Anglie - League One 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

04.08.201813:30
Sunderland AFC - Charlton Athletic
2:1
04.08.201816:00
Accrington Stanley - Gillingham FC
0:2
04.08.201816:00
Barnsley FC - Oxford United
4:0
04.08.201816:00
Burton Albion - Rochdale AFC
1:2
04.08.201816:00
Coventry City - Scunthorpe United
1:2
04.08.201816:00
Fleetwood Town - AFC Wimbledon
0:1
04.08.201816:00
Peterborough United - Bristol Rovers
2:1
04.08.201816:00
Portsmouth FC - Luton Town
1:0
04.08.201816:00
Shrewsbury Town - Bradford City
0:1
04.08.201816:00
Southend United - Doncaster Rovers
2:3
04.08.201816:00
Walsall FC - Plymouth Argyle
2:1
04.08.201816:00
Wycombe Wanderers - Blackpool FC
0:0
11.08.201816:00
AFC Wimbledon - Coventry City
0:0
11.08.201816:00
Blackpool FC - Portsmouth FC
1:2
11.08.201816:00
Bradford City - Barnsley FC
0:2
11.08.201816:00
Bristol Rovers - Accrington Stanley
1:2
11.08.201816:00
Charlton Athletic - Shrewsbury Town
2:1
11.08.201816:00
Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
3:0
11.08.201816:00
Gillingham FC - Burton Albion
3:1
11.08.201816:00
Luton Town - Sunderland AFC
1:1
11.08.201816:00
Oxford United - Fleetwood Town
0:2
11.08.201816:00
Plymouth Argyle - Southend United
1:1
11.08.201816:00
Rochdale AFC - Peterborough United
1:4
11.08.201816:00
Scunthorpe United - Walsall FC
1:1
18.08.201816:00
Accrington Stanley - Charlton Athletic
1:1
18.08.201816:00
Barnsley FC - AFC Wimbledon
0:0
18.08.201816:00
Burton Albion - Doncaster Rovers
1:0
18.08.201816:00
Coventry City - Plymouth Argyle
1:0
18.08.201816:00
Fleetwood Town - Rochdale AFC
2:2
18.08.201816:00
Peterborough United - Luton Town
3:1
18.08.201816:00
Portsmouth FC - Oxford United
4:1
18.08.201816:00
Shrewsbury Town - Blackpool FC
0:0
18.08.201816:00
Southend United - Bradford City
2:0
18.08.201816:00
Walsall FC - Gillingham FC
2:1
18.08.201816:00
Wycombe Wanderers - Bristol Rovers
1:2
19.08.201816:00
Sunderland AFC - Scunthorpe United
3:0
21.08.201820:45
AFC Wimbledon - Walsall FC
1:3
21.08.201820:45
Blackpool FC - Coventry City
2:0
21.08.201820:45
Bradford City - Burton Albion
1:0
21.08.201820:45
Bristol Rovers - Portsmouth FC
1:2
21.08.201820:45
Charlton Athletic - Peterborough United
0:1
21.08.201820:45
Doncaster Rovers - Shrewsbury Town
0:0
21.08.201820:45
Luton Town - Southend United
2:0
21.08.201820:45
Oxford United - Accrington Stanley
2:3
21.08.201820:45
Plymouth Argyle - Wycombe Wanderers
1:1
21.08.201820:45
Rochdale AFC - Barnsley FC
0:4
22.08.201820:45
Gillingham FC - Sunderland AFC
1:4
22.08.201820:45
Scunthorpe United - Fleetwood Town
0:5
25.08.201816:00
AFC Wimbledon - Sunderland AFC
1:2
25.08.201816:00
Blackpool FC - Accrington Stanley
1:1
25.08.201816:00
Bradford City - Wycombe Wanderers
1:2
25.08.201816:00
Bristol Rovers - Southend United
0:1
25.08.201816:00
Charlton Athletic - Fleetwood Town
0:0
25.08.201816:00
Doncaster Rovers - Portsmouth FC
0:0
25.08.201816:00
Gillingham FC - Coventry City
1:1
25.08.201816:00
Luton Town - Shrewsbury Town
3:2
25.08.201816:00
Oxford United - Burton Albion
3:1
25.08.201816:00
Plymouth Argyle - Peterborough United
1:5
25.08.201816:00
Rochdale AFC - Walsall FC
1:2
25.08.201816:00
Scunthorpe United - Barnsley FC
2:2
01.09.201816:00
Accrington Stanley - Scunthorpe United
1:1
01.09.201816:00
Barnsley FC - Gillingham FC
2:1
01.09.201816:00
Burton Albion - AFC Wimbledon
3:0
01.09.201816:00
Coventry City - Rochdale AFC
0:1
01.09.201816:00
Fleetwood Town - Bradford City
2:1
01.09.201816:00
Peterborough United - Doncaster Rovers
1:1
01.09.201816:00
Portsmouth FC - Plymouth Argyle
3:0
01.09.201816:00
Shrewsbury Town - Bristol Rovers
1:1
01.09.201816:00
Southend United - Charlton Athletic
1:2
01.09.201816:00
Sunderland AFC - Oxford United
1:1
01.09.201816:00
Walsall FC - Blackpool FC
0:0
01.09.201816:00
Wycombe Wanderers - Luton Town
1:1
08.09.201814:30
Bristol Rovers - Plymouth Argyle
0:0
08.09.201816:00
Accrington Stanley - Burton Albion
1:1
08.09.201816:00
Barnsley FC - Walsall FC
1:1
08.09.201816:00
Blackpool FC - Bradford City
3:2
08.09.201816:00
Charlton Athletic - Wycombe Wanderers
3:2
08.09.201816:00
Doncaster Rovers - Luton Town
2:1
08.09.201816:00
Gillingham FC - AFC Wimbledon
0:1
08.09.201816:00
Portsmouth FC - Shrewsbury Town
1:1
08.09.201816:00
Scunthorpe United - Rochdale AFC
3:3
08.09.201816:00
Southend United - Peterborough United
2:3
08.09.201816:00
Sunderland AFC - Fleetwood Town
1:1
09.09.201813:00
Oxford United - Coventry City
1:2
15.09.201816:00
AFC Wimbledon - Scunthorpe United
2:3
15.09.201816:00
Bradford City - Charlton Athletic
0:2
15.09.201816:00
Burton Albion - Sunderland AFC
2:1
15.09.201816:00
Coventry City - Barnsley FC
1:0
15.09.201816:00
Fleetwood Town - Accrington Stanley
1:1
15.09.201816:00
Luton Town - Bristol Rovers
1:0
15.09.201816:00
Peterborough United - Portsmouth FC
1:2
15.09.201816:00
Plymouth Argyle - Blackpool FC
0:1
15.09.201816:00
Rochdale AFC - Gillingham FC
3:0
15.09.201816:00
Shrewsbury Town - Southend United
2:0
15.09.201816:00
Walsall FC - Doncaster Rovers
1:4
15.09.201816:00
Wycombe Wanderers - Oxford United
0:0
22.09.201816:00
Accrington Stanley - AFC Wimbledon
2:1
22.09.201816:00
Blackpool FC - Luton Town
0:0
22.09.201816:00
Bristol Rovers - Coventry City
3:1
22.09.201816:00
Charlton Athletic - Plymouth Argyle
2:1
22.09.201816:00
Doncaster Rovers - Bradford City
2:1
22.09.201816:00
Gillingham FC - Peterborough United
2:4
22.09.201816:00
Oxford United - Walsall FC
1:2
22.09.201816:00
Portsmouth FC - Wycombe Wanderers
2:2
22.09.201816:00
Scunthorpe United - Shrewsbury Town
1:0
22.09.201816:00
Southend United - Fleetwood Town
1:0
22.09.201816:00
Sunderland AFC - Rochdale AFC
4:1
29.09.201813:30
Coventry City - Sunderland AFC
1:1
29.09.201816:00
AFC Wimbledon - Oxford United
2:1
29.09.201816:00
Bradford City - Bristol Rovers
0:0
29.09.201816:00
Burton Albion - Scunthorpe United
0:0
29.09.201816:00
Fleetwood Town - Barnsley FC
1:3
29.09.201816:00
Luton Town - Charlton Athletic
2:2
29.09.201816:00
Peterborough United - Blackpool FC
2:2
29.09.201816:00
Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
2:3
29.09.201816:00
Rochdale AFC - Portsmouth FC
1:3
29.09.201816:00
Shrewsbury Town - Gillingham FC
2:2
29.09.201816:00
Walsall FC - Accrington Stanley
0:1
29.09.201816:00
Wycombe Wanderers - Southend United
2:3
02.10.201820:45
AFC Wimbledon - Bradford City
0:1
02.10.201820:45
Accrington Stanley - Doncaster Rovers
1:0
02.10.201820:45
Barnsley FC - Plymouth Argyle
1:1
02.10.201820:45
Burton Albion - Southend United
1:2
02.10.201820:45
Coventry City - Portsmouth FC
0:1
02.10.201820:45
Fleetwood Town - Wycombe Wanderers
1:1
02.10.201820:45
Oxford United - Luton Town
1:2
02.10.201820:45
Rochdale AFC - Bristol Rovers
0:0
02.10.201820:45
Scunthorpe United - Charlton Athletic
5:3
02.10.201820:45
Sunderland AFC - Peterborough United
2:2
02.10.201820:45
Walsall FC - Shrewsbury Town
0:0
06.10.201816:00
Blackpool FC - Rochdale AFC
2:2
06.10.201816:00
Bradford City - Sunderland AFC
1:2
06.10.201816:00
Bristol Rovers - Walsall FC
0:1
06.10.201816:00
Charlton Athletic - Coventry City
1:2
06.10.201816:00
Doncaster Rovers - Fleetwood Town
0:4
06.10.201816:00
Luton Town - Scunthorpe United
3:2
06.10.201816:00
Peterborough United - Barnsley FC
0:4
06.10.201816:00
Plymouth Argyle - AFC Wimbledon
1:0
06.10.201816:00
Portsmouth FC - Gillingham FC
0:2
06.10.201816:00
Shrewsbury Town - Accrington Stanley
1:0
06.10.201816:00
Southend United - Oxford United
0:0
06.10.201816:00
Wycombe Wanderers - Burton Albion
2:1
13.10.201813:00
Barnsley FC - Luton Town
3:2
13.10.201816:00
AFC Wimbledon - Portsmouth FC
1:2
13.10.201816:00
Accrington Stanley - Bradford City
3:1
13.10.201816:00
Burton Albion - Bristol Rovers
1:0
13.10.201816:00
Coventry City - Wycombe Wanderers
1:0
13.10.201816:00
Fleetwood Town - Shrewsbury Town
2:1
13.10.201816:00
Gillingham FC - Southend United
0:2
13.10.201816:00
Oxford United - Plymouth Argyle
2:0
13.10.201816:00
Rochdale AFC - Doncaster Rovers
2:3
13.10.201816:00
Scunthorpe United - Peterborough United
0:2
20.10.201816:00
Blackpool FC - AFC Wimbledon
2:0
20.10.201816:00
Bradford City - Rochdale AFC
0:2
20.10.201816:00
Bristol Rovers - Oxford United
0:0
20.10.201816:00
Charlton Athletic - Barnsley FC
2:0
20.10.201816:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
3:3
20.10.201816:00
Luton Town - Walsall FC
2:0
20.10.201816:00
