Galatasaray mění trenéra, ujal se ho Chorvat Tudor

Turecký Galatasaray dohraje jarní část sezony s novým trenérem. Nizozemec Jan Olde Riekerink se s Istanbulem loučí po necelém roce ve funkci a Galatasaray opouští na třetí příčce tabulky, pět bodů za vedoucím Beşiktaşem. Nahradil ho chorvatský internacionál Igor Tudor...  
15.02.2017 | Aktuality | 5 komentářů
18.01.2018 Bursaspor oznámil zisk Grozava
Gheorghe Grozav se v rámci Turecka stěhuje. Sedmadvacetiletý ofenzivní hráč vyměnil Karabükspor za Bursaspor, kde podepsal smlouvu do konce sezóny s následnou dvouletou opční doložkou. (lequipe.fr)
16.01.2018 Biyogo Poko přestoupil do Göztepe
Göztepe do úspěšného konce dotáhlo příchod Andrého Biyoga Poka. Gabonský záložník přichází z konkurenčního Karabüksporu, přičemž s novým chlebodárcem uzavřel kontrakt na tři a půl roku. (transfermarkt.de)
14.01.2018 Sessegnon jedná o odchodu do Turecka
Stéphane Sessegnon se patrně ve zbytku přestupového okna přestěhuje do Turecka, když jeho zástupci jednají naráz s Karabüksporem i Osmanlisporem. Zkušený beninský internacionál preferuje druhou možnost, která zahrnuje roční kontrakt s opcí. Montpellier si mezitím vyhlédl náhradu v Newcastlu; chce Henriho Saiveta. (lequipe.fr)
10.01.2018 Útok Konyasporu posílí Yatabaré
Mustafa Yatabaré mění v turecké lize dres, africký útočník opustil Karabükspor a zdarma zamířil do Konyasporu. (lequipe.fr)
03.01.2018 Konyaspor by měl posílit Yatabaré
Mustafa Yatabaré se, především vinou nezaplacených mezd, vyváže ze smlouvy s Karabüksporem, nadále však zůstane v Turecku. Jednatřicetiletý útočník by měl následně posílit Konyaspor. (lequipe.fr)
20.12.2017 Selezňov končí v Karabüksporu
Jevhen Selezňov už nebude hrát za Karabükspor. Ukrajinský útočník na sociálních sítích oznámil, že z tureckého klubu odchází. (sport-express.ru)
16.12.2017 Popovic v Turecku předčasně skončil
Zhruba měsíc poté, co v Karabüksporu rezignovalo celé vedení, došlo také ke změně na trenérském postu. Po pouhých dvou měsících ve funkci a už osmi porážkách tak končí Australan Tony Popovic, který kvůli práci v Turecku v září nečekaně opouštěl kormidlo Western Sydney Wanderers. Těšit se může na téměř milion euro v kompenzaci. (theworldgame.sbs.com.au)
08.11.2017 V Karabüksporu rezignovalo celé vedení
Tureckému Karabüksporu nemá kdo šéfovat, po včerejší schůzce na svou funkci rezignoval prezident Hikmet Ferudun Tankut a všech dalších jedenáct členů vedení. Ti vyslyšeli volání fanoušků, kterým se nelíbil způsob fungování ani výsledky, Karabükspor je v tabulce až na šestnáctém místě. (espnfc.com)
01.10.2017 Western Sydney Wanderers je bez kouče
Velkou nepříjemnost řeší pět dní před startem nové sezony Western Sydney Wanderers. Z australského klubu odešel trenér Tony Popovic, který má namířeno do Turecka, brzy se ujme kormidla Karabüksporu. (espnfc.com)
08.09.2017 Galatasaray dohodl příchod Latovleviciho
Iasmin Latovlevici přestoupil do Galatasaraye. Turecký velkoklub se dohodl na příchodu zkušeného obránce s konkurenčním Karabükspor, obě strany se pak dohodly na roční smlouvě s opcí na další sezónu. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
25.09.Karabükspor - Gümüşhan.1:2p
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci