21.09.201916:00
Accrington Stanley - Blackpool FC
1:1
21.09.201916:00
AFC Wimbledon - Bristol Rovers
1:3
21.09.201916:00
Bolton Wanderers - Sunderland AFC
1:1
21.09.201916:00
Bury FC - Coventry City
neh.
21.09.201916:00
Doncaster Rovers - Peterborough United
2:0
21.09.201916:00
Fleetwood Town - Rochdale AFC
2:1
21.09.201916:00
Gillingham FC - Ipswich Town
0:1
21.09.201916:00
Lincoln City - Oxford United
0:6
21.09.201916:00
Milton Keynes Dons - Southend United
0:1
21.09.201916:00
Rotherham United - Shrewsbury Town
0:0
21.09.201916:00
Tranmere Rovers - Burton Albion
2:1
21.09.201916:00
Wycombe Wanderers - Portsmouth FC
1:0
27.09.201920:45
Blackpool FC - Lincoln City
2:1
28.09.201916:00
Bristol Rovers - Rotherham United
1:0
28.09.201916:00
Burton Albion - Bury FC
neh.
28.09.201916:00
Coventry City - Doncaster Rovers
1:1
28.09.201916:00
Ipswich Town - Tranmere Rovers
4:1
28.09.201916:00
Oxford United - Gillingham FC
3:0
28.09.201916:00
Peterborough United - AFC Wimbledon
3:2
28.09.201916:00
Portsmouth FC - Bolton Wanderers
1:0
28.09.201916:00
Rochdale AFC - Wycombe Wanderers
0:3
28.09.201916:00
Shrewsbury Town - Fleetwood Town
0:3
28.09.201916:00
Southend United - Accrington Stanley
0:1
28.09.201916:00
Sunderland AFC - Milton Keynes Dons
2:1
05.10.201916:00
Accrington Stanley - Oxford United
2:2
05.10.201916:00
AFC Wimbledon - Rochdale AFC
3:2
05.10.201916:00
Bury FC - Bristol Rovers
neh.
05.10.201916:00
Doncaster Rovers - Portsmouth FC
1:2
05.10.201916:00
Fleetwood Town - Ipswich Town
0:1
05.10.201916:00
Gillingham FC - Southend United
3:1
05.10.201916:00
Lincoln City - Sunderland AFC
2:0
05.10.201916:00
Milton Keynes Dons - Burton Albion
0:3
05.10.201916:00
Rotherham United - Coventry City
4:0
05.10.201916:00
Tranmere Rovers - Shrewsbury Town
0:1
05.10.201916:00
Wycombe Wanderers - Peterborough United
3:3
07.10.201921:00
Bolton Wanderers - Blackpool FC
0:0
12.10.201916:00
Blackpool FC - Rotherham United
1:2
12.10.201916:00
Bristol Rovers - Milton Keynes Dons
1:0
12.10.201916:00
Oxford United - Doncaster Rovers
3:0
12.10.201916:00
Peterborough United - Lincoln City
2:0
12.10.201916:00
Portsmouth FC - Gillingham FC
0:0
12.10.201916:00
Rochdale AFC - Accrington Stanley
2:1
12.10.201916:00
Shrewsbury Town - Bury FC
neh.
12.10.201916:00
Southend United - AFC Wimbledon
1:4
13.10.201913:00
Coventry City - Tranmere Rovers
0:1
18.10.201920:45
Lincoln City - Shrewsbury Town
0:0
18.10.201920:45
Tranmere Rovers - Southend United
1:1
19.10.201916:00
AFC Wimbledon - Portsmouth FC
1:0
19.10.201916:00
Bolton Wanderers - Rochdale AFC
1:3
19.10.201916:00
Bury FC - Blackpool FC
neh.
19.10.201916:00
Doncaster Rovers - Bristol Rovers
2:0
19.10.201916:00
Fleetwood Town - Burton Albion
4:1
19.10.201916:00
Gillingham FC - Peterborough United
1:2
19.10.201916:00
Milton Keynes Dons - Coventry City
0:0
19.10.201916:00
Rotherham United - Oxford United
1:2
19.10.201916:00
Wycombe Wanderers - Sunderland AFC
1:0
20.10.201913:00
Accrington Stanley - Ipswich Town
2:0
22.10.201920:45
Blackpool FC - Wycombe Wanderers
1:1
22.10.201920:45
Bristol Rovers - Bolton Wanderers
0:2
22.10.201920:45
Burton Albion - AFC Wimbledon
1:0
22.10.201920:45
Oxford United - Bury FC
neh.
