Liga mistrů AFC AFC - Liga mistrů AFC 2023/2024 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkolo - oblast Západní Asie - 1. kolo

15.08.2023
17:00
OTMK Olmaliq (UZB)
1:0
Al Seeb Club (OMA)
15.08.2023
17:35
Al Ahli FC (UAE)
3:0
Al Wehdat SC (JOR)
15.08.2023
17:35
Al Sharjah Club (UAE)
2:0
Bashundhara Kings (BAN)

předkolo - oblast Západní Asie - 2. kolo

22.08.2023
17:30
Al Wakrah SC (QAT)
0:1e
Navbachor (UZB)
22.08.2023
18:00
Tractor Sazi (IRN)
1:3
Al Sharjah Club (UAE)
22.08.2023
19:20
Al Nassr FC (KSA)
4:2
Al Ahli FC (UAE)
22.08.2023
19:30
Al Arabi SC (QAT)
0:1
OTMK Olmaliq (UZB)

předkolo - oblast Východní Asie - 1. kolo

15.08.2023
13:30
HK Rangers (HKG)
1:4e
Hai Phong FC (VIE)
16.08.2023
14:00
Lee Man Warriors (HKG)
5:1
Bali United (INA)

předkolo - oblast Východní Asie - 2. kolo

22.08.2023
12:30
Incheon United (KOR)
3:1e
Hai Phong FC (VIE)
22.08.2023
12:30
Urawa RD (JPN)
3:0
Lee Man Warriors (HKG)
22.08.2023
13:30
Zhejiang FC (CHN)
1:0
Thai Port FC (THA)
22.08.2023
13:30
Shanghai Port (CHN)
2:3
BG Pathum United (THA)

základní skupiny - skupina A

19.09.2023
?
FK Pachtakor (UZB)
0:3
Al Ain Club (UAE)
19.09.2023
?
FK Ahal (TKM)
1:0
Al-Fayha (KSA)
03.10.2023
18:00
Al Ain Club (UAE)
4:2
FK Ahal (TKM)
03.10.2023
18:00
Al-Fayha (KSA)
2:0
FK Pachtakor (UZB)
24.10.2023
16:00
FK Pachtakor (UZB)
3:0
FK Ahal (TKM)
24.10.2023
18:00
Al Ain Club (UAE)
4:1
Al-Fayha (KSA)
07.11.2023
15:00
FK Ahal (TKM)
1:1
FK Pachtakor (UZB)
07.11.2023
18:00
Al-Fayha (KSA)
2:3
Al Ain Club (UAE)
28.11.2023
17:00
Al Ain Club (UAE)
1:3
FK Pachtakor (UZB)
28.11.2023
17:00
Al-Fayha (KSA)
3:1
FK Ahal (TKM)
05.12.2023
15:00
FK Pachtakor (UZB)
1:4
Al-Fayha (KSA)
05.12.2023
15:00
FK Ahal (TKM)
1:2
Al Ain Club (UAE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ain Club (UAE)
6
5
0
1
17 : 9
15
2
Al-Fayha (KSA)
6
3
0
3
12 : 10
9
3
FK Pachtakor (UZB)
6
2
1
3
8 : 11
7
4
FK Ahal (TKM)
6
1
1
4
6 : 13
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ain Club (UAE)
3
2
0
1
9 : 6
6
2
Al-Fayha (KSA)
3
2
0
1
7 : 4
6
3
FK Ahal (TKM)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
FK Pachtakor (UZB)
3
1
0
2
4 : 7
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ain Club (UAE)
3
3
0
0
8 : 3
9
2
FK Pachtakor (UZB)
3
1
1
1
4 : 4
4
3
Al-Fayha (KSA)
3
1
0
2
5 : 6
3
4
FK Ahal (TKM)
3
0
0
3
3 : 10
0