Peterborough United - Accrington Stanley
0:1
20.10.201816:00
Plymouth Argyle - Burton Albion
2:3
20.10.201816:00
Portsmouth FC - Fleetwood Town
1:0
20.10.201816:00
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
0:2
20.10.201816:00
Southend United - Coventry City
1:2
20.10.201816:00
Wycombe Wanderers - Scunthorpe United
3:2
23.10.201820:45
Blackpool FC - Scunthorpe United
1:0
23.10.201820:45
Bradford City - Coventry City
2:4
23.10.201820:45
Bristol Rovers - AFC Wimbledon
2:0
23.10.201820:45
Charlton Athletic - Oxford United
1:1
23.10.201820:45
Doncaster Rovers - Sunderland AFC
0:1
23.10.201820:45
Luton Town - Accrington Stanley
4:1
23.10.201820:45
Peterborough United - Fleetwood Town
1:0
23.10.201820:45
Plymouth Argyle - Gillingham FC
3:1
23.10.201820:45
Portsmouth FC - Burton Albion
2:2
23.10.201820:45
Shrewsbury Town - Barnsley FC
3:1
23.10.201820:45
Southend United - Walsall FC
3:0
23.10.201820:45
Wycombe Wanderers - Rochdale AFC
3:0
27.10.201816:00
AFC Wimbledon - Luton Town
0:2
27.10.201816:00
Accrington Stanley - Portsmouth FC
1:1
27.10.201816:00
Barnsley FC - Bristol Rovers
1:0
27.10.201816:00
Burton Albion - Peterborough United
1:2
27.10.201816:00
Coventry City - Doncaster Rovers
2:1
27.10.201816:00
Fleetwood Town - Blackpool FC
3:2
27.10.201816:00
Gillingham FC - Bradford City
4:0
27.10.201816:00
Oxford United - Shrewsbury Town
3:0
27.10.201816:00
Rochdale AFC - Charlton Athletic
1:0
27.10.201816:00
Scunthorpe United - Plymouth Argyle
1:4
27.10.201816:00
Sunderland AFC - Southend United
3:0
27.10.201816:00
Walsall FC - Wycombe Wanderers
3:2
03.11.201816:00
AFC Wimbledon - Shrewsbury Town
1:2
03.11.201816:00
Barnsley FC - Southend United
1:0
03.11.201816:00
Blackpool FC - Bristol Rovers
0:3
03.11.201816:00
Bradford City - Portsmouth FC
0:1
03.11.201816:00
Charlton Athletic - Doncaster Rovers
2:0
03.11.201816:00
Coventry City - Accrington Stanley
1:1
03.11.201816:00
Gillingham FC - Fleetwood Town
3:0
03.11.201816:00
Plymouth Argyle - Sunderland AFC
0:2
03.11.201816:00
Rochdale AFC - Luton Town
0:0
03.11.201816:00
Scunthorpe United - Oxford United
3:3
03.11.201816:00
Walsall FC - Burton Albion
1:3
03.11.201816:00
Wycombe Wanderers - Peterborough United
1:0
06.11.201820:45
Gillingham FC - Blackpool FC
0:1
06.11.201820:45
Walsall FC - Charlton Athletic
0:2
17.11.201813:30
Fleetwood Town - Walsall FC
0:0
17.11.201816:00
Accrington Stanley - Barnsley FC
0:2
17.11.201816:00
Bristol Rovers - Scunthorpe United
1:2
17.11.201816:00
Burton Albion - Coventry City
1:0
17.11.201816:00
Doncaster Rovers - AFC Wimbledon
2:1
17.11.201816:00
Luton Town - Plymouth Argyle
5:1
17.11.201816:00
Oxford United - Gillingham FC
1:0
17.11.201816:00
Peterborough United - Bradford City
1:1
17.11.201816:00
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
3:2
17.11.201816:00
Southend United - Blackpool FC
1:2
17.11.201816:00
Sunderland AFC - Wycombe Wanderers
1:1
23.11.201820:45
Coventry City - Peterborough United
1:1
24.11.201816:00
AFC Wimbledon - Southend United
2:1
24.11.201816:00
Barnsley FC - Doncaster Rovers
1:1
24.11.201816:00
Blackpool FC - Burton Albion
3:0
24.11.201816:00
Bradford City - Oxford United
2:0
24.11.201816:00
Charlton Athletic - Bristol Rovers
3:1
24.11.201816:00
Gillingham FC - Luton Town
1:3
24.11.201816:00
Plymouth Argyle - Fleetwood Town
2:1
24.11.201816:00
Rochdale AFC - Accrington Stanley
1:0
24.11.201816:00
Scunthorpe United - Portsmouth FC
1:2
24.11.201816:00
Walsall FC - Sunderland AFC
2:2
24.11.201816:00
Wycombe Wanderers - Shrewsbury Town
3:2
27.11.201820:45
Accrington Stanley - Wycombe Wanderers
1:2
27.11.201820:45
Bristol Rovers - Gillingham FC
1:2
27.11.201820:45
Burton Albion - Charlton Athletic
1:2
27.11.201820:45
Doncaster Rovers - Blackpool FC
2:0
27.11.201820:45
Fleetwood Town - Coventry City
3:0
27.11.201820:45
Luton Town - Bradford City
4:0
27.11.201820:45
Oxford United - Rochdale AFC
4:2
27.11.201820:45
Peterborough United - AFC Wimbledon
1:0
27.11.201820:45
Portsmouth FC - Walsall FC
2:0
27.11.201820:45
Shrewsbury Town - Plymouth Argyle
2:0
27.11.201820:45
Southend United - Scunthorpe United
2:0
27.11.201820:45
Sunderland AFC - Barnsley FC
4:2
08.12.201816:00
AFC Wimbledon - Rochdale AFC
1:1
08.12.201816:00
Blackpool FC - Charlton Athletic
2:1
08.12.201816:00
Bristol Rovers - Doncaster Rovers
0:4
08.12.201816:00
Burton Albion - Shrewsbury Town
2:1
08.12.201816:00
Luton Town - Fleetwood Town
2:0
08.12.201816:00
Peterborough United - Oxford United
2:2
08.12.201816:00
Plymouth Argyle - Bradford City
3:3
08.12.201816:00
Portsmouth FC - Southend United
2:0
08.12.201816:00
Scunthorpe United - Gillingham FC
0:2
08.12.201816:00
Walsall FC - Coventry City
2:1
08.12.201816:00
Wycombe Wanderers - Barnsley FC
1:0
11.12.201820:45
Portsmouth FC - Charlton Athletic
1:2
15.12.201813:15
Doncaster Rovers - Scunthorpe United
3:0
15.12.201816:00
Barnsley FC - Portsmouth FC
1:1
15.12.201816:00
Bradford City - Walsall FC
4:0
15.12.201816:00
Charlton Athletic - AFC Wimbledon
2:0
15.12.201816:00
Coventry City - Luton Town
1:2
15.12.201816:00
Fleetwood Town - Burton Albion
1:0
15.12.201816:00
Gillingham FC - Wycombe Wanderers
2:2
15.12.201816:00
Oxford United - Blackpool FC
2:0
15.12.201816:00
Rochdale AFC - Plymouth Argyle
1:2
15.12.201816:00
Shrewsbury Town - Peterborough United
2:2
15.12.201816:00
Southend United - Accrington Stanley
3:0
15.12.201816:00
Sunderland AFC - Bristol Rovers
2:1
22.12.201816:00
Blackpool FC - Barnsley FC
0:1
22.12.201816:00
Bradford City - Scunthorpe United
2:0
22.12.201816:00
Bristol Rovers - Fleetwood Town
2:1
22.12.201816:00
Charlton Athletic - Gillingham FC
2:0
22.12.201816:00
Doncaster Rovers - Oxford United
2:2
22.12.201816:00
Luton Town - Burton Albion
2:0
22.12.201816:00
Peterborough United - Walsall FC
1:1
22.12.201816:00
Plymouth Argyle - Accrington Stanley
0:3
22.12.201816:00
Portsmouth FC - Sunderland AFC
3:1
22.12.201816:00
Shrewsbury Town - Coventry City
1:0
22.12.201816:00
Southend United - Rochdale AFC
1:2
22.12.201816:00
Wycombe Wanderers - AFC Wimbledon
1:2
26.12.201814:00
Gillingham FC - Portsmouth FC
2:0
26.12.201816:00
AFC Wimbledon - Plymouth Argyle
2:1
26.12.201816:00
Accrington Stanley - Shrewsbury Town
2:1
26.12.201816:00
Barnsley FC - Peterborough United
2:0
26.12.201816:00
Burton Albion - Wycombe Wanderers
3:1
26.12.201816:00
Coventry City - Charlton Athletic
2:1
26.12.201816:00
Fleetwood Town - Doncaster Rovers
3:0
26.12.201816:00
Oxford United - Southend United
0:1
26.12.201816:00
Rochdale AFC - Blackpool FC
2:1
26.12.201816:00
Scunthorpe United - Luton Town
0:2
26.12.201816:00
Sunderland AFC - Bradford City
1:0
26.12.201816:00
Walsall FC - Bristol Rovers
1:3
29.12.201814:00
Oxford United - Bristol Rovers
0:2
29.12.201816:00
AFC Wimbledon - Blackpool FC
0:0
29.12.201816:00
Accrington Stanley - Peterborough United
0:4
29.12.201816:00
Barnsley FC - Charlton Athletic
2:1
29.12.201816:00
Burton Albion - Plymouth Argyle
1:1
29.12.201816:00
Coventry City - Southend United
1:0
29.12.201816:00
Fleetwood Town - Portsmouth FC
2:5
29.12.201816:00
Gillingham FC - Doncaster Rovers
1:3
29.12.201816:00
Rochdale AFC - Bradford City
0:4
29.12.201816:00
Scunthorpe United - Wycombe Wanderers
1:0
29.12.201816:00
Sunderland AFC - Shrewsbury Town
1:1
29.12.201816:00
Walsall FC - Luton Town
2:2
01.01.201916:00
Blackpool FC - Sunderland AFC
0:1
01.01.201916:00
Bradford City - Accrington Stanley
3:0
01.01.201916:00
Bristol Rovers - Burton Albion
0:0
01.01.201916:00
Charlton Athletic - Walsall FC
2:1
01.01.201916:00
Doncaster Rovers - Rochdale AFC
5:0
01.01.201916:00
Luton Town - Barnsley FC
0:0
01.01.201916:00
Peterborough United - Scunthorpe United
0:2
01.01.201916:00
Plymouth Argyle - Oxford United
3:0
01.01.201916:00
Portsmouth FC - AFC Wimbledon
2:1
01.01.201916:00
Shrewsbury Town - Fleetwood Town
0:0
01.01.201916:00
Southend United - Gillingham FC
2:0
01.01.201916:00
Wycombe Wanderers - Coventry City
0:2
05.01.201916:00
Charlton Athletic - Sunderland AFC
1:1
05.01.201916:00
Rochdale AFC - Burton Albion
0:4
05.01.201916:00
Scunthorpe United - Coventry City
2:1
12.01.201916:00
Accrington Stanley - Bristol Rovers
0:0
12.01.201916:00
Barnsley FC - Bradford City
3:0
12.01.201916:00
Burton Albion - Gillingham FC
2:3
12.01.201916:00
Coventry City - AFC Wimbledon
1:1
12.01.201916:00
Fleetwood Town - Oxford United
2:2
12.01.201916:00
Peterborough United - Rochdale AFC
2:1
12.01.201916:00
Portsmouth FC - Blackpool FC
0:1
12.01.201916:00
Shrewsbury Town - Charlton Athletic
0:3
12.01.201916:00
Southend United - Plymouth Argyle
2:3
12.01.201916:00
Sunderland AFC - Luton Town
1:1
12.01.201916:00
Walsall FC - Scunthorpe United
1:2
12.01.201916:00
Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers
3:2
19.01.201916:00
AFC Wimbledon - Barnsley FC
1:4
19.01.201916:00
Blackpool FC - Shrewsbury Town
0:0
19.01.201916:00
Bradford City - Southend United
0:4
19.01.201916:00
Bristol Rovers - Wycombe Wanderers
0:1
19.01.201916:00
Charlton Athletic - Accrington Stanley
1:0
19.01.201916:00
Doncaster Rovers - Burton Albion
2:2
19.01.201916:00
Gillingham FC - Walsall FC
0:3
19.01.201916:00
Luton Town - Peterborough United
4:0
19.01.201916:00
Oxford United - Portsmouth FC
2:1
19.01.201916:00
Plymouth Argyle - Coventry City
2:1
19.01.201916:00
Rochdale AFC - Fleetwood Town
1:1
19.01.201916:00
Scunthorpe United - Sunderland AFC
1:1
22.01.201920:45
AFC Wimbledon - Fleetwood Town
0:3
22.01.201920:45
Plymouth Argyle - Walsall FC
2:1
26.01.201916:00
Barnsley FC - Rochdale AFC
2:1
26.01.201916:00
Burton Albion - Bradford City
1:1
26.01.201916:00
Coventry City - Blackpool FC
0:2
26.01.201916:00
Fleetwood Town - Scunthorpe United
0:1
26.01.201916:00
Peterborough United - Charlton Athletic
0:0
26.01.201916:00
Southend United - Luton Town
0:1
26.01.201916:00
Wycombe Wanderers - Plymouth Argyle
1:0
29.01.201920:45
Blackpool FC - Wycombe Wanderers
2:2
29.01.201920:45
Bradford City - Shrewsbury Town
4:3
29.01.201920:45
Bristol Rovers - Peterborough United
2:2
29.01.201920:45
Gillingham FC - Accrington Stanley
0:0
29.01.201920:45
Luton Town - Portsmouth FC
3:2
29.01.201920:45
Oxford United - Barnsley FC
2:2
02.02.201916:00
Barnsley FC - Scunthorpe United
2:0
02.02.201916:00
Burton Albion - Oxford United
0:0
02.02.201916:00
Coventry City - Gillingham FC
1:1
02.02.201916:00
Fleetwood Town - Charlton Athletic
1:0
02.02.201916:00
Peterborough United - Plymouth Argyle
0:1
02.02.201916:00
Portsmouth FC - Doncaster Rovers
1:1
02.02.201916:00
Shrewsbury Town - Luton Town
0:3
02.02.201916:00
Southend United - Bristol Rovers
1:2
02.02.201916:00
Sunderland AFC - AFC Wimbledon
1:0
02.02.201916:00
Walsall FC - Rochdale AFC
1:2
02.02.201916:00
Wycombe Wanderers - Bradford City
0:0
09.02.201916:00
AFC Wimbledon - Burton Albion
0:2
09.02.201916:00
Blackpool FC - Walsall FC
2:0
09.02.201916:00
Bradford City - Fleetwood Town
0:1
09.02.201916:00
Bristol Rovers - Shrewsbury Town
1:1
09.02.201916:00
Charlton Athletic - Southend United
1:1
09.02.201916:00
Doncaster Rovers - Peterborough United
3:1
09.02.201916:00
Gillingham FC - Barnsley FC
1:4
09.02.201916:00
Luton Town - Wycombe Wanderers
3:0
09.02.201916:00
Oxford United - Sunderland AFC
1:1
09.02.201916:00
Plymouth Argyle - Portsmouth FC
1:1
09.02.201916:00
Rochdale AFC - Coventry City
0:1
09.02.201916:00
Scunthorpe United - Accrington Stanley
2:0
12.02.201920:45
Sunderland AFC - Blackpool FC
1:1
12.02.201920:45
Doncaster Rovers - Southend United
3:0
12.02.201920:45
Walsall FC - AFC Wimbledon
0:1
15.02.201920:45
Sunderland AFC - Accrington Stanley
2:2
16.02.201913:30
Southend United - Portsmouth FC
3:3
16.02.201916:00
Barnsley FC - Wycombe Wanderers
2:1
16.02.201916:00
Bradford City - Plymouth Argyle
0:0
16.02.201916:00
Charlton Athletic - Blackpool FC
0:0
16.02.201916:00
Coventry City - Walsall FC
3:0
16.02.201916:00
Fleetwood Town - Luton Town
1:2
16.02.201916:00
Gillingham FC - Scunthorpe United
1:0
16.02.201916:00
Oxford United - Peterborough United
0:1
16.02.201916:00
Shrewsbury Town - Burton Albion
1:1
19.02.201920:45
Barnsley FC - Burton Albion
0:0
19.02.201920:45
Accrington Stanley - Oxford United
4:2
19.02.201920:45
Portsmouth FC - Bristol Rovers
1:1
19.02.201920:45
Sunderland AFC - Gillingham FC
4:2
19.02.201920:45
Rochdale AFC - AFC Wimbledon
3:4
23.02.201914:00
Scunthorpe United - Doncaster Rovers
1:1
23.02.201916:00
AFC Wimbledon - Charlton Athletic
1:2
23.02.201916:00
Accrington Stanley - Southend United
1:1
23.02.201916:00
Blackpool FC - Oxford United
0:1
23.02.201916:00
Bristol Rovers - Sunderland AFC
0:2
23.02.201916:00
Burton Albion - Fleetwood Town
0:1
23.02.201916:00