22.10.201920:45
Portsmouth FC - Lincoln City
1:0
22.10.201920:45
Rochdale AFC - Milton Keynes Dons
2:0
22.10.201920:45
Shrewsbury Town - Gillingham FC
1:1
22.10.201920:45
Southend United - Doncaster Rovers
1:7
22.10.201920:45
Sunderland AFC - Tranmere Rovers
5:0
23.10.201920:45
Ipswich Town - Rotherham United
0:2
23.10.201920:45
Peterborough United - Accrington Stanley
4:0
23.10.201920:45
Coventry City - Fleetwood Town
2:1
26.10.201916:00
Accrington Stanley - Gillingham FC
0:1
26.10.201916:00
Bristol Rovers - Portsmouth FC
2:2
26.10.201916:00
Burton Albion - Blackpool FC
0:0
26.10.201916:00
Bury FC - AFC Wimbledon
neh.
26.10.201916:00
Fleetwood Town - Milton Keynes Dons
1:0
26.10.201916:00
Oxford United - Rochdale AFC
3:0
26.10.201916:00
Peterborough United - Coventry City
2:2
26.10.201916:00
Rotherham United - Wycombe Wanderers
0:1
26.10.201916:00
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
1:0
26.10.201916:00
Southend United - Ipswich Town
1:3
02.11.201916:00
AFC Wimbledon - Lincoln City
1:1
02.11.201916:00
Bolton Wanderers - Fleetwood Town
2:1
02.11.201916:00
Coventry City - Accrington Stanley
0:0
02.11.201916:00
Doncaster Rovers - Burton Albion
2:2
02.11.201916:00
Gillingham FC - Rotherham United
0:3
02.11.201916:00
Ipswich Town - Bury FC
neh.
02.11.201916:00
Portsmouth FC - Oxford United
1:1
02.11.201916:00
Rochdale AFC - Bristol Rovers
1:2
02.11.201916:00
Sunderland AFC - Southend United
1:0
02.11.201916:00
Wycombe Wanderers - Shrewsbury Town
1:0
02.11.201916:00
Blackpool FC - Peterborough United
4:3
02.11.201916:00
Milton Keynes Dons - Tranmere Rovers
1:3
05.11.201920:45
Portsmouth FC - Southend United
4:1
05.11.201920:45
Rochdale AFC - Ipswich Town
0:1
05.11.201920:45
Shrewsbury Town - Peterborough United
1:0
16.11.201916:00
Blackpool FC - AFC Wimbledon
2:0
16.11.201916:00
Bolton Wanderers - Milton Keynes Dons
1:0
16.11.201916:00
Bury FC - Peterborough United
neh.
16.11.201916:00
Coventry City - Rochdale AFC
2:1
16.11.201916:00
Gillingham FC - Lincoln City
1:0
16.11.201916:00
Rotherham United - Accrington Stanley
1:0
17.11.201913:00
Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers
0:2
23.11.201916:00
Accrington Stanley - Bolton Wanderers
7:1
23.11.201916:00
AFC Wimbledon - Gillingham FC
1:0
23.11.201916:00
Fleetwood Town - Tranmere Rovers
2:1
23.11.201916:00
Ipswich Town - Blackpool FC
2:2
23.11.201916:00
Lincoln City - Bury FC
neh.
23.11.201916:00
Milton Keynes Dons - Rotherham United
2:3
23.11.201916:00
Shrewsbury Town - Bristol Rovers
3:4
23.11.201916:00
Southend United - Oxford United
0:4
23.11.201916:00
Sunderland AFC - Coventry City
1:1
23.11.201916:00
Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers
1:0
23.11.201916:00
Rochdale AFC - Portsmouth FC
0:3
23.11.201916:00
Peterborough United - Burton Albion
1:0
26.11.201920:45
Portsmouth FC - Rotherham United
3:2
26.11.201920:45
Sunderland AFC - Burton Albion
1:2
26.11.201920:45
Ipswich Town - Wycombe Wanderers
0:0
03.12.201920:45
Burton Albion - Southend United
1:1
07.12.201916:00
Blackpool FC - Fleetwood Town
3:1
07.12.201916:00
Bolton Wanderers - AFC Wimbledon
2:2
07.12.201916:00
Bristol Rovers - Southend United
4:2
07.12.201916:00
Burton Albion - Lincoln City
0:2
07.12.201916:00
Bury FC - Wycombe Wanderers
neh.
07.12.201916:00
Coventry City - Ipswich Town
1:1
07.12.201916:00
Doncaster Rovers - Milton Keynes Dons
1:1
07.12.201916:00
Gillingham FC - Sunderland AFC
1:0
07.12.201916:00
Oxford United - Shrewsbury Town
0:0
07.12.201916:00
Portsmouth FC - Peterborough United
2:2
07.12.201916:00
Rotherham United - Rochdale AFC
0:1
07.12.201916:00
Tranmere Rovers - Accrington Stanley
1:1
14.12.201916:00
Accrington Stanley - Portsmouth FC
4:1
14.12.201916:00
AFC Wimbledon - Doncaster Rovers
2:1
14.12.201916:00
Fleetwood Town - Gillingham FC
1:1
14.12.201916:00
Ipswich Town - Bristol Rovers
1:2
14.12.201916:00
Lincoln City - Tranmere Rovers
1:0
14.12.201916:00
Milton Keynes Dons - Oxford United
1:0
14.12.201916:00
Peterborough United - Bolton Wanderers
1:0
14.12.201916:00
Rochdale AFC - Bury FC
neh.
14.12.201916:00
Shrewsbury Town - Coventry City
2:1
14.12.201916:00
Southend United - Rotherham United
2:2
14.12.201916:00
Sunderland AFC - Blackpool FC
1:1
14.12.201916:00
Wycombe Wanderers - Burton Albion
2:0
21.12.201914:00
Gillingham FC - Milton Keynes Dons
3:1
21.12.201916:00
Blackpool FC - Shrewsbury Town
0:1
21.12.201916:00
Bolton Wanderers - Southend United
3:2
21.12.201916:00
Bristol Rovers - Peterborough United
0:0
21.12.201916:00
Burton Albion - Rochdale AFC
3:1
21.12.201916:00
Bury FC - Sunderland AFC
neh.
21.12.201916:00
Coventry City - Lincoln City
1:0
21.12.201916:00
Doncaster Rovers - Accrington Stanley
1:1
21.12.201916:00
Oxford United - Wycombe Wanderers
1:0
21.12.201916:00
Portsmouth FC - Ipswich Town
1:0
21.12.201916:00
Rotherham United - Fleetwood Town
2:2
21.12.201916:00
Tranmere Rovers - AFC Wimbledon
1:0
26.12.201916:00
Blackpool FC - Accrington Stanley
0:1
26.12.201916:00
Bristol Rovers - AFC Wimbledon
1:2
26.12.201916:00
Burton Albion - Tranmere Rovers
4:2
26.12.201916:00
Coventry City - Bury FC
neh.
26.12.201916:00
Ipswich Town - Gillingham FC
0:0
26.12.201916:00
Oxford United - Lincoln City
1:0
26.12.201916:00
Peterborough United - Doncaster Rovers
0:3
26.12.201916:00
Portsmouth FC - Wycombe Wanderers
2:0
26.12.201916:00
Rochdale AFC - Fleetwood Town
2:3
26.12.201916:00
Shrewsbury Town - Rotherham United
1:2
26.12.201916:00
Southend United - Milton Keynes Dons
2:2
26.12.201916:00
Sunderland AFC - Bolton Wanderers
0:0
29.12.201914:00
Gillingham FC - Rochdale AFC
1:0
29.12.201916:00
Accrington Stanley - Burton Albion
2:0
29.12.201916:00
AFC Wimbledon - Oxford United
1:2
29.12.201916:00
Bolton Wanderers - Shrewsbury Town
1:1
29.12.201916:00
Bury FC - Southend United
neh.
29.12.201916:00
Doncaster Rovers - Sunderland AFC
1:2
29.12.201916:00
Fleetwood Town - Bristol Rovers
0:0
29.12.201916:00
Lincoln City - Ipswich Town
5:3
29.12.201916:00
Milton Keynes Dons - Portsmouth FC
3:1
29.12.201916:00
Rotherham United - Peterborough United
4:0
29.12.201916:00
Tranmere Rovers - Blackpool FC
1:1
29.12.201916:00
Wycombe Wanderers - Coventry City
1:4
01.01.202016:00
Accrington Stanley - Rochdale AFC
1:2
01.01.202016:00
AFC Wimbledon - Southend United
1:1
01.01.202016:00
Bolton Wanderers - Burton Albion
3:4
01.01.202016:00
Bury FC - Shrewsbury Town
neh.
01.01.202016:00
Doncaster Rovers - Oxford United
1:0
01.01.202016:00
Fleetwood Town - Sunderland AFC
1:1
01.01.202016:00
Gillingham FC - Portsmouth FC
1:1
01.01.202016:00
Lincoln City - Peterborough United
2:1
01.01.202016:00
Milton Keynes Dons - Bristol Rovers
3:0
01.01.202016:00
Rotherham United - Blackpool FC
2:1
01.01.202016:00
Tranmere Rovers - Coventry City
1:4
01.01.202016:00
Wycombe Wanderers - Ipswich Town
1:1
04.01.202016:00
Bristol Rovers - Bury FC
neh.
04.01.202016:00
Sunderland AFC - Lincoln City
3:1
07.01.202020:45
Doncaster Rovers - Shrewsbury Town
2:0
11.01.202016:00
Blackpool FC - Bury FC
neh.