základní skupiny - skupina B

18.09.2023
?
Al Faisaly Club (JOR)
0:1
Nasaf Qarshi (UZB)
18.09.2023
?
Al Sadd SC (QAT)
0:0
Al Sharjah Club (UAE)
02.10.2023
18:00
Al Sharjah Club (UAE)
1:0
Al Faisaly Club (JOR)
02.10.2023
18:00
Nasaf Qarshi (UZB)
3:1
Al Sadd SC (QAT)
23.10.2023
18:00
Al Sharjah Club (UAE)
1:0
Nasaf Qarshi (UZB)
23.10.2023
20:00
Al Sadd SC (QAT)
6:0
Al Faisaly Club (JOR)
06.11.2023
15:00
Nasaf Qarshi (UZB)
1:1
Al Sharjah Club (UAE)
06.11.2023
19:00
Al Faisaly Club (JOR)
2:0
Al Sadd SC (QAT)
27.11.2023
15:00
Nasaf Qarshi (UZB)
3:1
Al Faisaly Club (JOR)
27.11.2023
15:00
Al Sharjah Club (UAE)
0:2
Al Sadd SC (QAT)
04.12.2023
17:00
Al Faisaly Club (JOR)
2:1
Al Sharjah Club (UAE)
04.12.2023
17:00
Al Sadd SC (QAT)
2:2
Nasaf Qarshi (UZB)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nasaf Qarshi (UZB)
6
3
2
1
10 : 6
11
2
Al Sadd SC (QAT)
6
2
2
2
11 : 7
8
3
Al Sharjah Club (UAE)
6
2
2
2
4 : 5
8
4
Al Faisaly Club (JOR)
6
2
0
4
5 : 12
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nasaf Qarshi (UZB)
3
2
1
0
7 : 3
7
2
Al Faisaly Club (JOR)
3
2
0
1
4 : 2
6
3
Al Sharjah Club (UAE)
3
2
0
1
2 : 2
6
4
Al Sadd SC (QAT)
3
1
2
0
8 : 2
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Nasaf Qarshi (UZB)
3
1
1
1
3 : 3
4
2
Al Sadd SC (QAT)
3
1
0
2
3 : 5
3
3
Al Sharjah Club (UAE)
3
0
2
1
2 : 3
2
4
Al Faisaly Club (JOR)
3
0
0
3
1 : 10
0

základní skupiny - skupina C

18.09.2023
?
Al Ittihad FC (KSA)
3:0
OTMK Olmaliq (UZB)
18.09.2023
?
Al Quwa (IRQ)
2:2
Sepahan FC (IRN)
02.10.2023
14:00
OTMK Olmaliq (UZB)
1:2
Al Quwa (IRQ)
02.10.2023
19:00
Sepahan FC (IRN)
0:3k
Al Ittihad FC (KSA)
23.10.2023
16:00
OTMK Olmaliq (UZB)
1:3
Sepahan FC (IRN)
23.10.2023
18:00
Al Ittihad FC (KSA)
1:0
Al Quwa (IRQ)
06.11.2023
13:00
Al Quwa (IRQ)
2:0
Al Ittihad FC (KSA)
06.11.2023
19:00
Sepahan FC (IRN)
9:0
OTMK Olmaliq (UZB)
27.11.2023
17:00
OTMK Olmaliq (UZB)
1:2
Al Ittihad FC (KSA)
27.11.2023
19:00
Sepahan FC (IRN)
1:0
Al Quwa (IRQ)
04.12.2023
13:00
Al Quwa (IRQ)
3:2
OTMK Olmaliq (UZB)
04.12.2023
19:00
Al Ittihad FC (KSA)
2:1
Sepahan FC (IRN)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ittihad FC (KSA)
6
5
0
1
11 : 4
15
2
Sepahan FC (IRN)
6
3
1
2
16 : 8
10
3
Al Quwa Al Jawiya (IRQ)
6
3
1
2
9 : 7
10
4
OTMK Olmaliq (UZB)
6
0
0
6
5 : 22
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ittihad FC (KSA)
3
3
0
0
6 : 1
9
2
Al Quwa Al Jawiya (IRQ)
3
2
1
0
7 : 4
7
3
Sepahan FC (IRN)
3
2
0
1
10 : 3
6
4
OTMK Olmaliq (UZB)
3
0
0
3
3 : 7
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Ittihad FC (KSA)
3
2
0
1
5 : 3
6
2
Sepahan FC (IRN)
3
1
1
1
6 : 5
4
3
Al Quwa Al Jawiya (IRQ)
3
1
0
2
2 : 3
3
4
OTMK Olmaliq (UZB)
3
0
0
3
2 : 15
0