Peterborough United - Shrewsbury Town
1:2
23.02.201916:00
Plymouth Argyle - Rochdale AFC
5:1
23.02.201916:00
Portsmouth FC - Barnsley FC
0:0
23.02.201916:00
Walsall FC - Bradford City
3:2
23.02.201916:00
Wycombe Wanderers - Gillingham FC
0:1
24.02.201913:00
Luton Town - Coventry City
1:1
26.02.201920:45
Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
2:0
02.03.201913:30
Southend United - Barnsley FC
0:3
02.03.201916:00
Accrington Stanley - Coventry City
0:1
02.03.201916:00
Bristol Rovers - Blackpool FC
4:0
02.03.201916:00
Burton Albion - Walsall FC
0:0
02.03.201916:00
Doncaster Rovers - Charlton Athletic
1:1
02.03.201916:00
Fleetwood Town - Gillingham FC
1:1
02.03.201916:00
Luton Town - Rochdale AFC
2:0
02.03.201916:00
Oxford United - Scunthorpe United
2:1
02.03.201916:00
Peterborough United - Wycombe Wanderers
4:2
02.03.201916:00
Portsmouth FC - Bradford City
5:1
02.03.201916:00
Shrewsbury Town - AFC Wimbledon
0:0
02.03.201916:00
Sunderland AFC - Plymouth Argyle
2:0
05.03.201920:45
Accrington Stanley - Blackpool FC
1:2
08.03.201920:45
Coventry City - Burton Albion
1:2
09.03.201916:00
AFC Wimbledon - Doncaster Rovers
2:0
09.03.201916:00
Barnsley FC - Accrington Stanley
2:0
09.03.201916:00
Blackpool FC - Southend United
2:2
09.03.201916:00
Bradford City - Peterborough United
3:1
09.03.201916:00
Gillingham FC - Oxford United
1:0
09.03.201916:00
Plymouth Argyle - Luton Town
0:0
09.03.201916:00
Rochdale AFC - Shrewsbury Town
2:1
09.03.201916:00
Scunthorpe United - Bristol Rovers
0:1
09.03.201916:00
Walsall FC - Fleetwood Town
2:0
09.03.201916:00
Wycombe Wanderers - Sunderland AFC
1:1
09.03.201918:30
Charlton Athletic - Portsmouth FC
2:1
12.03.201920:45
AFC Wimbledon - Peterborough United
1:0
12.03.201920:45
Barnsley FC - Sunderland AFC
0:0
12.03.201920:45
Blackpool FC - Doncaster Rovers
1:1
12.03.201920:45
Bradford City - Luton Town
0:1
12.03.201920:45
Charlton Athletic - Burton Albion
2:1
12.03.201920:45
Coventry City - Fleetwood Town
2:1
12.03.201920:45
Gillingham FC - Bristol Rovers
0:1
12.03.201920:45
Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
2:1
12.03.201920:45
Rochdale AFC - Oxford United
0:0
12.03.201920:45
Scunthorpe United - Southend United
4:1
12.03.201920:45
Walsall FC - Portsmouth FC
2:3
12.03.201920:45
Wycombe Wanderers - Accrington Stanley
1:3
15.03.201920:45
Doncaster Rovers - Barnsley FC
0:0
16.03.201916:00
Bristol Rovers - Charlton Athletic
0:0
16.03.201916:00
Burton Albion - Blackpool FC
3:0
16.03.201916:00
Fleetwood Town - Plymouth Argyle
2:0
16.03.201916:00
Luton Town - Gillingham FC
2:2
16.03.201916:00
Oxford United - Bradford City
1:0
16.03.201916:00
Peterborough United - Coventry City
1:2
16.03.201916:00
Portsmouth FC - Scunthorpe United
2:0
16.03.201916:00
Shrewsbury Town - Wycombe Wanderers
2:1
16.03.201916:00
Southend United - AFC Wimbledon
0:1
16.03.201916:00
Sunderland AFC - Walsall FC
2:1
23.03.201913:00
Walsall FC - Barnsley FC
0:1
23.03.201916:00
AFC Wimbledon - Gillingham FC
2:4
23.03.201916:00
Bradford City - Blackpool FC
1:4
23.03.201916:00
Burton Albion - Accrington Stanley
5:2
23.03.201916:00
Coventry City - Oxford United
0:1
23.03.201916:00
Luton Town - Doncaster Rovers
4:0
23.03.201916:00
Peterborough United - Southend United
2:0
23.03.201916:00
Plymouth Argyle - Bristol Rovers
2:2
23.03.201916:00
Rochdale AFC - Scunthorpe United
3:1
23.03.201916:00
Shrewsbury Town - Portsmouth FC
0:2
26.03.201920:45
Doncaster Rovers - Bristol Rovers
4:1
30.03.201916:00
Accrington Stanley - Fleetwood Town
0:1
30.03.201916:00
Barnsley FC - Coventry City
2:2
30.03.201916:00
Blackpool FC - Plymouth Argyle
2:2
30.03.201916:00
Bristol Rovers - Luton Town
1:2
30.03.201916:00
Charlton Athletic - Bradford City
1:0
30.03.201916:00
Doncaster Rovers - Walsall FC
3:1
30.03.201916:00
Gillingham FC - Rochdale AFC
1:1
30.03.201916:00
Oxford United - Wycombe Wanderers
2:1
30.03.201916:00
Scunthorpe United - AFC Wimbledon
1:2
30.03.201916:00
Southend United - Shrewsbury Town
0:2
03.04.201920:45
Accrington Stanley - Sunderland AFC
0:3
06.04.201916:00
AFC Wimbledon - Accrington Stanley
1:1
06.04.201916:00
Bradford City - Doncaster Rovers
0:1
06.04.201916:00
Burton Albion - Barnsley FC
3:1
06.04.201916:00
Fleetwood Town - Southend United
2:2
06.04.201916:00
Luton Town - Blackpool FC
2:2
06.04.201916:00
Peterborough United - Gillingham FC
2:0
06.04.201916:00
Plymouth Argyle - Charlton Athletic
0:2
06.04.201916:00
Rochdale AFC - Sunderland AFC
1:2
06.04.201916:00
Shrewsbury Town - Scunthorpe United
1:1
06.04.201916:00
Walsall FC - Oxford United
1:3
06.04.201916:00
Wycombe Wanderers - Portsmouth FC
2:3
07.04.201916:00
Coventry City - Bristol Rovers
0:0
09.04.201920:45
Accrington Stanley - Rochdale AFC
0:1
09.04.201920:45
Wycombe Wanderers - Charlton Athletic
0:1
09.04.201920:45
Sunderland AFC - Burton Albion
1:1
13.04.201916:00
Accrington Stanley - Walsall FC
2:1
13.04.201916:00
Barnsley FC - Fleetwood Town
4:2
13.04.201916:00
Blackpool FC - Peterborough United
0:1
13.04.201916:00
Bristol Rovers - Bradford City
3:2
13.04.201916:00
Charlton Athletic - Luton Town
3:1
13.04.201916:00
Doncaster Rovers - Plymouth Argyle
2:0
13.04.201916:00
Gillingham FC - Shrewsbury Town
0:2
13.04.201916:00
Oxford United - AFC Wimbledon
0:0
13.04.201916:00
Portsmouth FC - Rochdale AFC
4:1
13.04.201916:00
Scunthorpe United - Burton Albion
0:3
13.04.201916:00
Southend United - Wycombe Wanderers
0:2
13.04.201916:00
Sunderland AFC - Coventry City
4:5
19.04.201914:00
Coventry City - Bradford City
2:0
19.04.201914:00
Oxford United - Charlton Athletic
2:1
19.04.201916:00
AFC Wimbledon - Bristol Rovers
1:1
19.04.201916:00
Barnsley FC - Shrewsbury Town
2:1
19.04.201916:00
Burton Albion - Portsmouth FC
1:2
19.04.201916:00
Fleetwood Town - Peterborough United
1:1
19.04.201916:00
Gillingham FC - Plymouth Argyle
3:1
19.04.201916:00
Rochdale AFC - Wycombe Wanderers
1:0
19.04.201916:00
Scunthorpe United - Blackpool FC
0:0
19.04.201916:00
Walsall FC - Southend United
1:1
19.04.201918:15
Sunderland AFC - Doncaster Rovers
2:0
20.04.201918:30
Accrington Stanley - Luton Town
0:3
22.04.201913:30
Portsmouth FC - Coventry City
2:1
22.04.201914:00
Southend United - Burton Albion
3:2
22.04.201916:00
Blackpool FC - Fleetwood Town
2:1
22.04.201916:00
Bradford City - Gillingham FC
1:1
22.04.201916:00
Bristol Rovers - Rochdale AFC
0:1
22.04.201916:00
Charlton Athletic - Scunthorpe United
4:0
22.04.201916:00
Peterborough United - Sunderland AFC
1:1
22.04.201916:00
Plymouth Argyle - Barnsley FC
0:3
22.04.201916:00
Shrewsbury Town - Oxford United
2:3
22.04.201916:00
Wycombe Wanderers - Walsall FC
1:0
23.04.201920:45
Doncaster Rovers - Accrington Stanley
1:2
23.04.201920:45
Luton Town - AFC Wimbledon
2:2
27.04.201916:00
AFC Wimbledon - Wycombe Wanderers
2:1
27.04.201916:00
Accrington Stanley - Plymouth Argyle
5:1
27.04.201916:00
Barnsley FC - Blackpool FC
2:1
27.04.201916:00
Burton Albion - Luton Town
2:1
27.04.201916:00
Fleetwood Town - Bristol Rovers
0:0
27.04.201916:00
Gillingham FC - Charlton Athletic
0:2
27.04.201916:00
Oxford United - Doncaster Rovers
2:2
27.04.201916:00
Rochdale AFC - Southend United
1:0
27.04.201916:00
Scunthorpe United - Bradford City
2:3
27.04.201916:00
Sunderland AFC - Portsmouth FC
1:1
27.04.201916:00
Walsall FC - Peterborough United
3:0
28.04.201916:00
Coventry City - Shrewsbury Town
1:1
30.04.201920:45
Fleetwood Town - Sunderland AFC
2:1
30.04.201920:45
Portsmouth FC - Peterborough United
2:3
04.05.201918:30
Blackpool FC - Gillingham FC
0:3
04.05.201918:30
Bradford City - AFC Wimbledon
0:0
04.05.201918:30
Bristol Rovers - Barnsley FC
2:1
04.05.201918:30
Charlton Athletic - Rochdale AFC
4:0
04.05.201918:30
Doncaster Rovers - Coventry City
2:0
04.05.201918:30
Luton Town - Oxford United
3:1
04.05.201918:30
Peterborough United - Burton Albion
3:1
04.05.201918:30
Plymouth Argyle - Scunthorpe United
3:2
04.05.201918:30
Portsmouth FC - Accrington Stanley
1:1
04.05.201918:30
Shrewsbury Town - Walsall FC
0:0
04.05.201918:30
Southend United - Sunderland AFC
2:1
04.05.201918:30
Wycombe Wanderers - Fleetwood Town
1:0
03.08. Bury odložili i druhý zápas
Anglické Bury ze třetí nejvyšší soutěže se dál zmítá v problémech. Vedení soutěže mu odložilo už druhý zápas nové sezony. Po odložení prvního duelu s MK Dons se nebude hrát ani další utkání na půdě Accringtonu. Klub totiž stále nepředložil dostatečné záruky, že je schopen finančně zabezpečit účast v celém ročníku. (bbc.co.uk)
31.07. Woodburn bude hostovat v Oxfordu
Oxford United si vypůjčil Bena Woodburna. Teprve 19letý reprezentant Walesu se do klubu z League One stěhuje na roční hostování z Liverpoolu. (transfermarkt.de)
14.07. McGeady pokračuje v Sunderlandu
Aiden McGeady stráví i další část kariéry v Sunderlandu, který bude rovněž letos hrát jen třetí anglickou ligu - vedení s irským záložníkem podepsalo nový dvouletý kontrakt. (sport-express.ru)
07.07. Blackpool opětovně převzal Grayson
Simon Grayson se stal novým manažerem Blackpoolu. Devětačtyřicetiletý stratég naposledy vedl Bradford City a na lavičku Seasiders, kde nahradí Terryho McPhillipse, se vrací po dlouhých jedenácti letech. (skysports.com)
01.07. Cattermole končí v Sunderlandu
Záložník Lee Cattermole po deseti letech opouští anglický Sunderland. Jako jeden ze dvou hráčů v týmu vydržel i poté, co klub zvyklý dlouhá léta na nejvyšší soutěž dvakrát za sebou sestoupil a nyní působí v League One, tedy třetí lize. Útok na postup se Sunderlandu v této sezoně nepovedl, prohrál ve finále play-off s Charltonem. Cattermole by mohl údajně nyní zamířit do druholigového Sheffieldu Wednesday. (skysports.com)
27.06. Cardiff dohodl přestup Vaulkse
Will Vaulks sice s Rotherhamem United spadl do League One, nadále však bude hrát League Championship. Waleský reprezentant se přesune do Cardiffu, který za něho má poslat více než 3 miliony liber. (skysports.com)
24.06. Aribo má posílit Rangers
Novou posilou glasgowských Rangers se má stát Joe Aribo. Dvaadvacetiletý fotbalista působil naposledy v dresu Charltonu, který oslavil postup do druhé anglické ligy. Jeho příchod potvrdil manažer Steven Gerrard. K dotažení ještě zbývá úspěšná zdravotní prohlídka. (skysports.com)
18.06. Zmýlená neplatí, Bowyer zůstane v Charltonu
Lee Bowyer nakonec pokračuje jako manažer Charltonu. Někdejší anglický záložník dovedl londýnský celek do druhé nejvyšší soutěže a s vedením se dlouho nemohl dohodnout na podmínkách nové smlouvy, obě strany ale nakonec našly společnou řeč a podepsaly kontrakt. (dailymail.co.uk)
11.06. Long novou akvizicí Motherwellu
Motherwell získal Christophera Longa. Odchovanec Evertonu se do Skotska vydává z Blackpoolu, přičemž se svým novým zaměstnavatelem uzavřel roční kontrakt. (skysports.com)
08.06. Judge podstoupí operaci zápěstí
Operaci zlomeného zápěstí podstoupí v pondělí Alan Judge. Záložník Ipswiche Town se zranil v pátečním kvalifikačním utkání o postup na ME 2020 s Dánskem (1:1). (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.08.
Sunderland AFC - Portsmouth FC
2:1
17.08.
Blackpool FC - Oxford United
2:1
17.08.
AFC Wimbledon - Accrington Stanley
1:1
17.08.
Wycombe Wanderers - Milton
3:2
17.08.
Tranmere Rovers - Bolton Wanderers
5:0
17.08.
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
0:0
17.08.
Peterborough United - Ipswich Town
2:2
17.08.
Lincoln City - Southend United
4:0
17.08.
Doncaster Rovers - Fleetwood Town
3:2
17.08.
Coventry City - Bristol Rovers
2:0
17.08.
Bury FC - Gillingham FC
odl.
17.08.
Burton Albion - Rotherham United
0:1
20.08.
Accrington - Shrewsbury Town
2:3
20.08.
Southend United - Peterbor.
0:2
20.08.
Rotherham United - Bury FC
odl.
20.08.
Rochdale AFC - Sunderland AFC
1:2
20.08.
Portsmouth FC - Coventry City
3:3
20.08.
Oxford United - Burton Albion
2:4
20.08.
Milton Keynes Dons - Lincoln City
2:1
20.08.
Ipswich Town - AFC Wimbledon
2:1
20.08.
Gillingham FC - Blackpool FC
2:2
20.08.
Fleetwood Town - Wycombe Wanderers
1:1
20.08.
Bristol Rovers - Tranmere Rovers
2:0
20.08.
Bolton Wanderers - Doncaster
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
24.08.13:30
Doncaster Rovers - Lincoln City
info
24.08.13:30
Portsmouth FC - Rotherham United
info
24.08.16:00
Bolton Wanderers - Ipswich Town
info
24.08.16:00
Bristol Rovers - Oxford United
info
24.08.16:00
Coventry City - Gillingham FC
info
24.08.16:00
Fleetwood Town - Accrington
info
24.08.16:00
Milton Keynes Dons - Peterbor.
info
24.08.16:00
Rochdale AFC - Blackpool FC
info
24.08.16:00
Shrewsbury Town - Burton Albion
info
24.08.16:00
Sunderland AFC - AFC Wimbledon
info
24.08.16:00
Tranmere Rovers - Bury FC
info
24.08.16:00
Wycombe - Southend United
info
Všechny zápasy