11.01.202016:00
Bristol Rovers - Doncaster Rovers
0:2
11.01.202016:00
Burton Albion - Fleetwood Town
1:0
11.01.202016:00
Coventry City - Milton Keynes Dons
1:1
11.01.202016:00
Ipswich Town - Accrington Stanley
4:1
11.01.202016:00
Oxford United - Rotherham United
1:3
11.01.202016:00
Peterborough United - Gillingham FC
0:0
11.01.202016:00
Portsmouth FC - AFC Wimbledon
2:1
11.01.202016:00
Rochdale AFC - Bolton Wanderers
2:0
11.01.202016:00
Shrewsbury Town - Lincoln City
1:1
11.01.202016:00
Southend United - Tranmere Rovers
0:0
11.01.202016:00
Sunderland AFC - Wycombe Wanderers
4:0
14.01.202020:45
Lincoln City - Bolton Wanderers
5:1
14.01.202020:45
Oxford United - Ipswich Town
0:0
14.01.202020:45
Burton Albion - Milton Keynes Dons
1:0
18.01.202016:00
Accrington Stanley - Southend United
1:2
18.01.202016:00
AFC Wimbledon - Peterborough United
1:0
18.01.202016:00
Bolton Wanderers - Portsmouth FC
0:1
18.01.202016:00
Bury FC - Burton Albion
neh.
18.01.202016:00
Doncaster Rovers - Coventry City
0:1
18.01.202016:00
Fleetwood Town - Shrewsbury Town
2:2
18.01.202016:00
Gillingham FC - Oxford United
1:1
18.01.202016:00
Lincoln City - Blackpool FC
1:0
18.01.202016:00
Milton Keynes Dons - Sunderland AFC
0:1
18.01.202016:00
Rotherham United - Bristol Rovers
3:0
18.01.202016:00
Tranmere Rovers - Ipswich Town
1:2
18.01.202016:00
Wycombe Wanderers - Rochdale AFC
2:1
21.01.202020:45
Peterborough United - Wycombe Wanderers
4:0
24.01.202020:45
Sunderland AFC - Doncaster Rovers
0:0
25.01.202016:00
Bristol Rovers - Fleetwood Town
0:0
25.01.202016:00
Burton Albion - Accrington Stanley
1:1
25.01.202016:00
Ipswich Town - Lincoln City
1:0
25.01.202016:00
Peterborough United - Rotherham United
2:1
25.01.202016:00
Rochdale AFC - Gillingham FC
2:2
25.01.202016:00
Southend United - Bury FC
neh.
28.01.202020:45
Accrington Stanley - Peterborough United
0:2
28.01.202020:45
AFC Wimbledon - Burton Albion
2:2
28.01.202020:45
Bury FC - Oxford United
neh.
28.01.202020:45
Doncaster Rovers - Southend United
3:1
28.01.202020:45
Fleetwood Town - Coventry City
0:0
28.01.202020:45
Lincoln City - Portsmouth FC
0:2
28.01.202020:45
Milton Keynes Dons - Rochdale AFC
2:1
28.01.202020:45
Rotherham United - Ipswich Town
1:0
28.01.202020:45
Wycombe Wanderers - Blackpool FC
2:1
28.01.202021:00
Bolton Wanderers - Bristol Rovers
1:1
29.01.202020:45
Gillingham FC - Shrewsbury Town
2:0
29.01.202020:45
Tranmere Rovers - Sunderland AFC
0:1
01.02.202016:00
Accrington Stanley - AFC Wimbledon
2:1
01.02.202016:00
Bolton Wanderers - Tranmere Rovers
2:0
01.02.202016:00
Bristol Rovers - Coventry City
1:2
01.02.202016:00
Fleetwood Town - Doncaster Rovers
2:1
01.02.202016:00
Gillingham FC - Bury FC
neh.
01.02.202016:00
Ipswich Town - Peterborough United
1:4
01.02.202016:00
Milton Keynes Dons - Wycombe Wanderers
2:0
01.02.202016:00
Oxford United - Blackpool FC
2:1
01.02.202016:00
Portsmouth FC - Sunderland AFC
2:0
01.02.202016:00
Rochdale AFC - Shrewsbury Town
1:0
01.02.202016:00
Rotherham United - Burton Albion
3:2
01.02.202016:00
Southend United - Lincoln City
2:1
04.02.202020:45
Tranmere Rovers - Doncaster Rovers
0:3
07.02.202020:45
Lincoln City - Rotherham United
0:1
08.02.202016:00
AFC Wimbledon - Fleetwood Town
1:2
08.02.202016:00
Blackpool FC - Southend United
2:1
08.02.202016:00
Burton Albion - Gillingham FC
0:0
08.02.202016:00
Bury FC - Accrington Stanley
neh.
08.02.202016:00
Coventry City - Bolton Wanderers
2:1
08.02.202016:00
Doncaster Rovers - Rochdale AFC
1:1
08.02.202016:00
Peterborough United - Oxford United
4:0
08.02.202016:00
Shrewsbury Town - Milton Keynes Dons
1:1
08.02.202016:00
Sunderland AFC - Ipswich Town
1:0
08.02.202016:00
Tranmere Rovers - Portsmouth FC
0:2
08.02.202016:00
Wycombe Wanderers - Bristol Rovers
3:1
11.02.202020:45
AFC Wimbledon - Ipswich Town
0:0
11.02.202020:45
Blackpool FC - Gillingham FC
2:3
11.02.202020:45
Burton Albion - Oxford United
2:2
11.02.202020:45
Bury FC - Rotherham United
neh.
11.02.202020:45
Coventry City - Portsmouth FC
1:0
11.02.202020:45
Doncaster Rovers - Bolton Wanderers
2:1
11.02.202020:45
Lincoln City - Milton Keynes Dons
1:1
11.02.202020:45
Peterborough United - Southend United
4:0
11.02.202020:45
Shrewsbury Town - Accrington Stanley
0:2
11.02.202020:45
Sunderland AFC - Rochdale AFC
3:0
11.02.202020:45
Tranmere Rovers - Bristol Rovers
0:0
11.02.202020:45
Wycombe Wanderers - Fleetwood Town
0:1
15.02.202016:00
Accrington Stanley - Lincoln City
4:3
15.02.202016:00
Bolton Wanderers - Wycombe Wanderers
0:2
15.02.202016:00
Bristol Rovers - Blackpool FC
2:1
15.02.202016:00
Fleetwood Town - Peterborough United
2:1
15.02.202016:00
Gillingham FC - Doncaster Rovers
2:1
15.02.202016:00
Ipswich Town - Burton Albion
4:1
15.02.202016:00
Milton Keynes Dons - Bury FC
neh.
15.02.202016:00
Oxford United - Sunderland AFC
0:1
15.02.202016:00
Portsmouth FC - Shrewsbury Town
2:0
15.02.202016:00
Rotherham United - AFC Wimbledon
2:2
15.02.202016:00
Southend United - Coventry City
0:2
18.02.202020:45
Southend United - Gillingham FC
0:1
18.02.202020:45
Oxford United - AFC Wimbledon
5:0
22.02.202016:00
Accrington Stanley - Rotherham United
1:2
22.02.202016:00
AFC Wimbledon - Blackpool FC
0:0
22.02.202016:00
Fleetwood Town - Portsmouth FC
1:0
22.02.202016:00
Ipswich Town - Oxford United
0:1
22.02.202016:00
Lincoln City - Gillingham FC
0:0
22.02.202016:00
Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
1:0
22.02.202016:00
Peterborough United - Bury FC
neh.
22.02.202016:00
Rochdale AFC - Coventry City
1:2
22.02.202016:00
Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
1:0
22.02.202016:00
Southend United - Burton Albion
2:3
22.02.202016:00
Sunderland AFC - Bristol Rovers
3:0
22.02.202016:00
Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
3:1
25.02.202020:45
Sunderland AFC - Fleetwood Town
1:1
25.02.202020:45
Blackpool FC - Bolton Wanderers
2:1
25.02.202020:45
Coventry City - Rotherham United
1:1
25.02.202020:45
Oxford United - Accrington Stanley
3:0
25.02.202020:45
Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
2:3
25.02.202020:45
Portsmouth FC - Milton Keynes Dons
3:1
28.02.202020:45
Portsmouth FC - Rochdale AFC
3:0
29.02.202016:00
Blackpool FC - Ipswich Town
2:1
29.02.202016:00
Bolton Wanderers - Accrington Stanley
0:0
29.02.202016:00
Bristol Rovers - Shrewsbury Town
0:1
29.02.202016:00
Burton Albion - Peterborough United
1:1
29.02.202016:00
Bury FC - Lincoln City
neh.
29.02.202016:00
Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
3:1
29.02.202016:00
Gillingham FC - AFC Wimbledon
1:2
29.02.202016:00
Oxford United - Southend United
2:1
29.02.202016:00
Rotherham United - Milton Keynes Dons
1:1
01.03.202013:00
Coventry City - Sunderland AFC
1:0
03.03.202020:45
Ipswich Town - Fleetwood Town
0:1
07.03.202016:00
Accrington Stanley - Tranmere Rovers
1:2
07.03.202016:00
AFC Wimbledon - Bolton Wanderers
0:0
07.03.202016:00
Fleetwood Town - Blackpool FC
0:0
07.03.202016:00
Ipswich Town - Coventry City
0:1
07.03.202016:00
Lincoln City - Burton Albion
3:2
07.03.202016:00
Milton Keynes Dons - Doncaster Rovers
0:1
07.03.202016:00
Peterborough United - Portsmouth FC
2:0
07.03.202016:00
Rochdale AFC - Rotherham United
3:1
07.03.202016:00
Shrewsbury Town - Oxford United
2:3
07.03.202016:00
Southend United - Bristol Rovers
3:1
07.03.202016:00
Sunderland AFC - Gillingham FC
2:2
07.03.202016:00
Wycombe Wanderers - Bury FC
neh.
10.03.202020:45
Burton Albion - Bolton Wanderers
2:2
10.03.202020:45
Bristol Rovers - Sunderland AFC
2:0
10.03.202020:45
Portsmouth FC - Fleetwood Town
2:2
10.03.202020:45
Blackpool FC - Tranmere Rovers
1:2
14.03.202016:00
Blackpool FC - Sunderland AFC
neh.
14.03.202016:00
Bolton Wanderers - Peterborough United
neh.
14.03.202016:00
Bristol Rovers - Ipswich Town
neh.
14.03.202016:00
Burton Albion - Wycombe Wanderers
neh.
14.03.202016:00
Bury FC - Rochdale AFC
neh.
14.03.202016:00
Coventry City - Shrewsbury Town
neh.
14.03.202016:00
Doncaster Rovers - AFC Wimbledon
neh.
14.03.202016:00
Gillingham FC - Fleetwood Town
neh.
14.03.202016:00
Oxford United - Milton Keynes Dons
neh.
14.03.202016:00
Portsmouth FC - Accrington Stanley
neh.
14.03.202016:00
Rotherham United - Southend United
neh.
14.03.202016:00
Tranmere Rovers - Lincoln City
neh.
17.03.202020:45
Portsmouth FC - Doncaster Rovers
neh.
17.03.202020:45
Rochdale AFC - Tranmere Rovers
neh.
21.03.2020?
Accrington Stanley - Doncaster Rovers
neh.
21.03.2020?
AFC Wimbledon - Tranmere Rovers
neh.
21.03.2020?
Fleetwood Town - Rotherham United
neh.
21.03.2020?
Ipswich Town - Portsmouth FC
neh.
21.03.2020?
Lincoln City - Coventry City
neh.
21.03.2020?
Milton Keynes Dons - Gillingham FC
neh.
21.03.2020?
Peterborough United - Bristol Rovers
neh.
21.03.2020?
Rochdale AFC - Burton Albion
neh.
21.03.2020?
Shrewsbury Town - Blackpool FC
neh.
21.03.2020?
Southend United - Bolton Wanderers
neh.
21.03.2020?
Sunderland AFC - Bury FC
neh.
21.03.2020?
Wycombe Wanderers - Oxford United
neh.
24.03.2020?
Bolton Wanderers - Doncaster Rovers
neh.
24.03.2020?
Rochdale AFC - AFC Wimbledon
neh.
24.03.2020?
Coventry City - Wycombe Wanderers
neh.
28.03.2020?
Accrington Stanley - Coventry City
neh.
28.03.2020?
Bristol Rovers - Rochdale AFC
neh.
28.03.2020?
Burton Albion - Doncaster Rovers
neh.
28.03.2020?
Bury FC - Ipswich Town
neh.
28.03.2020?
Fleetwood Town - Bolton Wanderers
neh.
28.03.2020?
Lincoln City - AFC Wimbledon
neh.
28.03.2020?
Oxford United - Portsmouth FC
neh.
28.03.2020?
Peterborough United - Blackpool FC
neh.
28.03.2020?
Rotherham United - Gillingham FC
neh.
28.03.2020?
Shrewsbury Town - Wycombe Wanderers
neh.
28.03.2020?
Southend United - Sunderland AFC
neh.
28.03.2020?
Tranmere Rovers - Milton Keynes Dons
neh.
04.04.2020?
AFC Wimbledon - Bury FC
neh.
04.04.2020?
Blackpool FC - Burton Albion
neh.
04.04.2020?
Bolton Wanderers - Lincoln City
neh.
04.04.2020?
Coventry City - Peterborough United
neh.
04.04.2020?
Doncaster Rovers - Tranmere Rovers
neh.
04.04.2020?
Gillingham FC - Accrington Stanley
neh.
04.04.2020?
Ipswich Town - Southend United
neh.
04.04.2020?
Milton Keynes Dons - Fleetwood Town
neh.
04.04.2020?
Rochdale AFC - Oxford United
neh.
04.04.2020?
Sunderland AFC - Shrewsbury Town
neh.
04.04.2020?
Wycombe Wanderers - Rotherham United
neh.
10.04.2020?
Accrington Stanley - Fleetwood Town
neh.
10.04.2020?
AFC Wimbledon - Sunderland AFC
neh.
10.04.2020?
Blackpool FC - Rochdale AFC
neh.
10.04.2020?
Burton Albion - Shrewsbury Town
neh.
10.04.2020?
Bury FC - Tranmere Rovers
neh.
10.04.2020?
Gillingham FC - Coventry City
neh.
10.04.2020?
Ipswich Town - Bolton Wanderers
neh.
10.04.2020?
Lincoln City - Doncaster Rovers
neh.
10.04.2020?
Oxford United - Bristol Rovers
neh.
10.04.2020?
Peterborough United - Milton Keynes Dons
neh.
10.04.2020?
Rotherham United - Portsmouth FC
neh.
10.04.2020?
Southend United - Wycombe Wanderers
neh.
13.04.2020?
Bolton Wanderers - Gillingham FC
neh.
13.04.2020?
Bristol Rovers - Burton Albion
neh.
13.04.2020?
Coventry City - Oxford United
neh.
13.04.2020?
Doncaster Rovers - Bury FC
neh.
13.04.2020?
Fleetwood Town - Lincoln City
neh.
13.04.2020?
Milton Keynes Dons - Accrington Stanley
neh.
13.04.2020?
Portsmouth FC - Blackpool FC
neh.
13.04.2020?
Rochdale AFC - Southend United
neh.
13.04.2020?
Shrewsbury Town - Ipswich Town
neh.
13.04.2020?
Sunderland AFC - Peterborough United
neh.
13.04.2020?
Tranmere Rovers - Rotherham United
neh.
13.04.2020?
Wycombe Wanderers - AFC Wimbledon
neh.
18.04.2020?
Accrington Stanley - Bristol Rovers
neh.
18.04.2020?
AFC Wimbledon - Milton Keynes Dons
neh.
18.04.2020?
Blackpool FC - Coventry City
neh.
18.04.2020?
Burton Albion - Sunderland AFC
neh.
18.04.2020?
Bury FC - Bolton Wanderers
neh.
18.04.2020?
Gillingham FC - Tranmere Rovers
neh.
18.04.2020?
Ipswich Town - Rochdale AFC
neh.
18.04.2020?
Lincoln City - Wycombe Wanderers
neh.
18.04.2020?
Oxford United - Fleetwood Town
neh.
18.04.2020?
Peterborough United - Shrewsbury Town
neh.
18.04.2020?
Rotherham United - Doncaster Rovers
neh.
18.04.2020?
Southend United - Portsmouth FC
neh.
21.04.2020?
Shrewsbury Town - Bolton Wanderers
neh.
21.04.2020?
Portsmouth FC - Bristol Rovers
neh.
21.04.202016:00
Tranmere Rovers - Fleetwood Town
neh.
25.04.2020?
Bolton Wanderers - Rotherham United
neh.
25.04.2020?
Bristol Rovers - Lincoln City
neh.
25.04.2020?
Coventry City - Burton Albion
neh.
25.04.2020?
Doncaster Rovers - Ipswich Town
neh.
25.04.2020?
Fleetwood Town - Southend United
neh.
25.04.2020?
Milton Keynes Dons - Blackpool FC
neh.
25.04.2020?
Portsmouth FC - Bury FC
neh.
25.04.2020?
Rochdale AFC - Peterborough United
neh.
25.04.2020?
Shrewsbury Town - AFC Wimbledon
neh.
25.04.2020?
Sunderland AFC - Accrington Stanley
neh.
25.04.2020?
Tranmere Rovers - Oxford United
neh.
25.04.2020?
Wycombe Wanderers - Gillingham FC
neh.
03.05.2020?
Accrington Stanley - Wycombe Wanderers
neh.
03.05.2020?
AFC Wimbledon - Coventry City
neh.
03.05.2020?
Blackpool FC - Doncaster Rovers
neh.
03.05.2020?
Burton Albion - Portsmouth FC
neh.
03.05.2020?
Bury FC - Fleetwood Town
neh.
03.05.2020?
Gillingham FC - Bristol Rovers
neh.
03.05.2020?
Ipswich Town - Milton Keynes Dons
neh.
03.05.2020?
Lincoln City - Rochdale AFC
neh.
03.05.2020?
Oxford United - Bolton Wanderers
neh.
03.05.2020?
Peterborough United - Tranmere Rovers
neh.
03.05.2020?
Rotherham United - Sunderland AFC
neh.
03.05.2020?
Southend United - Shrewsbury Town
neh.