základní skupiny - skupina D

18.09.2023
?
Al Hilal FC (KSA)
1:1
Navbachor (UZB)
18.09.2023
?
Mumbai City FC (IND)
0:2
Nassaji M. (IRN)
03.10.2023
16:00
Navbachor (UZB)
3:0
Mumbai City FC (IND)
03.10.2023
18:00
Nassaji M. (IRN)
0:3
Al Hilal FC (KSA)
23.10.2023
18:00
Navbachor (UZB)
2:1
Nassaji M. (IRN)
23.10.2023
20:00
Al Hilal FC (KSA)
6:0
Mumbai City FC (IND)
06.11.2023
15:00
Nassaji M. (IRN)
1:3
Navbachor (UZB)
06.11.2023
15:00
Mumbai City FC (IND)
0:2
Al Hilal FC (KSA)
28.11.2023
17:00
Navbachor (UZB)
0:2
Al Hilal FC (KSA)
28.11.2023
17:00
Nassaji M. (IRN)
2:0
Mumbai City FC (IND)
04.12.2023
17:00
Al Hilal FC (KSA)
2:1
Nassaji M. (IRN)
04.12.2023
17:00
Mumbai City FC (IND)
1:2
Navbachor (UZB)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Hilal FC (KSA)
6
5
1
0
16 : 2
16
2
Navbachor Namangan (UZB)
6
4
1
1
11 : 6
13
3
Nassaji Mazandaran (IRN)
6
2
0
4
7 : 10
6
4
Mumbai City FC (IND)
6
0
0
6
1 : 17
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Hilal FC (KSA)
3
2
1
0
9 : 2
7
2
Navbachor Namangan (UZB)
3
2
0
1
5 : 3
6
3
Nassaji Mazandaran (IRN)
3
1
0
2
3 : 6
3
4
Mumbai City FC (IND)
3
0
0
3
1 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Hilal FC (KSA)
3
3
0
0
7 : 0
9
2
Navbachor Namangan (UZB)
3
2
1
0
6 : 3
7
3
Nassaji Mazandaran (IRN)
3
1
0
2
4 : 4
3
4
Mumbai City FC (IND)
3
0
0
3
0 : 11
0

základní skupiny - skupina E

19.09.2023
?
Istiklol (TJK)
0:0
Al-Duhail SC (QAT)
19.09.2023
?
Persepolis FC (IRN)
0:2
Al Nassr FC (KSA)
02.10.2023
20:00
Al Nassr FC (KSA)
3:1
Istiklol (TJK)
02.10.2023
20:00
Al-Duhail SC (QAT)
0:1
Persepolis FC (IRN)
24.10.2023
18:00
Persepolis FC (IRN)
2:0
Istiklol (TJK)
24.10.2023
20:00
Al Nassr FC (KSA)
4:3
Al-Duhail SC (QAT)
07.11.2023
15:00
Istiklol (TJK)
1:1
Persepolis FC (IRN)
07.11.2023
19:00
Al-Duhail SC (QAT)
2:3
Al Nassr FC (KSA)
27.11.2023
17:00
Al-Duhail SC (QAT)
2:0
Istiklol (TJK)
27.11.2023
19:00
Al Nassr FC (KSA)
0:0
Persepolis FC (IRN)
05.12.2023
17:00
Persepolis FC (IRN)
1:2
Al-Duhail SC (QAT)
05.12.2023
17:00
Istiklol (TJK)
1:1
Al Nassr FC (KSA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Nassr FC (KSA)
6
4
2
0
13 : 7
14
2
Persepolis FC (IRN)
6
2
2
2
5 : 5
8
3
Al-Duhail SC (QAT)
6
2
1
3
9 : 9
7
4
Istiklol Dušanbe (TJK)
6
0
3
3
3 : 9
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Nassr FC (KSA)
3
2
1
0
7 : 4
7
2
Al-Duhail SC (QAT)
3
1
0
2
4 : 4
3
3
Istiklol Dušanbe (TJK)
3
0
3
0
2 : 2
3
4
Persepolis FC (IRN)
3
1
0
2
3 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Al Nassr FC (KSA)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
Persepolis FC (IRN)
3
1
2
0
2 : 1
5
3
Al-Duhail SC (QAT)
3
1
1
1
5 : 5
4
4
Istiklol Dušanbe (TJK)
3
0
0
3
1 : 7
0

základní skupiny - skupina F

20.09.2023
?
Jeonbuk (KOR)
2:1
Kitchee SC (HKG)
20.09.2023
?
Lion City Sailors (SIN)
1:2
Bangkok United (THA)
04.10.2023
14:00
Bangkok United (THA)
3:2
Jeonbuk (KOR)
04.10.2023
14:00
Kitchee SC (HKG)
1:2
Lion City Sailors (SIN)
25.10.2023
12:00
Jeonbuk (KOR)
3:0
Lion City Sailors (SIN)
25.10.2023
14:00
Kitchee SC (HKG)
1:2
Bangkok United (THA)
08.11.2023
11:00
Lion City Sailors (SIN)
2:0
Jeonbuk (KOR)
08.11.2023
13:00
Bangkok United (THA)
1:1
Kitchee SC (HKG)
29.11.2023
11:00
Kitchee SC (HKG)
1:2
Jeonbuk (KOR)
29.11.2023
15:00
Bangkok United (THA)
1:0
Lion City Sailors (SIN)
13.12.2023
11:00
Lion City Sailors (SIN)
0:2
Kitchee SC (HKG)
13.12.2023
11:00
Jeonbuk (KOR)
3:2
Bangkok United (THA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bangkok United (THA)
6
4
1
1
11 : 8
13
2
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)
6
4
0
2
12 : 9
12
3
Lion City Sailors (SIN)
6
2
0
4
5 : 9
6
4
Kitchee SC (HKG)
6
1
1
4
7 : 9
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)
3
3
0
0
8 : 3
9
2
Bangkok United (THA)
3
2
1
0
5 : 3
7
3
Lion City Sailors (SIN)
3
1
0
2
3 : 4
3
4
Kitchee SC (HKG)
3
0
0
3
3 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bangkok United (THA)
3
2
0
1
6 : 5
6
2
Kitchee SC (HKG)
3
1
1
1
4 : 3
4
3
Jeonbuk Hyundai Motors (KOR)
3
1
0
2
4 : 6
3
4
Lion City Sailors (SIN)
3
1
0
2
2 : 5
3

základní skupiny - skupina G

19.09.2023
?
J. F-Marinos (JPN)
2:4
Incheon United (KOR)
19.09.2023
?
Kaya FC (PHI)
1:3
Shandong Luneng (CHN)
03.10.2023
12:00
Incheon United (KOR)
4:0
Kaya FC (PHI)
03.10.2023
14:00
Shandong Luneng (CHN)
0:1
J. F-Marinos (JPN)
25.10.2023
12:00
Incheon United (KOR)
0:2
Shandong Luneng (CHN)
25.10.2023
12:00
J. F-Marinos (JPN)
3:0
Kaya FC (PHI)
07.11.2023
11:00
Shandong Luneng (CHN)
3:1
Incheon United (KOR)
07.11.2023
13:00
Kaya FC (PHI)
1:2
J. F-Marinos (JPN)
28.11.2023
11:00
Incheon United (KOR)
2:1
J. F-Marinos (JPN)
28.11.2023
13:00
Shandong Luneng (CHN)
6:1
Kaya FC (PHI)
13.12.2023
09:00
J. F-Marinos (JPN)
3:0
Shandong Luneng (CHN)
13.12.2023
09:00
Kaya FC (PHI)
1:3
Incheon United (KOR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Shandong Luneng (CHN)
6
4
0
2
14 : 7
12
2
Incheon United (KOR)
6
4
0
2
14 : 9
12
3
Jokohama F-Marinos (JPN)
6
4
0
2
12 : 7
12
4
Kaya FC (PHI)
6
0
0
6
4 : 21
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Shandong Luneng (CHN)
3
2
0
1
9 : 3
6
2
Jokohama F-Marinos (JPN)
3
2
0
1
8 : 4
6
3
Incheon United (KOR)
3
2
0
1
6 : 3
6
4
Kaya FC (PHI)
3
0
0
3
3 : 8
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Incheon United (KOR)
3
2
0
1
8 : 6
6
2
Shandong Luneng (CHN)
3
2
0
1
5 : 4
6
3
Jokohama F-Marinos (JPN)
3
2
0
1
4 : 3
6
4
Kaya FC (PHI)
3
0
0
3
1 : 13
0

základní skupiny - skupina H

20.09.2023
?
Buriram United (THA)
4:1
Zhejiang FC (CHN)
20.09.2023
?
Melbourne City (AUS)
0:0
Ventforet Kofu (JPN)
04.10.2023
12:00
Ventforet Kofu (JPN)
1:0
Buriram United (THA)
04.10.2023
14:00
Zhejiang FC (CHN)
1:2
Melbourne City (AUS)
25.10.2023
12:00
Zhejiang FC (CHN)
2:0
Ventforet Kofu (JPN)
25.10.2023
12:00
Buriram United (THA)
0:2
Melbourne City (AUS)
08.11.2023
10:00
Melbourne City (AUS)
0:1
Buriram United (THA)
08.11.2023
11:00
Ventforet Kofu (JPN)
4:1
Zhejiang FC (CHN)
29.11.2023
11:00
Ventforet Kofu (JPN)
3:3
Melbourne City (AUS)
29.11.2023
13:00
Zhejiang FC (CHN)
3:2
Buriram United (THA)
12.12.2023
10:30
Buriram United (THA)
2:3
Ventforet Kofu (JPN)
12.12.2023
10:30
Melbourne City (AUS)
1:1
Zhejiang FC (CHN)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ventforet Kofu (JPN)
6
3
2
1
11 : 8
11
2
Melbourne City (AUS)
6
2
3
1
8 : 6
9
3
Zhejiang FC (CHN)
6
2
1
3
9 : 13
7
4
Buriram United (THA)
6
2
0
4
9 : 10
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ventforet Kofu (JPN)
3
2
1
0
8 : 4
7
2
Zhejiang FC (CHN)
3
2
0
1
6 : 4
6
3
Buriram United (THA)
3
1
0
2
6 : 6
3
4
Melbourne City (AUS)
3
0
2
1
1 : 2
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Melbourne City (AUS)
3
2
1
0
7 : 4
7
2
Ventforet Kofu (JPN)
3
1
1
1
3 : 4
4
3
Buriram United (THA)
3
1
0
2
3 : 4
3
4
Zhejiang FC (CHN)
3
0
1
2
3 : 9
1

základní skupiny - skupina I

19.09.2023
?
Ulsan Hyundai (KOR)
3:1
BG Pathum United (THA)
19.09.2023
?
Johor DT (MAS)
0:1
Kawasaki (JPN)
03.10.2023
12:00
Kawasaki (JPN)
1:0
Ulsan Hyundai (KOR)
03.10.2023
14:00
BG Pathum United (THA)
2:4
Johor DT (MAS)
24.10.2023
12:00
Ulsan Hyundai (KOR)
3:1
Johor DT (MAS)
24.10.2023
14:00
BG Pathum United (THA)
2:4
Kawasaki (JPN)
07.11.2023
11:00
Kawasaki (JPN)
4:2
BG Pathum United (THA)
07.11.2023
13:00
Johor DT (MAS)
2:1
Ulsan Hyundai (KOR)
28.11.2023
11:00
BG Pathum United (THA)
1:3
Ulsan Hyundai (KOR)
28.11.2023
11:00
Kawasaki (JPN)
5:0
Johor DT (MAS)
12.12.2023
11:00
Ulsan Hyundai (KOR)
2:2
Kawasaki (JPN)
12.12.2023
11:00
Johor DT (MAS)
4:1
BG Pathum United (THA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kawasaki Frontale (JPN)
6
5
1
0
17 : 6
16
2
Ulsan Hyundai (KOR)
6
3
1
2
12 : 8
10
3
Johor Darul Ta'zim (MAS)
6
3
0
3
11 : 13
9
4
BG Pathum United (THA)
6
0
0
6
9 : 22
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kawasaki Frontale (JPN)
3
3
0
0
10 : 2
9
2
Ulsan Hyundai (KOR)
3
2
1
0
8 : 4
7
3
Johor Darul Ta'zim (MAS)
3
2
0
1
6 : 3
6
4
BG Pathum United (THA)
3
0
0
3
5 : 11
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Kawasaki Frontale (JPN)
3
2
1
0
7 : 4
7
2
Ulsan Hyundai (KOR)
3
1
0
2
4 : 4
3
3
Johor Darul Ta'zim (MAS)
3
1
0
2
5 : 10
3
4
BG Pathum United (THA)
3
0
0
3
4 : 11
0

základní skupiny - skupina J

20.09.2023
?
Wuhan Three Towns (CHN)
2:2
Urawa RD (JPN)
20.09.2023
?
Hanoi FC (VIE)
2:4
Pohang Steelers (KOR)
04.10.2023
12:00
Urawa RD (JPN)
6:0
Hanoi FC (VIE)
04.10.2023
12:00
Pohang Steelers (KOR)
3:1
Wuhan Three Towns (CHN)
24.10.2023
12:00
Urawa RD (JPN)
0:2
Pohang Steelers (KOR)
24.10.2023
14:00
Wuhan Three Towns (CHN)
2:1
Hanoi FC (VIE)
08.11.2023
11:00
Pohang Steelers (KOR)
2:1
Urawa RD (JPN)
08.11.2023
13:00
Hanoi FC (VIE)
2:1
Wuhan Three Towns (CHN)
29.11.2023
11:00
Urawa RD (JPN)
2:1
Wuhan Three Towns (CHN)
29.11.2023
11:00
Pohang Steelers (KOR)
2:0
Hanoi FC (VIE)
06.12.2023
13:00
Wuhan Three Towns (CHN)
1:1
Pohang Steelers (KOR)
06.12.2023
13:00
Hanoi FC (VIE)
2:1
Urawa RD (JPN)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pohang Steelers (KOR)
6
5
1
0
14 : 5
16
2
Urawa Red Diamonds (JPN)
6
2
1
3
12 : 9
7
3
Hanoi FC (VIE)
6
2
0
4
7 : 16
6
4
Wuhan Three Towns (CHN)
6
1
2
3
8 : 11
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pohang Steelers (KOR)
3
3
0
0
7 : 2
9
2
Urawa Red Diamonds (JPN)
3
2
0
1
8 : 3
6
3
Hanoi FC (VIE)
3
2
0
1
6 : 6
6
4
Wuhan Three Towns (CHN)
3
1
2
0
5 : 4
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Pohang Steelers (KOR)
3
2
1
0
7 : 3
7
2
Urawa Red Diamonds (JPN)
3
0
1
2
4 : 6
1
3
Wuhan Three Towns (CHN)
3
0
0
3
3 : 7
0
4
Hanoi FC (VIE)
3
0
0
3
1 : 10
0

osmifinále - 1. zápasy

13.02.2024
11:00
Shandong Luneng (CHN)
2:3
Kawasaki (JPN)
14.02.2024
11:00
Jeonbuk (KOR)
2:0
Pohang Steelers (KOR)
14.02.2024
13:00
Bangkok United (THA)
2:2
J. F-Marinos (JPN)
14.02.2024
15:00
Nasaf Qarshi (UZB)
0:0
Al Ain Club (UAE)
14.02.2024
19:00
Al-Fayha (KSA)
0:1
Al Nassr FC (KSA)
15.02.2024
11:00
Ulsan Hyundai (KOR)
3:0
Ventforet Kofu (JPN)
15.02.2024
15:00
Navbachor (UZB)
0:0
Al Ittihad FC (KSA)
15.02.2024
17:00
Sepahan FC (IRN)
1:3
Al Hilal FC (KSA)

osmifinále - odvety

20.02.2024
09:00
Kawasaki (JPN)
2:4
Shandong Luneng (CHN)
20.02.2024
11:00
Pohang Steelers (KOR)
1:1
Jeonbuk (KOR)
21.02.2024
10:00
Ventforet Kofu (JPN)
1:2
Ulsan Hyundai (KOR)
21.02.2024
12:00
J. F-Marinos (JPN)
1:0e
Bangkok United (THA)
21.02.2024
17:00
Al Ain Club (UAE)
2:1
Nasaf Qarshi (UZB)
21.02.2024
19:00
Al Nassr FC (KSA)
2:0
Al-Fayha (KSA)
22.02.2024
17:00
Al Ittihad FC (KSA)
2:1
Navbachor (UZB)
22.02.2024
19:00
Al Hilal FC (KSA)
3:1
Sepahan FC (IRN)

čtvrtfinále - 1. zápasy

04.03.2024
17:00
Al Ain Club (UAE)
1:0
Al Nassr FC (KSA)
05.03.2024
11:00
Jeonbuk (KOR)
1:1
Ulsan Hyundai (KOR)
05.03.2024
19:00
Al Hilal FC (KSA)
2:0
Al Ittihad FC (KSA)
06.03.2024
11:00
Shandong Luneng (CHN)
1:2
J. F-Marinos (JPN)

čtvrtfinále - odvety

11.03.2024
20:00
Al Nassr FC (KSA)
4:4p
Al Ain Club (UAE)
12.03.2024
11:00
Ulsan Hyundai (KOR)
1:0
Jeonbuk (KOR)
12.03.2024
20:00
Al Ittihad FC (KSA)
0:2
Al Hilal FC (KSA)
13.03.2024
11:00
J. F-Marinos (JPN)
1:0
Shandong Luneng (CHN)

semifinále - 1. zápasy

16.04.2024
18:00
Al Ain Club (UAE)
- : -
Al Hilal FC (KSA)
17.04.2024
12:00
Ulsan Hyundai (KOR)
- : -
J. F-Marinos (JPN)

semifinále - odvety

23.04.2024
20:00
Al Hilal FC (KSA)
- : -
Al Ain Club (UAE)
24.04.2024
12:00
J. F-Marinos (JPN)
- : -
Ulsan Hyundai (KOR)

finále - 1. zápas

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

finále - odveta

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele