12.06.202223:13

Hráli jsme lépe než doma, uvedl Šilhavý

Česko podruhé španělskou reprezentaci nezaskočilo a po porážce 0:2 odjíždí z Pyrenejského poloostrova s prázdnou. "Odehráli jsme dneska lepší zápas než doma v Praze. Sice jsme prohráli, ale hráli jsme výš, odvážněji. Kdybychom z těch dvou tří šancí dali gól, třeba by byl vývoj jiný, i když Španělsko má obrovskou sílu. Ve druhém poločase jsme mohl jít do vyrovnání. Bohužel jak nám dali druhou branku, nebyla síla na to to změnit," řekl po utkání trenér Jaroslav Šilhavý.

ČTK
12.06.202222:37

Česko odjíždí ze Španělska s prázdnou

Výsledek dnešního zápasu Ligy národů: Španělsko - Česko 2:0 (24. Soler, 75. Sarabia).

12.06.202221:42

Sadílek musel střídat se zraněním

Česko v zápase Ligy národů na španělské půdě po poločase prohrává, navíc ztratilo Michala Sadílka. Záložník Twente ze zdravotních důvodů střídal po třiceti minutách, na trávníku ho nahradil Alex Král.

12.06.202221:33

Česko po půli prohrává ve Španělsku

Poločasový výsledek dnešního zápasu Ligy národů: Španělsko - Česko 1:0 (24. Soler).

12.06.202219:41

Proti Španělsku chytá Mandous

Trenér Jaroslav Šilhavý nakonec během červnového srazu u příležitosti Ligy národů protočí všechny tři brankáře. Sestava ČR na Španělsko: Mandous - Zima, Brabec, Jemelka - Coufal, Souček, Sadílek, Zelený - Černý, Kuchta, Pešek. Sestava Španělska: Simón - Carvajal, E. García, I. Martínez, Alonso - Soler, Rodri, Koke - Asensio, Morata, Olmo.

09.06.202222:36

Česko prohrálo v Portugalsku 0:2

Výsledek utkání Ligy národů: Portugalsko - Česko 2:0 (33. Cancelo, 38. Guedes).

09.06.202222:20

Vlkanova debutuje za Česko

Premiéru v české reprezentaci si v Lize národů v Portugalsku připisuje Adam Vlkanova. Kapitán Hradce Králové zhruba na závěrečných 20 minut vystřídal Adama Hložka.

09.06.202221:31

Češi zatím prohrávají o dvě branky

Poločasový výsledek utkání Ligy národů: Portugalsko - Česko 2:0 (33. Cancelo, 38. Guedes).

09.06.202219:28

Sestavy: Portugalsko - Česko

Základní sestavy pro dnešní zápas Ligy národů:
Portugalsko:
Diogo Costa - Cancelo, Pepe, Danilo, Guerreiro - Guedes, William Carvalho, Neves - Ronaldo, Diogo Jota, Silva.
Česko: Staněk - Zima, Brabec, Matějů - Coufal, Souček, M. Sadílek, Havel - Lingr, Kuchta, Hložek.

livesport.cz
09.06.202215:15

Na duel ve Španělsku dohlédne Çakır

Cüneyt Çakır byl delegován jako hlavní rozhodčí nedělního utkání Ligy národů Španělsko - Česko, na pomezí se budou s praporky pohybovat jeho turečtí krajané Bahattin Duran a Tarik Ongun.

uefa.com
06.06.202216:59

Do Portugalska přiletí pískat Slovinci

Za dozoru delegace ze Slovinska se ve čtvrtek odehraje zápas Ligy národů Portugalsko - Česko. Hlavním rozhodčím bude Matej Jug, na pomezí mu pomohou asistenti Matej Žunič a Manuel Vidali.

uefa.com
05.06.202223:05

Češi s dlouhou domácí šňůrou

Česká reprezentace dnes na domácí půdě uhájila už 11. výsledek v řadě, kdy neprohrála, a přiblížila se tak své rekordní domácí šňůře neporazitelnosti z let 1997-2000 (12).

twitter.com/GracenoteLive
05.06.202221:34

Španělé na konci poločasu vyrovnali

Poločasový výsledek zápasu Ligy národů A: Česko - Španělsko 1:1 (4. Pešek - 45+3. Gavi). Švýcaři mezitím prohrávají vysoko 0:3 v Portugalsku.

05.06.202221:30

Nedohrál ani Jankto

Prokletá se zdá být pozice levého křídelního beka. Po srážce koleno na stehno s Pablem Sarabiou musel na nosítka Jakub Jankto a ani on tak dnes nedohraje.

05.06.202221:24

Zelený musel předčasně střídat

Pouze první polovinu úvodního dějství dnešního zápasu se Španělskem zvládl odehrát levý křídelní bek Jaroslav Zelený. Český obránce si nejspíš při dopadu na zem poranil kostrč a musel být nahrazen Jakubem Janktem.

05.06.202219:45

Sestavy: Česko - Španělsko

Česko:
Vaclík - Zima, Brabec, Matějů - Coufal, M. Sadílek, Souček, Zelený - Pešek, Kuchta, Lingr.
Španělsko: Simón - Carvajal, García, I. Martínez, Alonso - Gavi, Rodri, Koke - Sarabia, De Tomás, Olmo.

03.06.202219:47

Do Prahy o víkendu dorazí Francouzi

Česko v neděli hostí Španělsko a na trávníku se budou prohánět i tři zástupci francouzské školy, alespoň té rozhodcovské - hlavním sudím bude François Letexier, na pomezí mu budou asistovat Cyril Mugnier a Mehdi Rahmouni.

uefa.com
02.06.202222:40

Češi si těsně poradili se Švýcary

Výsledek utkání Ligy národů: Česko - Švýcarsko 2:1 (11. Kuchta, 58. vlastní Sow - 44. Okafor).

02.06.202221:42

Vaclík chytá padesátý reprezentační zápas

Česko hostí Švýcarsko a mezi tyčemi se znovu objevil Tomáš Vaclík, pro brankáře Olympiakosu se jedná o jubilejní padesátý start za národní tým.

02.06.202221:31

Poločas: Česko - Švýcarsko 1:1

Poločasový výsledek utkání Ligy národů: Česko - Švýcarsko 1:1 (11. Kuchta - 44. Okafor).