play off - semifinále - 1. zápasy

03.07.202018:30
Portsmouth FC - Oxford United
1:1
03.07.202020:30
Fleetwood Town - Wycombe Wanderers
1:4

play off - semifinále - odvety

06.07.202018:00
Oxford United - Portsmouth FC
2:1p
06.07.202020:45
Wycombe Wanderers - Fleetwood Town
2:2

play off - finále

13.07.202020:30
Oxford United - Wycombe Wanderers
1:2
28.08. Toulouse získalo Healyho
Útočník Rhys Healy z anglického Milton Keynes Dons se stal posilou francouzského Toulouse, které sestoupilo z nejvyšší soutěže. Healy nastřílel ve třetí anglické lize v minulé sezoně ve 20 zápasech 12 branek. (getfootballnewsfrance.com)
27.08. Toney míří do Brentfordu
Útočník Ivan Toney podle všeho přestoupí z třetiligového anglického Peterborough do druholigového Brentfordu. Ten za něj vysází 10 milionů liber. O čtyřiadvacetiletého hráče se měl zajímat také skotský Celtic. (skysports.com)
27.08. West Brom usiluje o Kiprého
Francouzský obránce Cedric Kipré by se mohl stát posilou druholigového anglického West Bromwiche Albion, který o něj usiluje. Třiadvacetiletý fotbalista hrál dosud za Wigan, který má ovšem velké finanční potíže a sestoupil do třetí ligy. (dailymail.co.uk)
13.08. Wigan možná nezahájí sezonu
Anglický Wigan, který kvůli dluhům v červenci požádal o ochranu před věřiteli a nyní je pod nucenou správou, možná nebude moct začít novou sezonu. Podle správce klub musí najít nového majitele do 31. srpna. Nový ročník anglických ligových soutěží má začít 12. září. Wigan po bodovém odpočtu sestoupil do třetí ligy. (bbc.co.uk)
13.08. Moore bude nastupovat za Cardiff
Wigan Athletic sice sestoupil z League Championship, tu však bude i nadále hrát Kieffer Moore. Waleský reprezentant přestoupil do Cardiffu City, se kterým se dohodl na tříleté spolupráci. (skysports.com)
04.08. Wigan neuspěl s odvoláním
Pouze League One bude v nové sezóně hrát Wigan Athletic. Ten se s druhou anglickou ligou rozloučil na základě odpočtu 12 bodů za finanční potíže, proti čemuž podal neúspěšné odvolání. (skysports.com)
01.08. Manažer Cook opouští Wigan
Wigan Athletic bude hledat nového manažera. Anglický celek po sestupu do League One opouští Paul Cook, jenž byl ve funkci od roku 2017. (skysports.com)
14.07. Wycombe si poprvé zahraje druhou ligu
Wycombe Wanderers včera ve finále baráže porazil Oxford United 2:1 a zajistil si postup do druhé nejvyšší anglické soutěže. Tu si klub, který byl založen před 133 lety, zahraje vůbec poprvé v historii.
09.07. V Anglii zatím neurčili přestupní termín
Přestupové okno v Anglii zatím nemá stanovená pevná data. UEFA chce po národních asociacích, aby jej zavřely do 5. října, kdy má začít nová sezona Ligy mistrů. Angličané uvažují, že by ono protáhli pro kluby z nižších soutěží ještě za toto datum. Jasno by mohlo být 24. července. (bbc.co.uk)
05.07. McGeadyho budou v Sunderlandu řešit po sezoně
Manažer anglického Sunderlandu Phil Parkinson prohlásil, že budoucnost 34letého irského záložníka Aidena McGeadyho se bude řešit až po sezoně. Zkušený fotbalista je na hostování v druholigovém Charltonu. Sunderland hraje třetí nejvyšší soutěž a ani letos ve zkrácené sezoně se mu nepovedlo dosáhnout na postup. (sunderlandecho.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
26.09.
Accrington Stanley - Oxford United
1:4
26.09.
Crewe Alexandra - Milton
2:0
26.09.
Doncaster Rovers - Bristol Rovers
4:1
26.09.
Fleetwood Town - AFC Wimbledon
0:1
26.09.
Gillingham FC - Blackpool FC
2:0
26.09.
Ipswich Town - Rochdale AFC
2:0
26.09.
Northampton Town - Hull City
0:2
26.09.
Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
1:1
26.09.
Portsmouth FC - Wigan Athletic
1:2
26.09.
Sunderland AFC - Peterbor.
1:0
26.09.
Swindon Town - Burton Albion
4:2
27.09.
Lincoln City - Charlton Athletic
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
03.10.?
AFC Wimbledon - Accrington
info
03.10.?
Blackpool FC - Lincoln City
info
03.10.?
Bristol Rovers - Northampton Town
info
03.10.?
Burton Albion - Portsmouth FC
info
03.10.?
Charlton - Sunderland AFC
info
03.10.?
Hull City - Plymouth Argyle
info
03.10.?
Milton Keynes Dons - Ipswich Town
info
03.10.?
Oxford United - Crewe Alexandra
info
03.10.?
Peterbor. - Swindon Town
info
03.10.?
Rochdale AFC - Fleetwood Town
info
03.10.?
Shrewsbury Town - Gillingham FC
info
03.10.?
Wigan Athletic - Doncaster Rovers
info
Všechny zápasy