Francie neproměnila proti Švédům penaltu, ale přesto vyhrála

Francie naplnila úlohu favorita střetnutí se Švédy a vyhrála. K tomu jí stačila jedna branka, takže si nakonec mohla dovolit i luxus nedat v závěru utkání penaltu.

Švédsko čeká první těžký test. Našlapaná Francie

Velmi zajímavé boje nás čekají ve třetí skupině Ligy A. Do ní se totiž dostali Portugalci, Chorvati, Francouzi a Švédové. A právě posledně dva jmenované týmy na sebe narazí v sobotu večer ve Friends Areně. A ve Švédsku se Francouzům rozhodně nedaří zrovna ideálně.

Švédsko se nadřelo, ale Faerské ostrovy nakonec porazilo o tři góly

Švédové zakončili kvalifikační cyklus povinnou výhrou nad Faerskými ostrovy, kterým nakonec nastříleli tři góly. V prvním poločase se prosadil "jen” Sebastian Andersson a až po změně stran zajistili větší klid výstavní trefou Mattias Svanberg a John Guidetti. Faeřané nakonec skončili ve skupině poslední.

Švédové zakončí kvalifikaci proti Faerským ostrovům

Švédové zakončí kvalifikační cyklus na domácí půdě v Solně a to proti příjemnému soupeři z Faerských ostrovů. Reprezentanti Tre Kronor si zajistili postup na Euro 2020 už v zápase v Rumunsku, takže v posledním utkání jim o nic nepůjde.

Švédové v Bukurešti vyhráli a slaví postup

Je hotovo, je dobojováno! Skupina F prozradila dva postupující a jedním z nich je i Švédsko. Reprezentanti "Tre Kronor” odmítli závěrečnou přetahovanou a postup si zajistili už v Bukurešti, v přímém souboji s Rumunskem. Švédům se v Aréně Națională náramně podařil prvním poločas, během kterého padly do domácí sítě všechny branky.

Rumuni budou bránit naději. Hosté ze Švédska v případě vítězství postoupí na Euro

Klíčový duel skupiny F se odehraje v pátek v Bukurešti. Domácí Rumuni jsou v horší pozici a ani případná výhra nad Švédskem je nepošle automaticky na Euro, přesto ještě můžou zamíchat kartami. Pokud ale u řeky Dâmbovița uspějí hosté, bude po všem a na evropský šampionát pojedou vedle Španělů právě Švédové.

La Roja si ve Švédsku zajistila postup na EURO

Na evropském šampionátu v roce 2020 nebudou chybět ani Španělé. Mistři Evropy z let 2008 a 2012 získali ve švédské Solně kýžený bod a o postup už nemohou přijít. Švédsko v zápase dlouho vedlo a vypadalo to, že získá tři body, jenomže ve druhé minutě nastaveného času zařídil remízu 1:1 Rodrigo. Švédové ale nemusí smutnit, protože i díky remíze Rumunů s Norskem zatím udrželi druhou postupovou pozici.

Švédsko bez problémů uspělo na Maltě

Švédové v boji o mistrovství Evropy nezaváhali a na Maltě jednoznačně zvítězili. Skóre otevřel v první půli Danielson, po pauze přidal dva góly z penalty Larsson, vlastenec si vstřelil Agius.

Španělsko si může ve Švédsku zajistit postup

Španělé ještě nemají definitivní jistotu postupu na šampionát, ale pokud se jim podaří bodově zvládnout šlágr proti Švédsku, nebudou na evropském šampionátu chybět. Přitom utkání v Solně představuje pro svěřence trenéra Roberta Morena dosud nejtěžší zkoušku. Na postup si brousí zuby i Švédové, na které už zezadu tlačí Rumunsko.

Švédsko se chystá sestřelit Maltu, domácí nemají co ztratit

Na první pohled jednoduchý úkol před sebou mají Švédové - Seveřané letí na Maltu a berou jenom tři body. Domácí kráčí od porážky k porážce, vedle toho nedávají góly...

Norsko předvedlo ve Švédsku dobrý výkon a odváží si domů cenný bod

Švédové nedokázali potvrdit úlohu mírných favoritů proti Norsku a v severském derby vybojovali pouze bod za remízu 1:1, situace ve skupině F se proto znovu zamotala. Domácí výběr se udržel na druhé pozici s jedenácti body, nicméně před druhým Rumunskem má náskok jediného bodu a před svým nedělním rivalem je o body dva. Oba dva výběry se tak i ve druhém vzájemném měření sil rozešly smírně, tentokráte měli lehce navrch hosté.

Důležité klání pro oba. Švédsko ve skandinávském derby přivítá Norsko

Švédsko s Norskem čeká možná jeden z klíčových mačů v boji o postup na evropský šampionát. Skupině F vévodí dosud stoprocentní Španělsko, a skandinávské celky tak budou mít reálný zájem urvat aspoň druhé postupové místo. Oba dělí v tabulce pouhé dva body, v horší pozici jsou aktuálně Norové, kteří by neměli v Solně především prohrát.

Švédsko udeřilo čtyřikrát a na Faerských ostrovech splnilo povinnost

Zcela bez problémů si na Faerských ostrovech počínali Švédové, kteří splnili povinnost a domů si vezou tři body za vysoké vítězství 4:0. Tre kronor nastříleli všechny góly už v prvním poločase.

Švédové cestují na Faerské ostrovy pro tři body

Fotbalisty Švédska čeká kvalifikační utkání na půdě Faerských ostrovů a nic jiného, než zisk tří bodů se neočekává. Tre kronor si nesmí dovolit zaváhat, případná ztráta s posledním týmem tabulky by byla velkou komplikací v postupových plánech. Domácí to mají ve skupině těžké, dosud neuhráli ani bod a ve čtyřech utkání inkasovali dvanáct branek.

Španělé udeřili ve druhém poločase a udolali Švédy

Reprezentanti Španělska zvládli i čtvrtý zápas kvalifikace o EURO 2020. V souboji o první místo se Švédskem se sice dlouho nemohli prosadit, ve druhé půli ale udeřili a díky brankám Ramose, Moraty a Oyarzabala vyhráli 3:0.