Grasshopper Curych Švýcarsko - Grasshopper Curych - Zprávy

Další články

Senderos se vrací domů, upsal se Grasshoppers

Domů do Švýcarska se minimálně na pět měsíců vrací Philippe Senderos. 30letý obránce se v průběhu tohoto týdne dohodl na ukončení smlouvy s Aston Villou, jako volný hráč pak zamířil k curyšským Grasshoppers...

Everton nakupoval ve Švýcarsku, získal mladého Tarashaje

O jednu ze svých opor přijde Grasshopper Curych, do Anglie se bude stěhovat Shani Tarashaj. Teprve dvacetiletý útočník či podhrotový hráč se stane novou akvizicí Evertonu, s nímž podepsal kontrakt na čtyři a půl roku, pro prvních šest měsíců z této porce bude ještě zapůjčen na hostování zpět do švýcarského celku...

Švýcarský brankář Bürki přestoupil do Freiburgu

Sport-Club Freiburg našel novou brankářskou jedničku, která mezi třemi tyčemi nahradí odcházejícího Olivera Baumanna. Posilou jihoněmeckého celku se stal švýcarský reprezentant Roman Bürki, který tak po více než třech letech opustil Grasshopper Curych...

Curych bude dál bez nového stadionu, obyvatelé byli proti

Domovské město mezinárodní federace FIFA Curych zůstane nadále bez čistě fotbalového stadionu. O návrhu na vybudování nové arény hlasovali obyvatelé, ale těsně ho neschválili. Proti bylo 50,8 procenta - 53 tisíc lidí. Pro stavbu nového stadionu se vyslovilo o necelé dva tisíce obyvatel méně.

Zkušený Němec Skibbe bude trénovat Grasshoppers

Zkušený německý trenér Michael Skibbe si po řadě angažmá v bundeslize a také v Turecku vyzkouší poprvé švýcarskou ligu. Sedmačtyřicetiletý kouč podepsal na rok smlouvu s vicemistrem a úřadujícím vítězem Švýcarského poháru Grasshopper Curych.

Nejmladší střelec v historii ME Vonlanthen se vrací k fotbalu

Nejmladší střelec v historii evropských šampionátů Švýcar Johan Vonlanthen se vrací k fotbalu. Rok poté, co kvůli zranění kolena ukončil v šestadvaceti letech kariéru, se dohodl s Grasshoppers Curych na roční smlouvě s opcí na prodloužení spolupráce o dva roky.

Světové talenty: Nassim Ben Khalifa

Švýcarská reprezentace do 17 let v loňském roce dosáhla obrovského úspěchu, když se jí povedlo vyhrát prestižní mistrovství světa. Jedním z hlavních tahounů při cestě za tímto senzačním vítězství byl útočník Nassim Ben Khalifa.

AILTON ZKUSÍ ŠTĚSTÍ V GRASSHOPPERS

Ailton Goncalves pokračuje v putování po evropských klubech. 33letý útočník se neprosadil v CZ Bělehrad a odchází proto do švýcarského Grasshoppers Curych, kde bude hostovat do konce sezóny...

LIBEREC ROZSTŘÍLEL GRASSHOPPERS

Slovan Liberec deklasoval švýcarský Grasshoppers 4:1 a posílil tak své šance na postup do jarních kol Poháru UEFA. Český mistr svého soupeře celý zápas přehrával a vysoké vítězství si zcela zasloužil.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele