Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace 2021 - zprávy

Další články

Trenér Krejčí přirovnal postup s jednadvacítkou k titulu s Plzní

Trenér Karel Krejčí přirovnal postup s reprezentací do 21 let na mistrovství Evropy k zisku prvoligového titulu s Plzní. Jednapadesátiletý kouč také přiznal, že při čekání na ostatní výsledky, které rozhodovaly o osudu jeho týmu, byl velmi nervózní.

Prohra Skotů v Řecku poslala jednadvacítku na ME

Čeští fotbalisté do 21 let si příští rok zahrají na mistrovství Evropy. Postup z prvního místa kvalifikační skupiny výběru trenéra Karla Krejčího zajistila dnešní ztráta Skotska, které prohrálo 0:1 v Řecku. Šampionát se uskuteční příští rok v Maďarsku a Slovinsku.

Jednadvacítka potřebuje k Euru jeden příznivý výsledek ze čtyř

Čeští reprezentanti do 21 let, kteří v pátek s předstihem uzavřeli své účinkování v kvalifikaci mistrovství Evropy, mohou v úterý nebo ve středu oslavit postup na šampionát. Svěřenci trenéra Karla Krejčího potřebují, aby jim nahrál aspoň jeden výsledek ze čtyř zápasů. Mladíci doufají v úterní bodovou ztrátu Skotska, Rumunska nebo Belgie či středeční zaváhání Švédska.

Trenér jednadvacítky Krejčí věří po výhře v Řecku v postup

Trenér reprezentace do 21 let Karel Krejčí věří, že po dnešní výhře 2:0 v Řecku bude i nadále českému týmu nakloněno štěstí. Jednadvacítka se totiž vítězstvím v posledním kole kvalifikace udržela ve hře o postup, ale potřebuje k tomu příznivé výsledky ostatních týmů.

Jednadvacítka vyhrála v Řecku a udržela šanci na ME

Čeští reprezentanti do 21 let zakončili kvalifikaci mistrovství Evropy vydřeným vítězstvím 2:0 v Řecku a udrželi šanci na postup. O výhře hostujícího celku, který hrál od 41. minuty v početní výhodě, rozhodl gólem z opakované penalty v 68. minutě záložník Pavel Bucha a v nastavení přidal pojistku Václav Drchal.

Jednadvacítka bude v Řecku bojovat o naději na ME

S jasným cílem nastoupí česká reprezentace do 21 let v pátek v Řecku k poslednímu zápasu kvalifikace mistrovství Evropy. Aby totiž výběr trenéra Karla Krejčího udržel šanci na postup na šampionát, musí v Aténách zvítězit.

Zastavení ligy je velký handicap, týmu ale věřím, řekl Krejčí

Pozastavení české ligy kvůli opatřením v boji proti šíření koronaviru představuje podle trenéra Karla Krejčího pro národní tým do 21 let velký handicap před posledním kvalifikačním duelem v Řecku o postup na Euro 2021. Navzdory chybějící herní vytíženosti hráčů mužstvu věří a cítí z něj velké odhodlání na závěrečný turnaj postoupit.

Jednadvacítka vyhrála v Litvě a udržela vedení v kvalifikaci ME

Čeští reprezentanti do 21 let v předposledním utkání kvalifikace mistrovství Evropy vyhráli 1:0 v Marijampole nad Litvou a udrželi první místo v tabulce čtvrté skupiny. Výběr trenéra Karla Krejčího vede o bod před Skotskem, které má však odehráno o zápas méně.

Jednadvacítka po neúspěchu ve Skotsku potřebuje v Litvě zvítězit

Čeští fotbalisté do 21 let v úterý nastoupí k předposlednímu zápasu kvalifikace mistrovství Evropy v Litvě a nutně potřebují zvítězit. Výběr trenéra Karla Krejčího minulý týden ve Skotsku poprvé ve skupině prohrál a zkomplikoval si boj o postup na šampionát.

Jednadvacítka si prohrou ve Skotsku zkomplikovala boj o ME

Čeští reprezentanti do 21 let v kvalifikaci mistrovství Evropy poprvé prohráli. V Edinburghu se Skotskem navzdory převaze podlehli 0:2 a zkomplikovali si boj o postup na šampionát, kam projdou vítězové základních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Českou jednadvacítku čeká klíčový duel kvalifikace ve Skotsku

Českou jednadvacítku čeká v pátek jeden z klíčových zápasů kvalifikace mistrovství Evropy. V Edinburghu nastoupí proti domácímu Skotsku a v případě výhry se může výrazně přiblížit k vítězství ve skupině a k účasti na šampionátu v příštím roce. Utkání má výkop v 18:30.

Krejčí vsadí v říjnových duelech jednadvacítky na osvědčená jména

Trenér české reprezentace do 21 let Karel Krejčí bude v říjnových zápasech o postup na mistrovství Evropy 2021 spoléhat na osvědčené hráče. Věří, že se jeho svěřencům podaří zdárně završit dobře rozehranou kvalifikační skupinu, v níž jsou na prvním místě.

Jednadvacítka v kvalifikaci ME remizovala s Chorvatskem

Čeští reprezentanti do 21 let v dnešním utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Českých Budějovicích remizovali bez branek s Chorvatskem. Výběr trenéra Karla Krejčího udržel neporazitelnost ve skupině a v tabulce mu s 15 body patří první místo.

Česká jednadvacítka sehraje důležitý zápas s Chorvaty

Čeští reprezentanti do 21 po středeční výhře 6:0 v San Marinu vyzvou v pondělním kvalifikačním duelu o postup na mistrovství Evropy 2021 Chorvatsko, které v listopadu porazili 2:1. Podle trenéra Karla Krejčího utkání hodně napoví o zbytku kvalifikace. Zápas má výkop v 18:00, kvůli pandemii koronaviru se bude v Českých Budějovicích hrát bez diváků.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele