Jednadvacítka považuje skupinu kvalifikace ME za hratelnou

Čeští fotbalisté do 21 let jsou s losem kvalifikace o mistrovství Evropy v roce 2021 spokojeni a považují svoji skupinu za hratelnou. Věří, že v konkurenci Chorvatska, Řecka, Skotska, Litvy a San Marina vybojují první místo a přímý postup. Prvním dvěma soupeřům zároveň touží oplatit předchozí kvalifikaci.  
11.12.2018 | Aktuality | 33 komentářů
 

Jednadvacítka si v kvalifikaci ME opět zahraje s Chorvaty a Řeky

Čeští reprezentanti do 21 let se v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2021 utkají se třemi stejnými týmy jako minule Chorvatskem, Řeckem a San Marinem. Zbylými soupeři svěřenců nového trenéra Karla Krejčího v šestičlenné skupině 4 jsou Skotsko a Litva. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu.  
11.12.2018 | Aktuality | 43 komentářů
 

Jednadvacítka se dozví soupeře pro novou kvalifikaci o ME 2021

Čeští reprezentanti do 21 let se v úterý dopoledne dozvědí jména soupeřů, se kterými se utkají o účast na mistrovství Evropy 2021 v Maďarsku a Slovinsku. V Nyonu se bude losovat kvalifikace, ve které jsou svěřenci nového trenéra Karla Krejčího nasazeni ve druhém koši.  
10.12.2018 | Aktuality | 19 komentářů
14.03. Hudson-Odoi je poprvé v jednadvacítce
Osmnáctiletý záložník Chelsea Cullum Hudson-Odoi se dočkal premiérové pozvánky do reprezentační jednadvacítky. V prvním týmu Chelsea zatím stihl v této sezoně 17 utkání a v nich čtyři branky. (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy